Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mama Ewuni
powiem wam że jak widze ciężarne kobiety to strasznie się rozczulam Mogłabym patrzeć na nie bez końca To taki piękny widok Kolejna ciąża byłby dla mnie jak dar od losu ale nie robie sobie zbyt dużych nadziei co ma być to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
Cześć dziewczyny :-) To i ja się dopiszę do Was. U mnie 22dc za 6 dni powinna przyjść/ albo nie @ :P Objawy u mnie pojawiły się chyba za szybko bo już 5 dni po owu (9 styczeń) zaczęło mnie ciągnąć podbrzusze i dodatkowo ból piersi ale nie całych tylko od strony zewnętrznej - bardzo bolą! Testuję za 6-7 dni. Mam nadzieję że juz nie długo większość z nas będzie mogła pochwalić się 2 kreskami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey hey witamy;) może się uda, ja testuje w środę, jeśli @ się nie pojawi więc za około 5 dni tez podobnie jak ty. ale bym chciała kurde straszliwie, jeśli się uda to na 5 lutego się umowie na wizyte, bo lekarz do którego chce isc przyjmuje tylko jeden dzień w tyg w moim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama898
Ja szczerze mówiąc miałam takie ,,parcie" na ciąże dwa lata temu. Zazdrościłam każdej kobiecie w ciąży. Jak dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w ciąży to się prawie poryczałam...wiem głupie. Najgorsze było to, że wiedziałam, że nie jest to dobry czas żebyśmy mieli dziecko. Ja byłam na studiach, mój mąż co prawda już po ale mieszkaliśmy w kawalerce i byłoby ciasno a z rodzicami mieszkać nie chcieliśmy. Jakoś ten okres przetrwałam bo zaczęły się przygotowania do ślubu to moja uwaga skupiła się na czymś innym. Teraz też pragnę mieć dziecko ale nie jest to już takie ,,obsesyjne". Inaczej do tego jakoś podchodzę ale wtedy to myślałam, że zwariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
hej dziewczyny! tydzień temu ogarnęło mnie uczucie że jestem w ciąży nie wiem z kąt. mam regularne 28 dniowe cykle ostatnia miesiączka 29 12 2013 i trwała niecałe 3 dni. nie zabezpieczamy się już od przeszło 3 lat. od 2 tygodni bolą mnie piersi powinny zacząć od następnego tygodnia czuje dziwne uczucie w sutkach to może nie ból ale takie dziwne uczucie nie wiem jak to opisać..2 tygodnie temu miałam na bieliźnie trochę krwi i dziwnie bolało mnie w miejscu intymnym nie zauważyłam śluzu płodnego nawet na szyjce a wydaje mi się że wmiare dobrze znam swoje ciało . od tego czasu mam trochę białego śluzu o konsystencji kremu. nie wiem czy robić test czy czekać tydzień do okresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
No właśnie, z tymi objawami to jest różnie, nie ma co na poważnie do nich podchodzić ;-) Ale fajnie posłuchać jak objawy się powtarzają zawsze jest nadzieja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
to jest tak ze kobieta myśli że jest w ciąży lub w sytuacji gdzie się stara ma np. ból jajników :o bolą mnie wcześniej nie bolały to pewnie jestem w ciąży. bolą mnie piersi ale tak inaczej pewnie to oznaka ciąży :) takie błędne koło:) mnie najbardziej zastanawia czego nie mam śluzu płodnego tylko jakiś inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
bo te nasze male objawy dają nadzieje i radość a często faktycznie są dopasowane do tego że to ciąża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama898
W większośc**przypadków to chyba świruje nasza psychika i każdy nawet najmniejszy objaw przypisujemy już ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
Bardzo się cieszę że trafiłam do Was, nie ma tu jadu jak na innych forach :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ale te objawy nawet wmawiane są miłe i dają nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
witam wszystkie nowe dziewczyny :-) ps. gdzie są nasze dzisiejsze testujące ??? :-D chyba świętują dwie kreski Pewnie wieczorem się pochwala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - dają nadzieję, gorzej jak potem przychodzi rozczarowanie ;/ Ja wolałabym o tym nie myśleć i po prostu w dniu @ zobaczyć dwie kreski na teście :) ale sama wiem, że za bardzo wyolbrzymiam niektóre objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ale to wyolbrzymienie jest chyba normalne, chyba ze ktoś nie czeka nie spodziewa się tzn wpadka a to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
Z drugiej strony, niesamowite jest to jak można się nakręcić :-) Ja już raz się nakręciłam ( test w dniu @ pokazał 2 kreski), teraz staram się podejść do tego spokojniej. Ale ten tydzień czekania jest straszny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
dodam że biust mi urósł chyba o jeden rozmiar ( a i tak mam duży) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ogólnie wiadomo objawy objawami ale powiem zwam ze ostatnie 5 lat jajniki to ja czyułam tylko 1 dzień przed okresem i to na tym by było,a teraz już od tygodnia tak kłują mocno może to oznaka ciązy, może jakiejś innej sprawy ale cos się dzieje nie da się nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
wiadomo że nie które objawy faktycznie wskazują na ciążę. ale większość jest od zawsze tylko w tym czasie kobieta ****ardziej obserwuje i odczuwa. ja czasami myślę że coś ze mną jest nie tak ponieważ ile się słyszy o tych wpadkach a ja od ponad 3 lat nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
manamu po prostu za bardzo chcesz chyba, może to z tobą jest wszystko ok ale psychika blokuje, może jakiś urlop,wyjazd cokolwiek io zapomnienie io wszytkim , niektórym pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
robiłam test porodu tak z ciekawości i wyszło że jeśli się udało to dziś jest 1 tydzień i 3 dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laurkachmurka ja ogólnie się nie staram od 3 lat , dopiero o tym rozmawiamy ale nie zabezpieczamy się i szczerze mówiąc wiem że to nie odpowiedzialne ale od początku mojego współżycia z moim jedynym partnerem nie uważamy co prawda nie kończy we mnie ale czasami odczekamy chwilę i znowu w pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
to byłam ja jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przestaliśmy się w sumie zabezpieczać niecały rok temu. W dni niepłodne pozwalaliśmy sobie na kończenie w środku a w płodne lecieliśmy na przerywanym. Jakoś się udawało ;).staraliśmy się uważać ze względu na to, że w sierpniu braliśmy ślub a nie chciałabym być w ciąży wtedy chociaż nie byłoby to tragedią. Teraz na szczęście możemy w pełni cieszyć się sobą bez żadnych przerywanych stosunków i prezerwatyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za paranoja! poczekajcie cierpliwie az do dnia miesiaczki potem zrobcie test,proste! nie doszukujcie sie objawow 2 dni po owulacji! to niedorzeczne! jestem w kolejnej ciazy -5 ;) i powiem wam ,ze nigdy nie mialam objawow kilka dni po zaplodnieniu .objawy wczenej ciazy i objawy zblizajacej sie miesiaczki sa IDENTYCZNE dlatego niektore smoieja sie z waszych obserwacji bo wasze "objawy"niczego nie wskazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
to może jednak wszystko dobrze ze mną a nie obawiałaś sie że jednak będzie dzidzia jak się w tobie spuszcza wiadomo że nie płodne to brak możliwości na zajście ale nie miałaś takich myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
wiem że paranoja ale każda jest inna tym bardziej jeśli ktoś stara się o dziecko dobre kilka lat też inaczej to przeżywa to czekanie na niechciany okres i wiadomo jest podekscytowanie w tym czasie i szukanie objawów .ten temat wydaje mii się ze jest po to by można w nim wyrazić swoje obawy odczucia i obserwacje . nawet po czymś takim człowiek sie odstresuje i od razu jest lepiej czekać do okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSCIU jeśli ci cos nie pasuje i tak cie rozsmiesza to co tutaj pisza to po co zaglądasz, daj spokoj poszukaj tematu który cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manamu to może jednak wszystko dobrze ze mną a nie obawiałaś sie że jednak będzie dzidzia jak się w tobie spuszcza wiadomo że nie płodne to brak możliwości na zajście ale nie miałaś takich myśli?? jak można tak napisać? spuszcza? jesli tak piszesz to brak mi słów. jak można tak nazwać bliska relację z narzeczonym?????patologią mi zajeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się nakręcacie ,śluzik sprawdzacie,cycki was bolą ,śmieszne jesteście to nie są żadne dowody na ciążę i mogę się załozyć że może 1 z was ew zaciązyła a pozostałe to same wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×