Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość Trololol
i to jak :D wygląda na to, że pytania się skończyły :) dziękuję za zajęcie popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego życia ..:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dziękuję i wzajemnie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje.. jestem szczesliwa..doceniam to co mam ..po prostu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
czy mógłbyś iść do łóżka z dziewczyną, której nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
a mi mało :) to co mam mogłoby wystarczyć do szczęścia, ale nie lepiej mieć więcej? :) nie ma sensu zatrzymywać się w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
mógłbym, ba. "wyżyłbym" się na niej seksualnie. zrobiłem tak już kiedyś z opisana wcześniej otyłą dziewczyną. spodobało się jej i nalegała na powtórkę :O a ponoć to my mamy nie równo pod sufitem w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pewnie lepiej miec wiecej..oby sie nie rozpedzic za bardzo bo potem mało ..wciaz mało owszem nie ma co zatrzymywac sie w miejscu..we dwoje rowniez mozna zaszalec ojj mozna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a czy gdyby nie była brzydka, mógłbyś kontynuować tę znajomość? Oczywiście ograniczając ją do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
racja, w końcu chciwy traci dwa razy :) czyli chciwa dwójka trac***oczwórnie :D ... ale ma to też swoje zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
mówimy dalej o dziewczynie której nie lubię? to mało prawdopodobne bo lubię prawie wszystkie kobiety :D a na poważnie, nie byłem nigdy w związku typu friends with benefits. ponoć serce nie sługa, prawda? nigdy nie wiadomo co mogłoby się stać. w dużym uproszeniu mógłbym kontynuować taką relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
tak, chodziło mi o osobę, której nie znosisz, jeśli chodzi o jej charakter, nie lubisz, ale pociągałaby cię seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
tak, spokojnie odreagowywałbym sobie na niej w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dlaczego zaraz mowic o chciwosci..tutaj chodzi o czerpanie z zycia to co najlepsze no ale wkroczyły tematy sexu ..zdrad..ja nie doradzam..jestem wierna dziewietnascie lat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
brawo :) to naprawdę warte pochwały. czuję, że nie ma już wielu takich kobiet..ani mężczyzn zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że jeśli facet mając numer telefonu nie kontaktuje się z kobietą nie zależy mu na niej mimo że wcześniej wydawaloby się że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci..och nie spotkałam to prawda są ..niewierni a jak zdradza za cholere sie nie przyzna brnie w teorie porzadnego chlopa .. czasami załuje ..to prawda..czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie histeryzuj i napisz pierwsza. oczekujecie równouprawnienia, my też :) może czeka, a może jesteś mu obojętna. przekonasz się podczas rozmowy. x no niestety tak. wiele kobiet jest zbyt ufnych, a my bez większego problemu potrafimy ukryć swoje zdrady, czy posunąć się dalej i przeinaczyć to na naszą korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. czy facet po alkoholu naprawdę uważa wszeystkie dziewczyny za ładne? :D 2. co faceci sądzą o dziewczynach szalonych, zwariowanych, odważnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet, chociaż zależy mu na mnie, opowiada mi o innych kobietach, które mu się spodobały, na ulicy np albo w klubie? Dlaczego facet czasami z kochanego zmienia sie nagle bez powodu w złośliwca, który mi rzuca kąśliwe uwagi i pytania? Podkreślam, bez powodu. Może autorze jako facet pomozesz mi rozwikłać te zagadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
tak :D a rano zdaje sobie sprawę że nie do końca :D daleko szukać, poznałem tak swoją byłą :D bardzo lubimy :) tak długo jak nie próbują nam dyktować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you better lose yourself
witaj, jeszcze ja mam jedno pytanie :) jestem już z moim facetem trochę czasu i jest nieustannie jedna rzecz, o którą się kłócimy, a mianowicie komputer. wiem, że uwielbia grać (dopóki go nie poznałam, też to bardzo lubiłam), więc kupiliśmy nawet coś wypasionego, jednocześnie umawiając się, że korzysta z niego, gdy jestem czymś zajęta, mamy przeciwne zmiany etc. niestety nasz kompromis się nie udał i powstają kłótnie. coś da się z tym zrobić? jestem dosyć wybuchową i energiczną osobą, więc momentami po prostu nie wytrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
aby zademonstrować ci swoją niezależność? :) pokazać że nie ma klapków na oczach i mimo iż jesteście razem jest w stanie dostrzec inne dziewczyny? może daje ci do zrozumienia abyś popracowała nad sobą? a może mówiąc w prost ma w******* i w gruncie rzeczy nie interesują go twoje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy faceci są w stanie zauroczyć sie dziewczyną ogolnie nieatrakcyjną, ale przebojową, zawsze uśmiechniętą, pełną zycia, pozytywną? Czy wasza laska musi być modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wiem, kiedyś ten problem dotyczył i mnie. aktualnie jak dziecko wydałem pokaźna sumę na nowy sprzęt z którego piszę na kafe:D nie będę c***odpowiadał abyś zniszczyła komputer bo to głupie. z czasem mu przejdzie..prawdopodobnie :D gry to ucieczka od rzeczywistośc***przygoda, zabójca czasu. daj mu alternatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jesteśmy :) nie raz zachwyciła mnie dziewczyna o mniej przyjemnej buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaa
Spotkales sie z kobieta poznana przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie, nigdy nie miałem okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tak, że gdy faceci mają dziewczynę mniej atrakcyjną, ciągle szukają tej ładniejszej a ze swoją pozytywną paskudą są z braku laku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
i tak i nie, nikt nie upoważnił mnie do mówienia w imieniu ogółu. to możliwe, możliwe jest też że facet jest z natury lojalny/oddany i nie zostawi swojej dziewczyny. ty znasz go najlepiej, sama oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×