Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak obstawiać mecze żeby wygrywać

Polecane posty

Gość gość
Leicester gra z City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haawken32
Najlepiej właśnie skorzystać płatnych typów meczowych jednak trzeba też odpowiednio wybierać i tutaj pomyśl o Bet4Win serwisie który na prawdę ma trafność na bardzo wysokim poziomie i już od bardzo długiego czasu nie byłem tam na minus na koniec miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbybyłodobrzewygrać
Jak obstawiać mecze żeby wygrać albo jak obstawiać w lotto żeby wygrać?te dwa pytania zadaje sobie od jakiegoś czasu ale nadal nie znam na nie odpowiedzi xD Nigdy nie miałem szcześcia do wygranych w przeciwieństwie do mojego kumpla który ciagle gra w lotto przez stronę kuponylotto pl i ma takie szczęście, że średnio raz w miesiącu trafia 3 albo 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luhetet
Nie istnieje coś takeigo jak "obstawianie żeby wygrać", zawsze możesz wygrać, zawsze możesz przegrać ;) Najważniejsze to krozystać ze sprawdzonych bukmacherów takich jak https://betonline.net.pl, dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo swoich zakładów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinarupowa
Witam, ja polecam odwiedzić stronę http://bukmacherka.net można tu dobrze zarobić. Jest to bardzo bezpieczne i sprawdzone, dlatego też warto typować swoje zakłady i wygrywać. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonii86
Warto zapoznać się z porównaniem i zestawieniem najlepszych bukmacherów legalnych, które można znaleźć na stronie https://www.bet-club.pl/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ś takiego nie istnieje, ale jeżeli nie chcesz ryzykować to zerknij na stronę https://ligatyperow.xyz - tu możesz obstawiać mecze bez żadnego ryzyka. A nagrody też są bardzo wartościowe. Można wygrać pieniądze ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

Nooo graj sobie tak bez podatku, to Ci bagiety nie dadzą spokoju xD Jak można być takim dzbanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budd

Można grać bez podatku jeśli się wie jak - a jak Ty nie wiesz to słuchaj mądrzejszych. Podatek to też nieodłączna część większości bukmacherów w Polsce i jest to 12%. Zawsze można sobie to jakoś odbić po zrobieniu drobnego researchu w sieci. Ja przykładowo znalazłem apkę http://noinn.pl/ i korzystam z tamtejszych typów, dzięki czemu wygrywam. W dodatku przy rejestracji u buka STS jak wpiszemy kod "noinn" dostajemy 3 rodzaje bonusu: równowartość pierwszej wpłaty do 1200zł, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. W sumie do 1259zł można zgarnąć praktycznie za darmo - oczywiście trzeba tym też obrócić ale warunki spełnienia bonusu na STS są najlepsze na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distortion

Nie wiem jak z podatkami u zagranicznych bukmacherów, chyba nawet go nie ma i tylko u nas taka bieda z tym ale jak wygrywasz to nie ma problemu - po prostu mógłbyś wygrać więcej. Co do apki Noinn to całkiem fajnie dzięki niej zarobiłem, teraz czekam na 1/8 finału LM, bo LM akurat tam zawsze wchodzi, no prawie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zony

U zagranicznych nie ma podatków ale nie można tam typować jeśli się mieszka w PL. Co do Noinn to czasami korzystam jak chcę jakiegoś pewniaczka do AKO z footballu, a tam pewniaków można dużo nałapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam w sumie aż na Noinn pojawi się esport, pisali na swoim facebooku że będzie. Ogólnie polecam granie minusowych handicapów zabójstw na przeciwników Pride w Ultralidze póki nie zmieni się ich skład (ten obecny jest tragiczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów tyle niespodzianek, a z Noinn mam skuteczność 60%. Niektórych wydarzeń nie ma co obstawiać bo to czysty coinflip, ale ogółem i tak wychodzi na plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakieś porady co do e-sportu? u którego bukmachera typujecie takie rozgrywki i dlaczego? niestety ale obawiam się, że za szybko nie doczekamy się standardowych rozgrywek i jedyne co można teraz obstawiać to właśnie e-sport moim zdaniem. dodam, że kasyna mnie nie interesują więc nie piszcie mi takich odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, teraz raczej nie zostaje nic innego do obstawiania jeśli faktycznie mówimy tutaj cały czas o zakładach bukmacherskich. Ja typowałem esporty nawet przed epidemią. Do obstawiania esportu polecam Fortunę bo mają dobrą ofertę rozgrywek no i ten bukmacher jest po prostu wiarygodny jak dla mnie. Dodatkowo w interencie możesz znaleźć wiele fajnych kodów promocyjnych, freebetów i bonusów na Fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raczej myślałem nad sts bo mówią, że do e-sportu jest to najlepszy wybór, ale spróbuję w takim razie również fortunę. założę sobie konto i się dalej zobaczy. jakieś konkretne kody promocyjne polecasz? w internecie jest tego tak dużo, że ciężko jest wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim zacząłem obstawiać mecze przeglądałem nie tylko wyniki, lecz także zaufane strony internetowe. Tutaj https://obstawianie-meczy.net/blog/najwieksze-wygrane-u-bukmachera/ znalazłem wiele przydatnych informacji. Dzięki tej stronie sporo się dowiedziałem, polecam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiać, aby wygrać? To pytanie zadaje sobie wielu początkujących typerów bukmacherskich. Jest na to bardzo prosta odpowiedź. Należy próbować, próbować i jeszcze raz próbować czyli należy grać u bukmachera i w końcu trafimy nasz kupon życia i wygramy. Sposobów jest wiele. Niektórzy wolą grać single, a inni trafić taśmę z pewniakami na mecze na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×