Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
to co z tą twarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o odp. z godz.16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
tak oczywiście, że mimo bycia w związku z kobieta pociągają nas inne kobiety. mnie pociągają. x kto kocha bardziej ten przegrywa. nie wolno za bardzo się starać bo druga strona potraktuje to jak wygraną i przestanie jej zależeć. tak, możesz wyjść z twarzą. pokazuj się z innym facetem. x oczywiście że powinna dać coś od siebie, to miłe kiedy poczuje się zainteresowanie z drugiej strony. nie tylko łechce to nasze ego, ale daje siły aby starać się dalej o tę dziewczynę. x przepraszam jeśli pominąłem jakieś pytanie. zadaj je ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie, nie mieszkam na śląsku a na drugie odpowiedziałem wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak zależy ci na kobiecie i już były całusy, przytulanie, bez sexu, spotykacie się nieczęsto, ona oznajmia, że idzie na imprezę na którą powinno się isc z osob.towarzyszącą, jednak nie mówi z kim idzie. Zapytasz? Byłbyś zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumisia202
Też mam pytanie. pisałam z chłopakiem, widzieliśmy się tylko dwa razy ale to nie ma znaczenia. on zwierzał mi się z osobistych rzeczy, pisał o swojej byłej i podobno tylko ze mną o tym pisał i wyszło to dalej chociaż nie wiem czy ode mnie, ale powiedziałam że mogłam ja cos komuś powiedzieć. próbowałam utrzymać z nim kontakt ale on najwidoczniej już nie chciał z czystej życzliwości mi odpisywał. tylko jedno mnie zastanawia jak pisaliśmy na temat sylwestra napisał że mogę wbić bo kumpel organizuje. jak myślisz dlaczego wyszła taka propozycja? nie chce ze mną kontaktu a tu zaprasza? o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
byłbym zazdrosny, mało tego, oczekiwałbym że pójdzie ze mną :) gdybym za to dowiedział się, że poszła z kimś innym to nie byłoby już buziaków ani przytulania:) nie byłoby niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
albo nie może o tobie zapomnieć, albo jest tam ktoś komu chciałby cię przedstawić. chociaż to drugie to czysta teoria bo my nie dzielimy się kobietami. najprawdopodobniej nie miał z kim spędzić tego sylwka, lub chciał to wykorzystać aby się jeszcze z tobą przespać przed zerwaniem kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj pierwszy chlopak mowil ze mnie kochal po pol roku dal mi pierscionek twierdzil,ze jestem kobieta jego zycia a zarazem mial mnie za nieudacznice, mowil,ze brzyko sie maluje, pokazywal na inne dziewczyny i mowil nono i ogolnie byl zazdrosny i robil wszystko bym ja byla zazdrosna, rzucilam go a drugi chlopak mily czuly wspanialy troskliwy ciagle mowi,ze ja jestem dla niego najpiekniejsza itp a z drugiej strony nie wie czy to ma sens, czy mnie kocha itp. i rzucil mnie dwa razy. ktory zwiazek gorszy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy spotykasz faceta, z którym "coś" mnie niedawno łączyło(bylo pieknie idealnie, ale on zrezygnowal z niewiadomych przyczyn) na imprezie, widzimy się, jednak on nawet się nie odezwie słowem(nawet "czesc"), to mam to traktować jako szczyt bezczelności i nietaktu? ciągle patrzyl w moją stronę, przechodził obok mojej loży, jednak ja staram się na niego nawet nie patrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale on nie pytał z kim idę, chyba nie jest ciekawy? To b.krótka znajomośc, może nie jest zazdrosny?:( No ale gdyby było u niego uczucie, to chyba powinien być ciekawy i powinien być zazdrosny?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
oba są słabe tak naprawdę, ciągłe zrywanie i wracanie do siebie, robienie sobie wyrzutów i celowe pogrywanie dla zazdrości. z drugiej strony "uczuciowy" chłopak który głaszcze cię po głowie i zrywa jednocześnie. niestabilny. jakie to ma znaczenie który ze związków jest gorszy? x traktuj to jak chcesz :D zauważ, że to ty teraz rozmyślasz dlaczego tak się zachował itp, a jemu to pewnie powiewa. lokal, zapewne alkohol. może włączyły mu się wspomnienia i chciał jakoś podejść ale bał się odrzucenia? a może ostentacyjnie cię olał bo mu zupełnie nie zależy i paradował sobie wokoło ciebie abyś go widziała. nie wiem, nie znam go. x to twoja impreza prawda? nie będzie ci się wtrącał. możliwe, że czeka na twój gest, pokażesz mu wtedy, że ci zależy. z drugiej strony może nie lubi takich uroczystości, nowych, nie znanych ludzi i zwyczajnie ma tę całą szopkę gdzieś głęboko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumisia202
też o tym pomyślałam zaprosił mnie żeby mnie przeleciec, nie spędzilismy go razem a po sylwku ja odezwałam się pierwsza odpisywal i można powiedzieć że był zaangażowany w rozmowę ale nasze pisanie jest zawsze o tym samym czyli o niczym. widzę jak on na mnie patrzy tak jakby czegoś ode mnie oczekiwal co może oznaczać takie spojrzenie? myślisz że czegoś oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od zwiazkow, nie wiem czemu tak jest, kocham go ale nie wiem czy byc z nim czy zerwac...jak nie zerwe to on zerwie ze mna... nie mam poczucia bezpieczenstwa a on mowi,ze cos jest z nim nietak ale do psychologa nie pojdzie w dodatku strzela fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jeśli jest tak jak myślę, czyli chce się z tobą przespać to do czasu, aż tego nie osiągnie to będzie cię bajerował. sam bym tak zrobił :) x to zerwij. przekonasz się czy przewartościuje, powalczy o powrót, czy odpuści u boku jakiejś zapominajki. poza tym, męskie fochy są jeszcze śmieszniejsze niż damskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam ,ze tak intensywnie odpisujesz..i fajnie...do rzeczy Pytałam o niskie libido ...nie nie mam problemow z ciałem ..wrecz przeciwnie ..jestem koło czterdziestki ,urodziłam dwojke dzieci..najprawdopodobniej moja przyczyna to popijanie mojego meża..myslisz ,że to moze miec znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
myślę że tak. w porównaniu do ciebie, na pewno brakuje mi wiedzy zarówno życiowej jak o seksualności kobiet. na logikę, kto chciałby się kochać z kimś od kogo regularnie czuć alkohol, lub z kimś kogo widzi się co i rusz zawianego? to dziwne, kobiety w twoim wieku już dobrze wiedzą czego chcą w łóżku. wina faktycznie leży raczej w twoim partnerze. poza tym odpisywanie pozwala nie myśleć mi o potężnym kacu :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wiec rowniez popijasz ..facec****olecam rosołek :))) wiesz po pijaku maz ma duza fantazje chyba jednak za duzo ..ja nie pije i nie nadajemy wtedy na tej samej fali..ale jak jest trzezwy jest bardzo fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co odtrąca cię u kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
zdajesz sobie, że wczoraj mieliśmy piątek? :) a na fantazję nigdy nie narzekałem :) x kiedyś odrzucały mnie wulgarne kobiety, nie byłem tego wstanie znieść. teraz już nie zwracam na to większej uwagi. chodzących z papierosem w dłoni lub agresywnych. źle ubranych, mam na myśli wylewające się części ciała ze zbyt ciasnych spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Cię pociąga u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest ,ze wy faceci mozecie sie kochac z dzieewczynami raz za razem z inna nie mieszajac w to uczuc..my tak nie potrafimy ..bynajmniej ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nik ciekawy..byłes w norwegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz,gdy kobieta o siebie dba, tzn je zdrowo, cwiczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz jak kobieta uprawia jakiś sport? Biega, ćwiczy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dziś nie pociąga mnie absolutnie nic :D x możemy i już :) tacy już jesteśmy:) czerpiemy z seksu przyjemność. to prawda, że ten z osobą którą się kocha jest inny. seks ze znajomą, przyjaciółką, czy nieznajomą prostytutką też ma swoje zalety. x nie, ale chodzą plotki że można tam spotkać takich jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
bardzo to szanuję. jeśli nie ćwiczy to też jej nie skreślam. sam o siebie dbam, więc pewnie biegałbym razem ze swoją kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz nie przeraza cie fakt,że twoi rowiesnicy pozakladali juz rodziny a ty nadal szukasz niewiadomo czego...wiesz te powiedzmy ,,lepsze,, dziewczyny juz dawno powychodzily za mąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
mój najlepszy przyjaciel został mężem ponad rok temu. nieraz mu zazdroszczę, często to on zazdrości mi braku zobowiązań i swobody na jaką on nie może sobie pozwolić, mam jeszcze czas na rodzinę:) nie martwię się też o przebrane dziewczyny, ciągle jest w czym wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywne nastawienie do zycia:)..jak ja wiecej powinno byc takich osob :)swiat bylby o wiele piekniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×