Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Hej, chyba któraś z Was oprócz mnie ma termin @ na jutro? Jak się czujecie? Mnie co jakiś czas pobolewa brzuch z prawej strony, jakby jajnik i tak jak na owu. Już głupieję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek123
Cześć, ja też czekałam i się doczekałam ! O moich doświadczeniach możecie poczytać na moim blogu: www.matkotymoja.com, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
Martucha Hmm to ciekawe czemu te testy Ci nie wychodzily.... ja juz bym chetnie zrobila trzeci, ale sie sila powstrzymuje zeby nie kupic, tym bardziej ze czytalam ze przy dlugich cyklach pozniej jest owu no i pozno wychodzi test, niektorym dziewczynom dopiero kolo 50 dc a ja w 36 jestem :P Choc z drugiej strony inne testuja przed terminem i tez im wychodzi pozytywny... i badz tu madry czlowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmuka
Martucha mi Pani w laboratorium mówiła ze na bete albo na czczo albo chociaż żeby przed pobraniem 2 godziny nie jeść, bo mówi ze czasem wychodzą sfałszowane wyniki a po co się niepotrzebnie denerwować. ja byłam 2 razy na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Laurkachmurka wybieram się jutro na badania by mieć już pewność. Dzisiaj już myślałam, że @ dostałam bo dosłownie czuję cały czas jak ze mnie "leci". I nadal boli jajnik, jednak dzisiaj z lewej strony. Mam nadzieję, że to jest normalne. Pierwsza ciąża i mimo wszystko chcę by było jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Evilinka, hehehe mi też przy którymś razie przy wymiotowaniu, przypomniał mi sie tekst Martuchy "ach ciąża, magiczny czas" :D pomyślałam sobie, że chyba nie w moim przypadku ;) Mój mąż twierdzi, że jego dzidzia mści się na mnie za ten stres co przeżywałam i za to, że go kortyzolem zalewałam ;) Z tego co czytałam kochana - byle do 2 trymestru, bo tam te wszystkie dolegliwości w większości ustają i podobno zaczyna być fajnie, bo też już sie wie o płci i o tym, że z dzieckiem już wszystko ok :) Czekająca na cud - doczekałaś się na swój cud :D wielkie gratulacje! A wiecie co ja robię? Szukam szpitala w którym chcę urodzić w tym rejonie gdzie sie przeprowadzamy, bo musimy z mężem wybrać ubezpieczenie i wybierzemy te, które ma ten szpital w swojej sieci, więc dlatego musze wybrac już teraz :) Normalnie jestem w szoku w jakich fajnych warunkach można rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Gość_M doczekałam się w końcu :P Co do szpitala też będę musiała nad tym zacząć myśleć. Nie chcę rodzić w najbliższym szpitalu ponieważ podczas porodu zawsze są jakieś komplikacje oraz maleństwo zawsze ma wybity bark. Moja chrześniaczka też tak skończyła i nie zapomnę ile przepłakała z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radyjko ja też sie powstrzymuję ;) z domu nie wychodzę przed 18 żeby przypadkiem żaden sklep w którym są testy nie był otwarty :P :P :P hehe żartuję oczywiście, ale nie głupi pomysł ;) co do długich cykli to co ja mam powiedzieć? skoro w 50dc to mi chyba w 8 miesiącu powinien wyjść dopiero :P Laurka dzieki za podpowiedź... a co jakbym z drogi poszła od razu na betę?? Gość_M ja nie wymiotowałam więc może dlatego dla mnie to był wspaniały czas. chociaż nie zaprzeczę koniec ciąży już mnie męczył. Opuchnięte kostki, nie mogłam butów sama założyć :P żaden płaszcz na mnie nie pasował (zima) a jak już pasował to wyglądał jak namiot :P ale mimo wszystko to MAGICZNY czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
myślę ze możesz iśc z drogi od razu tylko tak godzinke czy 2 właśnie staraj się może nic nie jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie. Chciałabym dołączyć do starających się o maleństwo i wypowiadających się na tym forum. My z mężem niedawno zdecydowaliśmy się, że właśnie nadszedł czas, aby powiększyć rodzinę. Można powiedzieć, że staramy się od marca, właściwie to jest tak, że nie spinamy się, tzn nie mierzę temperatury, nie robię testów. Obserwacja mojego cyklu polega głownie na obserwacji śluzu i wyłapywaniu charakterystycznych dolegliwości bulowych. Mam dość długie cykle, ale jestemw stanie stwierdzić czas owulacji przynajmniej taką mam nadzieję. Ostatni okres był 5 marca i starania były, ale nie udane bo chyba czuję, że nadchodzi, a poza tym ten dzień, kiedy się przytulaliśmy i mogło się udać, był chyba tuż po owulacji, bo w czasie jakoś nam się nie udało, ale staram się nie martwić, bo wiem, że jak będę się zadręczać i nakręcać, to tymbardziej nam się nie uda. Gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za wszystkie starające się. Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Martucha, trzymam kciuki za Ciebie, aby okazało się, że to nie kolejny dłuuuuugi cykl, a ciąża. Jeśli chodzi o tabelkę, to miałabym prośbę do którejś z was. Ja jestem osobą niewidomą i coprawda mam dostosowany komputer do własnych potrzeb, wiele mogę zrobić, mogę korzystać z internetu, pisać teksty, edytować je itp, ale jednak nie wszystko jestem w stanie zrobić i chyba nie uda mi się samodzielnie dopisać do tabelki. Może poprostu podawałabym tu na forum swoje dane, a któraś z Was wpisywałaby je do tabelki jesli to nie problem oczywiście. Więc tak, mam 28 lat okres powinien być 2 kwietnia, ale nie ma. Mam dłuższe cykle, ale nie zawsze regulólarne, ale obstawiam, że przyjdzie 11 lub 12 kwietnia, bo owulacja była w czasie 25-27 marca. Moim zdaniem konkretny dzień owulacji przypadał na środę 26 marca, no ale mogło mi się coś pomylić, ale w środę było najwięcej śluzu i najbardziej bolał mnie prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bycia naczczo przed beta moim zdaniem to jakaś bzdura... przecież w żadnych produkcie nie dostarczysz tego hormonu do organizmu,produkowany jest tylko w ciąży,w niektórych chorobach i czasami jest w lekach. wiatamy nową staraczke :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radyjko
ale mnie nie ma w tabelce... ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca na cud dopisz się do ciężarówek :) któras jeszcze chyba pisała o dwóch kreskach :) mamabeata chyba tak? zaktualizujcie się w tabeleczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny padam na ryj dosłownie :/ a jeszcze tyle roboty przede mna ;) tak dzisiaj szorowałam dywany ze mam kostki pościerane do krwi ;) i coś mi się w tym moim łebku upitoliło malować dziś pokój ;) o masakra,nawet w połowie nie jestem jeszcze roboty :) zrobiłam sobie przerwe bo rece i plecy już mi zaczynają odmawiać posłuszeństwa . a mój mężuś dziś do mnie powiedział ; "a tobie wogóle można malować i tak ciężko pracować " ? takie to słodkie było :*** póki co objawów @ narazie nie ma ;) od czasu do czasu któryś cycek zaboli ale tak leciuśieńko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ty to masz energie ;) a wczoraj mówiłaś że lenia masz ;) ja dzisiaj zapisalam sobie plan działania na święta. Co musze ugotowac co kupic i juz liste zakupów na powrót. ;) Ja to musze miec wszystko czarno na białym. Juz pewnie w niedziele bede pakowac wszystko bo trzeba powywozic zamale ubrania Kacpra zrobic miejsce na większe i wiosenne. Az boje sie wracać do siebie bo kurzu pewnie tona... A tak na marginesie jakiś nowy program na polsat cafe bedzie chyba w piątek wieczorem. Porody czy jakos tak. Polska wersja ;) trzeba zobaczyć i trochę popłakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_23323
Hej:)wykonałam 3 testy ciążowe i wszystkie 3 pozytywne.Miałam wczoraj USG ale jeszcze lekarz nic nie widzi to mnie troche zmartwiło . :( Czy te 3 testy moga sie mylic?pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Martucha za wpisanie do tabelki. wszystko się zgadza. Nie było mnie, bo w pracy byłam i normalnie wykończona wróciłam. Jestem masażystką i zawsze po pracy nie mam siły, żeby palcem w domu kiwnąć. A u mnie jak narazie nie przyszła i co dziwne piersi mnie nie bolą jak zwykle przed. Czasami brzuch pobolewa, śluz się pojawia taki gęsty i okropnie od wczoraj zmęczona jestem i głowa mnie boli. Brzoskwinka, może u Ciebie to jakiś syndrom wicia gniazda czy jak, skoro takiego powera dostałaś do sprzątania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
A ja co do sprzątania na święta jestem załamana. Praktycznie przesypiam dzień przebudzam się na chwilę czując okropną zgagę i wciąż kuje w podbrzuszu. Mam nadzieję, że z wszystkim się wyrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
A kiedy miał być okres? Ja byłam u lekarza 24marca i nic nie widział, a 26 miał być okres. 29 marca test zrobiłam i wyszedł pozytywny. Wczesnej ciąży lekarz nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey dziewczyny ej co z wami kurcze to dopiero ledwo pierwsze tygodnie. tak naprawde mogłybysmy jeszcze nie wiedziec o ciązy gdybysmy sie nie starały. wiekszosc kobiet chodzi do pracy ,ja sama tez wracam koło 18 do domu gotuje obiad ogarniam i nawet jak brzuch kuje to cóż kłade sie na 5 min i wracam do wszystkiego., nie mozna sie połozyc i lezec bo preciez to nie choroba ja sobie tak tłumacze.. to moje zdanie wiaodmo co innego ciąża zagrozona ale zadna z nas na szczescie jeszcze takiej nie ma i oby nigdy nie miała.poprostu trzeba się wziąśc w garśc;) z moich znajomych to tylko jedna kolezanka cały dzien spedzała w łózku ale po 4 poronieniach miała ciąże mega zagrozona wiec sprawa jest normalna ale reszta to nawet zapominała ze jest w ciązy:) pobudka wiosna jest;) świeta lada moment wakacje trzeba planować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×