Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

przychodze powiedziec wam dobranoc. zdeterminowana, ale jednak nie bede robic teraz eseju...bo zaraz ide spac :P cos mnie dzis natchnelo na ruch...popatrzylam teraz na pewien "show"..i pokrecilam 20 minut hula hopem..i pocwiczylam piec minutek nogi..kurde..zebym miala taki zapal codziennie do cwiczen..o kurde..zrzucilabym ze 3 kg w miesiac..jak nic. no ale coz..jutro pobudka o 6..o 22 znow beda ze mnie zwloki..czyli 22.05 juz bede spac :P kurde..u mnie ptaszkom chyba godziny sie pomylily..tak sobie zaczely teraz spiewac..albooo alboooo wiosna idzie...! :P dobranoc dziewczyny...do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can - no to konkret pokreciłas ... no z takim zapałem to i wiecej by Ci zleciało zapawn. choc z drugiej strony nie zapomniaj , ze Ty kruszynka :) Ja tez pedze spac ...powinnam toretytycznie stac jutro przed osma ale jak bardzo nie bedzie mi sie chciało to ostatecznie jeszcze w pt moge wszystko na wariata pozałatwiac i czuje ze tak to własnie sie skonczy :) Tak czy inaczej jak tez w łozeczku ... zapsikam czyms gardło bo cos je czuje niestey i coz... spiochusiac bo najwyzsza pora:) I can - mam nadzieje ze te ptaszki to na serio na wiosne u mnie cisza mimo , ze mam okno na ogrod i las - tylko psa chrapiacego słyszę a on taki koncert urzadzil ze az nie bede go rozbudzac niech spiocha dziaduszek:) Buziaki Gwiazdy!!! Jutro walczymy od nowa ... tzn wy wcinacie pączki a ja sie oblizuje;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ;) tez przyszlapalam powiedziec dobranoc:) sprawdzian zaliczony hehe nie musze poprawiac wiec git;) niffi czarnulko ty nasza , co do slodyczy nie musialabym ich jesc przez dkuzszy czas ale jak pozniej organizm sie upomni to zjadalam tone i zaraz puchlam jak balon, a teraz jak dostaje organizm sweet czesciej w malych ilosciach to jest ok:) zdeterminowana i Ican wiosna wiosna u mnie za oknem a dokladnie nad oknem jaskolki zrobily sobie w zeszlym roku domek i widze i slysze ze wrocily;) cwierkaja hehe wiosna na calego , choc teraz leje :) ranonwidzialam jak wylatuja :) powiem wam ze ciezko bedzie mi zrezygnowac z biezni , mam nadzieje ze bede mogla ja zachowac:) a no i pochwale sie ze dzis na wadze nadal 63.40 , nastepne wazenie w niedziele, jutro wolne , odpoczne, ake cwiczonka zalicze;) zdeterminiwana basen to super sprawa ale skoro masz tak geste i dlugie wlosy to duzo roboty jest po , ja rok temu zapisalam sie na basen i silke ale ciezko bylo z czasem , najbardzie pasi mi cwiczyc rano i wtedy oracowakam wiecej godzin wiec musialam na 7 tam byc wricic do 8.15 bo dzieci do szkoly, a gdzie suszenie wlosow kapiel , wiec bardzie pasi mi cwiczyc w domu:) doobra zmykam bo oczka sie kleja do jutra laski i oamietajcie Tlusty czwartek hehe 2 paki zjem i nie pojda w boczki;):) **) oa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej .... ale jestem zła ;/ wyobraźcie sobie , ze dzisiaj nie obudził mnie zaden budzik i spałam do 11.30 wiec nawet basen musiałam odwołać:( Jestem zła na siebie bo niewiele zrobiłam :( Nawet raportow z pracy nie czytałam i wniosek taki , ze bede musiała zrobic to dzisiaj po powrocie tj.ok 22 i sama sobie bicz na siebie ukreciłam bo wobec tego jutro bede miała basen o 7.15 papiery w urzedzie do złozenia plus badania na czczo czyli .... bede musiała spac o 6 pojechac na basen , potem pływam ... po pływniu od razu na badania a po godzinach do urzedu bo otwarty od 10.00... aaaaaa ale ja jestem na siebie zł - jak mogłam tyle spac :( No a eraz no coz.... zbieram sie bo zaczyam prace po 14 juz:) Pusiu - Graty z powodu zdanego ezaminu :)Super....z basenem to widzisz jak sie załatwiłam czyli wniosek jeden musze pływac rano kiedy sie przebudzam i zamiast wtedy siku to marsz na basen:) Waga mnie Dziewczyny martwi dzisiaj było 63.60 więc jakaś taka zawidziona się czuje:( No ale chociaz pogoda cudna bo siedzę , piszę do Was i balkon otwarty o tylko psisko mi biega i już mam sto tysiecy łapek:) Tymczasem uciekam ale mimo to mam nadzieje , ze cos tu upiszecie i bede miała co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Cześć babki, ja też dzisiaj, podobnie jak Zdeterminowana w nie najlepszym humorze. Wprawdzie zjadłam już trzy pączki czyli cukier powinien mi poprawić humor, ale to tylko tak było do czasu. W związku z tym, że zbliża się marzec postanowiłam poważnie pomyśleć o przedszkolu dla mojej małej. Podzwoniłam tu i tam, ale u nas to na telefon nic się nie załatwi. W poniedziałek rano idę specjalnie po jakieś wnioski itp. żeby potem znowu (już z dokumentami) móc się tam wybrać kolejny raz. Tak jakby nie mogli na stronie internetowej podać co trzeba dostarczyć i zamieścić druk wniosku. Przecież to chyba logiczne, że głownie rodzice pracujący się starają o miejsca dla swoich pociech. Pracują = nie maja czasu na chodzenie po byle świstki. Na to, że mi przez telefon powiedzą co i jak to nawet zbytnio nie liczyłam. No może jednak trochę liczyłam, ale to jeszcze nic. Po rozmowie z panią z przedszkola jakoś tak miałam nadzieję, że to wszystko w dobrym kierunku idzie i jakoś to będzie, ale teraz podejrzałam na stronach innych palcówek jakie tam są wymagania żeby się dostać. Mówimy oczywiście o zwykłym przedszkolu państwowym. Bo za 1000złotych w prywatnym to miejsca pewnie na dzieci czekają. No i jak poczytałam te wymagania to ja już widzę, że jak się do poniedziałku nie rozwiodę to nie mam najmniejszych szans na to miejsce. No nic, nie denerwuję się na zapas. Zobaczymy jeszcze co w poniedziałek załatwię. Proszę trzymać kciuki, bo bez tego to nie mam najmniejszych szans. A wam jak mija dzień? Która dzisiaj będzie królowa pączków? Hmmm.... pewnie znowu ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki :) niffi moja droga nie jestes sama ja rowniez wtryniłam trzy pączki hehe i to 2 w aucie jak jechalam ze sklepu i jednego zaraz jak wroccilam do kawy ,az mi stanal hehe wiec mam juz dosc na jakis czas ;) ,tez zamiast po paczkach byc happy to taka złość we mnie weszla ze o 13 polozyłam sie za godzine i teraz juz ok pije zielona i czekam na kolezanke bo wleci na kawe ale juz bez paczków:) a o do przedszkola to to wlasnie pamietam z polski ze trzeba bylo zapisywac sie do panstwowego z 2 lata albo rok wczesniej ;( nie martw sie tzymam kciuki ,musi sie uudać:) zdeterminowana gwiazdo ty nasza :) no szkoda ze nie wstałas ale chociaz organizm wypoczol :) jestes wielka i dasz rade wszystko polapać ,ja dzis wstalam przed 8 i poszlam z psem na 50 min na sszybki spacer i zalozywam ciezarki na nogi i super mi sie szlo w nowych adidasach :) dlatego moglam sobie pozwolic na paczusie bo organizm na wysokich obrotach po cwczeniach je spala a i zjadlam je przed poludniem aby do wieczora ssie strawiło :) jaka ja jestem madra no nie hehe ,dzis one w boczki nie ide nie pozwole na to ;) dora myszki moje ,zmykam ,aa moj synus very good sie czuje bo zaczoł juz pyskować hehe buziole i smakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry witam w tlusty czwartek :P pusiu, super ze egzamin zaliczylas :) ujj, co ja tu czytam, zdeterminowana zaspala...ale widzisz..organizm potrzebuje odpoczynku.. nie mozesz zyc ciagle na pelnych obrotach, tak sie nie da. Musisz troche spowolnic, chyba nie chcesz dostac przedwczesnie zmarszczek? ( musze cie jakos zmotywowac :P ) Nie martw sie, waga zacznie leciec..przeciez cm leca :) niffi, na pewno znajdziesz miejsce dla malej, przejdz sie do paru placowek, popytaj..zobaczysz co powiedza.. :) Kciuki beda mocno trzymane :) Ja jestem jakas pelna energii od wczoraj...wydaje mi sie, ze jeszcze jutro z rana wstane o 6 i mi energia przejdzie ;) Poki co dzis nie zjadlam niczego niedozwolonego. Z racji tego, ze u mnie nie ma tlustego czwartku...to w cukierniach nie ma paczkow (znaczy sa, ale nie w takiej ilosci jak w polsce w ten dzien :P) Wiec nic mnie nie korci :D Takze wiec..dzisiejszy dzien obejdzie sie bez paczusia :P Wiecie co, wczoraj na tablicy ewy chodakowskiej znalazlam trzy cwiczenia na posladki i nogi. to byly tylko 3 cwiczenia z trzema powtorzeniami...ale dzis wchodzac po schodach...zauwazylam, ze bola mnie miesnie nog (nad kolanami).. :D dzis powtorka z rozrywki :P i hula hop idzie znow w ruch..20 minut. :) hm..teraz zastanawiam sie co zrobic na kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ketony malin jak hcecie schudnac a nie macie czasu na diety i cwiczenia usmiech.gifusmiech.gif polecila mi je kolezanka z pracy, na poczatku nie wierzylam, ale po kuracji waze 8kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy !!! Nie wszystkie zajecia miała wiec efekt taki , ze chociaz do domu dotarłam wczesniej bo normalnie to jeszcze byłabym w trakcie:) Tak więc zasiadłam z kawusią przed telewizorkiem i sie grzeje i stwierdzialam ze zanim zajme sie raportami to napisze do was bo potem jedzenie , papaiery i tak mnie połnoc zastanie :) Pączkową Królewną nie zostanę bo jak pisałal tak słowa dotrzymałam i nie kupiłam żadnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffffiiiii - Hej Pączusiowa Królewko :) Mam nadzieje , że juz sie nie wsciekasz z powodu przedszkola bo prawda bywa okrutna ;/;/ a w jakim miescie mieszkasz? bo albo nie pisałas albo ja nie pamietam:( No tak czy inaczej bede trzymała kciuki ale realia wiesz jakie są - moj chrzesniak tez nie mogl liczyc na złobek / pzedszkole i wiesz kiedy sie dostał ???No własnie po rozwodzie rodzicow:( Smutne;;/;/;/;/ w takich momentach rozumiem tych ktorzy wybrali życi na kocią łapę choć ja bym nie mogła choćby nie wiem co.... niby jestem taka niezależna niby to bycie żoną to takie nic a jednak się cieszę jak głupia ze tego męzusia mam :) Jutro jedziesz załatwiac to dziadostwo czy tak jak ja bedzieszspała do południa hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu - widzę , ze Ty tez nie odstajesz od reszty i korona też musi być Twoja:) Szacun za ciężarki i spacer :) Szkoda ze moj bidulek juz takiej trasy nie zrobi a jak zrobi to wolniutko - nie mam mowy o szykim tempie bo nie chce go jesczze na emeryturze poganiac - jakby nie patrzec niespełna13 na karku:) Wiesz... co moze ja tez z tymi ciezarkami sprobuje?coc w sumie .... moze i tak zrbie i kupie je ale to na jakiejs promocji bo przeciez ja nawet nie mialabym kiedy ich na te moje nogi załozyc - chyba ze na szpilki :) Byłabym Gwiazdą zaiste!!! Co do spotkania z kumpelą to oby przyszłą bez pączków bo jesli z pocztami to Nifffi przegra z Tobą w przedbiegach :) No i co najwazniejsze sunus pystkaty to masz racje musi byc zrowy ... powiem C ze jak o tym napisałas to sie usmialam niezle :) Buziakuje i za niedlugo zmykam do kuchni na jedznko a co jem?napisze bo zapwsze pytasz a u mnie taka monotonia .....no i tym razem tez - bedzie kurczak z patelni spamzony na szyce prowansaldzkiej zeby nagrał nieco inngeo aromatu i nie smakował jak trociny do tego pomidorki koktajlowe .... no i finito ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can - dzięki za motywacje:) masz racje juz wiecj zmarszczek nie potrzebuje :) Wystarczą mi w zupełnosci te , które już mam a jest ich sporo od dzisiaj zakaz śmiechu bo te mimiczne rozlały mi sie chyba na połowie twarzy ihihih Fajnie,ze nie byłou Ciebie pączusia to dwa do dwoch my kontra dziewczyny :) N i gratulejszonz powod chęci do ćwiczen ja jak widzisz zasiadłam na sofie i nici z wysilku a jutro na serio nie wiem jak ja to wszystko połapie tzn badania basen urzedy ?? i potem przyjade taka zmasakrowana do roboty ;/;/;/ masakra ;/;/; ps. za to oj chłop wie jak mnie dobic - napisał mi wlasnie smsa z Włoch ze je pyszą pizze ;/;/ no chyba go zatluke !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yh, moje dziecie jeszcze nie spi...ciagle cos chce..siusiu, pic..cos mi powiedziec..byeby nie spac... a ja ani ksiazki nie otworzylam..ani nic nie pocwiczylam( nie moge zalozyc sluchawek, bo nie bede jej slyszala..a na jedno ucho-nie lubie..) a zaraz zaczyna mi sie moj program :P cholerka z tej nauki chyba zbyt wiele nie wyjdzie... :( zdeterminowana, patrz damy rade..zadnego paczusia dzis..rewelacja :D ehh..tym mezusuom tak w brzuszek nie wchodzi .jak nam.. ja to wystarczy, ze zjem cos porzadnego raz i waga juz mi podskakuje... :/ czuje sie jakos znowu napomponwana...yh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ican kochana gratuluje ze jednak nie polassilas sie na paczusie jak my z niffi hehe no coz moje juz wyladowały w toalecie hehe jak mowilam nie poszly w boczki :);) aa no a tak wogole gdzie mieszkasz kochana ze nie ma az takiego parcia na paczki ? bo ja niby w irlandii ale z racji ze pracuje w polskim sklepie wiedzialam kiedy jest tlusty czwartek i zamowilaysmy do sklepu 2000 paczkow hehe i to mnie zgubilo :) w zeszlym roku nie zjadlam ani jednego ,ale to dlatego ze pracowalam caly dzien i byla dostawa ,zamieszanie ze szok i odechcialo sie ich od samego patrzenia na nie hehe a dzis wolne iii tak jakos wyszło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdetermionowana30 kolezanka dotarla ,bez paczkow wiec super :) ja rano kupilam 12 mąż zjadl 5 corka 1 ja 3 a młodej chłopak 3 a mały miał pączki z dziurka i posypka 2 szt hehe rozpusta w biały dzien haha ,,,co do spacerow powiem ci ze sa super ,nawet czasem sama chodze ,czasem biegnie mieszam z chodzeniem ,choc jak mam ciezarki to tylko chodze bo niedalabym rady biegnąć :) dzielna z ciebie kobita ze paczka nie zjadlaś ,a i ładnie sie trzymasz z jedzoniem ,ja teraz musze powyjadac wszystko z zamrazarki ,aby do przeprowadzki oproznic lodoe i na nowe wejsc z nowym papusianiem hehe moze bardziej sie przypilnuje ,,,,zaczelo mi brakowac samego miesa i warzywek :) zrobilam sie troche leniwa co do robienia sobie osobno jedzenia,prawie od 3 lat gotowalam dwa obiady ,dla siebie i rodziny osobno i czasem sie łamie i poprostu jem to co oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dzis zlecial dzien kobitki :) jak byla kolezanka ,posiedzialysmy dzieci sie pobawily ,szlam ja odprowadzic bo wziela odemnie łożeczko do dzidzi bo ona w ciązy ,a ja mialam lozeczko po kubusiu i tak zostalismy z małym u niej ,zrobiłysmy przemeblowanie ,lozeczko ustawilysmy i wrocilam do domu o 7.30 a na 8 jechalam brwi wyrywac do kosmetyczki hehe ,za chwile i molodego polozyc ,naprawdde dzis energia go rozpiera ,musze polozyc sie obok niego moze zasnie a ja zamierzam dzis filmik jakis zapuscic i odprezyc sie hehe ,,jutro dentysta i cza do ksiazek usiasc :) a od niedzieli zacznie sie pakowanko pakowanko buuuuuuu dobra moje myszki uciekam ,moze jeszcze wejde tu ale gdyby nie to dobranoc kolorowych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhh wlasnie wypocilam 40 minut hula hop plus potanczylam 20 minut...uh uhhh przegielam ostatnio z jedzieniem,..to kara musi byc ;) pusiu, mieszkam w niemczech..wiec tu dzis nie bylo paczkowego dnia ;) musze jeszcze zaraz conieco poczytac i potem spanko..jutro znow pobudka o 6... czy juz mowilam, ze nienawidze wstawac o 6? ;) dobranoc babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo podczytuje Was dziewczyny i jak widzę zarówno Ty I CAN jak i Ty PUSIU poza granicami :) Ja w Polsce na etapie studiowania map bo jutro skomplikowana trasa mnie czeka i gps z racji rozlicznych przebudowań napewno mnie nie poprowadzi - sprawdziłam wszystkie mozliwe warainty i teraz w głowie to mam jeden wielki bajzel:P Fajnie ze pocwiczyłyscie .. ja jutro bede w basenie i mam nadzieje ze o tej 7 tez bedzie ciepła woda a nie jakas lodowata :) No tak czy inaczej musze sie zbierac bo nawet w polowie czytania raportow z pracy nie jestem tak mnie te cholerne mapki pochłoneły ;/ Jesli jutrzejszy dzien przezyje to bedzie cud:) Tak wiec zmykam ogarniac wszystko zeby do 24 byc juz w lozeczku bo tym razem spie do 6 a nie 11:30 wiec organizm sie zdziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki lece spać bo juz dawno mialam lezeć jak kłoda a ja wciaz na nogach ;/;/; niedobrze :( Trzymajcie za mnie kciuki jutro bo bedzie ... ciezko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Cześć dziewczyny, u mnie pięknie świeci słońce i już się nie mogę doczekać weekendu. Mam nadzieje, że pogoda się utrzyma. Chyba się dzisiaj wybiorę na zakupy butów sportowych. Już to dawno miałam zrobić, ale jakoś się nie składało. Mam nadzieję, że dzisiaj to załatwię. Potrzebuję jakieś takie nadające się do skakania na skakance. Podobno dobre są do tego buty do koszykówki, tenisa lub squasha. Mam nadzieję, że coś będzie dla bab. Pusia dziękuję, że dzięki tobie nie zostałam królową tłustego czwartku. Mamy za to obie pierwsze miejsce egzekwo. Super ze twój mały się już dobrze czuje i pączusie wcina. Widzę, że wiesz jak sobie czas wolny zająć - dentysta, wyrywanie brwi, pakowanie i do tego jeszcze nauka :P Ty to chyba lubisz tortury, co? Jak tam Zdeterminowana? udało sie bez problemów dojechać do celu? Podziwiam Cie za studiowanie tych map. Ja to jak mam jechać jako kierowca gdzieś gdzie jeszcze nie byłam to cała chora jestem. Nie cierpie tego. szczególnie jedzenia gdzieś po mieście którego nie znam. Masakra. Ale się ten mąż Pastwi nad tobą. Dobrze ze tylko sms o pizzy przysłał a nie od razu MMS ze fotka pizzy. I can super że tyle ci się udało poćwiczyć. Tylko proszę nie traktuj tego jako kary tylko jako super zabawę. No i szacun, że pączusia nie tknęłaś. Trzymajcie się babuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki;) tak wiec rano wstalam , prysznic i sniadanko kromka chleba wieloziarnistego z szynka i ogorasem i jajo do tego;) ogarnelismy domek i wyroszylismy do dentysty;) tak wiec zab zaplombowany i przy okazji ze obok w drugim plomba sie wykruszyla tez go zrobilam za jednym znieczuleniem;) buuu balam sie ale jaks poszlo, czeka mnie jeszcze czyszczenie i wymiana plaby z przodu ale to juz niestety musze placic i to slono:( tak wiec za miesiac wybiore sie na czyszczenie a za dwa miechy zrobie zabki z przodu i tyle;) na obiadek jak wrocilam zjadlam pierogi ruskie, malo dietowo ale jak pisalam musze oproznic lodowe wiec wyjadamy co mamy hehe na kolacje zjem serek i tyle na dzis, a cwiczyc jeszcze nie wiem moze wieczorem o 8 pocwicze z jilian jak maly pojdzie do wyrka hehe jutro praca 10.5 godz wiec calybdzien na nogach niffi mam nadzieje se kupikas adidaski ;) ja ze swoich jestem super zadowolona;) a co do jezdzenia autem rowniez nie lubie jezdzic drogami ktorych nie znam, dla mnie to tylko stres, wiec szacun dla zdeterminowanej:) siedze wlasnie przy ksiazkach hmmm ale mam lenia na nie hehe no ale coz mus to mus milego popoludnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babulki :D zdeterminowana, jak dzisiejszy basenik? niffi, u mnie dzis tez pieknie sloneczko swieciolo, po zajeciach wyszlam troche z dzieciem na plac zabaw.. mala sie wybiegala z kolezanka..a i ja moglam troche poplotkowac :P ni i... zjadlam ciasto. Paczka wczoraj nie bylo, ale za to dzisiaj ciasto 😠 kupilas juz buty sportowe? znalazlas to, czego szukalas? pusia, ciesze sie, ze masz zabka zapblombowanego..ja w sumie powinnam zrobic termin u dentysty, by wymienic stare dwie plomby... :/ ale poki co nie mam czasu.. :/ w sume na koniec lipca powinnam zrobic termin...:/ bo potem niby zaplanowany ma byc dzidzius..to trzeba zrobic z zebami wczesniej porzadek :P ty bedziesz o 8 cwiczyc..ja bede o 8 ...pisac referat..ten weekend bedzie po prostu fantastyczny.. a propo butow... to mi by sie tez nowe przydaly..ale nie sportowe..tylko jakies na obcasiku :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo jest tu kto? skonczyłam właśnie krecic hula hopem ,wczesniej 40 min ćwiczyłam z jilian wiec dzis zaliczyłam cwiczona jestem z siebie dumna :) jutro odpuszcze ,jak dobrze licze to 4 dni w tym tygodniu juz zaliczyłam juppi:) dzis z jilian cwiczyłam razem z corką ,no powiem wam ze ona wymiekała hehe jestem stara ale jara :;) Ican u nas tez sloneczko swiecilo ,po przeprowadce bede miala blizej na plac zabaw to pewnie bede tam czestym gościem hehe moj mały nie odposci :) ale to tez relaks dla nas no nie? a ciachem sie nie martw ,raz na jakis czas trzeba odposcic :) co do dentysty to faktycznie musisz zrobic wszystkie ząbki przed dzidzia bo ciąża strasznie psuje zeby ,ale fajnie ze bedziesz sie starala o dzidzie ,ja chyba juz odpuszczam ,za duzo na glowie ,uparlam sie miesiac temu i nastawilam na dzidzie ale jak sie nie udalo w pierwszym miesiacu to oduscilam hehe chyba juz za stara jestem ,chociaz moj kubus zapytal sie wczoraj kiedy urodze mu dzidziusia bo on bedzie sie nim opiekował hehe :) narazie ciesze sie ciazami kolezanek:) powiem ci ze sama bym sobie kupila takie buciki na obcasiku ale zebym to jeszcze miala gdzie w nich wyjsc hehe staram sie z kolezankami z pracy umowic na babski wieczor ale ciagle cos i jakos nie wychodzi ,nastepna biba bedzie u mnie na parapetowie hehe :) dobra zmykam zrobic mężowi kolacje ,biedny dopiero skonczył auto naprawiać ,a tam zimnooo ,młody spi a ja jak skoncze zmykam nyny jutro caly dzien w pracy i niedziela tez ,wiec za wesolo nie bedzie ,dobranoc kobitki widze ze nam dzis niffi i zdeterminowana gdzies wciagło ,jutro pewnie bedziecie a ja niestety nie wiec zycze wam milego dnia ,buziole papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadam się tylko przywitać bo konam- rano niestety nie zdazyłam napisać bp byłam niezywa - jak na złosc za zadne skarby nie umialam zasnac do 3 nad ranem a budzik juz o 6 dzwonil i myslalam ze sie rozplacze normalnie : Załatwiłam wszystko ale i tak czeka mnie druga tura więc znow bede jechała - tym razem to bedzie "moj drugi raz" Teraz wpadam tylko zostawic buziaki :*:*:* i sorry ze nie rozpisze sie ale dzien miałam masakryczny - od 11 do 22 byłam w pracy wiec choc wpadłam ok 22.3o to te pol godziny minelu mi na rozpakowaniu torby z basenu ktora tak pieknie przelezała w aucie cały dzien , zrobieniu jedzonka dla psiaka , nawet dla mnie zabraklo czasu wiec jutzejszy dzien przezyc bede musiała na puszkach tunczyka co mnie osłabia na sama mysl :( Jutro postaram sie cos skrobnac z pracy ale nie wiem ile sie uda - zaczynam od 9 koncze o 17 i same zajecia z uczniami bez grama przewy wiec o ile wy pobiacie mnie w zapasach pączkowych ja zostanę niewatpliwie Królową ZOMBIAKÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj***abulki w sobote :) pusiu, ja o 22.30 pisalam wczoraj jeszcze moj "esej" ;) ale cale szczescie wczoraj skonczylam.. super, ze tyle sie ruszasz..ja wczoraj juz nie dalam rady..braklo mi czasu..a o 23 padlam .. zdeterminowana, normalnie podziwiam cie za twoja energie..i za to ze z wszystkim dajesz rade..skad ty bierzesz sile?? :) ja dzis sie zwazylam..na wadze..60,4 czyli troche wiecej..Ale, ale..wzielam do reki moj zeszycik..i porownalam moje centymetry z 17 stycznia...i uwaga uwaga... talia -2 cm; biodra -3 cm; udo -1,5 cm; reka -0,5 cm brzuch w oponce -5,5 cm(!!!) czyli jednak nie warto zwracac uwagi na wage..! nie dam sie..w tym roku bede miec plaski brzuszek! i szczuplejsze biodra, niz w poprzednim roku! Dzis pierwszy marzec! Co za badziew..nie wiem czemu moj wpis zostal uznany za spam..probuje wyslac moja wiadomosc juz kolejny raz i ciagle pojawia sie zdanie "tresc zostala uznana za spam".. yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!! Docieram jak zwykle wieczorową porą:) Jestem mega padnieta i obżarta ... kurde trochę dzisiaj popłynełam z godzinami posiłkami ostatni posiłek jadłam z odstepem dwugdzinnym jedynie :( i troche się objadłam niby kurczak z warzywami ale jednak na patelni .. smażony :/ Fajnie , ze tak sobie radzicie :) Pusiu -fajnie ze robisz te ząbki ja byłam jakies 3 tyg temu i na wybielanie się umowilam a tu psikus i dentysta wyladowała na L4 a teraz co gorsza czuje ze nie boli przy jedzeniu jedna strona;/ zła jestem i mam nadzieje ze szybko sie tak dostane tymbardziej ze nie robiłam tego na Narodowy Fundusz tylko prywatnie :(N Dziewczyny wlasciwie co ja mam zrobic z wybielaniem ?Bo o dzidziusia zamierzam sie zaczac starac od sierpnia od wakacji wiec ząbki pasowałoby miec zrobione ;/ Kurcze mam dylemat , bo mam takie karmelkowe:p a widac mi je jak diabli bo sie śmieje pewna gębą , ze tak powiem:p Pusiu i powiem Ci jeszcze , ze szacun za pobicie w podskokach córki:) I bardzo dobrze:p Mnie powiem Wam , tez smaka zrobilyscie tą Jilian moze sciągne z neta tez??? Tylko do czeko konkretwy wy skaczecie - jakas konkretna edycja?Nazywa się to jakos? Niffii -i jak? weekend w pełni wiec co z adidaskami ?Kupione? Ja powiem Ci kupiałam ostatnio - ładne z wygladu na mega wyprzedazy ale nie praktyczne bo ze wzgledu na te poduszki w podeszwie nie nadaja sie na chodzenie po asfaltowej nawierzchni :( Ale niby super jesli chozi o nogii bo nie ma w nich za grosz stabilnosci wiec trzeba miesnie mocniej napinac wiec czasami z ronowaga na pilatesie mam kiepskawo :) No i dzieki za trzymanie kciuków za moja jazde po miescie - powiem Ci ze nie dosc ze nowe torozkopane w piz*du wiec nawet nazwy ulic nie wiele dawały bo objazdow od groma ale nie musiałam kluczyc udało sie strawnie i bezbolesnie mimo ze inni - i to jezdzacy od bog wie ilu lat radzili mi jechac autbusem :) Jutro mam w planach nic specjalnie nie robic , tylko w domku posprzatam , mam ratem jedna lekcje z uczennica wiec nawet odsapne:) Chcialaby na spacerem ale moj man bedzie na takich spzelankach wiec nie wiem czy potem wyciagne go na spacer ... no neistety a samej to nie wiem czy bedzie mi sie chciało kroczyc tyle? I CAN - widze ze jestes" dzielna " bo jako jedyna z Nas skrobnełas cos tutaj - ja byłam cały dzien w pracy znow / Mowie C***adnieta jestem no ale chociaz z domu :) Zaraz mam w planach zrobic sobie kawulkonka i pobyczyc sie znow :) WYMIAROW GRATULUJE I WAGI TAKZE :) U mnie ciaz trzyma sie to cholerne 63 a dokładnie 63.1 wiec nie wiem ;/;/ no ale jutro pora mierzenia wiec moze postep bedzie :) Co do wyglądu to widze juz postepy bo nie mam juz takich kurczakowych ud jesli wiesz w ogole o co mi chodzi:) Brzuch w oponce minus 5.5?Rewelka !!!! Ja tez chce tyle - ja ostatnio chyba tylko minus 2 odnotowałam z resztą ... czas pokaze bo jutro niedziela i czas na moje pomiary - MODL SIE ZEBYM NIE ZESZŁA NA ZAWAŁ PO TYC POMIARACH Oki uciekam jednka teraz bo nie dosc ze obiecalam kolezance odzwonic to jeszcze moje ukochane nagranie na mnie czka "The Voice of POland" - UWIELBIAM TO !!!! PS. I Can - a co do traktowania wiadomsoci jak spam to neistety czasem tak jest jak sie duzo napisze dlatego ja nie wiem czy zauwazyłas czesto wklejam t na raty :) BUZIAKI DLA WAS KOBITKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane :) wkoncu siedze hehe wrocilam 40 min temu do domu ,rozpakowalam zakupy ,pozzmywałam ,bo oczywiscie kto ma to zrobic ,zrobilam sobie meliske i pisze do was:) dzien zlecial ok wedle wyliczen zjadlam jakies 1600 kal a spale ze snem hehe 2100 kal wiec nie przekroczylam dziennej dawki:) ale i tak od poniedzialku wroce na 1500kal bo chce widziec wieksze efekty:) na jutro kupilam żeberka ,bedzie pyha sosik i miesko do tego kapusta kiszona zasmazana wiec obiad mało dietowy ale raz na jakis czas przysluguje;) musze wstac o 7 aby obiad ugotowac przed praca bo ide na 11 a zeberka beda sie piekly ze 2 godz ,,ćwiczenia chyab zalicze wieczorem tzn pobiegam na biezni ,mam nadzieje ze plan moj wypali:) I can GRATULUJE super pomiarow iii widzisz jednak waga nie zawsze prawde ci powie :):) co do cwiczen z moja cora powiem ci ze jednak wole sama ,bardziej sie skupiam na cwiczeniach ,a moze to dlatego ze na lapie z yt puszczam cwiczenia a nie w tv ,ale bylo smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zedetrminowana pracusiu ty nasz :) ok laski zaraz wracam poloze tylko małego oki doki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,szybko zasnoł ,mama jak utuli to synus w 5 min spi hehe zdeterminowana nie przejmuj sie ze zjadlas pozno ,jak to tylko kurczak i warzywka to ok ,widze ze bardzo mało jadasz węglowodanow :) skoro jutro nie masz az tylu zajec i pracy to kochana odpocznij zrelaksuj sie ,tego nigdy za wiele dla ciałaka a tobie przyda sie w szczegolnosci:) fajnie ,ze ty rowniez decydujesz sie na dzidzie ;) bedziecie razem z I can wymieniac sie doswiadczeniami hehe moze uda nam sie do tego czau spotkac haha ale by bylo super :) ja jako doswiadczona mamuska zawsze bede dla was oparciem i mozecie pytac sie o wszystko ;) niffi kochana a gdzie ty babo jestes? pewnie czas spedzasz z rodzinka :) ja rowniez zapytam sie czy kupilas te buty hehe buty do cwiczen dooobre buty to podstawa ,ja wczoraj cwiczylam w nowyh adidaskach z jilian i powiem niebo do ziemi ,ddobry zakup zrobiłam:) hmmmm a moze tak martini ze spritem sie napije ?/?/? tak dawno tego nie piłam ,,moj mąż nie pija alkoholu a ja z paremiesiecy temu kupilam martini i wypilam jednego drinka i tak sobie stoi i patrzy teraz na mnie hehe dobra babulinki ja juz uciekam jutro trza wczesnie wstac wiec zycze wam dobrej nocki buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×