Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
jak test ciążowy będzie pozytywny to wtedy jest pewność ale też nie do końca bo wczesna ciąża może ulec samoporonieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żeby był pozytywny to najpierw są objawy !!!!poza tym poczytaj może trochę więcej to się coś dowiesz, bo jak widać widzy to ty masz 0. "Typowym objawem wczesnego etapu ciąży są huśtawki nastroju. Może pojawić się również tkliwość piersi – bardziej odczuwalna niż przed miesiączką. Niekiedy żyły na piersiach stają się bardziej widoczne, a sutki – ciemniejsze. Poza tkliwością piersi mogą pojawić się skurcze żołądka, uczucie zmęczenia, częsta potrzeba oddawania moczu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha to się ubawiłam;) to są objawy tzw subiektywne czyli możliwe ale nie pewne he he to ty chyba nie wiesz o czym piszesz skoro w ciazy jeszcze nigdy nie byłaś;) wszystkie te objawy są też przed oresem ,identyczne ,możesz mi wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a objawy to są ok 8 tygodnia ciąży dla twojej wiedzy i nawet nie zawsze ja czytam od dawna,i śmiac mi się chce jak o tych "żyłkach na piersiach " piszecie zaraz po owulacji ,szukacie na siłę ciązy tam,gdzie zazwyczaj wcale jej nie ma,dzieczyny nie tędy droga bo tylko pośmiewisko robicie na forum każda doświadczona mama wam to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok.szkoda gadać z takimi.... nie będę nawet głośno mówić. poczekamy aż ty będziesz bardzo chciała mieć dzidziusia i czy tak grzecznie poczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży byłam 2 razy ha ha i za każdym razem te same objawy jak na @ i uwierz ciąża była. przecież wszędzie pisza ze objawy na ciaze sa na początku takie same jak na @ ale tego chyba nie doczytałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze więc nie musisz tu pisać daj spokój i żyj sobie własnym życiem bo nie potrzebnie tu piszesz zostaw temat tym niedoświadczonym i wyluzuj trochę nie podoba ci się powiedziałaś ok ale po co dalej tu piszesz każy już zrozumiał co powiedziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
oj widze że w każdym temacie znjadą się jakieś mega doświadczone trole kafeteryjne. trudno trzeba po prostu nie odpisywać i tyle. Tosia jak tam test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manamu - pewnie, że ryzyko było bo zawsze owulacja może się przesunąć czy coś ale na tyle ile mogłam rozpoznać płodne to już po nich pozwalaliśmy sobie na więcej. Jeśli miałam jakieś wątpliwości to po prostu stosowaliśmy przerywany, No gdybym zaszła w ciąże to jak już mówiłam nie byłaby to tragedia bo przestaliśmy się zabezpieczać jakoś w lutym a ślub miałam w sierpniu to byłby jakiś 6 miesiąc. Pewnie by zaraz gadali, że biorę ślub bo w ciąży ale miałabym to w d**pie bo ślub był planowany rok wcześniej a jesteśmy ze sobą 7 lat więc ich gadanie mało by mnie obchodziło :) Po ślubie robiliśmy cały czas tak samo dopiero a w grudniu stwierdziliśmy, że czas na nowego członka rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
no właśnie ja na podstawie tego że tak dużo kobiet i dziewczyn wpada stwierdziłam że może mam jakieś problemy ale widocznie nie. :) pozdrawiam napisze za tydzień jak to będzie ze mną i trzymam kciuki za was wszystkie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby test byl pozytywny musza byc najpierw obawy???? a za to haslo ktos ci Nobla dac powinien :D 2 ciaze za mna i ja w zadnej objawow nie mialam pierwsza byla nie planowana i gdyby nie brak okresu za zadne skarby swiata nie pomyslalabym o ciazy... malo tego nie mialam kompletnie zadnych dolegliwosci w ciazy - wymoty, sennosc- nic takze radze na przyszlosc nie frować wyrokow ani nie stawiac uogolnien - a przy tym upierac sie i isc w zaparte jak bydlo rogate bo najgorzej osmieszyc sie brakiem wiedzy. zasada jest jedna kazda kobieta jest inna, kazda ciaza inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
i tym wlasnie ostatnim zdaniem kończymy dyskusje z tobą. kazda kobieta jest inna i kazda ciaza jest inna , wiec ty tez nie możesz wiedzieć jak u każdej kobiety przebiegają objawy wiec koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Nie odpisujmy gosciowi poprostu moze mu sie znudzi i przestanie pisac swoje madrosci. Kazdy ma prawo myslec jak chce nawet jak sa to narazie tylko nadzieje. Ciekawe jak nasze testujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. Ja test robię dopiero wieczorem, ale Tusia20 już pewnie jest po testowaniu . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wieczorem? najlepiej test robic rano z ppierwszego moczu gdy hcg ma najwieksze stezenie- poczekaj i zrob test jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jak ktoś jest po terminie @ i jest ciąża to podobno nie ma znaczenia o jakiej porze dnia się zrobi,tak mówiła lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, pora nie ma znaczenia, ale dobrze, zeby mocz byl trzymany 3-4 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No bo nie ma znaczenia po terminie @..wiec możesz śmiało robić wieczorem bo już wykryje.. trochę by dziwne było że tylko rano ciąże wykrywa a potem już nie..to dotyczy tylko terminu @ albo chwile przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już Wam pisał, że niepotrzebnie się nakręciacie, a wierzcie mi - wiem, co piszę. Sama od wielu lat się staram. Raz byłam w ciąży i co - nawet cienia podejrzenia nie miałam, wszystko jak przed @. Piersi, żyłki i inne objawy pojawiły się później. A teraz miałam w tym cyklu wszystkie możliwe objawy ciąży - kłucie, ciągnięcie, itp itd a w ciąży nie jestem i dobrze o tym wiedziałam, bo nawet seksu nie było w tym miesiącu. Zyczę każdej w Was II kresek, ale takie nakręcanie się i złudne nadzieje powodują stres, a on nie jest sprzymierzeńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no super dziękujemy za rade ale i tak zrobimy swoje. i nikomu nic do tego.jak sie rozczarujemy to trudno nasza sprawa nikt za nas tego przeżywał nie będzie więc teraz też nic nikomu do naszych nawet wymyślonych objawów. jak to komuś pomaga to niech sobie wmawia wszystko co możliwe, ja nie mam nic przeciwko;) ja porpostu znam kilka osób które po owulacji miały pierwsze mini objawy i okazało się ze w ciąży są naprawde wiec w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
no i się zleciały trolle Kochane nie odpisujcie im Widocznie są ludzie którym wszystko przeszkadza Asiiał doprowadzisz nas do zawału :-P hehe... Kochane miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie dziewczyny, jesteście takie pochłonięte sobą, swoimi objawami, że nie liczy się dla Was nic. A szkoda, bo napisałam, że życzę Wam szybko II kresek i doskonale wiem, jak to jest. Ale zostałam wyzwana od trolli. Przykro mi z tego powodu. Na początku nawet chciałam dołączyć do tematu, ale może i dobrze, że tego nie zrobiłam. Mam tylko nadzieję, że jak już zajdziecie w ciążę to zmienicie trochę światopogląd, bo ciąża to dopiero początek prób i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa1777
do goscia jednego z drugim,ja nie rozumiem dlaczego sie czepiasz dziewczyn ktore sie doszukuja objawow???To chyba lepiej nawet myslec ze moze sie byc w ciazy bo wtedy sie o siebie dba,unika szkodliwych rzeczy,nawet jesli sie okaze ze przyjdzie @ to i tak duzo lepiej niz te dziewczyny ktore nie mialy objawow i nie wiedzialy ze sa w ciazy a potem lament i placz ze byly leki i alkohol i niewiadomo co jeszcze.Ja mam dostac @ za tydzien i co z tego ze przypuszczam ze zaszlam w ciaze?Nie uwazam sie za wariatke i nie doszukuje sie objawow,ja je poprostu mam a jesli przyjdzie @ to sie swiat nie zawali,natomiast jesli nie przyjdzie to bede miec spokojne sumienie ze nie zrobilam niczego glupiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa1777
Mysle ze zawistny gosc dowiedzial sie o ciazy w piatym miesiacu i zlosc go zzera ze inne dziewczyny beda dbac o siebie i o malenstwo od samusienkiego poczatku!!Niczym sie nie przejmujmy i piszmy dalej >Ktora z was bedzie testowac najwczesniej?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zawistna to raz. O ciąży dowiedziałam się w 6 tygodniu, to dwa. Planując dziecko unikałam niekorzystnych czynników, to trzy. Mimo całej waszej zjadliwości i chamstwa życzę Wam ciąży, to cztery. Tylko stawiam stówkę, że ja za miesiąc będę kolejnej wyczekanej upragnionej ciąży a tu będzie ściana płaczu, bo się znów nie udało. I CZEMU NIE ROZUMIECIE, ŻE ŻYCZĘ WAM DOBRZE I CIĄGLE MNIE OBRAŻACIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Przestancie już, kazda z nas jest inna,kazda inaczej czuje czy myśli, Tylko ze dziewczyny maja racje piszemy tu o wszystkim bo czekamy na 2 kreseczki a jeśli wam się wydaje to nie dorzeczne to nie komentujcie bo my i tak nie przestaniemy a zdanie "gości" już znamy. Właśnie która po tusi i asiał testuje :)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
Ja do testowania mam maaaaaaaaaase czasu dopiero pod koniec miesiaca mysle ze okolo 27 Pewnie bede ostatnia w tym mc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Ja testuje w następną sobote (25.01) :) jak @ nie przyjdzie bo zawsze z samego rana przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Owulacje wyliczyłam że 9-11 miałam ale pewna nie jestem ktorego ale na pewno w tamtym tygodniu bo testy owulacyjne robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×