Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
Po co to robisz? Po co tu siedzisz i odisujesz gimnazjalistkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna ma super figure, włosy, ogólnie łądną buzie, ale powiedzmy, ze duży nos-taką jedną wade, jako facet dałbyś szansę, czy ten nos skreśla dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
już to napisałem, dla zabicia czasu, bo leczę kaca, bo lubię pomagać z natury:) sama sobie wybierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
oczywiście że dałbym szansę. mężczyźni to nie kobiety. wy same wpędzacie się w kompleksy oglądając wyretuszowane magazyny czy przemalowane gwiazdki w telewizji. lubimy przede wszystkim naturalne kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej
Hihi ok kac mnie przekonal:-) ..az szkoda,ze nie mam zadego pytania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
rozbawiło mnie to:):D faktycznie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kocham cię" wypowiedziane przez faceta po pijaku - czy to mozna brac na powaznie czy to tlyko pijacki bełkot twoim zdaniem? :D faceci wolą miłe słodkie i dobre kobiety czy takie przysłowiowe zołzy z charakterkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mamm pytanie
Czemu faceci skreślają dziewczyny małomówne? Sama taka jestem, nie jestem nieśmiała ale jednak małomówna, zwyczajnie mnie nie bawi trajkotanie bez sensu, mówie tylko wtedy jak mam coś do powiedzenia. Przez to wydaje sie nudna facetom i malo przebojowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
1.jakie to uczucie mieć wytrysk?? Proszę o fizyczne odczucia 2. Jak to jest mieć penisa, gdy biegniesz w luźnych spodniach to on dynda? 3. Czy mali chłopcy mają wzwód? Czy odczuwają pożądanie? 4. Czy cios w jaja serio tak bardzo boli czy faceci tylko tak udają dla "jaj" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
Dlaczego jesteście tak małomówni i posępni? Jak to jest mieć włosy na twarzy? Czy wąsy nie przeszkadzają w jedzeniu?? Czy nosisz wąsy??? Mi się podobają TYLKO zarośnieci! Tylko tacy mają u mnei szanse po co się golicie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
można brać na poważnie :) po pijaku jesteśmy szczerzy. "bardziej kochałem" swoja byłą kiedy byłem pod wpływem:) możliwe, że tylko wtedy :D x nie skreślamy ale i nie robią na nas takiego wrażenia jak dziewczyna przy której można się uśmiać :) sam lubię obserwować i słuchać ludzi. co jest mi często wypominane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
dała bym zarośniętemu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
dlaczego nei lubicie gejów? Boicie się że was zaciągną do łóżka? I to w sumie tyle moich pytań. JEstem szczupła i ładna, podobam się więc o gusta urode nie bede pytac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
aha jeszcze jedno pytanie czy podczas seksu facet moze nasikac kobiecie do pochwy a jesli nei to dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym nosem, naprawdę faceci nie zwracają uwagi na "szczególy" wyglądu tylko na całokształt? "komplementy" odnośnie swojego nosa otrzzymywałam wyłącznie od innych kobiet. Ogolnie mam jakies powodzenie, ale strasznie się zadręczam tym nochalem. PS. to nie ja pisałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
jakie to uczucie miec pena w pochwie? Ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
podczas orgazmu, czy wytrysku wiotczeją mi delikatnie nogi. wszystko delikatnie spowalnia i przez te kilka sekund kiedy czuję jak nasienie przepływa przez mojego członka jestem wniebowzięty :) czuję się literalnie jakbym stał się znacznie lżejszy. pechowo trwa to bardzo krótko. x tak, dynda. mało tego. takie przypadkowe obcieranie o spodenki czy uda może doprowadzić do erekcji. x mają, nie odczuwają pożądania ale czują przyjemność z zabawy członkiem. x boli niesamowicie.. x nie zawsze jesteśmy w humorze do rozmowy :) to proste. ponadto jak pisałem wcześniej, lubię obserwować innych, szczególnie w nowym środowisku. to może powodować wrażenie posępności. x nie zapuściłem nigdy wąsów, ale chronią przed zimnem. pracowałem niedawno w miejscu o bardzo niskiej temperaturze, a odczuwalne zimno było znacznie większe kiedy byłem ogolony. dobrze wyglądam z zarostem, ale kiedy się go pozbędę to wyglądam równie dobrze :D ale i schludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie lubimy ich bo to wbrew naturze. żaden facet nie da się zaciągnąć do łóżka pod wpływem samych słów, więc nie boimy się. brzydzimy się. pewnie może, ale jak możliwe że wiesz :) x podczas wzwodu członek twardnieje, przez co szczelina którą wydostaje się mocz jest mocno zwężona. innymi słowy zwiększa się ciśnienie i na pewno poczuła byś różnicę, tylko po co sikać do pochwy..? :O x takie samo jak trzymanie go w dłoni, tylko luźniej. x nie martw się nosem, na pewno to zauważymy ale nikt normalny cię przez to nie skreśli czy wyśmieje:) x nie mam cierpliwości do do elektrycznych maszynek. używam dobrych jakościowo jednorazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzisz o kobiecie która sypiała z żonatym robiła to z miłości a nie z żadnych innych przyczyn czy związałbyś się z taką kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jak rozumiem, nic z tego nie wyszło a mąż pozostał przy żonie? mój ojciec zdradzał matkę, co w konsekwencji doprowadziło do rozwodu. wina leży po obu stronach. tego faceta i twojej. najgorsze, że cierpią na tym właśnie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 czy Ty Twoi koledzy wolą kobiety z biustem B/ C czy D/ E??? 2 Czy wolisz kobiety ważące 50 kg czy 70 kg ? 3 czy wolisz blondynki czy brunetki ? 4 czy wolisz te po studiach czy bez wyższego ? 5. czy związałbyś się z kobietą która nie chce mieć dzieci ? 6 czy wolisz młodsze kobiety od siebie czy starsze ? 7 czy patrzysz na to aby kobieta miała kasę ? 8 czy zmuszasz kobietę do oralnego ? 9 czy związałbyś się z kimś kto chorował na zaburzenia odżywiania ? 10 . czy lubisz kobiety chodzące tylko i wyłącznie w spodniach ? i co o tym sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
No wiesz mnie by np moze podnieciło takie nasikanie do pochwy tak ciepłooo... taki duzy wytrysk ale tylko w basenie/jeziorze/pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego facet potrafi nie odzywać sie do dziewczyny przez kilka dni-nagle zamilknąc, chociaż do tej pory kontakt był codzienny i niby twierdzi, że mu zależy? wycofujecie się do "jaskini"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
generalnie lubię granat i ciemną zieleń i o ile z tym pierwszym się spotkałem to nie umiem sobie wyobrazić ciemnozielonych majtek :D kolor nie jest aż tak istotny, liczy się sama bielizna i ciało które je nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od żonatego tzn w porę się opamiętałam i zerwałam znajomość z nim tzn z żonatym ... było to kilka lat temu a od tamtej pory zraziłam się do mężczyzn i chyba będę sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lubisz gdy kobiety golą się tam ?????czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy faceci lubią jak dziewczyna jest o nich zazdrosna i okazuje tę zazdrość? zazdrosna o inne dziewczyny wokół faceta oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
dajemy szansę kobiecie na przejecie inicjatywy w tej relacji :) a może poddał się bo nie dostał czego chciał? może jest zajęty? może wrócił do swojej byłej i nie zaprząta już sobie tobą głowy? przyczyn może być wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×