Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
ja w środe jeśli nie będzie @;) nawet jeśli robimy sobie głupie nadzieje i wmawiamy objawy to i tak my będziemy potem rozpaczac a nie ty gosciu jeden czy drugi wiec co wam to przeszkadza ze sobie wmawaiamy? bo nie rozumiem??? zazdościcie ze my sobie wmawiamy a wy nie? nawte jak sie nie uda to trudno sa jeszcze kolejne miesiące do starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaa1777
MalinkA1232 ja tez w sobote przyszla testuje,bedzie to 28 dzien cyklu.Poprzednim razem testowalam w 25 i byla blada kreska wiec nie wiem czy teraz tez mnie nie skusi wczesniej.A objawy przed okresem sa zdecydowanie inne niz we wczesnej ciazy,przynajmniej dla mnie.Jak mnie zaczynal pobolewac brzuch to odrazu @ byla ,a nie jak teraz ,tak mnie jajniki kluja i czuje taki "ciezki"brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Ja już się tu nie udzielam, życzę Wam pozytywnych testów, mnóstwa objawów, zdrowych dzieci. Za dużo w życiu przeszłam, ale jak komuś służę dobrą radą to się wpieniacie, poniżacie, po prostu przechodziłam taki sadomasochizm. I zauważcie, że żadna z Was nie wie jak jest z objawami, bo w ciąży nie była, a jak jakaś kobieta Wam tu doradzi, która ma już dzieci to się wkurzacie. Ja do Was z sercem, Wy na mnie z pyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kiwoszka dzięki;) a gościu kurde to dopiero 1 cykl pozwól sie nacieszyć tymi nawet wymyślonymi objawami jak sie nie uda to są kolejne spokojnie, jak sie nie uda rok czy dwa to będziemy sie martwić ale teraz pozwól że będziemy się cieszyć tymi jak twierdzisz wymyślonymi objawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo znów planuję moze za pare miesiecy bo jestem po cesarce i trzeba odczekac ale mysle ze w tym roku zaczne starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
pewnie że możesz ;) może nam coś doradzisz pomożesz albo porpostu będziesz sie cieszyc naszymi sukcesami jeśli będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki;) chetnie bym juz zaczeła , ale troche sie boje lekarz mowi ze rok po cc koniecznie , a w marcu moja córeczka kończy rok wiec mysle ze tak dla spokoju w wakacje zaczne , w pierwsz ciaze zaszłam koncem czerwa i urodziłam w marcu moze bedzie powtorka fajnie by było :) jak cos pytajcie ja słuze radą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a udało ci się zajść w 1 cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie , u mnie to dwa latka trwało z hakiem;/ ale winą była tarczyca teraz mam juz uregulowana bo się leczę i mam nadzieje ze pojdzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
KIWOSZKA moja Ewunia urodziła się 16 kwietnia 2013 roku Mamy córcie w podobnym wieku Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
aha no i łączy nas niestety jeszcze coś chora tarczyca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
moja córcia przyszła wręcz o czasie Termin miałam na 17 kwietnia ale niuszka postanowiła przyjść 16 godz 22.15 :-) także mój gin nie dużo się pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
też mam niedoczynność i biore eutyrox 88 Mam nadzieje ze drugie dzieciątko przyjdzie do ciebie szybciej niż Hania :-) Fajnie by było gdybyśmy na drugie pociechy nie musiały czekać za długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
tak rodziłam naturalnie Mała ważyła 3850 i mierzyła 56 cm Teraz to mały wielkoludzik Ma 80 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała 4030 i 59cm :) spory klops , rodziłam naturalnie 21 godzin ale skoczyło mi ciśnienie zdecydowano o cesarce . Moja tez nosi 80-86 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
o kurcze to miałaś szczęście że zdecydowali się na cc Mi też skoczyło ciśnienie ale nie zdążyli z cc W sumie od przyjęcia do szpitala z 5 cm rozwarciem po 6 godzinach miałam ją już przy sobie A moja nosi ubranka na 92 - 98 :-P Jak zacznie chodzic nie będe musiała się schylać by złapać ja za reke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi odeszły najpierw wody tak że mąż musiał mopa wziasc i tak sie rozwineła akcja pomału mam nadzieję ze drugie urodze naturalnie ;) bardzo bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
teraz po cc musiałabyś podpisać chyba taki papierek ze jesteś świadoma zagrożeń sn po cc i raczej odradzają ale jak byś się uparła to na pewno c***ozwolą Jeśli drugie też będzie takje duże to chyba lepiej cc Mnie mocno porozrywało bo podobno jestem wąska w środku Miałam nacięcie ale i pękłam w 3 miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no upierać się nie będę dzidzia najwazniejsza jakos przezyje to ewentualne drugie cc , wazne zeby najpierw zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
ale o dziwo po 6 mc od porodu sex stał się przyjemniejszy niż przed porodem :-P a zazwyczaj bywa odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Asiał i jak teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stało się BĘDĘ MAMUSIĄ. ;). Dziewczyny dziekuje za trzymanie kciuków. :) Teraz czekam na Wasze dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×