Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość przyjaciółeczka
no właśnie, czy rozmiar biustu ma dla was tak fundamentalne znaczenie? Tzn. mając do wyboru trzy kobiety, zdecydujecie się na tę, która ma największe piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem jak facet ocenia kobiety ktore miały wiele partnerow,znajac zycie raczej nie ciekawie prawda wolicie aby jednak byly mniej powiedzmy wyrzyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
szczerze? byłem niedawno w intymnej sytuacji z młodą dziewczyną. układało się pięknie do czasu aż nie pozbyła się biustonosza :O jedna pierś większa od drugiej, dziwnie duże wystające sutki i jeszcze rozjeżdżające się na boki, takie zezowate :D od razu usłyszałem od niej "wiem, że mam brzydkie piersi" oczywiście zaprzeczyłem (skłamałem) że każde są fajne. nie każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
właśnie myślę nad wyjściem w kierunku jakiegoś klubu, wstąpię, może spotkam znajomych i okaże się co dalej :) kontynuując temat piersi. sam lubię duże, ale bez skrajności. nie ocenię kobiety po jej cyckach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
taka już nasza mentalność, lubimy być pierwsi, czy to na mecie czy w życiu :) plus, dla kogoś o niskiej samoocenie lub perfekcjonisty taka informacja o ilośc***artnerów seksualnych to "bariera której nie przeskoczy" i podda się na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy gdyby twoja kobieta stwierdziła, że nie podoba się jej efekt golenia twoich okolic intymnych maszynką pozostawiający ostre końcówki i zaproponowała Ci depilację woskiem, po której byłbyś tam milutki na dłużej, zgodziłbyś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
skoro ona ma tyle odwagi aby się temu poddać to nie zostawia mi dużego wyboru:) pytanie czy sama dokona depilacji czy wybierze się ze mną do kosmetyczki? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co facetowi przyjaciolka, z ktora pisze codziennie i ta mu opisuje kazdy dzien, co robila itd? Facet ma dziewczyne, zapewnia ja ze ta przyjaciolka to jak sisostra dla niego. Nie rozumiem po co wam kolezanki do pisania smsow i maili, gdy macie dziewczynę. Nie wierze w przyjazn damsko meską. Czy wy na cos liczycie piszac z kolezanka, gdy macie dziewczyne? O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie o męskie fochy i złośliwości :D czemu jednego dnia jesteście kochani, a nagle następnego zgryźliwi i złośliwi bez powodu? co chcecie nam dać do zrozumienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nam przeważnie o coś chodzi koleżanko :) rzadko kiedy robimy coś bezinteresownie. długo z nim jesteś? może weszła między was rutyna a ona jest "świeża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
to samo co wy nam, że coś nas gryzie, coś się nie podoba lub jest nie halo. najlepiej abyś sama się domyśliła. a jak się nie domyślisz to jeszcze gorzej bo to równoznaczne z tym że się mną nie interesujesz, faceci to takie baby bez cycków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
bo zaczyna sprawiać mi to przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
jak się czujecie, kiedy np. podczas kłótni dziewczyna zaczyna płakać? Co o niej sądzicie? że jest "wrażliwa"? "głupia"? "przesadza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci naprawdę kochają zołzy? :D czy miłe słodkie i dobre kobiety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi, że ja jestem dla niego świeża. On z pisze od 3 lat. Przejrzałam bilingi. Zaczynam powoli wycofywać się z tego trojkata. Po co te zapewnienia ze mnie kocha i ze ze mna chce byc. Mieszkamy razem od roku i zapytałam się go wprost ja albo ona. Odp. ze ja. Pisze z nia dalej. Nie kumam tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy facet zawsze zostawi swoją dziewczynę dla łądniejszej, fajniejszej, jesli ta jest chętna i się wokół niego zakręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jakbym dostał cios poniżej pasa. nie myślę, że jest głupa czy zbyt wrażliwa. czuję że płaczę z mojego powodu. mięknie mi serce i choćbym był na nią mega wściekły to i tak ją przytulę. to złe, wiem. x rokokowa, lubię się dzielić, lubię rozmawiać z ludźmi:) potrzebujesz dokładniejszej odpowiedzi? x i te i te :) x nie jestem pewien czy stawianie mu ultimatum coś zmieni. jestem przekorny i w moim przypadku mogłoby to przynieść przeciwny do oczekiwanego skutek. a może pogadaj sobie z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
czy czasem płaczecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a jak byś się zachował, gdyby twoja dziewczyna "pogadała" sobie z twoją kochanką? Po czyjej stronie byś stanął? Wolałbyś zakończyć "oficjalny" związek czy romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się zachowujecie, kiedy wam zależy na dziewczynie, a jak kiedy nie zależy? takie najbardziej charakterystyczne oznaki poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie zawsze, ale warto abyś postarała się wtedy trochę bardziej o swojego faceta. jak chce to zdradzi, nie upilnujesz. x noszę wyłącznie koszule:) x kiedy nikt nie widzi, po alkoholu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
kiedy nam zależy? w opinii kumpli stajemy się pantoflarzami. przynajmniej z początku. kiedy nam nie zależy, to nie ta to inna ;) poczujesz różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Jaka jest dla Ciebie idealna dziewczyna z wyglądu? Podaj kolor i długość włosów, wagę, wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na myśli, mówiąc żebym wtedy "bardziej się postarała o mojego faceta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
2. Spod jakiego znaku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślą faceci o dziewicach w wieku powyzej 22 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×