Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość ciekawski kasztan
Ja juz wszystko wiem bardzo dziekuję za odpowiedzi zawsze mnie nurtowały te pytania pytałam nawet męza ale on jest bardzo wstydliwy i sztywny (to ostatnie to akurat dobrze)hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
myślę, że golenie miejsc intymnych powinno być takim samym standardem jak nóg czy pach:) zdecydowanie nie lubię czuć włosów w ustach podczas seksu oralnego. X 1 lubię jędrne piersi. takie które mieszczą się w dłoni. coś między c i d jest dla mnie w sam raz:) 2 lubię kobiety szczupłe, sam dbam o swoją wagę i oczekuję tego samego od partnerki 3 nie robi mi to różnicy. blondynki mają mniej widoczne owłosienie, innymi słowy nawet kilka dni po depilacji nie przeszkadza mi to mocno. 4 tak długo jak mam z nią o czym rozmawiać to jest mi to obojętne :) 5 związałbym się a potem nakłonił ją do zmiany zdania :D 6 raczej młodsze :) 7nie 8 nie zmuszam, ale lubię to dawać oraz otrzymywać 9nie jestem pewien czym się to objawia. masz na myśli anoreksję czy bulimię? myślę że tak 10 sądzę że dobre spodnie podroślą kształt ładnej pupy, jednak sukienki są atrybutem kobiet :) x łechcze to nasze ego, lubię zdrową zazdrość :) x nie wiem czy mam ci współczuć. sama sobie zgotowałaś taki los prawda? mało to wolnych i samotnych mężczyzn szukających uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a jakie cechy powinna mieć kobieta, abyscie myśleli o niej w kategorii POWAŻNEJ, czyli do stałego zwiazku, a nie tylko przelotnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski kasztan
żeby facet chciał na żone wystarczy ulepic pierogi ruskie ja mojego złowilam na pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wyrabiam się z odpowiedziami :D przydałby mi się tu jakiś sojusznik kobieca skóra:) delikatna i gładka, okolice szyi czy ramion. nie owłosiony brzuszek..uwielbiam :) x długie i proste, ewentualnie lekko falowane :) x powinna wiedzieć czego chce od życia, być zaradna zarówno w kuchni jak i w łóżku. bystra, taka której nie musiałbym się wstydzić. wyrozumiała przyjaciółka:) leniowi który spędza pół dnia nad blogami modowymi i zachwyca sie nową torbą kardashianki powiem stanowczo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej
Ja Cie wspieram:-):-):-):-) Czytajac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak facet, który ma swoja kobietę, szuka sobie innych w internecie "do pogadania" to traktować to jak zdradę czy olać? to wg ciebie szukanie okazji do zdrady czy naprawdę tylko "gadanie" z nudów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest w stanie zpaomnieć o swojej byłej wielkiej miłosci dla nowej dziewczyny (rozstanie z winy tamtej)? czy lepiej na wstępie odpuscic sobie takiego delikwenta, co ciagle cos czuje do tamtej, jak to wyglada z meskiego punktu widzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma zrobić kobieta ze swoim mocno owłosionym brzuszkiem? codziennie golić maszynką czy raz na tydzień odrywać woskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przebieralnia w jednej z dużych sieciówek :) x to tylko rozmowa, nie szukałbym tu problemu. chociaż mam koleżankę która została zostawiona przez chłopaka dla dziewczyny z internetu. to skrajny przypadek i raczej mało realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam poderwać mojego współlokatora? :D czym go oczarować, bo chyba nie wyglądem biorąc pod uwagę, ze po mieszkaniu chodzę w dresie i raczej bez tapety na twarzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a co sądzisz o kobietach, które farbują włosy, szczególnie na kolory, które nie występują w naturze, np. rude, ale w wydaniu "neonowa pomarańcza" albo z różowymi, niebieskimi, zielonymi włosami? Uważasz, że się oszpecają, robią sobie krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
ze współlokatorem to proste, zaaranżuj imprezę gdzie zaprosisz brzydsze koleżanki, na których tle będziesz wyglądała dobrze. sama wystrój na maksa i go upij. podczas rozmowy jakoś przypadkiem pocałuj a następnego dnia będziecie mieli powód do rozmowy :) zawsze możesz się wykpić jakobyś nie pamiętała :D x odpuść sobie takiego gościa..jeśli ma mocny charakter to do niej nie wróci ale nie łatwo zapomnieć. może się też zdarzyć tak, że owa była da o sobie znak co może mu ponownie zamieszać w głowie. x nie znam się na depilacji brzucha x kiedy byłem w anglii taki widok był na porządku dziennym, nie przepadam ani nie krytykuję :) i tak robią sobie krzywdę, włosy w końcu się niszczą prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie krzyczała ale odepchnęła mnie. to było dziwne. to ona nalegała na seks a ja nie miałem specjalnie ochoty. nie była w moim typie ale co tam. sprowadziłem ją do poziomu szmaty od podłogi. zrobiłem to co zwyczajnie widuję w filmach dla dorosłych. nie dbałem o to co czuje ani czy ją to boli. po prostu w******łem. dostała wtedy kobiecego wytrysku, ponoć pierwszy raz w życiu. nie wiem, taka sytuacja się nigdy nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
pytasz o moją szyję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och widze ,ze nadal dobrze sie bawisz.. pisanie pomaga na kaca:) pomogla bym Ci odpisywac ale tutaj licza na meskie podpowiedzi:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
właściwie to za chwilę i tak kończę :) mamy w końcu sobotę :D i tak spędziłem tu wiele czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu faceci tak kochają cycki? :D nie rozumiem, co takiego fajnego jest w cyckach, wytłumacz kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
moja szyja jest hmm, normalna :D może wrażliwsza od twojej a może nie, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jakaś magia..nie wiem, ale jestem pod jej wpływem :) kochamy kobiece piersi bo sami jesteśmy inaczej zbudowani? może to instynkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a im wieksze cycki to zawsze dla was tym lepsze, dlaczego kochacie duże cycki? czy małe ładne i sterczące też mogą być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×