Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Czterdziecha co ma pecha Troll się wkurzył, troll się wkurzył.I nie potrafi zmienić ustawień pisowni.... TROLU WYSRANY TY po jakiego c***a mam zmieniac ustawienia pisowni????P******* cie??Pisze z d**y i ta klawiatura jaka mi sie podoba bezmozgowcu.Ty masz prace w urzedzie?chora matke na alzheimera? syna? jak bys to wszystko miala to bys nie siedziala w dzien w dzien do 2 w nocy i czasu na sranie bys nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re: a jak Wy macie? Autor: asterka10 11.06.13, 23:59 Dodaj do ulubionych Odpowiedz I Noa też mógłby to napisać, i cala masa samotnych, wykluczonych facetów. Kobiet też midnight.Tylko nie każda tak jak ja ma odwagę powiedzieć - nikt mnie nie chce.Część okłamuje nawet same siebie, by się nie przyznać, że im w życiu nie wyszło.Łudzi się, że za rok, dwa lata szczęście się uśmiechnie. A tu dooopa, nim się obejżysz masz 43 lata i jesteś starą, nieatrakcyjną babą.Przynajmniej dla niektórych. :-O w tamtym roku mialas 43 lata prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosuj swoje dobre rady do siebie i znikaj...a kysz.Apage, apage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 01:28 Dodaj do ulubionych Odpowiedz A może to również zależy od ludzi na forum i ich akcepracji?Tam mi nikt jako żywo , nie wytykał, że jak mnie czyta to ma ochotę sznurek wziąść.Nie twierdzi, że smęcę i mam się ogarnąć.Poczytaj Abbys siebie, to możesz zrozumieć jakie reakcje mogą wywołać Twoje posty.Jaką przyjemność sprwiało mi ich czytanie.Nie musiałęś mi udowadniać, że jestem sfrustrowanym babolem, który pisze trzy po trzy.I nie wyciągaj na boga cytató bez kontekstu.O ile pamiętam sam rano się tego czepiałeś.Maś przerażająco nawet jak na męzczyznę rozwinięte pojęcie o własnej doskonałości.I patencie na pouczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 11:17 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Asterka obrazasz wszystkich facetow po 40 i szukasz faceta po 40. Jest w tym jakas logika ? Zreszta szukasz normalnego faceta po 40. Normalny facet od Ciebie ucieknie a nawet nie bedzie chcial zamienic z Toba slowa, po tym jak mu wywalisz swoje madrosci o facetach Czy to tak trudno zrozumiec ? To nie Twoj wyglad odstrasza tylko Twoj charakter Przeciez na forum nikt Cie nie widzi a juz ma wyrobione zdanie po Twoim postach pelnych zalu, nienawisci, agresji. Ty kobieto masz problem A od takich problemowych kobiet, kazdy normalny facet ucieknie ! Zreszta tez bys chyba nie chciala faceta, ktory by marudzil caly czas na caly swiat a przede wszystkim kobiety . Kobieto psycholog sie klania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll skopiuj najlepiej całą gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet te same bledy z Ą tam robilas jak tu. Czyja klawiatura jest charakterystyczna bezmozgowcu?Zaraz reszte wkleje bo na razi spam wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jestescie piekne, uwierzcie w siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Rura1234 to Ruta prawda? O trolowanie cie tam rowniez posadzano razem z Rura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 22:58 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Miłość , nie mylić ze stnem zakochni potrfi to wszystko i nie trzeb być czrodziejem .Wystrczy pokochć.Jeśli , ktoś Cię wybier i kocha to dla niego jesteś atrkcyjna, I wtedy cię gila co mówi reszta.Nie muszę być śliczna dla samego bycia śliczną.Uleczy, bo moja chorob nazyw się bycie niekochanym.I nie muszę nakładać różowych okularów, mogę być szczęśliwa mimo niedoskonałości tego świata. A słyszałaś o etyce zawodowej i o tym, że nie można być ze swoją pacjentką.Zresztą psychologami w mojej malutkiej miejscowości są sfrustrowane kobiety, które często mają takie problemy jak ja.W czym mi mogą pomóc, jeśli nie potrafią pomóc sobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań!! Bo jeszcze uwierzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
strasznie wulgarna, oblesna, chamska osoba:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Re: kobiety nie gryzą Autor: asterka10 27.01.13, 11:25 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Jesteś zwykłym PALANTEM.Sfrustrowanym, żałosnym człowieczkiem dla którego liczy się wygląd i młodość.TWOJE PODEJŚCIE DO KOBIET JEST WYNIKIEM TWOICH CHORYCH WYBORÓW I WYSOKICH OCZEKIWAŃ. Nazywanie wszystkich kobiet k... jest NIEDOPUSZCZALNE.Wiesz, mam pieniądze w głębokim poważaniu, filmową urodę również.Chciałabym spotkać zwyczajnego, DOBREGO, człowieka, który potrafiłby mnie kochać.Takiego, który wiedziałby czego chce od życia i nie gonił mżonek.Potrafił MYŚLEĆ utkowo -przyczynowo, a nie kierował się tylko li i jedynie pojęciem własnej estetyki.NIBY tak mało, ale nie do realizacji.Jesteście ALOGICZNI, PUŚCI, NIERACJONALNI.W każdym wieku i na każdym stopniu rozwoju świat przesłąnia wam piękna, młoda dupa.Wykorzysta Was i zostawi.I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 15:55 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Ładniejszą, bardziej zadbaną, zamożniejszą, dyspozycyjną.Taką, jaka im się fizycznie podoba i pociąga seksualnie.Facet patrzy na kobietę przez pryzmat tego, czy mu się podob czy nie. Jeśli fizycznie nie podoba (a ja się nie podobam) to może wyjść z siebie i stanąć obok i nic nie wskóra.Siedzę na imprezie z facetem.Okazuje się, ze mamy wspólne zainteresowania,gada się fantastycznie.Żartujemy , smiejemy się. Obok przysiada się ładna,młoda dziewczyna.Po chwili, facet traci mną całę zainteresowanie i zaczyna prawić komplementy .Zachowuje się jak ostatni pacan.Biorę szklankę i odchodzę.Ileż takich sytuacji w życiu przeżyłam. Mężczyzna nigdy nie będzie z kobietą, która mu się nie podoba fizycznie.A ja się nie podobam. I jeśli nawet z samotności, dla przymiotów charakteru spróbuje być, to odejdzie.Bo go nie będzie pociągać seksualnie.I klops.AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to autorka widać to po postach, te same argumenty, wodolejstwo i nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Re: NIE ROZUMIEM Autor: asterka10 13.06.13, 11:17 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Asterka obrazasz wszystkich facetow po 40 i szukasz faceta po 40. Jest w tym jakas logika ? Zreszta szukasz normalnego faceta po 40. Normalny facet od Ciebie ucieknie a nawet nie bedzie chcial zamienic z Toba slowa, po tym jak mu wywalisz swoje madrosci o facetach Czy to tak trudno zrozumiec ? To nie Twoj wyglad odstrasza tylko Twoj charakter Przeciez na forum nikt Cie nie widzi a juz ma wyrobione zdanie po Twoim postach pelnych zalu, nienawisci, agresji. Ty kobieto masz problem A od takich problemowych kobiet, kazdy normalny facet ucieknie ! Zreszta tez bys chyba nie chciala faceta, ktory by marudzil caly czas na caly swiat a przede wszystkim kobiety . Kobieto psycholog sie klania ! Wiesz o czym to co napisałęś świadczy?Że boicie się wyzwań.Każda kobieta na tym forum, chciała ratować i udowadniać Noe, że nie jesteśmy takie złe jak nas widzi.przekonywałyśmy go własnym przykładem, prawie zapraszałyśmy na kawę.ŻADEN FACET SIĘ TAK NIE ZACHOWAŁ.Najpierw były jakieś bezsensowne rady, że każdy w życiu coś przeszedł.Tylko niektóre osoby przeszły bardzo dużo.Póżniej, że mam zapomnieć, wypiąć pierś i do przodu.A póżnej babo, o Boże jak jęczysz.I ZAKŁADAM SIĘ, ŻE GDYBYM NAPISAŁĄ, ŻE JESTM MŁODA I ŁĄDNA JUŻ PIĘCIU KSIĄŻĄT CHCIAŁOBY MNIE RATOWAĆ.I DEFETYZM BY IM NIE PRZESZKADZAŁ TAK STRASZNIE. Jesteście płytcy i leniwi.Wygodni.Los ma wam zesłać bezproblemową, zadowoloną z życia kobietę.Najlepiej jeszcze łądną.Tylko na pewnych etapach już takich nie ma.Standardowa 40 dużo w życiu przeszłą i nie jest już kobietą pełną optymizmu.Nie zmienia się człowieka dobrym i radami.Zmienia się działąniami.I wybacz, jak słyszych od facetów, którzy sami są samotni - nie przesadzaj, ktoś Cię tam wybierze(byle nie ja, bo ja zasługuję na kogoś lepszego) to Cię krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ją nie zabije może w końcu rozp******i,,,i w końcu z alterem ruta zginie w odmętach kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Moglabym powklejac jeszcze wszystkie inne wypowiedzi z ktorych wynika: ze masz dziecko ze w wieku 29 lat mialas pierwszego faceta i sama opisujesz, ze rzucilas sie z desperacji na niego (stad tez proba zlapania faceta na dziecko ale on chcial aborcji) ze mieszkasz w malej miejscowosci 30 tys mieszkancow wzrost 170 cm cycore rozmiar E czy sie bardzo chwalisz mialas 4 romanse z internetu i wiele innych randek na jedna noc. recytujesz tam tak jak i tutaj A.Miauczynskiego wyzywasz wszystkich piszacych tam facetow od najorszych wypowiedzi Zwiedlej Ruty vel Rura1234 zakochanej w weterynarzu itp itd I ty masz czelonosc tutaj wyzywac ludzi od trolow, psychopatow, chorych psychicznie i wypierac sie, ze to nie ty???Masz czelnosc wyzwac innych od klamcow i manipulatorow? Jestes zaklamana prostaczka oraz wstretna manipulatorka. Tam tak samo wszystkich probowalas zmanipulowac. Nie widze w tym zadnego sensu. Tylko nie waz sie tutaj dalej klamac i wyzywac ludzi od klamcow, trolow i manipulatorow zaklamana intrygantko. Nie dziwie sie, ze zaden facet cie nie chce bo na kilometr od ciebie jedzie choroba psychiczna. :-O:-O:-O I nie waz sie jeszcze raz kogos tu obrazac wstretna, oblesna, obrzydliwa klamczucho i trolico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha ale masz wiernych fanow;-) jeszcze lepiej niz jakas celebrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Manipulowalas tam facetami rowno i jak zobaczylas, ze zaden nie jest toba zaineteresowany to zrownalas z ziemia. Jestes okropnie wulgarna :-O brzydze sie ciebie :-O jak moze czlowiek sie tak ponizac i jeszcze KLAMAC i osadzac innych o klamstwo i trolowanie :-O wredna osobo ty. Jestes ewidentnie psychicznie chora a faceci uciekaja przed toba jak przed diablem. Nie masz zadnych uczuc bo jestes psychopatka. A psychopaci UDAJA uczucia i manipuluja tym innymi ludzmi. Krowo, bys sie wstydzila. Po za tym Ty napweno pracy nie masz. Czlowiek pracujacy w urzedzie nie siedzi do 2 w nocy na kompie i znowu z rana o 8. Roniwez nie masz matki z alzheimerem. To wszystko wymyslone aby ludzmi manipulowac wstretny robaku :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze ze ktoś to w końcu poskładał.Też uważam , że czterdziecha to ruta i calineczka dzisiaj.Jakoś zawsze pojawiały się tajemnicze przyjaciółki , które miały potwierdzać słuszność.Intryga na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Obrzydliwy trol ktory tylko odreagowuje swoje nie/do/ru/cha/nie na ludziach w internecie. Bo ty zadnej sranej rady nie chcesz i nie potrzebujesz tylko ludzi aby sie na nich wyzyc za to, ze cie zaden facet nawet przez rekawiczki tknac nie chce. Zabieraj ta kretynke Rure ze soba i w************e zaklamane zdziry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Inteligencja to ty niestety nie grzeszysz: Gramatyka i stylistyka tu zupelne dno. Nie jestes rowniez wyksztalcona i po jakis tam fakultetach. Pic na wode. Ch*j wie kim ty jestes. Ale napewno zadnym normalnym czlwowiekiem tylko wstretnym zaklamanym trolem grajacym ludziom na nerwach i na uczuciach. Winternecie potrafisz ryj szeroko rozdierac ale ciekawe czy sie tak samo odnosisz do ludzi w realu. Jak tak facetow traktujesz to sie nie dziw. Zaklamana szuja bez honoru i godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dla niej faceta - i to stad , z netu. MATACZ - oto ktoś dla ciebie- jeśli to prawda co o tobie tu piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Absolutny kryzys męskości jako takiej Autor: asterka10 03.01.13, 10:44 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Znowu jestem nie taka dla kogoś.Tym razem jestem za wysoka.Mając 170 wzrostu... Męzczyźni jawią mi się obecnie jako zastęp Adasiów Miauczyńskich - żałosnych istotek żyjących własnymi fobiami i wyobrażeniami. Poddaję się - na tym padole łez nie ma już chyba męzczyzn są neurotyczni chłopcy, którzy nigdy nie dorastają.Którzy potrzebuja terapeutki, pielęgniarki, a nie partnerki.To tylko oni mają problemy, traumy na które trzea uważać, a kobiety za sobą radosne życie jętki jednodniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
gosciu przeczytaj ten temat od poczatku to zauwazysz , ze wszystkie wypowiedzi sa na 100% identyczne Czterdziecha vs Asterka10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asterkato- to widać z daleka.Nikt mi nie wmówi ,że osoba utożsamiająca każdego z topa z jedną osobą jest inteligentna.A posty asterki i tej sprutej czterdziestki są identyczne w mentalności, składni i wyzwiskach.NO ćoż ta pani może już odpłynąć na pontonie do swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
nie tylko to. Wykreowala sobie pseudoprzyjacioleczke Zwiedla Rute vel Rura1234 zakochana w weterynarzu. Jedna ma niby dziecko a druga nie. Obydwie 44 lata. Jako jej kumpanka, ktora zawsze wkracza w akcje aby pokazac , ze ona nie jest sama buhahaa :D poziom podstawowki. i powiem tobie jeszcze cos. Jestem na tym forum juz pare ladnych lat. I niejedna juz tutaj wysledzili w sieci razem ze zdjeciami i miejscem zamieszkania. Wiec pamietaj wstretna manipulantko, ze nie jestes do konca anonimowa i nastepnym razem nie klam, nie oszukuj, nie wyzywaj, nie obrazaj ludzi bo slono za to zaplacisz. myslisz, ze jak bedziesz jezdzic po facetach jak po malych niedorozwojach to w ten sposob ktos sie nad toba zlituje? faceci wola inne bo ty jestes CHORA PSYCHICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterka10 to
Boże, byłam już z facetami łysymi, siwymi, z wąsem i wybitnie mocno przeciętną urodą.Niezamożnymi. Trafiali mi się i z problemami psychicznymi i alkoholicy - tu szczęśliwie też nie byłam w ich guście.Nie wiem gdzie niby te wymówki i wyśrubowane wymagania.Chyba , że u drugiej strony.Wzrost im nie pasował, brak pełnego makijażu, figura, sytuacja życiowa, charakter.Wszystko do poprawki.WIĘC BARDZO PROSZĘ MOŻE ZACZĄĆ OD WYBREDNOŚCI MĘŻCZYZN NIE MOJEJ. x wyzej srasz niz d**e masz a tak naprawde to sie ponizasz, lecisz na byle kogo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×