Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Hejka babulki;)wrocilam z pracy o 20,30 i zaraz wzielam sie za cwiczenia z jilian ,,wytrwalam 40min i 10 pokrecilam hula hopem coz nogi nie daly rady po 10godzinach pracy i tak dalam rade pocwiczyc jestem z siebie dumna hehe;) teraz jyz leze w lozeczku po prysznicu a maz zajada obok pozostalosvi po obiedzie a mi w brzuchubsie przewraca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICAN czyli mamy 2 kg do zrzucenia ;)moim zdaniem daly rade ;) musze jakos w tej polsce wygladac hehe Fajnie masz ze tyle wolnego cAsu masz,ja wolne w maju vede miala na wyjazd biore tydzien urlopu;) dobra kochane ja zmykam spac bo jutro o 6 pobudka , zdeterminowana melduj sie tu kochxna bo tesknimy hehe buziole ibtrzymam kcijki za nas kochane wojowniczki;):)*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy jak tam Wasze dzisiejsze zmagania? Ja na wadze odnotowałam blisko 63 kilo tzn 62.70 a teraz wciełam kiełbaske i popijam lampką wina więc chyba na serio mi bije ale wiecie co ??? jakos mi dzisiaj wszystko jedno ----. o 8 pływałam juz na basenie , o 10 byłam juz na zajeciach z uczennica a od 14 w pracy i jak wrociałam to juz po 22,3o grubo bylo wiec pozostaja mi marzenia o zblizajacych sie wakacjach:) A u Was jak? Puisu - mam nadzieje zeprzezyłas dostawe a słodyze ???? no coz.. przy takiej wadze to chyba nawet nie miałabym wyrzutów sumienia :) a tymczasem chodze wsciekla jak osa:p Nifii a Twoj remont jak?Sa postepy? I can - ja podbnie jak Ty ponoc nei wygladam na swoja 30 , bluzek typu top to mam pol szafy jeszcze za czasow jak miaalm kosteczke na brzuchu a teraz no coz... zamiast kosteke licze oponki hihi dbra uciekam bo cos gardlo mnie drapie wiec popsikam czyms bo jutro o 7 to ja juz na basenie mam pływac a tu tymczasem w lesie jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski;)u mnie masakra, towaru tyle ze szok 17 palet wjechalojeszcze dzis rozkladac bwdziemy;) zaraz spadam do pracy z rana jeszcze mamy teerening podnoszenia wiec dzis spedze 11 godz w pracy:( wczoraj dieta zalamana ale jak juz dostane moj okres to znowu w 100procentach sie posqwiece dla siebie nie innych hehe i dla 2 kilogramow no chyba ze szoku doznam po tych 2 dniach zalamki w tym tygodniu;( Ok spadam kawe zronic na wgnos i smigam do pracy;)buziole i trzymajcie kciuki za mnie,)w przyszlym tygodniu bede miala 45 godz pracy i oprocz swiat poniedzialek wolny;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki;) jak mowilam tak sie stalo bylam dzis nad morzem:)pogoda dopisala bylo suuuper:) Ogolnie ok dostalam wiecie co wiec narazie sie nie waze hehe wczoraj dalam rade i z jedzonkiem ok dzis zgrzeszylam nad mozem i zhadlam frytki ale za to juz pozniej 2 pisilki ominelam aby nie przesadzic z kaloriami;) hak wrocilismy wzielam sie za sprzatanie lazienek bo jutro bede miala dzien zajety strasznie;)rano cwiczenia trza wpasc znowu w rytm bo w tym tygodniu tylko 3vrazy cwiczylam; ( pozniej sprzatanie domu , pozniej jade z kokezanka do fryzjerki i bede ribic za nianie hehe , a pozniej obuadek jade do mojej fryzjerki oodciac wlosy a poznuej do znajomej na jawe hehe szalony dzien , a od wtorku do pracy i czeka mnie praca do soboty wieczora i zaskyzone wolne w niedziele;):) dobra zmykam nyny;) pozd i co tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) pusia, ale Ci fajnie.lubie takie wyskoki nad morze... :) no coz..ja robie wyskok w swieta... robie mala wycieczke.. w poprzedni tydzien nie za bardzo trzymalam sie diety..ale chociaz nie jadlam jakis tlustych swinstw ;) uciekam do centrum, moze uda mi sie kupic cos fajnego do ubrania.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity;) wkoncu ponorysznicu hihi sle mam juz dosc bylam dzid w oracy do 18 od rana,wrovilam pocwiczylsm z jilian ogarnelam dom i wzirkam prysznic i odpoczynek ;) Rano due waxylsm choc msm @ i waga ok 60.70kg eirc luz ale cm nue zlecisly hmm troche dziwne; ( Ale nue ma co narzekac bede czekac i dalej sie pilnowac az bedzie jak chce;) A u was jak? Odpuste na pilnowanie dam dobie w nuedziele , nie bede licxyc kal ale od poniedzialku wraca stara zasada :) Teskno mi za wami*) malo iststnio ktipo pisze Hej Ican kupilas cs wystrzaowego ? Dobra zmykam gilm jskis oglsdnac , trza sue zrelaksowac od jutra sajgon w pracy;) pozd fka tych co sa i tych co tu rzsdko wpadaja Niffi zdeterminowana halo halo gdzescie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hej dziewczyny, ostatnio nie chce mi się pisać i nawet nie mam czasu tu zajrzec żeby zobaczyć co u was słychać. Remoncik juz skonczylismy ale jeszcze brakuje pare rzeczy i wszystko wskazuje na to, że przed swietami nie skonczymy wszystkiego. No nic trudno. Poprzedni tydzien u mnie znowu była taki sobie. Własciwie nie ma co podsumowywac ale i tak to zrobie :) Jedyny plus to zdecydowanie mniejsza chcice na słodycze. Do swiat sobie dam luzik, ale po swietach wracam do cwiczeń i wprowadze znowu głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 15 - podsumowanie: 1) głodówka 0% normy 2) ćwiczenia 0% normy 3) słodycze 95% normy Średnio 32% wykonania planu - czyli jest nad czym pracować :P Waga: 68,0kg - (-3,7kg od początku roku). Lekki wzrost wagi (+0,2kg) ale nie ma źle biorąc pod uwagę moje ostatnie zaangazowanie w odchudzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Dziewczyny, tak sobie przegladam to nasze forum i moje poczynania od poczatku roku. Ogólnie nie moge narzekać bo udało sie troche wag i centymetrów zgobic chociaz myslałam ze o tej porze roku bede juz dalej. Ostatnie moje 3-4 tygodnie to jakas masakra. Zaczeło sie od choroby dziecka, potem ja sie rozchorowałam i na koniec niekączacy sie rement. i tym sposobem Teraz tylko musze dociagnac do swiat a potem ruszam z nowymi siłami. A u was? jak przygotowania do swiat? Malujecie juz jajka? Ja juz jedna porcje jajek pomalowałam razem z moja córeczka, ale zostały juz zjedzone. Piszcie jak wy się szykujecie do Wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulki;) docieram dopiero dzis bo niestety mialam DUZO pracy , po niej oadalam a wczoraj po oracy do 1 w nocy pieklam cuacha , robilam sakatke i maliwalismy jaja bo nuestety dzis w pracy bylam 11godz , a teraz w nagrode popijam winko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi kochana ja rowniez jak ty po swuetach ruszam pelna para z gubieniem kilosow hehe chic po swietach chce 2 kilo zjechac zanim polece do polski:) dzis wieczirem poszalalam i poprobiwalam ciach a jutro rowniez zamierzam jesc hehe a od poniedzialku wracam do dibra droge hehe:)teraz dwa dni wolnego jupii odpoczne i pobede z ridzinka;) A wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie kolezanki:) choc ostatnio tu nie bywacie :( szkoda bo bylo tak super z wami ja od dzis na nowo zaczynam walke z kilogramami:) zamierzam ja wygrać,świeta troszke popsuly moja wage:) ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo hehe pojadlam wypilam winko a teraz z nowa sila wracam na dobre tory:) a wy jak ? szkoda ze juz tu nie bywacie jak kiedys :( skonczylam wlasnie cwiczyc ide pod prysznic ,wstawie dziecia rosolek i zmykam do pracy ,dzis do 15 a pozniej jade do innego miasta do znajomej synka na urodziny z moim synkiem ;) przed wyjazdem zjem rosolek aby pozniej nie skusic sie na torta hehe ;) trzymajcie kciuki ja ciagle o was mysle i moze wkoncu was przyciagne myslami ;) niffi Ican zdeterminowana co sie dzieje kobiety?/?/? milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no juz w domviu;) Na uridzinkach nue ruszylam zadnego ciacha juppi dalam rade:) ale ba kolacje zjadlam maie kinserwowe papryczki nadziewane serkiem filadelfia mnuam mniam i miaka tortille soarowanevrownuez filadelfia i z warzywami i szyneczka i to bylo krojone w plastry wiec ia te pare kawalkow sie skusilam ;) Ogolnie ok ;) dibra zmykam poogladac tv i nyny ;) pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity , wlasnie wrocilam z kina , bylam z corka na The others woman , fajny filmik;) z racji ze 24 kwietnia to moj dzien hehe urodzinowy to corka wziela mame do kina hehe iiii zjadlam popkorn:( Szkoda ze od paru dni pisze sama ze soba; ( DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,,,cos ostatnio ciagle pisze sama ze soba ale coz poczekam jeszcze troszke moze ktos sie tu zjawi:) smutno mi samej ;( ja dzis cwiczonka zaliczylam i zjadlam ok 1400kal wiec superowo ;) waga po switach hmmm 62 iii BOLII bo bylo tak ładnie a przez objadanie sie 2 dniowe tyle przytylam nie dobrze:( teraz zyje juz lotem do polski wiec nie martwie sie tym ,wiem ze zjade spowrotem bo kto jak kto ale ja jestem silna i nie dam sie jak to jedna z kolezanek napisalam W KOBIECIE SILA i ja JA MAM :)P) ok uciekam zapuscic filmik i z rodzinka cosik oglodnac a jutro wolne od cwiczen ;0 od dietki nie bo zawalilam juz ten tydzien wiec grzeszyc bede w przyszla niedziele piwem i orzeszkami i chipsami hehe na to mam ochote;) byle do przyszlej niedzieli ;) do uslyszenia kobity no moze ktos sie w koncu odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia..ja jestem :P no coz..nie ma sie czym pochwalic...wrecz przeciwnie..ostatnio jadlam i jadlam.. :P yh..dlaczego tak ciezko jest zgubic kilogramy :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo w koncu hehe Ican dzieki ze wpadlas :) jupiii wlasnie mialam napisac ze chyba tez zrezygnuje a tu taka niespodzianka:) moja droga dasz rade ,bylo minelo i walke na nowo trza rozpoczać:) ja tez poplynelam przez swieta ale teraz musimy sie podniesc i sc dalej ,na tym polega nasze zyie :) a ze my kobiety wiec damy RADE ;) mi tez slinka leci na duuuzo rzeczy ale wiem ze jedzac je tylko raz w tygodniu to w zamian innego posilku waga bedzie leciec nadal powoli ale skutecznie ;) tak robilam i bylo ok ale jak odpuscilam cale dwa dni i cale dnie cos podjadalam to sie doczekalam kilo wiecej hehe wiec wracamy do starych nawukow i bedzie dobrze;) ok ja spadam spac z usmiechem ,bo wkoncu nie jestem tu sama ,,,moze jeszcze pare kalorii zgubie z mezem hehe jakies loty dzis mam ;) jutro wolne ale za to pracowite ,zamierzamy malowac korytarz a jest duzy bo mamy domek pietrowy wiec dol i gora do malowania ,bedzie coo robic a jeszcze jutro szkola :) okdoki buziole i do uslyszenia ;0 dzis dzien minol ok nie grzeszylam ;) papapapaapapappapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusiu, u mnie to byla tragedia..caly czas w drodze bylam ostatnio..i oczywiscie jedzenie bylo o nieregularnych porach..a nawet pare razy zdazylo mi sie zjesc ogromna porcje o 22.. :( czuje, ze mi przybylo w biodrach :( cholerka, niektorzy, gdy maja stres to chudna..ja wrecz przeciwnie..bo zawsze wtedy podjadam .. no nic..trzeba sie jakos za siebie zabrac.w tym tygodniu co prawda niestety wiele czasu na cwiczenia nie mam, ale postanawiam ograniczyc troche jedzenie..przede wszystkim to jedzenie, ktore najbardziej smakuje haha ;) ok, pusia, wracamy do zdrowego odzywiania.. :) ps. jak tam...spalilas wczoraj troche kalorii? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spalilam moja kochana a rano jeszcze na bieżni 45 min chodziłam prawie biegając ;) dziś tez spoko z jedzonkiem ,maź omalowal korytarz hehe trochę pomogłam a pózniej na ang pojechałam;) przed chwila zjadłam marchewkę higieny i idę nyny ,jutro praca teraz dopiero niedziela wolna;) I Can moja kochana ja tez prawie zawsze stres zajadam wiec taki masz urok ;) ale teraz zero stresu i myślimy pozytywnie i damy czadu hehe ;) ja muszę minimum 2 kilo schudnąć najlepiej 3 i dam radę a ty kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nieniejszym dołączam się do dyskusji i do wspólnych starań. Co prawda do walki z własnymi niedoskonałościami, kompleksami i brakiem motywacji walczę całkiem od niedawna (w zasadzie to zaczęłam głownie za sprawą koleżanki, która wyrwała mnie na zajęcia do fit-clubu akademia promocji zdrowia & formy). Od jakichś dwóch miesięcy realizuje dietę i ćwiczenia, które poleciła mi instruktorka i zaczynam dostrzegać pierwsze efekty. Nie zmienia to jednak faktu, że wolę mam słabą, a nie chciałabym żeby dobre rady pani trener i koleżanki poszły na marne. Aktualnie celuje w wagę 60kg (163cm wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki:) Witsm nowa kolezanke Hilda26 :) moj cel to 59-58 kg , myske ze jeszcze miesiac i bedzie;) masz fsjnue ze ustalone nasz wszystko orzez trenerke ja walcze sama , od grudnia po swietach jak sie zwazylam mialam ok 65-66 kilo a dzis weszkam na wage i mam 60.60 , w swieta te orzybrakam do 61.7 ale juz uporalsm sie z tym kikogramem jupii ale czy waga dzisiejsza jest wiarygidna okaze sie jutro , wazylam sie po toalecie wiec hmm zobaczymy;) Sory za bledy ale pisze z tel i male literki daja sie we znaki Ok soadam cwiczyc , maz dzieci do szkoly zawiezie wiec ja moge pocwuczyc a pozniej do pracy mikego dnia;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, musze dzis ponarzekac, przepraszam... postanowilam poprawe..i co?..z rana zostalam poczestowana paczkiem..potem cukierkiem..a po poludniu z kolezankami wypilysmy piwko. no superancko. czuje sie napompowana..brzuch..jakbym byla w 5 miesiacu ciazy :O musze sie troche dzis poruszac...no ladnie... za dwa dni poczatek maja a u mnie na wadze na pewno powyzej 61 kg.. :( moze mi sie uda do konca maja zrzucic chocby 2 kg ..yhhh ne no tak dalej byc nie moze :( czesc Hilda, milo, ze dolaczylas :) pusiu, ja poki co koncentruje sie na egzaminach..i mysle, ze to ze strsu tak ostatnio wpierniczam,...i to nawet czekolady...a ja nie jestem fanem czekolad.. za dwa tygodnie zaczynam cwiczyc co drugi dzien..i ogranicze troche jedzenie....chcialabym do czerwca schudnac do 57 kg..marzenie...od prawie 6 lat nie mialam takiej wagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki;) ja już po pracy ,małego wykapalam ,ja tylko makijaż zamykam bo rano po ćwiczeniach wzięłam prysznic wiec teraz dopuszczam hehe ni nie martw się Ican skończą się nerwy to znowu wrócisz do formy;) ja staram się ostatnio przy większym stresie pic dużo melisy brać magnes z b6 i ćwiczyć bo to odstresowuje ,mnie to rozladowuje spróbuj ;) dobra teraz relaks bo jutro rano do pracy na 10godxin a wieczorem angielski buziole kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łaski co tam u was?i Can gdzie jesteś?ja jestem na przerwie i ścinamy makrele w galarecie Pychotka;) rano przed praca wstałam o 6 aby pochodzić na bieżni i dziś mam 10godz pracy wiec ruchu ze hoho dobra zmykam jeść hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pusiu :) ja leze w lozku :( wzielo mnie jakies przeziebienie...wczoraj juz czulam ze cos mnie bierze, bo bylam taka slaba..i pod wieczor mialam podwyzszona temperature.. :( mam nadzieje, ze do jutra przejdzie :/ oo makrelaaa mniam.. w sumie to wczoraj sie zdziwilam..bo mimo tego, ze mialam stan podgoraczkowy...to mialam apetyt...dzis tez..hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ican pij duzo herbaty z miodem i cytryna ,mnie ostatnio w pracy tez telepalo :) dziewczyny zrobily i goroacej herbaty z lyzka miodu i polowa cytryny i nie rozlozylam sie :) ja juz po cwiczonkach ,zaraz zmykam do pracy dzis na obiadek zrobilam 125 gram makaronu 150 gram tunczyla w sosie wlasnym i 100ml jodurtu naturalnego z sosem czosnkowym z knora mniam mniam bedzie pyszny obiadek w pracy :) znalazlam nowe cwiczenia gdzie cwiczysz tylko 25min dziennie ,cos podobnego do inseanity work ,poszukaj na yt ,,,od poniedzialku sprobuje choc tam trza miec sile hehe nie wiem czy dam rade ,ale sprubowac nie zaszkodzi no nie? musze sie zmierzyc bo ze 3 tyg juz nie mialam pomiarow ciekawe czy cos zlecialo na wadze dzis 60.70 wiec superowo ;) jutro mozna wieczorem zgrzeszyc zamiast kolacji wypije piwko i zjem orzeszki i chipsy jupii hehe :) dobra zmykam buziole papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hej dziewczyny, nikt za mną nie tęsknił? Sorki ze tak długo się nie odzywałam ale ostatnio młynek i w pracy i w domu wiec tylko był czas żeby od czasu do czasu zajrzeć tutaj do was. Pusiu ty to sie dzielnie trzymasz. Szacun. Cały czas cwiczysz i regularnie piszesz. Super. I Can rób tak jak Pusia radzi z ta herbatką to szybko staniesz na nogi. Jak ja byłam chora to tez posłuchałam tej rady i po herbatce z miodem i cytryna było znacznie lepiej. A Zdeterminowana gdzie wcieło? To juz prawie miesiac jak nie dała znaku życia. To do niej niepodobne. Jezeli jeszcze to zagladasz Zdeterminowana to odezwij sie konieczie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×