Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Ula Pierdula
To nie jedzenie jest przyczyną nadwagi. To twoja myśl. Oddawaj się myślom doskonałym – rezultatem będzie doskonała waga.” 😡 zaraz mnie szlag trafi :-O jakie mysli k***a ?????Mam te same mysli co mialam jak bylam szczupla cale zycie i zre to samo co zarlam cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo baby są głupie same z siebie. A grube baby pokazują tę głupotę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro masz problemy z tarczyca i tyjesz to popros o zmienienie lekow, albo zacznij sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Pierdula
oj idz mi , juz sie lecze od 2 lat i biore lekarstwa. I schudlam pare kilo ale k***a nawet nie wiecie co za meczarnia takie zycie. Przedewszystkim jak sie bylo zawsze szczuplym. Z******te zycie nie jesc nic tylko warzywka :-O jak tylko 2-3 dni zjem normalne porcje i dania jak np makaron z sosem to juz 3 kilo na wadze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Pierdula
ty sluchaj ja faceta do szczescia nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jesteś koneserem, że piszesz?Bo ja konesera takich kształtów znam jednego - ale on wybiera kobiety max 40 lat.choć sam ma 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, nie określiłaś się. Z takim słownictwem masz spore szanse. Na facetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jakim słownictwem?Nie zauważyłeś gościu, że pisze inna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłaś że odpowiadam innej osobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
No nie zauważyłam.A na moje nie odpowiedziałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie warto... ...deptać wody w beczce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EulaliaPigwa
NIe zauważyłyście, ze Blasterka wypowiada się jak Duch. ? Trzeba mieć nielichego pierolca, żeby udawać kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru sruru
Autorka, wydaje się więc postrzegać „prawo przyciągania” jako uniwersalny lek na miarę poszukiwanego przez średniowiecznych alchemików Panaceum. Jak widać, mimo upływu setek lat oraz wielkiego postępu naukowego, nadal znajdują się osoby żywiące szczere przekonanie o istnieniu pojedynczego „leku”, rozwiązującego problem wszechobecnego na świecie zła. Intryguje również fakt, że podczas przedstawiania przez autorkę praw których opanowanie ma umożliwić szczęśliwe życie słyszymy głównie o względach materialnych. Może jestem zbyt mało „rozwinięty duchowo”, ale wydaje mi się, że nie tylko pieniądze są kluczem do szczęśliwego życia. Mimo wszystkich wad, książka niesie w sobie pewną wartość – namawia do pozytywnego myślenia oraz wiary we własne siły. Być może, zawarte w niej idee staną się dla kogoś sposobem na poradzenie sobie z problemami. Po lekturze wielu podobnych książek, mogę śmiało stwierdzić, że nic nowego nie odkryłem. W związku z zakupem książki nie liczyłem na poznanie tajemniczego sekretu – srogo bym się zawiódł. Życie toczy się dalej, swoim zwykłym miarowym tempem. Nie zostałem milionerem, nie wygrałem na loterii, nie stałem się nawet bożyszczem tłumów… i całkiem dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EulaliaPigwa
a co sadzisz o transerfingu? To jest dla trochę bardziej wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz co zrobiłaś stara, zasyfiona urzędniczko? Sćiągnęłąś na swoją głowę jakaś poj..aną sektę. Przegońmy ją jakoś: a kysz!!...a kysz!! :Poje..ana sekto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru sruru
Mechanika kwantowa nie mówi nic o psychologii i jeśli ktoś twierdzi, że ma cokolwiek z nią wspólnego, to nie wie o czym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EulaliaPigwa
ograniczenia ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru sruru
w książce wykorzystuje sie fizykę żeby zamydlić oczy i stworzyć wrażenie naukowego/mądrego tekstu. Że to jest zabieg ze strony autora świetnie wiem. Ale są osoby które w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze autorka jest uzalezniona od mezczyzn „Okrutny, obojętny lub przewrotny partner staje się (…) narkotykiem – kimś, kto pozwala oddalić się od własnego, niespokojnego wnętrza, kto przynosi chwile ulgi i oszołomienia, kimś, bez kogo coraz częściej nie sposób się obejść. Lecz jednocześnie ten sam człowiek jest źródłem innych męczarni, toteż uzależnienie się szybko przybiera postać nałogu. Zostać sama ze sobą to straszne! To dużo gorzej niż znosić od kogoś (…) upokorzenia! Bo zostać ze sobą to wydać się na pastwę jątrzącego bólu, na który składa się nie tylko przeszłość, ale i aktualny stan rzeczy.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Gościu musiałąbym mieć tych facetów 20 przynajmniej by mówić o uzależnieniu.I być w długich związkach, a mój najdłuższy miał 1,5 roku.Mylna teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta jest uzależniona od mężczyzn! A najbardziej ta która nie ma mężczyzny~;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć 1 i się uzależnić. Moim zdaniem jesteś uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
A weź się stuknij.Wiesz co to uzależnienie???????Gdybym byłą uzależniona od facetów, to bym sobie szukała choćby na one stand.Łaziła po knajpach, pisałą na wszystkich forach randkowych i rwałą facetów koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś uzależniona od ich akceptacji. Żal mi cię, nie umiesz myśleć kreatywnie, wielowymiarowo, nie umiesz normalnie dyskutować, tylko szczekasz jak ratlerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, jest w niej przeraźliwy głód akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Nie jestem uzależniona od niczyjej akceptacji.Żyję sama całe życie.W miarę normalnie, w miarę szczęśliwie.Gdybym była uzależniona od czego kolwiek to bym tego szukała. Byłabym taką zadowoloną z życia dzidzią piernik, słodką koteczką, która zrobi wszystko by faceci ją kochali i podziwiali.Przesiadywałą w knajpach, słodziła się do nich i byłą gotowa zobić wszystko, by z kimś być. Nie moja droga - nie jestem uzależniona od akceptacji, bo bym zmieniłą siebie by mnie akceptowali. JA CHCĘ BYĆ AKCEPTOWANA TAKA JAKĄ JESTEM.A TO DIAMETRALNA RÓŻNICA.Ja i to jaka jestem jest dla mnie ważniejsze od bycia z kimś i jego akceptacji/ I z tą kreatywnością trąćisz mi 40 bez pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
O gość -impotent się pojawił.Ty nie wiesz o czym mówisz , więc na temat seku milcz, bo to dla ciebie jak teoria wszechświatów równoległych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprzeczasz sama sobie. CO ty gadasz? Dobrze ktoś wcześniej powiedział - myślisz jednowymiarowo z koszmarnymi ograniczeniami, Widać pokończone szkoły i kursy nie warunkują dobrego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś uzależniona ponieważ nie umiesz być sama bez faceta. Spudłowałaś z czterdziestką, jestem młodsza. Mężczyźni (prawdziwi) nie lubią dzidzi, zwłaszcza piernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty coś wiesz coś o światach równoległych? Czy pomyliło ci się o zabawie na dwa baty równolegle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×