Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
sztafik, Ty sie od 5 lat starasz o pierwszą ciążę? Piszesz, ze jesteś zdrowa to znaczy, że miałaś wszystkie badania robione, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość_M , tak, staram się od 5 lat, ale zawsze @ przychodziły normalnie, raz 2 lata temu miałam 43 dni cyklu, lekarz nic nie potwierdził i nie zaprzeczył bo rzekomo za pó źn do niego przyszłam...no i teraz taką historię mam...jeśli chodzi o choroby to chodziło mi o przeziębienie, angine lub grype...tego typu - że zdrowa jestem. Ale mam (a przynajmniej 2 lata temi miałam) endometrium, cysty na obu jajnikach, na jednym zniknęlo, na drugim zmalało...i przstało boleć...ostatnie miesiące były całkiem normalne...więc nie sprawdzałam co ... aleto dziwne plamienie obecnie i ten 47 dniowy cykl bez @ mnie mocno zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
sztafik, a chodzisz na jakiś monitoring cyklu? Jesteś pod stałą kontrolą lekarską? Bo kurcze...5 lat to długo i może jakieś wspomagacze czas włączyć? A co do Twojego krwawienia, to nie mam pojęcia, bo przyczyn może być wiele, ale jeżeli test nie pokazał ciąży to nie myślałabym o tym jak o poronieniu, jeżeli Ci się to krwawienie nie rozhula to moze lekarz znajdzie przyczynę i tym razem nie będzie za późno, bo pod koniec tygodnia idziesz do lekarz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czytam Wasze posty i stwierdzam, ze smutno tu troche sie zrobilo:( Gosc M nadal jestes rodzynkiem wsrod nas. w czwartek ide do ginekologa ale chyba nic nie bedzie w stanie stwierdzic dot. owulacji, bede dopiero w 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość_M, wiesz, tyle razy się już zawiodłam, więc odpuściliśmy monitoring, poprostu na luzie...z resztą nie stać mnie żeby miesięcznie lub co 2 tygodnie płacić 100zł w sumie tylko za obserwacje lekarską, gdzie wcześniej nic mi konkretnego żaden z lekarzy nie pomógł... w dodatku ciężko z moim partnerem,który ma nieregularny tryb pracy jako zawodowy kierowca na dłuższych trasach, nie zawsze jest w domu...a ciężko wstrzelić w te dni... wi ec te wspomagacze też ciężko stosować... zastanawai się czy jak @ mi sie w większej mierze pokaze - to czy warto iść w czwartek do gin? czy lepiej po @/ lub tylk plamieniu - bo na razie nie wiem co to ma w góle być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalko...masz rację też poczułam, że smutno się zrobiło, ale wierzę, że tak jest tylko do owulacji, a potem zaczniecie w końcu przeskakiwać w naszej tabelce ;) Kurcze, tak się zastanawiam, Sztafiku nad Tobą, bo ja nie wiem jak to wygląda w Twoim rejonie, ale nie ma takiej możliwości, aby chodzić na monitoring na NFZ? Przecież starasz się o dziecko już taki czas, że lekarz nie może Cię olać i powiedzieć, że masz w połowie cyklu kochać się co drugi dzień i łykać kwas foliowy, na pewno należy Ci się coś więcej. No chyba, ze to jest Twoja i męża decyzja, ze staracie się już tylko na luzie, co też jestem w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafik no cięzko powiedzieć co znaczy te plamienie.może po prostu to poczatek @.u mnie wczoraj było takie plamienie i w nocy przyszła @.w drugiej ciąży miałam takie plamienia mniej więcej w terminie miesiączki kilka ładnych dni,ale potem dostałam krwawienia i po ciąży.moja gin mówi że takie plamienie może być tez poziązane ze sferą emocjonalną,może stresujesz się albo za dużo myślisz czy się udało. martucha jest chyba taki portal "fotosik " czy jakoś tak,zakładasz tam konto i wstawiasz zdjęcie i podsyłasz nam link :) goalka jeszcze kilka dziewczyn przed @ wiec może bedą i radosne wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A ja pokłóciłam się z mężem i teraz już na pewno nie mamy szans że się udało w tym cyklu bo w dniach płodnych się nie kochaliśmy wcale tylko jakieś 2 dni przed a i tak nie jestem pewna czy ten śluz był oznaką dni płodnych. A potem maż był chory a jak wyzdrowiał to się pokłóciliśmy i ciche dni ;/ tak więc klapa na maksa... Kolejny miesiąc w du**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki brzoskwinka. Przez tel tego nie zrobie moze później na laptopa wejde to wam wyśle. Ide spać bo mam doła... :( jeszcze moj meżu obraczkę w pracy zgubił. :( Mam dość. Miłego wieczoru dziewczyny... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama jakiś pechowy dzień dzisiaj.do mnie @ przylazła,ty się z mężem pokłóciłaś,martuchy luby obrączkę zgubił :) ale nie smutaj się,nie w tym to w nastepnym :) łap na pocieszenie ❤️ martucha szybciutko tego doła trzeba wypędzić :) wyspij się i humor ci się poprawi:)a na męża nie krzycz za bardzo :) faceci wszystko gubią :) a może jeszcze ją znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka termin @ mamy ten sam:-) no to do roboty trzeba sie wziac w tym cyklu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę a tu cisza :) już staranka pewnie rozpoczete :) no i dobrze :) szkoda że u mnie jeszcze daleko do staranek ;/ owocnych starań :) seksić się tam całą noc :* i żeby dzieci się posypały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
brzoskwinko, tak z ciekawości zapytam, czy Ty płacisz za lekarzowi za monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płace :) jeszcze nigdy u niej prywatnie nie byłam :) chodze na nfz,bo prywatnie do niej takie same kolejki,a ze ona już mnie zna to zawsze się jakoś dostanę. u mnie pracowania usg jest otwarta w poniedziałki i środy,i nawet po skierowanie do niej nie idę,tylko bez skierowania lece :) a jak potrzebuję innego dnia zrobić usg,bo zazwyczaj u mnie się tak trafia że trzeba usg zrobić jak pracownia zamknięta to mówi mi kiedy ma dyżur w szpitalu i na oddziale ginekologicznym mi robi usg :) Także ja z usg nie mam żadnego problemu.A prywatnie za usg ona bierze 20 zł,więc też niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Fajnie masz :) Tutaj gdzie ja jestem, to będzie mnie to kosztowało ok 140f za każdą wizytę u ginekologa z badaniem. W tym dziwnym kraju trzeba mieć skierowanie do ginekologa od lekarza pierwszego kontaktu, jak jest sie w ciaży to podobno ginekologa widzi się...dwa razy, ale i słyszałam, że czasem widzi sie tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka normalnie bierze 50 zł za wizyte prywatnie,jak ktoś raz na jakiś czas idzie to wiadomo i jakieś badania dodatkowe robi.ale tak jak ja stale chodze na usg to 20 :) ale 50 to i tak nie dużo mi się wydaje.Moja Ulka to taki lekarz z powołania :)u Ciebie całą ciąże prowadzi położna tak ?kurczę no pasowałoby się spotkać ze dwa razy z lekarzem :) żeby nie było tak że go dopiero na porodówce zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Czesc dziewczyny :) chciałabym dołączyc do Was staraczek. Obecnie moj 5 cykl staran, tydzien do testowania. W tym cyklu zaczelam brac castagnus i wiesiolek (4 mg/dobe), przytulanki w odpowiednich dniach. Owulacje wyznaczalam przez pierwsze 2 miesiace (14-15 dc) pozniej testy owulacyjne tylko dla pewnosci w dwoch bliskich dniach cyklu - wszystko sie powtarza. To co zaobserwowałam - krótka faza lutealna (10 dni), śluzu to z mikroskopem szukac. Żadnych lekow nie biore, nigdy nie bralam tabl anty, nie pale, nawet kawe (moja ukochana) odstawilam, zmienilam diete (zeby nie miec niedoborow) przytylam 6 kilo. Czuje sie jak wieloryb. Wszystko dla upragnionej ciąży a jej ni ma. W tym miesiacu lekko dałam na luz -> urlop, Egipt (starania i tak byly codzienne ale bez tego zalozenia :D). A dołączam do Was bo dłuzej nie wytrzymam tego, że wszystkie emocje kisze w sobie :P A w dniu @ zawsze mam ich wiele skrajnych - od płaczu, po złosc że zadusiłabym skarpetami wszystkich i wszystko :P I jak w tym miesiacu nie wyjdzie to musze gdzies to "wykrzyczec" :P Tak wiec mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z otwartymi rekami do Waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka witamy bardzo serdecznie :* oczywiście że Cię przyjmiemy :)trzymam kciuki żeby to urlopowe szaleństwo dało początek nowemu życiu :) a co do twojej fazy lutealnej,chyba dopiero krótsza niż 10 dni może sprawiać trudności :) więc się nie martw na zapas :) i dołącz do tabelki :) data na końcu to data nast @ :) CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnatka przyjmiemy na klate twoje złości i żale... ;) Witamy w naszym gronie. Co do wizyt u gin ja mam wspanialego Pana dr. ;) za prywatna wizyte bierze 40zl (ode mnie :p). Za usg też 20 tutaj jeszcze sie nie orientowałam jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Zakutualizowane! :) CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat_________5 cykl staran________23.03.2014 Niby te 10 dni FL to miesci sie w granicach normy, ale jednak mam problem z gigantycznym bólem piersi zaraz po owu. Na szczescie w tym miesiacu castagnus to unormowal (moze to faktycznie prolaktyna). Owu terminowo. Wiesiolek pomógl - sluz drgnął, ale rewelacji nie ma. Gdzies w madrosciach internetowych wyczytalam zeby brac magnez i wit B6. Wiec dzialam :) Dzieki laski za otwartośc!! :D Pocieszajace jest to, że jest ktos kto rozumie moja frustracje.. Jakoś nie mam jeszcze odwagi przejsc sie do gin na badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1212
hej dziewczyny :) u mnie lenistwo dzisiaj na całego...jedyne co zrobiłam to obiad,żeby mój M nie chodził zły heheh :D brzoskwinka14 u mnie właśnie dzisiaj była parada,Dzień Św.Patryka ,nawet nie poszłam,pełno ludzi i nawet nie ma jak się ruszyć ;) ogólnie wszyscy Irlandczycy siedzą teraz w knajpach i świętują,ja postanowiłam zostać w domu jak zwykle hahaa Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1212
hej dziewczyny :) u mnie lenistwo dzisiaj na całego...jedyne co zrobiłam to obiad,żeby mój M nie chodził zły heheh :D brzoskwinka14 u mnie właśnie dzisiaj była parada,Dzień Św.Patryka ,nawet nie poszłam,pełno ludzi i nawet nie ma jak się ruszyć ;) ogólnie wszyscy Irlandczycy siedzą teraz w knajpach i świętują,ja postanowiłam zostać w domu jak zwykle hahaa Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoeówka
witajcie staraczki mam do was pytanie czy ból jajnika taki bardzo mocny który trwa 3 dni po owulacji może świadczyć o implantacji?? czytałam że któraś tu miała mocne bóle ale nic ne było wyjaśnione .nigdy nie czułam tak jajnika aż mnie skręca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialm ostry bol jajnika 3 dni po rzekomej owulacji jednak okazalo sie ze to wlasnie byla owulacja bo rowno 14 dni po tym bolu pojawil sie okres. Chyba ze mialas monitoring i jestes pewna ze owu wtedy wystapila. Mnie strasznie glowa rozbolala i leze juz w lozku. Okres sie skonczyl, coraz blizej do plodnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny bylam u lekarza. Tak, jak obiecalam, to teraz pisze co u mnie. Nie jest dobrze. Pamietacie, jak pisalam, ze ten androstendion jest 3 razy wiekszy (norma byla jakos 3 cos, a ja mialam ponad 9)? Tutaj pojawil sie klopot. Lekarz powiedzial, ze jestem nieplodna i musi powrocic mi plodnosc...Zrobil usg, a na usg doslownie nic...ani pecherzyka, ani zwiastunu ze jakakolwiek owulacja byla, czy ma byc. W przyszlym miejsiacu znowu ide na usg, ale juz musze byc w 11/12 dc. Chociaz teraz jak przyszlam w 14dc to w sumie i dobrze z jednej strony...Mialam byc tego 11/12dc tez, ale jak widac nic, by to nie zmienilo. Na usg jest wszystko ok- tzn macica, przydatki itp. Lekarz na zbicie androstendionu przepisal mi Metformax. Mam go zaczac brac od jutra przez 7 dni po 1 tabletce, a po tych 7 dniach 2x dziennie. Do tego od srody musze zaczac brac Duphaston przez 10 dni no i do miesiaczki...Metformax mam caly czas brac na to wyglada, az do wizyty a na wizycie powie co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny ten Metformax, to ktoras brala?? Jak przeczytalam, to ma byc do insuliny i do pco, zeby przywrocic plodnosc,a ja akurat mam pco...:/ Aaaa i lekarz powiedzial, ze leczenie nie wiadomo ile potrwa, bo to jest sprawa indywidualna organizmu. Takze nie wiadomo co, nie wiadomo kiedy i jestem w czarnej d***eeee....:/ No ale moza ktoras cos wie o tym leku Metformax, co to jest itp.? Skuteczny? Mnie co chyba najbardziej uszczesliwily gdzies posty, ze przy nim chudnie sie i podobno dziala jak Siofor, a ja Siofor kiedys bralam i stosowalam do tego diane35 i diete i schudlam 10kg w 3/4 mies. Takze no nie wiem...oby kg tez poszly w dol!! Podobno przy diecie i schudnieciu jest lepsza plodnosc albo po prostu pojawia sie w koncu ta plodnosc. A teraz wracam do lekturki co u Was slychac:) i zaraz pisze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tajska... ja niestety nawet nie wiem o czym piszesz. Dla mnie to czarna magia. Mam nadzieje że te leki pomogą jak najszybciej. :* U mnie dzisiaj kiepski dzień. Dołek mnie jakiś złapał. Byle dotrwać do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×