Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

acai berry 900 PROSZĘ O OPINIE

Polecane posty

Gość gość

JW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam 3 opakowania, lekko schudłam. dobre, jeśli się ma zatwardzenia, bo lekko przeczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore od 29 grudnia jestem tez na diecie juz pisze jakiej nie jem slodyczy nie pije napoi gazowynych nie jem bialego pieczywa ogolnie wiecej warzyw i owocow od 29 grudnia schudlam 5 kg aha i jeszcze cwicze na orbitreku acai berry biore nie chce sie po tym za bardzo jesc i dodaja energii a co do schudniecie to i tak mam diete wiadomo trzeba ,ale na pewno pomogly nie zaszkodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała i uznaje zioła Tybetańskie za naturalną bardzo skuteczną oraz zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały bardzo szerokie i dobroczynne spektrum ziół Tybetańskich ( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Zioła Tybetańskie to naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×