Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
a ty się przestan wychwalać swoja matka !!! niech pracuje do 80-tki jak lubi !!! ZUS się ucieszy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
mama pracowala a ojciec mial urlop tacierzynski. Wyobraz sobie. Dawno temu to bylo. Nie wiem w jakim ciemnogrodzie wy zyjecie ludzie. Ojciec nigdy jej nie rozliczal a wrecz przeciwnie. Sama sobie ladne ciuchy, perfumy i kosmetyki kupuje do dzisiaj a on jej do dzisiaj prezenty robi, kwiaty kupuje, bizuterie i perfumy bez okazji przynosi itd. Dodam,ze ojciec rowniez pracowal wiec kasy nie braklo. Znajdz takiego faceta dzisiaj:-O wiekszosc to nieudaczniki zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Oj tam, o tam... od razu nieudaczniki życiowe :-) Mój jest pracowity :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
ok ;) juz sie nie bede chwalic ;) ale chyba potraficie zrozumiec, ze nie mam zamiaru i nie musze sie wiazac z byle kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
To ile w końcu twoja mama ma lat pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Ależ oczywiście ze nie, przecież nikt cie nie zmusi, ale jednak samotne życie jest beznadziejne, ja nie wyobrażam sobie zycia jako singielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
beznadziejne dla ciebie a dla mnie wspaniale ;) mialas fuche z mezem ;) ale wiekszosc nie ma takiego szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
nie wiem ile lat ma przepracowane ale wiem, ze pracowala zanim ojca poznala ;) bo poznala go w pracy ;) bym sie musiala zapytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Przykro mi ale nie wierze ze jest takie wspaniale... Samotne wieczory musza dzialac dolujaco na kobiete... Chyba, ze jesteś jakas inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Feministko - jeszcze jedno... Twoja mama wygląda mi na pracoholiczkę, bo nawet po porodzie wrocila do pracy i to ojciec wzial urlop tacierzynski... Naprawdę wolala być w pracy, niż z malenka corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
tak jestem inna. Mam tyle zajec,planow i projektow ze nie ze wszystkim sie wyrabiam ;) nie musisz mi wierzyc ;) Nie raz mysle, ze gdybym byla w zwiazku to bym musiala z wielu rzeczy rezygnowac a ja nie chce ;) dla mnie wchodzi tylko mezczyzna w rachube ktory nie bedzie mnie ograniczal a i tak do wspolnego zycia daaaaaaleko.;) mi jest dobrze tak jak jest ;) mam fajne mieszkano z ogrodem i tarasem, mnostwo zainteresowan i znajomych. Niczego mi nie brakuje ;) Widzisz, dla mnie randka juz sie konczy jak facet nie pojawi sie z kwiatkiem ;) juz koniec znajomosci.;)to zle? Nie uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
gdzie ja pisalam, ze mama wrocila do pracy od razu po porodzie ;)?Wyobraz sobie, ze mam jeszcze brata ;) ani ja ani brat nie bylismy w przedszkolu.;) no a teraz siedz i kombinuj ;) moze wpadniesz na pomysl, ze istnieja malzenstwa ktore dziela sie opieka nad dziecmi i zadaniami zwiazanymi z domem ;) moj ojciec potrafi gotowac, sprzatac , prac a nawet i szyc ;)wiecej detalow co do mojej rodziny juz tobie nie podam bo nie ma tutaj nic do rzeczy. Moja mama nie jest pracoholiczka. Sa tacy ludzie ktorzy maja mnostwo energii i nie lubia siedziec na tylku. ;) po kims to mam w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
A znajomi to też single? Bo dla samotnych kobiet nie stanowisz zagrozenia, ale dla zajętych już tak... I nie rozumiem dlaczego uważasz ze facet ma cie ograniczać? Ma być druga połówką jabłka, z którym można stworzyć fajna rodzinkę i wspólnie wychowywać dzieci. Nie wiem ile masz lat, bo nie chcesz się przyznać, być może jest już za pozno na macierzyństwo... Nie kazda konbieta marzy też by zostać matka, nie kazda może... Moja kolezanka adoptowala 2 dzieci i jest szczesliwa mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Nie pisz mi kochana o podziale obowiazkow, bo nie masz o tym pojecia:-) Jestem mężatką od 20 lat, mam dwojke dzieci i zawsze tworzyliśmy z mezem partnerski układ, gdzie każdy pomagał jak mogł :-) Mój mąż potrafi gotowac, sprzatac, myc okna, zrobić zakupy, zmyc podłogi, szyc, prasować, wlaczyc pralke etc. Przyznaj się ze już dawno wyszlabys za maz, gdyby znalazł się odpowiedni kandydat, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
Mam pojecie o podziale obowiazkow poniewaz pochodze z takiej rodziny w ktorej byl taki podzial ;) wiec nie mow, ze nie mam pojecia ;) Moj brat ma zone i jak tylko z pracy wroci to od razu lapie sie za odkurzacz, na zakupy jedzie itd :) po za tym kochanie nigdzie nie pisalam, ze nigdy w zwiazku nie bylam :) i nigdy z nikim nie mieszkalam ;) dzieci nie chce miec ;) za maz nigdy nie chcialam wyjsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
znajomych mam roznych. Wiekszosc znam od ponad 20 lat i nie gra to zadnej roli czy sa sami czy maja rodziny. Po za tym chodze na rozne zajecia np na kurs szycia i na nauke jezykow i tam sie tez poznaje fajnych ludzi z ktorymi mozna gdzies wyjsc ;) a jak sie znajdzie jakis galant w ktorym sie zakocham na umor to moze wyjde za maz ;) Kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rodzicie to nie ty i twój wybranek :-) Mysle ze jednak mam większe doświadczenie, bo pol zycia jestem męzatka i jedno dziecko mam już dorosle. Drugie w gimnazjum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Sorry, wyżej to ja :-) A po ci kurs szycia? Twój tato nie może cie nauczyć ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
mnie najbardziej przeraza u feministki brak tolerancji dla odmiennych pogladów, i to ze ja tak wkurza tok myslenia autorki, ze posuwa sie z wielka natarczywoscia do wszelikego rodzaju inwektyw, to nie swiadczy o nie j pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
Feministko - musze cie zmartwić. bo lepsi kandydaci od dawna sa żonaci.. Potem zostają tylko nieudacznicy, rozwodnicy, albo nie daj Bog starzy kawalerowie, tzn. sinusie mamusi, a od takich lepiej od razu wiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
mnie wyywa od ciągnących druta, chociaż nigdy tu się nie wyraziłam, że mam jakiś ogromny temeperatment, nie uważam się za jaąś bardzo otyłą, mam może z 6 kg nadwagi, ale wyzywa mnie od tłustych doop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
uczyl mnie szyc jak bylam mala ale juz wszystko zapomnialam ;) i wybacz ale on ma wlasne zajecia ;) ty sie ciesz swoim doswiadczeniem zyciowym a ja sie ciesze moim ;) ja tobie nie zazdroszcze a ty nie musisz mi wspolczuc ;) i wszystko gra ;) mi jest dobrze tak jak jest ;) a jak ktos chce byc tylko dlatego nieszczesliwy bo chlopa nie ma to prosze bardzo ;) droga wolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
czy to pozytywnie świadczy np o jej umiejętności rzeczowej dyskusji, o byciu dojrzałą istotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
Feministko - musze cie zmartwić. bo lepsi kandydaci od dawna sa żonaci.. Potem zostają tylko nieudacznicy, rozwodnicy, albo nie daj Bog starzy kawalerowie, tzn. sinusie mamusi, a od takich lepiej od razu wiac oczko.gif ;) no i widzisz ;) mnie to wcale nie martwi ;) Ruta, wybacz ale nie wiem o czym mowisz. Mylisz mnie z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
i co zatkało kakało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina222
mialas fuche z mezem. :-) ale większość nie ma takiego szczęścia :-) ___________ Czyli przyznajesz ze miałam szczęście i masz rację... Czy w takim razie ty go nie mialas, bo nie spotakalas odpowiedniego fajnego faceta, ktory chciałby się oswiadczyc, bo wielu chce mieć np. goracy romansik by po chwili się zmyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka jestem
Robota czeka. Na razie uciekam. Ruta, nie wiem jaki masz problem ale to twoja sprawa ;) nawet tego tematu nie czytalam od poczatku ;) mnie nic nie zatkalo ;) milego dnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze feministka jest innej orientacji seksualnej i woli kobitki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
i jeszcze kłamie trolica, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×