Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Sluchajcie ostatnio bylam w perfumeri i obok mnie stal chlopak nastolatek tak ok 16-18 lat z ojcem po 40sce. Ojciec do ekspedientki "chcielibysmy kupic babci jakis niedrogi fajny perfum" No to ekspedientka zaczela im pokazywac takie cenowo z dolnej polki, ale nic im sie nie podobalo. Wreszcie ten facet wyskakuje z takim tekstem" Eee nie wiem pani to tylko dla babci nie ma pani czekogs tanszego, babci juz tak duzo nie potrzeba" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , moja mama jeszcze pracuje. Chodzi na zmiany t.z nocki i w weekendy tez musi pracowac. I juz planuje, ze na emeryturze znajdzie sobie mala prace np sprzatanie. Prez te 30 lat w fabryce byla jeden dzien chora i nigdy nie slyszalam aby narzekala albo nie chciala do roboty pojsc.Tata jezdzi na rowerze, chodzi na basen i pisze bloga w internecie no i gotuje. Czasy sie zmienily ludziska, jak nie bedziecie aktywnie zyc to starosc bedzie marna i bedziecie czekac na ta szklanke wody.Obojetnie czy macie portki przy sobie czy dzieci. Ja tez mam zamiar zyc dlugo i aktywnie a nie kisic sie w chacie a zycie mija kolo d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
nie mogę znaleźć pracy a mąż przez to jest chamski dla mnie... 24.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość szukam gdzie się da dziesiątki cv wysyłam, a on sie drze i mówi, że grosza nie dostanę jak pracy nie znajdę... :/ x Po to wychodzicie za maz?Gratuluje :-O wole jesc suchy chleb niz tak zyc. I to nie sa wyjatki :-O :-O:-OJa czy pracuje czy nie mam dach nad glowa, wlasne mieszkanie, mam co jesc i nikt na mnie mordy nie pruje :-O i nigdy w zyciu na to nie pozwole. Wole wchodzic do pustego mieszkania. A wy przestancie sie szmacic i ponizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeś sie wpasowała w temat. Feministki to takie przygłupy są. Takie ogniwo pośrednie między d**ą a uszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
gdyby wszystkie kobiety w Polsce od razu po studiach dostawaly dobra prace i dobrze zarabialy to zadna nie wychodzilaby za maz ;) to jest caly sekret. A tak to od malego szukaja ksiecia z bajki ;) 30 lat i wielki ryk po stara panna albo rozwod i z 2 dzieci zostaje ;) i znowu ryk bo nikt samotnej matki z bagazem nie wezmie ;) same sobie jestescie winne ;) trzeba za mlodu prace znalezc, samemu mieszkac i gitara ;) wspolczuje niewolniczkom pisiorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
24.02.14 [zgłoś do usunięcia] dns aaa no niestety wśród moich koleżanek częsty przypadek. spytaj się, czy wg niego powinnaś żyć w myśl zasady "nie pracujesz- nie jesz" albo czy może już powinnaś się powiesić bo jesteś pasożytem. Taki mąż to burak i tyle. ;) no i juz macie ;) co raz wiecej dziadow wypycha swoje zonki do roboty ;) Czasy sie zmieniaja, faceci to coraz gorsze szuje sie robia i nie chca utrzymywac rodziny. Prosze bardzo.Tak to jest jak sie od kogos uzaleznia. Pewnie jeszcze sluzyc seksualnie im musicie z rana ;) loda robic i takie tam ;) a on z roboty nerwowy wroci i morde rozpruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
teraz wredna dzida upaja sie swymi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
Ruta;) ucz sie ucz, bo nauka to potegi klucz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ona ma już ze 7 fakultetów W głowie już jej sie nic nie zmieści Za to w p... przyjmie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
Nienawiść w małżeństwie 26.12.07 [zgłoś do usunięcia] załamana1984 Jestem po ślubie 2lata, mam 1,5roczną córkę którą kocham najbardziej na świecie, problem w tym że chyba nienawidzę swojego męża!! przez to jak mnie traktuje, co mówi, robi. wigilia-dzielimy się opłatkiem a po 10 minutach mnie wyzywa!!! płaczę. jak wychodzi do pracy odczuwam ulgę, to już chyba nie jest miłość?! może po części to dlatego że mieszkamy u jego matki (tylko on pracuje). nie mam odwagi by odejść dziecka mi szkoda ma tyle radości jak go widzi!!! niby całe życie przede mną mam dopiero 23lata, ekstra nie taki wiek i rozwód brać!!!! ;) przed slubem klapki na oczach ;) a po slubie niewolnictwo ;) i jeszcze na lasce tesciowej i meza , ktory niewiadomo jakim cudem z ksiecia zmienil sie w tyrana ;) tabletki antykoncepcyjne istnieja na rynku od ponad 30 lat ;) ale co tam ;)pozniej ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
moja droga ja tez jestem feministka, dlatego jestem sama, pracowałam od 20 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale skad u ciebie takie zacietrzewienie? pisałas o swoich rodzicach w samych superlatywach, wiec chyba moiłas za wzór ich udane mazenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
jak jestes feministka to dlaczego jestes nieszczesliwa bez chlopa?;) nie widzisz jaki los cie ominal ? ;) Dziekuj Bogu za to ;) gdybysmy zyli w 18 wieku to jeszcze rozumiem ale w 21 wieku takie cyrki o kawalek chlopa , ktory jest w stanie zniszczyc ci zycie raz na zawsze? ;)Nie pojmuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale przeciez feministki chocby m. gretkowska tez bywaja w udanych zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
poza tym ja juz nie szukam niogo, tylko nie przepadam za osobowscia facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
ale feministki potrafia byc rowniez szczesliwe bez chlopa. Nie pojmujesz roznicy? ;) Moi rodzice to inna generacja i mimo tego uczyli mnie samodzielnosci i zawsze mowili abym sie nigdy w zyciu nie uzalezniala od chlopa. Widzisz, jak mi wiazek nie wychodzi to moje zycie nie za bardzo sie zmienia ;) ;) ;) dalej mam prace, wlasne pieniadze, mieszkanie ;) a nie zniszczone zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
moge cie spytac o wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
jak mi zwiazek nie wychodzi ;) mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
nigdy nikomu nie podaje swojego prawdziwego wieku ;) ;) ;) ja mam zawsze 30 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
jednak mimo wszystko takzenie grzeszysz tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
tolerancja na co? Mam inny tok myslenia i prowadze inne zycie niz wiekszosc kobiet ;) Mam do tego prawo ;) Niech kazdy robi co mu sie podoba ;) Przyjrzyj sie sobie ;) jestes zamknieta na swiat i na szczesliwe zycie poniewaz nie udalo sie tobie dostosowac do reszty spoleczenstwa ;) uwazasz sie za stara panne i nieudacznice bo nie masz meza i dzieci oraz zamykasz sie na poglady innych ludzi ;) ja nie jestem nietolerancyjna ;) Dlaczego tak sadzisz? Poczytaj sobie jakie kobiety sa nieszczesliwe i moze przejrzysz na oczy: 29.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość ja swego męża nienawidzę 40 lat ,jak się starał o mnie było ok. w noc poslubną nazwał mnie k***ą ,chociaż nie spałam z nikim i z nim też,nie traktował mnie dobrze przez jeden dzień ,ale dał pieniądze i rób co chcesz nic się nie interesował,traktował jak powietrze,mineły lata jak zrobiłam za niego czarną robotę życia ,zawsze siedział w oddzielnym pokoju, pod protestem ,ze zmęczony,jak pojechał do sanatorium pokazał swoje oblicze,zauroczył się w cycatej staruszce i rzucił mnie w jeden taniec ,ale mu nie poszło bo ona chciała tylko romansu przez telefon i prezenty ,pieniądze, i tak poczuł się ważny ,ze nigdy tak mnie nie poniżał tak jak w tym romansie,zabrał wszystkie pieniądze,ja nie odeszłam bo dostałam nóż w plecy,najpierw zemsta ,a potem może odejdę ,romans rozgoniłam,chcę to gotuję, nigdy tak o siebie nie dbałam jak teraz,mam pieniądze bo oto zadbałam,bo to psychopata łatwo można go oszukać ,i ona też go oszukała,wyjeżdzam trzy razy do roku .on się wscieka i oto chodzi, Zadna miłość nie jest taka mocna ,jak nienawiść ,ze mnie wykiwał,rzucił dla smalcu który usadowił się w dobrym miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama ma 64 lata i pracuje ______________ no... jeśli zaczynala karierę zawodową na pełnym etacie w wieku 34 lat, to teraz ma 30 lat pracy... proste ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
mylisz sie. Od 30 lat pracuje w fabryce. Przedtem gdzie indziej pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie... teraz ma 64 lata.... 30 lat pracuje w fabryce... zaczynala w wieku34 ... trochę późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
MOJA KOLEZNAKA TEZ NIE PRACOWALA, miała męża, ale on zmarł i została wdowa po 30-tce, dostala 50 tys. odszkodowania i rente na syna. Gdy pieniądze z ubezp. zaczely się konczyc, dopiero zaczela szukac pracy i znalazła... W miedzyczasie wyszla za maz za rozwodnika starszego o 11 lat i teraz chce rzucic ta prace, bo mowi, ze przecież ma znowu meza, to po co pracować? ;-) Tylko jest małe "ale"... on rozlicza ja nawet z jej pensji, do swojego konta nie upowaznil, kaze pokazywać paragony za ciuchy... to co będzie, gdy zostanie tylko na jego utrzymaniu ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
umiesz czytac?pisalam, ze mama pracowala przedtem gdzie indziej i tez na caly etat. O co ci chodzi? Pozno na co? Mama zawsze pracowala. Odkad pamietam. A teraz sie od mojej matki odwal. Idz lepiej popracuj tyle lat. Ale nie kazdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Sasiadka pietro wyżej... podobna sytuacja... z ta roznica, ze maz odszedł do innej... dopiero po rozwodzie znalazła prace i zaczela studia... Dlaczego kobiety wcześniej nie chcą być niezależne finansowo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×