Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Amstafie...wiek u mnie juz nie nastoletni.....bardziej jak lato w pełni....wiec odruchy me wszystkie pod pełna kontrolą. Od walenia po łbie,które Ty preferujesz ...guzy na mej blond głowie co najwyżej mi grożą...nie zaś ściskanie UD z powodu nadmiernej chęci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Jacek81 jestes juz u mnie spalony, bo to był zart. A jak facet żartow nie łapie to poooorazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Cześc Lara:) do łozka z czymś zywym hahaha i zywotnym bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota do głaskania też nie ? Nic? * Cześć Malinowa;-) Jeśli nie dość żywotnym,to zawsze można coś zaradzić...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny kot nalezy do pewnej czarownicy z ktora jestem rownie blisko jak i daleko :D Latem to przynajmniej mialem osy na strychu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
panandtilt też pozdrawiam:) Na niektoryc to nic nie działa nawet porazenie pradem elektrycznym lub posypanie pieprzem w pewne otwory hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa źrebaki,dwa chomiki ... i jedną pszczołę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa masz rację ja jestem śmiertelnie poważny mogę ci komórkę pożyczyć i nie tej do pisania sms-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa... Jeśli zadasz pieprzu...z pieprzenia nici,bo łóżko puste w sekundę... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Jacek zaczynasz mnie poważnie wkurzać... a jak jestem zła... no własnie nie chciałbys wiedziec. O ooo moze Tobie pieprzu zadam żebys sobie polatał z pieprzem i złagodniał... Lara no tak jak zadasz pieprzu to z pieprzenia nici... Ale przynajmniej jesli ma cos byc w złym gatunku to lepiej wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa... Dobrej gospodyni nie tylko ciasto w rękach rośnie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa tylko po oczach wal i po twarzy żebyś mogła być dla mnie jak dla niewidomego lizanie lizaka przez papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Jacku lizanie lizaka przez papierek jest dla niektorych bardzo podniecajace... hmmm to jak uprawianie seksu z zawiazanymi oczami... to było nawiazanie tez do walenia ..bicia znaczy po twarzy... No nie wiem zasstanowie się czy chce żebys mnie widzial. Lara ja jestem dobra gospodynia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienne Jacek piszesz z inną, a w******les juz któraś stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Ulzyło mi Jacku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panandtilt... Jestem głodna,,ale jeść mi się nie chce... * Malinowa... Ja również ;-) * Niebieski...jesteś pewien...? Król jest nagi ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa2222
Ale Jacku sa mrozone malinki, a bita smietana jest dostepna cały rok:) Okradana ze snów dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×