Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
dokładnie, a jeszcze ciężej jak sie słyszy na każdym kroku pytania kiedy dzidzius itd a nikt nie rozumie sytuacji.a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety każdy ciekawy bo to już czas ja mam 28 lat a Ty?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
26;) miejmy nadzieje ze sie nam uda, bo własnie pisałam wczoraj jak to jest ze cykl powiedzmy zaliczony wsyztsko ok a ciąży brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykli to ja już dużo zaliczyłam, lekarze mi powiedzieli, że wszystko z nami w porządku po wszystkich badaniach, no cóż starajmy sie dalej musi się w końcu udać :) i może niedługo będziemy sobie opowiadać o naszych brzdącach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
napewno;) ale właśnie mnie to dziwi czemu sie nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy ile się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja dopiero pierwszy cykl, tak naprawde nie starania tylko będzie co będzie,ale chciałabym zeby sie juz udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pamietam tak mówiłam jak zaczynaliśmy u mnie to już prawie rok mija i nic :( ale ciągle mam nadzieję i wierzę że w tym roku będę mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeradldzinka
a lekarz nic nie powiedział dlaczego czy coś? mi lekarka powiedziała ze jak przez 6 miesięcy sie nie uda to mamy przyjsc na kompleksowe badania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mi też tak powiedziałą ze 6,7 cykli nieudanych i robimy badania wszelkie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo chcę zostać mamą w tym roku. Mam dziś 15 dc. Cykle mam 31 dniowe. Czy możliwe jest dziś poczęcie dzidziusia? Jak sądzicie? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że jakoś te 6 czy 7 nieudanych cykli jakoś zniosę ale gdyby po 7 nie byłabym w ciąży to już bym się podłamała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja to chyba zwariuje raz ogarnia mnie uczucie że na pewno jestem w ciąży bo żyły na piersiach ból piersi który zaczął się o wiele wiele wcześniej niż powinien i te mdłości wczoraj to już biegłam do wc. ale z 2 strony nie mam śluzu takiego jak czytałam że powinien być i potem myślę że na pewno się nie udało:( a ta chwila kiedy będę czekała w niedzielę na okres będzie okropna tak by się chciało a jednak jest bardzo trudno . totalne załamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniolek321
Witam dziewczyny jestem tutaj nowa. Czytam wasze wypowiedzi i postanowiłam się przyłączyć. Ostatnia miesiączkę miałam 16.12.2013 i też zaczęliśmy starać się o dzidzie. Kochaliśmy się praktycznie codziennie ( wtedy kiedy mieliśmy tylko na to ochotę). I od jakiegoś tygodnia piersi moje zmieniły kształt były pełne, zaobserwowałam również żyłki na piersiach. Jeszcze wcześniej dokuczala mi zgaga,przeważnie wieczorami. Potem doszedł bol w podbrzuszu. Myślałam ze to były typowe objawy @. W piątek zrobiłam sobie test ciążowy i wyszły dwie kreski :) z tymże druga blada. Jutro będę się rejestrowała do gina. To byl nasz pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimitomimi
Dziewzyny, help. Jestem w 38 dc i wlasnie zrobilam test i niestety 1 kresla. Gdzie ten okres? Tsty raczej sie nie mysla prawda?? Isc domlekarza czybzekac jeszcze kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimitomimi
Kiniolek, gratyluje. Ja w pierwszej ciazy mialam tak jak ty. Pierwszy test wyszly 2 kreski ale druga blada a jak powtorzylam za 2 dni to juz byly 2 grube kreski. Powodzenia. Szczesciara z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny u was te żyłki są jakoś bardzo widoczne pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki moge sie wkraść na te forum i zapytać sie was tutaj? Opisze moja sytuacje: proszę o odpowiedz kobiet które spotkały sie z podobnym problemem!!!! Przez dwa lata brałam tabletki anty ostatnia wzięłam 7 listopada i 11 dostałam okres z odstawienia.kolejny powinnam dostać 12 grudnia i tak tez sie stało dostałam .kolejny miałam dostać 12 stycznia i nie przyszedł,następnego dnia wieczorem tj 13 stycznia dostałam plamienia tzn sluz z nitkami krwi.trwało to moze z jakieś 3 dni i przy tym bóle jak na okres . Od 18 stycznia to jest wczoraj mam znowu plamienia ma tym razem To taka ciemna krew..wypłynęła mi moze kropelka i na tym koniec.dzis jest to samo brudze tylko i boli mnie brzuch.zastanawiam sie czy mogę byc w ciazy i czy którejś z was tak sie zdarzyło? Zaznaczę ze od 25 26 27 28 29 30 listopada miałam stosunki z mężem do samego końca ( bez przyjmowania juz antykoncepcji) zastanawiam sie czy te plamy Sa bo jestem w ciazy czy tez to wina tabletek.kobietki ktore spotkaly sie z podobnym problemem błagam odpiszcie.test oczywiście zrobię w tyg. Wiem wrozkami nie jesteście ale jeżeli któraś spotkała sie z podobnym problemem proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.miłego wieczorq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiniolek 321 do ginekologa udaj się nie prędzej niż w 7 tyg bo i tak się niczego nie dowiesz za ok miesiać powinno już być wszytsko łądnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniolek321
Test najlepiej jest robić z porannego moczu wtedy jest większe stężenie. Ja w pierwszej ciąży zrobiłam z 3 testy. Jeden parę dni przed @, później w dniu spodziewanej i dopiero pozytywny wyszedł jak mi się spozniala ponad tydzień @. Wszystko zależy od wieku ciąży. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja mam tak w koło brodawek takie ciemniejsze i grubsze i po całych piersiach praktycznie takie jaśniejsze trochę:)kiniolek321 a jak u ciebie było ze śluzem ?? wiem że się czepiłam go i ciągne ten temat ale mnie to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniolek321
Do MalinkA1232 ja widzę bardzo duza różnice w piersiach, żyłki widać mocno i nigdy tak nie miałam przed@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kiniolek. Jak przekrocze 40 dc to zrobie test z porannego mocZu bo moze teraz rzeczywoscie nie ta pora, zwlaszcza ze aisuiam co godzine;) musze wytrzymac i zrobic rano. Ale wiecie jak jest. Uleglam pokusie i mam za kare 1 kreske;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A ile przed @ wam się pojawiły :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniolek321
Śluz przed spodziewana @ byl jak na dni plodne a teraz juz jest biały jak mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Carmelita22 ja nie brałam tabletek nigdy wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja też nie brałam nigdy to nie wiem. a wy jakie macie odczucia że się udało czy bardziej negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne papi w ciązy nie jestes to pewne,ale upierasz się z tymi zyłkami aż pękam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×