Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

ohhh ...mammmaa zrobilam wlasnie pierwszy dzien level 2...ojjj ojjj przy pierwszym level co prawda tez sie pocilam...ale przy tym przy niektorych cwiczeniach myslalam, ze padne...jednak mam niezbyt wyrobione miesnie ud ;) noo ale potem wskoczylam na orbitreka...:D ahh zdeterminowana, rozbawilas mnie slowami ze twoje rece nadaja sie tylko do trzymania torebki hehe ...:D gdzie pusia gdzie dzis niffi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej gwiazdy !!!! zaraz bede konczyla prace wiec jade tylko po nowe kroplowki no i coz .. w domu zakotwicze sie pewnie ok 23:p i bede tak siedziala do nocy :) mam nadzieje ze tu jeszcze zajrzycie :) i can ---> supcio , ze chociaz ty dotarłas ... u mnie dzisiaj z cwiczen nici , mało tego nawet zupe teraz zjadłam , nie wiem co mnie napadlo ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Heja! Pedze sie przywitac. Tez jestem na komorce wiec za duzo nie napisze. Dzisiaj cwiczenia zaliczylam i powiem wam babeczki ze taki mialam power ze mi ciezarki ktorych teraz uzywam (1 i 2kg) byly jakies takie za lekkie. Musze chyba pomyslec o wymianie na wiekszy kaliber :) Cieszy mnie tez to ze juz na podworku jest dluzej jasno i jak koncze cwiczyc ok 21.00 to jeszcze jest przyjemnie :) I Can powodzenia z kolejnym levelem. Zdeterminowana dzieki tobie mam co czytac.Mezem sie nie przejmuj. Chopy to juz takie sa ze jak juz maja kobietke na wlasnosc to nie mysla zeby prawic komplementy ale zaloze sie ze swiata poza toba nie widzi. Zdrowotnie tez na pewno wszystko sie dobrze ulozy. Trzymam kciuki za ciebie i za psiaka :) Pusia a co u Ciebie? Dobranoc babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity dopiero dotarłam do domu od rana jak wyszłam o 8 buuu ale dzień , jeszcze jutro i dwa dni wolnego;) Z czytaniem was nadrobie w piątek lub jutro wieczorem :) mam pytanko tak wiec jak nazywają sie te ćwiczenia z jilian co ćwiczyłas Ican ? Level 1 iiiii hehe może w piątek zacznę to co ty ćwiczysz aby coś pozmieniać:) Zdeterminowana trzymam kciuki za was :) widzę ze ty nadal i wciąż duzo pracujesz ale chyba takie życie jest lepsze niż nic nie robienie bo my chyba wszystkie mamy lekkie ADHD hehe ciagle w biegu i na wysokich obrotach :) Lubię to choć czasem za szybko czas leci i trzeba na moment zwolnić aby złapać oddech:) dobra napisze więcej jutro buziole i dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity ja już pod Szkola z małym :) zaraz zmykam do pracy :) odezwę sie wieczorem :) wkoncu mam neta w tel hehe miłego i ciepłego dnia życzę :) u mnie słońce;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej Gwiazdy!!! Docieram wieczorowa pora, wlaczyłam laptopa i siedze wsrod kabli , zapomnialam sie zwazyc kurcze i taki jakis ten dzien rozwalony miałam ... chyba mam jakos tak ze jak mam wiecej czasu to jakos mniej robie ;/;/; No ale i tak było sporo zajec, zaliczyłam swojego lekarza , lekarza mojej pociechy ... wyniki o połowe lepsze ale do dobrch jesczez bardzzooooo bardzo daleka droga , najwiekszym sprawdzianem bedzie moj wyjazd nad morze podczas ktorego mam nadzieje ze nic złego sie nie wydarzy . Jutro mam mega ambitny plan zeby juz o 7.30 byc na fitnessie , pokicac do 9.30 i do pracy prosto bo mam sporo zaleglosci ---> to pierwsza z opcji , byłabym jednak tak do 22 i pytanie czy sie nie zzygam nadmiarem tego ale u mnie taka branza ze jak nie skontaktuje sie z klientami to najzwyczajniej w swiecie moga mi przepasc a na brak kasy nie moge sobie pozwolic ... e.hhhhh no wszytsko jednym słowem lezy odlogiem , teraz leze z Astorem i staram sie nie ruszac bo on pod kroplowką i leci to jak krew z nosa a w sumie dobrze by było zeby cala nam zeszla . W sobote znow do roboty ---. tym razem dyzur i nie moje 12 godzin, no masakra jakas ...ale mam taki system ze zamiast pracowac 2 weekendy z rzedu wole to zbic w jeden i machnac te 12 godzin Z reszta co jak co ale w byciu pracusiem to Ty Pusiu rozumiesz mnie chyba najlepiej :p Teraz zasuwasz jak mały robocik:p I can Ty mi z kolei zrobiałas smaka tym 2 levelem , bo choc nie wiem jaki to dokladnie to moze warto byłoby miec jakies odniesienie i kicac z WAmi??? z drugiej jednka strony no po cos ten karnet na silownie mam:) O... zlazl Krol z gory i przpieprzyl sie o swiatlo a poszlo o to ze poprosiłam go zeby mame przywiozl ale gdzie tam.... on ma trening f**k him ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niffiii- a Ty tez widze cos oszczdnie skrobnełas;/;/; ale w sumie rozumiem bo ja tez nienawidze pisac z telefonu... kurde no i koncze bo cos Astor i sie trzesie nie wiem czy to przez leki czy przez kroplowke ;/ kurde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja na chwilke..bo z tramwaju pisze :-P wczoraj nie mialam czasu na nic ..nawet nie cwiczylam... no coz dzis musze nadrobic :-) dzis tez napiety grafik.. po naukach na male zakupy, potem sprzatanko i gora prasowania. Domyslam sie, ze wtedy bedzie juz19. O20 zabieram sie za trening. No..i dzien "z glowy" ..jutro czeka mnie mierzenie. .Domyslam sie, ze poki co efektow nie bedzie ..cwicze po prostu za krotko. Macie jakies plany na weekend? Dobra musze zaraz wysiadac..zamelduje sie pozniej.. Milego dnia dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej Gwiazdy !!!! Jestem dzisiaj takze na moment ... mialam ambitny pla pocwiczyc ale nie dotarłam niestety ;/ Poniewaz mega mi zalezalo to nie umiałam zasnac do 2.30 i ten budzik o 6.30 to masakra jakas wiec go skliknełam i wstałam upssss... o 11;/ Teraz jestem w plecy ze wszystkim po kolei, Na wadze stanełam mam 61.70--62 kg bo ta waga wazy w caly swiat , poza tym to roznica niewielka :) W talii mam wciaz bardzo duzo 71 cm wiec mega gruba jestem w biodrach 98 , udo 60 cm , lydka 38 kurcze niby czuje sie chudsza bo to juz nie 72 spzed roku ale wciaz duzo ;/; Do celu zostalo mi wciaz 6 kilo i ciekawa jestem czy zejdzie mi to do sierpnia ... na brzuchu wciaz mam oponke .... jak tak patrze obiektywnie to nie jestem z siebie zadowolona ;/ Nie to co Wy bo widze ze kazda z WAS leci w obwodach :( I can - mam nadzieje ze zakupy sie Tobie udaly i ze poza ta gora prasowania i cwiczeniami czeka na Ciebie tez cos milego ... ja sie z moim chlopem pozarlam , teraz leze przy Astorze u walczymy z kroplowka .... no i coz ... jutro tez do pracy :(i to na 12 godzin ;/ Tak czy iaczej trzymam kciuki za jak najmniejsza gore prania , super zakupy ....i super pomiary jutro , moje mnie mocno rozcarowały ale co poczac ;/;/;/ Pusiu , Niffii - a Wy gdzie sie podziewacie ? Mam nadzieje ze napiszecie cos tutaj bo jak my z I can wracamy to Wy znikacie hihi a przeciez nie było mowy o zadnej zamianie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jestem jestem:) wczoraj caly dzien w pracy jak wrocilam i zobaczylam fure zmywania i wszedzie syf to mnie szlak trafil :( iiii zjadlam kanapke pozniej bulke piwo i chipsy buuu no i ogarnelam te biedna kuchnie i poszlam wsciekla spac;) dzis rano o 7 pobudka ,zaprowadzilam dzieci do szkoly wrocilam ,posrzatalam i zrobilam obiad w miedzy czasie ,z ledwoscia wyrobilam sie do 13 ,polecialam po malego ,kolezanka nas podrzucila do domku wiec git ,no i jestem :) zjedlismy z malym obiad i zamierzam kolo 15 pocwiczyc;) nareszcie hehe 2 dni wolnego bylo od cwiczen jestem nabuzowana wiec musze znalesc ujscie hehe zdeterminowana wyniki masz ok wiem wiem chcesz mniej hehe jak myyyyy ale mysle ze dasz rade i nie dlugo upragnione pare kilo mniej zobaczysz ,choc 2-3 kilo w miesiac bylo by git hehe ja narazie nie wchodze na wage bo dzis mam dostac @ hmmm wiec za tydzien sie zwaze i zmieze :) biedny ten twoj piesio;( a ty dziesiejszym zaspaniem sie nie przejmuj organizm przynajmniej sie wyspal zregenerowal i ma wiecej sily na nasze wysokie obroty hehe :) 15 czerwca ide z dziewczynami z pracy do pabu ,no wkoncu zalegle urodziny trza wyprawic :) wrocila dziewczyna z ktora robie ur razem bo mialysmy w tym samym miesiacu hehe ii doczekalysmy sie :) Ican szacun ,ja tez dzis pocwicze calkiem cos innego z jilian ,zobaczymy czy dam rade ,a i moze skusze sie na to co ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niffi tez gratuluje determinacji w cwiczeniach :) oh fajnie by bylo razem pocwiczyc ,spotkac sie hehe zaczynam sie zastanawiac jak wygladacie kobitki:) dobra zmykam bo maly chce abym z nim pograla na kinekcie w gry sportowe ,poruszam sie z nim a pozniej cwiczenia z jilian jupii milego dnia dziewczyny:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja juz po cwiczeniach ;) dalam rade nowe cwiczenie z jilian killer buns thighs ,zobaczymy czuy jutro rusze nogami hehe jak bedzie ok to pocwicze jutro znowu z jilian ale to juz na metabolizm i spalanie ,,,dostalam @ hmmm i jak na razie nie boli brzuch ,dobrze ze zdazylam pocwiczyc hehe :) maz zaraz wroci z pracy ,,,ja pojde pod prysznic ,bo wieczorem jestem umowiona z sasiadka na film BECAUSE I said so fajny filmik ,,,noo pogadamy i poogladamy :) aaa noo zapomnialam sie pochwalic albo hmmm z testu dostalam 47.5 na 90 wiec zaliczylam ale moglam 100razy lepiej ,nie uczylam sie przed za duzo choc siadalam do ksiazek ale nic nie wchodzilo ;( nauczyciel powiedzial ze umiem wszystko po trochu hehe poprostu z kazdego czasu cos umiem ale nie na 100% ,czyli mam rozczepany angielski hehe ja poprostu taka jestem rozczepana wszedzie i ciagle w biegu wiec co sie dziwic ,wszystko na mojej glowie ;) no coż:):) najlepiej zmienic prace ale z tym ciezko ,wejsc do kurnika pelnego iroli i z nimi nawijac po angielsku wtedy bede poczuje wiatr w zaglach i poplyne ,,ja to wiem ale naprawde ciezko mii zmienic prace:( dooobra a wy gdzie laski ??? zmykam zjesc pomidorki na podwieczorek i kawusie bez kofeiny szczelic a pozniej prysznic bo ma zdzwonil abym kawe robila wiec zara z bedzie buziole papapap ( nadrobilam pisanie hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Cześć, widzę że ostro piszecie to tez się przyłączę. W środę pocwiczylam sobie z Jillian Hard body level 2 - daje popalić. Wczoraj glodoweczka a dzisiaj kolejny terning przede mna. Jeszcze zobacze albo wyskocze na rower bo pogoda ladna albo Jillian. Moge dopiero sie ruszyc pocwiczyc ok.20.00 bo wtedy dzidzia juz pojdzie spac. Teraz mam chwilke wolnego bo mezus pojechal po nasza mała do tesciowej ale za moment bedą wiec musze sie streszczac. Co do pomiarów to jeszcze chyba poczekam i zobacze co bedzie na wadze w poniedziałek i dopiero potem sprawdze czy jakies cm mi ubyły. I can nie przejmuj sie jak czasami nie pocwiczysz. Moim zdaniem dobrze sobie robic przewy zeby miec wiecej chcei do cwiczen i dac cialu sie zregenerowac a poza tym przy prasowaniu tez troche kalorii spalisz :P Zdeterminowana ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz spalam do 11.00. Na pewno bylo to jeszcze przed ciaza i po jakies nakrapianej imprezie. Moj maz sie smieje ze mnie ze zasze wczesnie sie budze a weekend to juz obowiazkowo ok.5.00 rano. tak juz mam, ale za to wieczorem zawsze jestem padnieta :) Pusia super ze cie czeka imprezka ale jakos tak pozno swietujesz te urodziny. Zycze udanej zabawy. Co do pracy to nie dziwie ci sie ze ciezko sie na zmaną zdecydowac. Ja nie lubie zmian - dla mnie najlepiej jak wszystko jest po staremu... Dobra zmykam bo juz reszta rodzinki nadjezdza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Ja juz po cwiczeniach. Padlo jednak na Jillian. Zaliczylam 45minut Hard body level 1. Czuje ze pocwiczylam :) Wreszcie weekend i mam nadzieje ze sobie odpoczne wreszcie. W pracy mam sporo zaleglosci i jestem juz mocno zmeczona. Jeszcze dwa miesiace i urlop - tylko czy ja tyle wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka dziewczyny ;0 wolny dzien ale pelno latania ,zakupy obiad hehe no ale wkoncu kupilam pare kwiatkow na ogrod i przesadzilam w doniczki i powiesilam na plotek ,,teraz zaczyna mi sie moj ogrodek podobać:) jest jeszcze duzo roboty przede mna tam ale juz efekty powoli widac too chociaz oko sie cieszy hehe troszke odpoczne po obiadku i spadam cwiczyc ;) dzis pocwicze z jillian cwiczenia na szybszy metabolizm i fat hehe po wczorajszym miesnie troszke bola niffi kochan wiem wiem pozno te urodziny wyprawiam ale jak pisalam kolezanka z pracy chciala zemna wyprawic bo urodzone jestesmy obie w kwietniu ,ale poszla na zwolnienie lekarsie ,swieta ,moj wylot do polski ,,no i ona wrocila do pracy 2 tygodnie temu i teraz dopiero mozemy je wyprawic :) lepiej pozno niz w cale hehe a ze przy okazji jest to 15 czerwiec ja mam imieninki hehe to podwujne swietowanie dla mnie :) jak tam reszta dziewczyn ? rano skrecalam sie z bolu brzucha ale wzielam tabletke i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gosc wyzej to jak zapomnialam sie zalogowac hehe aa no zgadzam sie w 100 % z niffi ze czasem trzeba odpoczac od cwiczen i dzien dwa przerwy to dobra regeneracja dla ciala dobra zmykam :0milego dnia kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka, co tu znowu taka cisza... Tylko Pusia sie aktywizuje. U mnie wczoraj byla super pogoda i postanowilam to wykorzystac. Najpierw pojechalam z corka na rower (ona -->> czytaj +13kg w foteliku) i powiem wam ze to juz mozna bylo z tym dodatkowym obciazeniem zaliczyc jaki solidny trening. Potem polozylam mala na popoludniowy odpoczynek i sama poszlam pobiegac do parku. Oprocz tego jazda na szmacie. Tak wiec dzien treningowo mozna zaliczyc do tych dobrych :) Dzisiaj mezus ma urodzinki wiec ide mu przygotowac mala niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Dzisiaj czeka mnie bardzo zajety dzien ale na pewno tu do was zerkne wiec piszcie co porabiacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przepraszam, ze dopiero dzis pisze :P chilerka, w czwartek chcialam cwiczyc...ale przyszla kolezanka z winkiem, chciala pogadac...wiec niestety juz o 23 nie wzielam sie za cwiczenia.. przedwczoraj cwiczylam tylko 30 min z Jillian.--ale za to dodatkowo godzina prasowania ...wczoraj znow nic.. bo z moim kochaniem zrobilismy sobie mily wieczor :P :P ale...w oponce dzieki cwiczeniom zeszly mi 2 cm, u zda zeszlo 0,5 cm...ale reszta bez zmian ...hm..na wadze kilogram wiecej...lol zdeterminowana, no jasne, kicaj z nami, bedziemy razem robic date z Jillian ;) Jednak te 2 cm mnie dalej mobilizuja :D chcialabym zeby mi chociaz z 1 cm z ramion zszedl i jakies 2 z bioder..do wakacji :D pusia..jakas nowa kreacje na 15 szykujesz? :D gratuluje zdania testu :) najpierw sie mysli..o bozeooo zeby tylko zdac...a jak juz sie zdalo..czlowiek ma mysli typu: kurcze moglo byc lepiej :P roztrzepana jestes? oh to chyba mamy cos wspolneg :D a jesli chodzi o angielski..to zaczynam sie troche uczyc po zdaniu tych wszystkich moich egzaminow...:P juz kupilam sobie jakas gazetke po angielsku :D i bede sie uczyc nowych slowek.. niffi, jasne, ze wytrzymasz..ja tez mam dokladnie dwa miesiace do urlopiku...dlatego bede sie starac teraz dosc regularnie cwiczyc... :) przypomnij mi gdzie sie wybierasz na wakacje? :) pusiu..oh widze, ze lubisz kwiatuszki w ogrodzie...mnie ostatnio tez naszla ochota, zeby cos zasadzic...znasz sie na tym ? co mozna teraz w czerwcu jeszcze posadzic, zeby ladnie wygladalo na balkonie? cholera, ja sie chyba starzeje, jeszcze nigdy nie mialam ochoty na sadzienie kwiatkow :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna pogoda ....byla...do godziny 14. O 14 nadeszla burza i od tej pory lejeeeeeee...ale podobno jutro znow ma byc goraco. Macie czasem taki okres czasu, ze nic wam sie nie chce..? dzis nie robie nic..mialam tyle planow..a w sumie siedze ....i nic nie robie :P no ale pod wieczor musze koniecznie wskoczyc w treningowe ubranko i chociaz sie pocwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity ja szybko z tel pisze z pracy :) dietowo ok ćwiczenia tez , dziś bieżnia 40 min i 20 hulahop waga rano pokazaala 60.90 uff. Zobaczymy ile będzie jak okres sie skończy:). Co do niedzielnego wypadu hmm jeszcze niewiem ci założę ale teza cosik ekstra wymyślić hehe ale tak aby maź z domu mnie wypuścił bo to zazdrośnik hehe A dziś po pracy lecę z dZiewczynami do koleżanki na pokaz kosmetyków wiec pewnie lampkę wina wypije ale za to kolacje opuszczę:) Niffi i I Can widzę ze dodatkowe kal poleciały hehe mi jak sie skończy to chyba rzucę sie na mego pana jak lwica boi tak mi sie hehe. Chce;) Co do kwiatków tj ja pierwszy raz kochana wzięłam sie za sadzenie ich i w domku tez pojawiły sie :) wiec za duzo nie pomogę ale kupiłam sobie do domku piękna Juke i jestem mega happy:) dobra zmykam bo koniec prErwy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana30
hej Gwiazdy!!!! sorry ze wczoraj do was nie dotarłam ale po przespaniu dwoch godzin i pracy przez 12 godzin wrociłam sciorana .... ale jak juz tak bylam na chodzie to wzielam sie mycie auta i wypucowalam na tip top , dzisiaj tez pobudka o 6 bo miałam zajecia z uczniami i zalezało mi na tym zeby w miare szybko wrocic i zdazyc jeszcze na słoneczku posiedziec . Udalo mi sie bo po 12 juz byłąm w domu i rzuciałam wszytsko w diabły i poszłam polezec w słoneczku :p a moj maz o dziwo stwoerdzil zebym korzystala ze słonca i on nam zrobi kurczaka z warzywami :) Kochany .... ps. pomine ze nie tak dawno temu myslałam ze go zabije :p ale pogodzilismy sie ... potem on dotarł na lezaczek tez i lezelismy jak swinki w słoneczku i musze Wam powiedziec ze było na tyle cieplo ze lezałam normalnie w stroju:) Teraz z kolei docieram do Was po jestem juz po lezakowaniu ... ba zaliczyłam nawet godzinke z uczennica i zrobilam pranie :p masakra .... nawet nie wiem kiedy to sie brudzi i miałam tez ambitny plan pobiegac ale chyba sobie daruje bo jak zaczne bieg przez 21 to 22 jak nic mnie na silce zastanie i znow nici z dnia :) Mam nadzieje ze Wam niedziela lepiej mija , ja jestem mega niewyspana , nie pocwiczyłam tez w ogole ... jutro za to zaczynam z pobudkami po 5 bo w pracy musze byc przed 7 ;/ .. no i vet i tak t o sie pewnie bedzie krecilo i kolejne kroplowki :p Pusiu - graty z powodu takiej wagi ... Twoja waga to jak juz C***isałam chyba ze sto razy dla mnie marzeenie ,a najgorsze to to ze zaczynam podjadac i strasznie mi sie słodkiego chce ale to pewnie tez dlatego ze przed okresem jestem neistety ;/ Niffiii -widze ze T tez na bogato obciazenie 13 kilo powiadasz? to po co Ty te hantelki 2 kg chcialas kupic hihih ale podziwiam , ze chcialo Ci sie jeszcze biegac , ja teraz w miare sie oarnałam i jak zaległam na sofie to ruszyc sie nie moge , jedyne c to ak troche taras ogarnelam bo w chałupie wiesz jak to ejst ze zawsze malo malo i mozna by na tej szmacie zajechac sie na smierc:p I can - jak pisąłam powyzej , ja tez mam dzien leniwca ... i tylko chodze i szkam po szafkach co by tu zjesc ... nawet napadło mnie zbey do sklepu po fasolke szparagowa pojechac ale kurcze ... te zielone swiatki zepsuły mi wszytsko Dziewczyny zajrze napewno pozniej jeszcez teraz ide wstawic kolejna pralke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana, to jak juz bedziesz kupowac te fasolke..to dla mnie tez poprosze...ohh teraz mam ochote na taka z buleczka tarta :D ooo to sobie w koncu odpoczelas lezakowaniem..ale przyznaj sie...ze lezac myslalas..co by tu zrobic..zeby tak bezczynnie nie lezec? ;) hihi x a jesli chodzi o cwiczenia...to pol godziny temu spalilam 500 kcal :classic_cool: padlam dzis..nie wiem czemu..ale do tej pory na twarzy mam kolor buraka... :O oj cos mi sie wydaje, ze jutro bede miala zakwasy w ramionach...juz czuje jak mnie miesnie pala... alcz pusiu, fajnie, ze waga pokazala mniej..moja mnie wczoraj rozczarowala...ale chociaz cm byly laskawsze ;) a jesli chodzi o kreacje na wypad...to mozesz chetnie pokazac jak znajdziesz na necie :P :D nifiii...jak minela niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski wrocilam z pokazu kosmetykow :) bylo zaje fajnie ,wypilam lampke wina ,poprubowalam kosmetykow na sobie i naprawde powiem godne zakupu firma nazywa sie ARBONNE to sa naturanle kosmetyki ,zamowilam sobie scrub bo sa drogie ,wiec co jakis czas kupie jeden:) noo zastanawiam sie czy nie zostac konsultantka bo wtedy przy zakupie mam 35% rabatu to by sie oplacalo,pomysle jeszcze :) zdeterminowana super ze udalo ci sie polezec na sloneczku i pwnie jak pisala Ican lezac myslalas co by tu jeszcze zrobic:) hehe noo i oczywiscie dolanczam sie do fasoli ,tez juz daaaawno nie jadlam z buleczka ,chyabze 4 lata ,,jak jem to sama na parze zrobiona :) super wieczor spedzilam po pracy ,wiec teraz z ucmiechem ide nyny bo jutro musze o 6 wstac bo do pracy mam na 7 ale tylko do 10 ,mialam miec wolne al e zadzwonili ze mamy zmiane cen na calym sklepie i zanim otworzymy mamy to zrobic ,wiec musze isc na 3 godziny :( dzien pewnie zleci szybko a nastepne wolne bede miala w nieziele w moje imieninki i wypad do pabuu hehe dobra moje kochane zmykam dobranoc kolorowych snow i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
hejka kobity :) ja juz po cwiczonkach ale jestem padnieta ,jillian dala mi dzis popalić ,ale jest jeden plus tego sprawdzilam pomiary i ubyl mi nastepny cm z kazdej czesci ciala wiec zajefajnie;0 oplaca sie cwiczyc ,,,,bo do diety mojej to ronie mowic bo 2 dni w tygodniu zawsze zawalam i za duzo jem i to duzo za duzo ,ale skoro powli leca cm to git:) a dzis na obiadek z męzem wymyslilismy grilla :) razem mamy wolne wiec trza to wykozysac:0 kupilam fileciki z kurczaka wiec zrobie szaszlyki z cukinia papryczka cebulka i mam jeszcze kielbaske z kurzaka wiec full wypas hehe kupilam tez dzis superancka posciel do naszej sypialni :::) wiec jutro przed praca a ide na 14 musze posprzatac domek i posciele poprzebierac :) mam tyle tych poscieli ale teraz w pokoju mam calkiem inne kolory niz n kiedys ii chcialam aby posciele byly pod kolor pokoju ,wiec reszty mysze sie pozbyc ,maja juz one wysluzone lata hehe maz powiedzial ze wezmie je do aut ,no wiecie mechanik samochodowy hehe tak wiec teraz ostata mi sie dwie posciele i wystarczy raz ta raz ta ,gdybym kiedys zmienila wystoj pokoju nie bedzie szkoda wymienic poszewek no nie?:) dokupilam jeszcze doniczki dwie na ogodek i musze jeszcze zasadzic kwiatki ;) maz musi mi jeszcze przekopac cala druszke pod plotem na kwiatki i drzewka ktore zamierzam posadzic iii ogodek bedzie juz w ponad polowie gotowy ;):) hmmm jaaa juz chce hehe ,,zawsze chce na juz wszystko hehehe ciesze sie ze was mam ;) bez was pewnie nie dalaym rady ,zawsze sie lamalam a tu z wami juz tyle tygodni z malymi wyskokami sie trzymam DZIEKI ZA TO ZE JESTEScie :) dobra zmykm polezec 10 min i spadam po malego do szkoly i znwou musze wskoczyc na wysokie obroty hehe papa milego dnia (jeszcze dzis szkola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedzialek...choc ja mam odczucie, ze dzis niedziela...u mnie dzis swieto..i tak spokojnie jak w niedziele jest. :P pusiu, pierwszy raz o tej firmie slysze :) hm..konsultantka nigdy nie bylam, takze nie moge nic konkternego do tego tematu powiedziec :) ale jesli chodzo o kosmetyki..to ostatnio kupilam sobie krem do twarzy biotherm i przedwczoraj do twarzy kremik z filtrami na urlop shiseido...no troche drogie, ale jednak bez parafin sa. Ostatnimi czasy moje kochanie zwrocilo mi uwage, ze moje kosmetyki sa z parafina...i poczytalam troche na ten temat..i wszystkie kosmetyki powymienialam na te bez parafin hehe ;) A wlasnie mialam wam powiedziec..zwroccie uwage, zeby wasze dezodoranty pod pache nie mialy aluminium..ostatnio u nas czesto o tym mowili..ze aluminiium w deo moga przyczyniac sie do raka piersi.. wiec zobaczcie czy wasze sa z aluminium :) mialam wam juz kiedys o tym napisac, ale zawsze mi sie zapominalo :O ja wlasnie wcielam jedzonko...i szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac az wskocze w moje sportowe ubrako i sie porzadnie spoce...ale to dopiero o 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh jeszcze nikogo do tej pory tu nie bylo ? ja wlasnie spalilam 500 kcal...znow sie ze mnie lalo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej kobietki ja wlasnie wróciłam z angielskiego i zaraz zmykam nyny ;) co tam u was ? Ican supcio cieszę sie razem z tobą ze sie pociesz hehe ja tez to uwielbiam dziś tez padlam hehe mokra i wyczerpana haha aż maź sie ze mnie śmiał a ja na to Uwielbiam to hehe dobra zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim:) ja dzis dzien bez cwiczen ,skonczylam sprzatac domek ,obiad wyciadlam juz z piekarnika tzn dla moich dzis na slodko ryz z jablkami i cynamonem zapiekany w piekarniku a ja noo zostal mi sie wczorajszy szaszlyk z grilla i jedna kielbaska wiec wezme to ze soba do pracy i do tego ogorasy :0 a wy gdzie sie podziewacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje babulki :D fasoolki dzis nie kupilam ...bo moje dziecie dojrzalo w markecie....kukurydze (kolba)..i "musialam" koniecznie kupic ;) ja dzis troche zabiegany dzien, mialam najpierw z rana termin, potem szkola, po szkole bylam z dzieciem u dentystki...i moje dziecie ma piekna luke w uzebeniu (zab mleczny zostal usuniety, bo juz wychodzil "dorosly" ;) ) a potem zrobilysmy zakupy...przed chwila zjadlam jedzonko i wypoczywam.. Wczoraj naszla mnie ochota na poczytanie jakiejs powiesci..odkad zaczelam szkole "przerabialam" tylko szkolne ksiazki ;) na "normalne" nie mialam czasu..musze teraz powoli nadrobic. Pod choinke dostalam elekt. ksiazke sony i jakos do tej pory nie mialam czasu jej wyprobowac...ale najpozniej miesiac i zabieram sie za moje ksiazeczki :D i angielski musze podszlifowac. Koniecznie. Cholerka chcialam tez zaczac sie uczyc hiszpanskiego...ujj chyba znow na nic czasu nie bede miala ;) Wlasnie zrobilam sobie kawe, bo jakas spiaca jestem..to chyba od pogody..strasznie duszno u mnie..chyba dzis znow nadejdzie jakas burza.... A w ogole...zabukowalam urlop...:D a pod koniec sierpnia wybieram sie do Polski, do Wawy na pare dni :D Ktora idzie ze mna na kawke? hihi pusiu, jak bez cwiczen...podczas sprzatania domu spalasie sporo kalorii :P ojjj szaszlyk z grilla..ale mi slinka poleciala...mniamm... niffi, zdeterminowana babeczki gdzie sa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×