Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
A gdzie się kupuje ten test pepino i ile kosztuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
TESCO ja dałam 5,20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzięki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko pewnie cię to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinko, skoro masz krwawienie, test pokazuje owulacje, a lekarka już raz nie zauważyła jajeczka...to nie chcę nic mówić, ale...marsz z mężem do łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M tak zrobię jak tylko mężuś wróci,oby się tylko lać ze mnie nie zaczęło bo wtedy to bedzie dupa a nie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka wlasnie wyczytalam na necie, ze ginekolog nie zawsze jest w stanie stwierdzic o owulacji, czy byla, bedzie itp. a faktycznie jak mowi Gosc m jak raz gin sie pomylila to moze i tym razem wiec lepiej nie marnowac dzisiejszego dnia i kolejnych :) ja wam powiem ze test pozytywny wyszedl mi w czwartek popoludniu, a wiec staranka byly w czwartek piatek i sobote jednak w piatek przy stosunku czulam dosc mocno prawy jajnik a po stosunku zauwazylam na papierze czerwone krwinki, myslicie ze mogly byc to objawy trwajacej wlasnie owulacji>? pierwszy raz takie krwinki zaobserwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja w planie mam 8-9 mczke musi udac sie nam wszystkim zaciazyc :D dzialamy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha tak uczynie jak wróci :)ale pyszną kolacje jadłam :) świeże warzywka i ser zółty :) wiecie co ostatnio to ja wciągam te warzywa jak odkurzacz :) ostatnio ja byłam u rodzinnej i mnie wazyła to 4 kg mniej było więc wychodzi mi to na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Myślę Goalka że pięknie się w owulację wbiliście :D Kurcze mam dziwne przeczucie ze wiosna służy nie tylko ptaszkom i robaczkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Mam nadzieję, że uzyskam od Was jakąś cenną informację. Staramy się o pierwsze dziecko i właśnie dzisiaj (10 dzień od stosunku w dni płodne) zauważyłam w śluzie nitkę/kropelkę krwi, miałam też okropny ból w podbrzuszu który zamieniał się na kucie w jajniku. Byłam przekonana, że już @ przyszła. Z chęcią wybrałabym się do ginekologa lecz mój ulubiony lekarz aktualnie urlopuje się i dopiero po 20 mogę go odwiedzić. Zależy Nam i nie wiem czy mogę się w jakimś stopniu nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekającanacud trudno powiedziec :) to mogą byc za równo objawy @ ale może to być też wczesna ciąża :) pozostaje ci czekanie i testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M ja też mam takie przeczucie :-D. Oby lista ciężarnych się powiększała :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Czekająca na cud, lekarz zapewne każe zrobić Ci bhcg, albo test ciążowy. Ile masz do okresu i jakiej długości masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Do okresu zostało mi 5 dni. Cykl trwa 30 dni. Zaciekawiło mnie to bo zwykle przed okresem nie odczuwałam żadnych bóli. Zwłaszcza kilka dzień przed. Dodatkowo upławy białe, bezwonne i jest ich dużo, które powodują spory dyskomfort. I dzisiaj właśnie ta nitka krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
czekającanacud, jeżeli współżyłaś w dni płodne to na pewno masz szanse i te objawy mogą świadczyć, że doszło do wyczekiwanego cudu, ale żaden test Ci tego jeszcze nie pokaże, bo po prostu jest za wcześnie i to co najmniej o 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
troche inaczej wyglądały starania w tym miesiącu przede wszystkim wizyta u lekarza w 13 dniu cyklu i usg, starania codziennie ,orgazm eheh oraz 1 godzinka po stosunku z tyłkiem jakieś 20 cm wyżej niż reszzta ciała mega wielka poducha) i myślę ze to wszystko zadziałało i troche szczęscia i wiary oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Widzicie, że te codzienne starania pięknie skutkują :) No może to nie dotyczy Evilinki bo ona przy swoich 3 razach to trafiło sie ślepej kurze ziarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja już sama nie wiem co mam myśleć. Wczoraj wieczorem zauważyłam brązowe zabarwienie w śluzie.Myślałąm, że przez noc przyjdzie @, ale nadal na papierze widac coś brązowego, a @ nadal brak... Masakra... Laurka gratulacje! Trochę Ci zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Hej, u mnie @ dalej nie ma. Czekam z niecierpliwością do poniedziałku albo chociaż do niedzieli żeby test powtórzyć. Tylko jest jedno co mnie martwi. Gdzieś od czwartku kłuje mnie prawy jajnik. Nie jest to kłucie ciągłe tylko co jakiś czas. Czytałam że u niektórych kobiet jest to normalny objaw ciąży, ale naczytałam się też o ciążach pozamacicznych i teraz mam stracha. Da radę jakoś odróżnić jedno od drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Laurka gratulacje kochana! ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość andzia nie czytaj takiech rzeczy na necie ! po co masz sie stresować nie potrzebnie :) czekaj spokojnie na test :) aleksendra szkoda że bety nie masz jak zrobic bo już byś wiedziała co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Wstałam 1,5 h temu a mogłabym znowu iść spać. Czy to objaw? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia - nie ma co się doszukiwać tych objawów, bo zaraz wyjdzie, że na bank jesteś w ciąży i potem tylko można się rozczarować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość andzia to może byc objaw ale nie musi :) i tak jak ola uważam że nie ma co się doszukiwac :) skieruj swe myśli na cos innego :) wiem że trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Andzia z tą ciązą pozamaciczną tpo się nie doszukuj ,mnie bolał jajnik tylko lekko raczej dół brzucha jakby pomiędzy jajnikami. a co do spania ja osttanie dni chodziłam spać o 19 i wstawałam o 6 do pracy z budzikiem ,ale nie dalam rady inaczej oczy mi się zamykały i mąż się śmial że mam dobre spanie że zazdrości bo on by tyle nie wyspal a teraz już wiem czemu,i teraz czuje że drzemka by mi się przydała w ciągu dnia atu niema jak bo w pracy. jutro rano powtórzę bete żeby sprawdzić czy wszystko ok i wzrasta. ja wcześniejsze spóźnizjące @ też robiłam testy i negatywne i po kilku dniach @ była, a teraz zrobiłam test i od razu 2 kreski to beta tego samego dnia i wszystko jasne. w moim przypadku testy się nie myliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Nie doszukuje się bo wiem że i tak się w pon rozczaruje ;( mnie to się pech trzyma. Znając moje szczęście to się jakieś dziadostwo do mnie przyplątało a nie malutkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia myślę tak samo. Prędzej jakieś problemy przyjdą niż bobas. Właśnie szukałam w necie gdzie mogę w Niemczech zrobić bete i tylko u lekarza. A na termin do gin. pewno ze dwa tyg czekać. Do tego czasu to osiwieję (jeśli @ nadal nie będzie). Ale za dwa tyg bedziemy w PL to umówię się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×