Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gosczula
ja wam powiem ze powinno sie chyba uwazac w tych pierwszych trzech miesiacach, ja tez tak mialam ze moglam gory przenosic rodzice zrobili mi sypialnie pakowalam ksiazki itp, a tu wieczorem psikus i plamienie, pojechalam na usg i sie okazalo ze poronilam. na drugi dzien wszystko ze mnie wylecialo, na szczescie samo sie oczyscilo, wiec ja mysle ze warto przystopowac te pierwsze 3 miesiace sa najwazniejsze. Co do badan to ja robilam wszystkie toxoplazmoze itd, ale na wlasny koszt za badania zaplacilam okolo 300zl. byla tam jeszcze rozyczka, i jeszcze jakies inne. A co do mojego cyklu nie kochalam sie tak jak mialam, bo moj facet poparzyl sobie reke i niestety nie mial nastorju ale kochalam sie w 12,13,14,17 dniu cyklu. Nie wiem czy mialam owulacje czy nie, bo w dniu dzisiejszym tez mam niby plamienia. Mam przeczucie ze tym razem tez nic nie wyjdzie, ale obiecalam sobie ze pozniej nie bede sie kochac ze wzgledu na dni plodne, i nie bede o tym myslec, bo my same sobie spowalniamy zaplodnienie ;];] AAAA i gratuluje cieżarówką :D:D dbajcie o siebie i zdrowo sie odzywiajcie i pamietajcie jedzcie dla 2 ale nie za 2 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
evilinka ja slyszalam ze jesli nie masz zadnych plamien i wszystko jest wporzadku to mozna leciec na calego ;] moi znajomi tak korzystali ;];] i nic sie nie stalo, jesli jajeczko dobrze sie zagniezdzi to nic go nie jest w stanie zniszczyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014 momi86 ______________28 lat _______ 1 cykl starań _____ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat ________________________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cicho dzisiaj :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Cicho faktycznie, wszystkie panie się starają :) U mnie znowu katar - zatoki :/. A już tak dobrze było. Macie jakieś sposoby dobre? Jak jem to znika. Ale nie mogę przecież jeść ciągle ;) Mdłości nie dokuczaja. Moze bobasek posłuchał grzecznie swojej mamy ;) Brzoskwinko a Ty dalej sprzątasz? Ale bym zjadła brzoskwinie kwaśną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie sprzątam :) teraz musze siły regenerować bo jutro maluje korytasz chyba :) dopiero co skończyłam ćwiczyć,wzięłam prysznic i teraz się lenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey dziewczyny:) a tak zmieniając temnat macie jakieś swoje wymarzone wózki które kupicie swoim pociechom???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
w koncu zajrzalam jeszcze raz do Was:) martucha oczywiscie nie odbierz tego jakos zle i w ogole...ale robilas badania w kierunku PCO (zespol policystycznych jajnikow) albo w kierunku przerostu nadnerczy?? ja mam pco i mnie sie wydawalo, ze mam dlugie cykle, ale Ty chyba mnie przebijasz :p to na pewno nie jest normalne, ale dobrze o tym wiesz i nie bede sie powtarzac:) wlasnie nadwaga spowodowana jest tez PCO, chociaz nie kazda pco-wiczka ma nadwage;) z miesiaczka nie ma zartow...ja pamietam u siebie 2 lata temu, jak bralam duphaston, to okres przychodzil mi przez iles miesiecy prawie regularnie a trwal gora 2 dni albo 1,5 i to jeszcze podpaski nie musialam uzywac tylko wkladke. to wyobrazcie sobie co to za malenkie plamienia byly skoro podpaska nie byla potrzebna. jak poszlam do gin, to ten do mnie ze przy pco tak sie dzieje i powinnam myslec o ciazy (bo problemy z plodnoscia itp.), ale ja wtedy mialam 20/21 lat i poczatek studiow no i moze gdzies w glebi chcialam, ale wewnetrznie czulam, ze jestem za mloda na to ze wzgledu na wiek. no i odpuscilam sobie i teraz zaczelismy sie starac nie na sile, bo akurat koncze studia....ale dzialamy w dni plodne tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha pisze to wszystko nie po to, zeby cie jakos przestraszyc, czy jak, ale np moja babcia miala menopauze w wieku 38, czy 39 lat praktycznie po urodzenia drugiego dziecka. moja babcia tez miala malo obfite miesiaczki i nie wiem, czy ona juz nie miala pco, a wiadomo, ze lekarze w tamtych latach nie stwierdzali tego, bo medycyna nie byla az tak rozwinieta. dlatego, jak bedziesz tylko w PL to idz koniecznie do gin nawet prywatnie zeby zlecil badania. a ja Dziewczyny juz w piatek mam wielki dzien, bo monitoring:) ciekawe, czy usg cos pokaze... a tak zmieniajac troszke temat...wchodze na nk, a moja znajoma umiescila zdjecie usg z malenstwem. spoko- fajnie, bo w ciazy, ale nie rozumiem fenomenu umieszczania zdjec usg na nk, czy na fejsie:/ rozumiem zdjecia niemowlaka, dzieci, ale usg nie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja tez jak brzoskwinka marze o fioletowym, ale ze wstawkami jakimis bialymi...taki, ze dol gondoli fioletowy, a gora np biala/ecru. podobaja mi sie tez wozki wlasnie dol w brazie, a gora biala:) te czerwone, rozowe, czy zielone moim zdaniem sa troche oklepane;) chociaz jakbym miala dziecku kupowac wozek, to nie wiem, czy nie kupilabym raczej uzywany od kogos, bo tak naprawde z gondoli dziecko szybko wyrosnie, a przyda sie dobra spacerowka i dobry fotelik do samochodu i na to mozna wydac troche wiecej kasy:) a taka gondola uzywana jak nie jest zniszczona, to moze sluzyc...moja kolezanka kupila od swojej znajomej wozek jakiejs dobrej firmy, do tego fotelik, torba i jakies tam dodatki w kolorze oczywiscie rozowo-szarym za 500zl z groszami. wozek wygladal doslownie jak nowy, a jego cena w sklepie z tymi dodatkami to cos kolo 1500zl. wiec mysle, ze spacerowka i fotelik to podstawa, bo po co wydawac kase, jak dziecko tak szybko wyrosnie z gondoli:) chociaz slyszalam ze wazne sa kola wozka i ciezar...no i podobno te na 3 kolkach nie sa praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jak dziewczynka to rózowy chłopczyk czarno żółty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl byl o 3dni krótszy od najdluzsego -69dni. Zaczynam od nowa... tajska wiem ale co ja mam zrobic? lekarz mowi ze wszystko ok, tutaj nie mam jak sie przebadac a w Polsce dopiero za jakies 2tyg pójdę do gina. Pójde no musze i przycisne go zeby mi cos przepisal. Oj zdycham... :( jedyny plus z dzisiejszego dnia to to ze wydalam troche kasy na siebie syna i drobne prezenty dla babć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martuhcha zaczynasz od nowa czyli dostałas @? bedziesz w Polsce to zrób wsystkie mozliwe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha...ale cykl 70 dni to masz ponad 2 miesiace. w kazdej ksiazce, ktora dotyczy miesiaczkowania jest napisane, ze ten prawidlowy cykl powinien byc co 28 dni...no to co to za lekarz ktory twierdzi, ze 70-dniowy cykl to jest cos normalnego? moj jak mialam 60dniowy cykl powiedzial, ze to sa juz cykle nieplodne, bo nie ma owulacji...zrob zestawienie cykli, co kiedy masz, co do dnia zeby gin pokazac i jak ci nic nie zleci, to bedzie to chore po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha a pamietasz, jak bylo kiedy zaszlas w ciaze z synem? ile wtedy cykl trwal i jak dlugo staralas sie o dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska ale ja jestem świadoma ze to nie jest normalne. Z synem od razu sie udalo. Moje cykle nigdyy nie trwaly krócej ni 30dni ale wtedy napewno byly bardziej regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha do lekarza musisz iść koniecznie,ale nie bój się.może to nie pco,i wystarczy tylko uregulować dobrze cykl.miałam takie cykle jak ty ale pco nie mam.miałam problemy z owulacja,a jak owulacji nie było cykl się wydłużał .musisz przycisąć doktorka żeby dał ci skierowanie na badania,jeśli nie da to zrób na własną reke i idz z wynikami prywatnie. przede wszystkim zbadaj fsh.lh,tsh,estriadol,prolaktyne o progesteron .to są takie najważniejsze.fsh,lh najlepiej w 3 dc,estriadol między 12-14,progesteron ok 21-22 dc ,a prolaktyna i tsh obojętnie w którym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
może zrób poprostu wszystkie badania niezależnie od dnia cyklu, porpostu idź do laboratorium i w jeden dzien załatwisz wszystko. zrób też wymaz z pochwy,mocz,cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha nie możesz dłużej zostać ? albo tam u siebie może jakoś tego zrobić ?nie wiem co ci poradzić.może niech ci usg chociaż zrobi,i luteine da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha a nie mozna odplatnie zrobic takich badan w Twoim miejscu zamieszkania? np pojdzisz do gin prywatnie i napisze ci na kartce, co masz zrobic? mieszkasz w Anglii?? slyszalam, ze tam jest dosyc chory system zdrowia i duzo pacjentek mojego gin dzwoni do niego z Anglii pytac, co maja zrobic, bo w Anglii nie podchodza powaznie do pewnych schorzen. z drugiej strony ja tez mialam badania robione w danym konkretnym dniu cyklu...no chyba, ze @ nie bylo to dawali mi leki na wywolanie:/ brzoskwinka ma racje, ze to niekoniecznie moze byc pco, ale gospodarka hormonalna jest zaburzona. zreszta zobacz na mnie- staram sie od stycznia, a cykle mam co 28 dni i od 4 miesiecy jeszcze nie zaszlam w ciaze. teraz wybralam metformax i gin sam powiedzial, ze moze cos to da, a moze nie i u jednej moze trwac to chwile a u drugiej dosc dlugo. no wiadomo kazdy organizm jest inny:) ale wiecie co zauwazylam? po metformaxie mialam taka zaje...bista @ jak nigdy! takie krwawienie, ze nie pamietam, kiedy takie ostatnio trwalo i 5/6 dni chyba mialam @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane usmiech.gif Piszę o poradę w pewnej sprawie. Ostatni okres miałam w połowie lutego i od tego czasu nic. 9 marca współżyłam raz z chłopakiem oczywiście z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Jeżeli chodzi o objawy to od jakiś 2 tygodni występują powiększone piersi (zawsze mam tak też przed okresem) i obolałe sutki ( to również zawsze występuje u mnie przed okresem), boli mnie brzuch zdecydowanie za często i czuję się senna. Zaczęłam mierzyć temperaturę od wczoraj dopiero po przebudzeniu się od razu i wynosiła ona zarówno wczoraj jak i dzisiaj poniżej 37 stopni. Wieczorem podnosi się ona do 37,5 ,ale podobno taka temperatura nie jest istotna. Liczy się tylko ta z rana. Od stosunku minął ponad miesiąc, wykonałam w tym czasie 3 testy, ostatni dzisiaj i znowu negatywny. Czy jest jednak możliwość, że testy się myliły? Nawet ten ostatni z dzisiaj? W najbliższym czasie wybiorę się na test z krwi, jednak do tego czasu żyję ciągle w niepokoju. Napiszcie co myślicie, jeżeli się w czymś mylę - poprawcie. Z góry dziękuję za każdą Waszą opinię. Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
cappucino moze to wplyw pogody, stresu...jak 3 testy sa negatywne, to raczej chyba nie jestes w ciazy...mozesz zrobic ten test z krwi, ale wez pod uwage tez inne czynniki tzn czy okres czesto Ci sie spoznial itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie (.)(.) zaczynaja boleć wiec pewnie to oznaka zbliżającej się @ . capucino żadna z nas tu wróżką nie jest :) oczywiśćie testy mogą się mylić,i pewność da ci beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres spóźnił mi się raz o 3 tygodnie, ale to tylko raz o tak długi czas właśnie z powodu silnego stresu. Teraz raczej takowy nie występował. Wiem, że czasem kobietom test pokazywał błędny wynik, ale wydaje mi się, że po miesiącu od stosunku powinien wynik już wyjść poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×