Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Asterko,przestan juz.Ty bylas na gazecie.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie Asterkę kretynie.Poczytaj ze zrozumieniem.I będziesz wiedzieć dlaczego ona to ona, a ja to ja.A że rózowe pazurki i feministka i nixon jest tak jasne jak 2x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zadam to samo pytanie co gość wyżej - po cholerę tu piszesz i czytasz?Może czas przerzucić się na pudelka, albo stronę Faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jasne ze ty jestes
asterka, ruta , wera i anka :D moge powklejac twoje wypowiedzi z wyborczej astereczko:D tluku ty przyglupi :D nie masz co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamczucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję ci trollówo przeinstalować klawiaturę.I przy okazji mózg.A jakiś z kafeterii napisał , że Elvisa porwali kosmici i wróci w chwale - też uwieżysz?A tak po za tym - jak się komuś nie podoba to wypad z baru i poszukać sobie roboty.Jechać na Ukrainę, albo jeszce lepiej do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję ci trollówo przeinstalować klawiaturę.I przy okazji mózg.A jakiś z kafeterii napisał , że Elvisa porwali kosmici i wróci w chwale - też uwieżysz?A tak po za tym - jak się komuś nie podoba to wypad z baru i poszukać sobie roboty.Jechać na Ukrainę, albo jeszce lepiej do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja?Czym manipuluję - że się przedstawiam ze złej strony?Trollówa to co innego - fajna babka - i pazury ma zrobionę i super pracę.I mamusię fest babkę.I faceta nie potrzebuje.albo dla odmiany ma męża i czyta mu kafeterię.I bluzga i przeklina i wyzywa.BEZ POWODU.Z czystej niczym nierozcieńczonej nienawiści do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaaan
Ktos tu ma paranoje.Nie każdy gość tota sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teza: jesteś starą prostytutką. Nie masz matki. Nie masz żadnych fakultetów. Nie pracujesz w urzędzie. Szukasz pracy w dawnym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulujsz,bo wypierasz się że Asterka z wyborczej to nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teza: jesteś starą prostytutką. Nie masz matki. Nie masz żadnych fakultetów. Nie pracujesz w urzędzie. Szukasz pracy w dawnym zawodzie.xxxxxxxxxxxxxA ty jesteś leniwym sutenerem , który szuka pracownic w intenecie.Litości - wystarczy sobie różowe pazurki, nixon , autorkę i wiele innych tworó poczytać - to ten sam chory troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Asterka,przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu na tym zależy? Gdyby choć 10% tego co pisała było prawdą - powinna uciec dawno ze wstydem. Ale ona wstydu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem również Elvisem, kosmitą, Aronem Goldblumem, Noajadę i Spring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ta u gory
Litości - wystarczy sobie różowe pazurki, nixon , autorkę i wiele innych tworó poczytać - to ten sam chory troll.WRESZCIE SIE PRZYZNAJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ta u góry - okropna trollówo, bez polskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu na tym zależy?Gdyby choć 10% tego co pisała było prawdą - powinna uciec dawno ze wstydem.Ale ona wstydu nie ma.xxxxxxxxxxxA ty masz wstyd?Bo piszesz już kupę czasu nieproszony i niechciany.Wstyd to kraść.I zamykać KOMUŚ wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka vel Ruta
tez mysle, ze nie masz ani pracy ani matki ani syna! Kreujesz sie tutaj raz na ofiare losu, raz na matke Terese, raz na Boginie seksu i od rana do 2 w nocy siedzisz w internecie!Ktos taki nie ma pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollówo - nawet klawiatury nie potrafisz przeprogramować?Takaś mundra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zapytać się na tamtym forum czy czterdziecha to Asterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka vel Ruta
masz p*****lca na temat klawiatury zjebko :-O k***a nie moge uwierzyc, ze takie s****wo jest kobieta 44-letnia :-O:-O:-O:-O:-Ojakis pajac z wariatkowa wypisuje od lat jedno i to samo w kolko macieju :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc tymi kategoriami, ty nie tylko nie masz pracy, ale i grama rozsądku bo piszesz z hipotetycznym trollem,.Po co?Jeśli tak uważasz, już dawno nie powinno cię tu być.Wiesz doskonale, że nie mogę udowodnić, że nie jestem Asterką, ani rutą, ani Bóg raczy wiedzieć kim.Mogę być nawet Sam Wiesz Kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś Asterka.Dlatego nie możesz udowodnić ze nią nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zamknąć dwie rzeczy - drzwi od WC i własną buzię.Piszę delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka vel Ruta
gowno cie to obchodzi z jakiej klawiatury pisze zjebko :-O z Iphona pisze i mieszkam na marsie :-Oidz sie leczyc :-O wystarczy na wyborczej wpisac Asterka10 i ksiazke mozna wydrukowac z twoimi bredniami. Slowo w slowo to samo co tutaj. Widac, ze jestes psychicznie chora bo bys nie pisala od rana do 2 w nocy od 2-3 lat jedno i to samo :-O bezrobotna szujo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterko,wstydx się.Kłamczuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus też jestem.I Kriszna, a nawet bogini Kali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×