Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Momi ja nie polecam badania szyjki .można się zadrapać,o coś zahaczyć,infekcjie itp . taka tam dziewczyna dziękuję Ci bardzo kochana za zrozumienie :**** goalka oszczędzam się :) naprawde :) sprzątanie to nic takiego :) nie śpieszyłam sie,powolutku wszystko robiłam :) mnie dziś cały dzień w domu nie było,i mówiłam męzowi że wróce o 17 i na 18 ma być gotowy do kościoła :) bo on się dłużej niz ja szykuje czasami :) wracam...a w domu,mąż leży nawalony,ledwo do łazienki dolazł,rzyga jak kot...i weź tu faceta zostaw samego.wujek z ciocią przyjechali i sobie popili i jeszcze do kompletu mój tatuś i melanż jest.no wiecie jaka ja byłam wkirwiona jak wróciłam.teraz już się uspokoiłam,ale myślałam że z siebie wyjdę. miłego wieczorku Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko ja też nie znoszę, jak mąż jest nawalony. I jak już się mu zdarzy, to zwykle jest to dla mnie "niespodzianka", nie uprzedzi mnie nawet, a ja na przykład miałam plany. Ale na szczęście to się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko przepraszam ale się uśmiałam z Twojej wiadomości odnosnie męża :D :D :D Ale rozumiem zdenerowowanie bo sama nie mogę patrzeć na mojego męża jak jest w w takim stanie, śpiewa i mówi takie bzdury, że mi się słuchać nie chce. Mąż to jednak pptrafi ciśnienie podnieść :D Ale często następnego dnia mi przechodzi złość i nawet się śmieje z sytuacji. Brzoskwinko jutro Twój mąż na pewno będzie baaaardzo zmęczony...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Margaret i u mnie to jest największy problem: zmęczenie męża następnego dnia po piciu. Bo dziecko się zabawy domaga, a mąż tylko by leżał i nic nie robił. Wtedy dopiero jestem wściekła :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj coś odbiło tym naszym facetom... jakieś ciśnienie nie takie czy co?? :p brzoskwinka jutro będzie przepraszać ;) ja też dostaje białej gorączki jak mój za dużo wypije, ale juz chyba takie jesteśmy. ;) Nauczyłam sie nie reagować tylko na następny dzień zrypka leci :p nie wiem czy wam to opowiadałam ale ostatnio w PL też popił i nic nie chciałam mówić to wyskoczył do syna z tekstem "gdzie jest nasza mama?" chociaż siedziałam obok. Jak wybrudził pół stołu i wykładzinę kaszanką to pękłam i zaczęłam się drzeć a on na to "o mama wróciła" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
3 w nocy a ja na kefeterii piszę, chyba zgłupiałam.. ale niedawno goście wyszli mąż sprząta a ja mam chwlikę wolnego. wczoraj nie mieliśmy już starań ale za to dziś 2 razy. Leje się zemnie jak nie wiem. Ciągle mi tam mokro a gdy dochodzi do stosunku to jest jeszcze gorzej. Zalewa mnie po prostu.. Ja sobie też badam szyjkę i ale zawsze myję dobrze przed tym ręce i nie mam długich paznokci, Dziś miałam bardzo rozpulchnioną i otwartą. w sumie jak się kochaliśmy to nic ze mnie nie wypływało więc jest otwarta.. Ja znowu mam wysokie libido. I to bardzo ale wzrosło z wiekiem. Ja mogę codziennie i to ze trzy razy bym dała radę, mąż też codziennie ale tak raz czy ze dwa a 3 razy to tam się zdarza kiedy się nie widzimy dłuższy czas. Mój kochany to mi zawsze mówi :Aniołku jak będe pijany albo będzie mnie brało to mi mów od razu żebym się bardzo nie napił. Kiedy mówię mu skarbie bierze cię już lub jesteś podpity zawsze słysze: Coś ty jeszcze jestem trzeźwy nic mnie nawet nie wzięło:) I taka to z moim filozofia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi mi maz mowi to samo:-) wrecz identycznie.a maz jak sie upije to caly czas powtarza jak bardzo mnie kocha, jaka jestem wspaniala itp, w kolko to samo. Slodkie to ale moglby to tez powtarzac na trzezwo:-) Papi w dniach plodnych najczesciej libido jeszcze bardziej wzrasta , ja tak mialam. Ogolnie teraz u mnie abstynencja :-( po nastepnej wizycie mam nadzieje ze dostane zielone swiatlo od lekarza na wspolzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Papi, oddaj mi część twojego libido :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... bo ja mam właśnie pytanie co do tej szyjki. Ona podnosi się już w trakcie okresu tak? Najbardziej rozpulchnioną i najwyżej miałam w 19,20 i 21dc... śluz wodnisty. W który z tych dni mogła być owu? (jeśli w ogóle była) co do temp to wzrosła już tydzień wcześniej (12dc) i śluz wodnisty też był wcześniej (15,16,17dc). Boję się że to był fałszywy alarm i że przegapie tą prawidłową owulke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha ja nie pomogę, bo nie obserwuję szyjki, ale czy nie lepiej jest się kochać się regularnie? Np. co drugi dzień, jeśli co dzień wam nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli nie można?? wiesz ja jak ja siedzę cały dzień w domu więc mogłabym nawet codziennie ale mój mąż ma taką a nie inną pracę i w tygodniu zwyczajnie zmęczony jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Martucha, szyjka podczas miesiączki jest otwarta i wysoko, ale po niej się zamyka i potem w okolicach owulacji znowu się podnosi, otwiera i mięknie. Co do śluzu, to płodny powinien być rozciągliwy, ale może nie u każdej kobiety musi tak być. I z tego, co wiem, to temperatura podnosi się już po jajeczkowaniu, czyli jak obserwuje się kilka dni wyższych temperatur, to ocenia się, że owulacja już była, ale wyższa powinna utrzymywać się do miesiączki, więc byćmoże Tobie podniosła się z innego powodu, skoro spadła. Jeśli coś źle napisałam, to mnie poprawcie, nie mam jakiegoś mega doświadczenia, więc mogłam coś pokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to mam z tym swoim cyklem... Tamto to raczej nie owulka. Dzisiaj pojawił sie śluz ciągnący szyjka nie wiem jak bo nie sprawdzałam jeszcze, ale temp spadła dość sporo bo o 0,2' . Może tym razem :P wieczorem muszę pomęczyć męża :P hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dziewczyny zrobilam test w piatek- negatywny. za to od piatku jestem chora. nie wiem czy na to wplyw mial seks piatkowy, ale po nim zaczelam miec takie bolesci jak przy zapaleniu pecherza. pojecia nie mam od czego to jest ale przed seksem nie mialam takich bolow, ze az zwijalam sie. nie moglam zalatwic sie, nie moglam usiasc na ubikacji...nawet kichanie mnie bolalo w dole brzucha:/ a uczucie takie mialam jakby te kanaliki w pochwie zamykaly sie:/ a od czwartku mam tez katar...wczoraj stan podgoraczkowy dostalam, wiec moze to jest to zapalenie pecherza:/ ale dlaczego zaczelo mnie bolec zaraz po seksie? :/ a okresu nadal nie dostalam:/ nie wiem czy na dniach nie pojde do lekarza prowadzacego po recepta na duphaston na wywolanie @. jak masz placic za wizyte tylko dlatego zeby dostac recepte, to dziekuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
w dni płodne to mnie miota, teraz nawet jak mam @ to mi się chce co wcześniej nie miałam na nic ochoty w te dni to teraz ciężko mi jest. ostatnio nawet nie mogłam spać w nocy bo miałam straszną ochotę a że @ miałam skąpą to szybko poszłam się ubyć i o 3 w nocy weszłam na męża biedny nie wiedział o co chodzi i co się dzieje:) jestem ciekawa jak to wyjdzie w tym cyklu . mi niby na jutro przypada owulacja. Dzisiaj moja szyjka była twardsza niż wczoraj ale otwarta. nie wiem o co chodzi. Wychodze z założenia ze badanie temperatury szyjki i różne obserwacje tak na prawde nie daja nam duzej pewności bo ciało płata nam figle,tylko przy monitoringu możemy dokładnie wiedzieć co i jak.jeśli wczoraj odbyłam stosunek to plemniki przeżyją jeszcze do jutra nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
tajska mam nadzieję że to nic poważnego ale zapalenie pęcherza ma to do siebie niestety że jeśli raz zaatakuje to będzie się pojawiać co jakiś czas.Ja gdy miałam zapalenie to występowały u mnie ogromne wzdęcia ból przy oddawaniu moczu ciągle mi się chciało ale jak przyszło co do czego to nic nie leciało i było mi strasznie gorąco ale to nie było nic tak bolącego jak ty opisujesz. A wiecie może co może być przyczyna bólu piersi w trakcie cyklu bo np dzisiaj umieram bolą mnie gorzej niż przed @. Ból piersi już odczuwam od kilku miesięcy ale lekarze mnie zbywają....zawsze bolały tydzień przed@ a potem spokój a teraz non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a wytłumaczyć mi ktoś może czy ten śluz płodny musi być widoczny zawsze? Czy może być tak że go nie widać a on tam w środku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie zawsze jest tak że jest on widoczny na bieliźnie ale jest on w srodku . wiec nie ma sie czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź ponieważ myślałam że nie mam tych dni płodnych nigdy ponieważ takiego śluzu u siebie na majtkach nie zaobserwowałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie ma sprawy. Tak jak mówiłam ja bardzo rzadko mam tak że jest coś na bieliźnie w te dni ale przy jakimś wysiłku lub przy badaniu szyjki na palcach mam go bardzo dużo.Więc bez obaw:) A starasz sie o dzidziusia może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak staram się i was podczytuję tylko właśnie z tym śluzem mi nie pasowało ponieważ wy piszecie np. Że dziś śluzu dużo albo dziś ze mnie aż cieknie to mnie martwi właśnie bo ja nigdy takiego czegoś nie zaobserwowałam u siebie nigdy . Może i był taki śluz ale teraz gdy się myśli o założeniu rodziny i o dziecku tym bardziej skupiam się na tym śluzie im bardziej ja się staram go zobaczyć tym bardziej jakby go nie było. Tym się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc nie martw sie o sluz, u mnie tez nie bylo typowego plodnego i jakos szczegolnie tego wodnistego tez nie mialam a jednak zaszlam w ciaze. kazda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bardzo bardzo wam dziękuję za odpowiedź pozdrawiam was wszystkie . Teraz jestem spokojna bo już myślałam za ze mną coś nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie mam dziś za bardzo czasu więc tylko na chwilkę wpadłam :)goście od rana :) mój mąż rzadko piję;) bardzo rzadko :) i ogolnie nie mam nic przeciwko temu ale nie lubie takich niespodzianek :) mój jak jest pijany to tez powtarza cały czas jak to mnie kocha i jaka to ja jestem dobra itp :) to miłe bardzo jest :) i ochote ma na sex zawsze ,no chyba że już tak zapije że nie da rady to wtedy się prześpi trochę i mnie w nocy budzi :) wczoraj chciał się bzykać ale mieliśmy w drugiej fazie zachować wstrzęmięźliwość wieć nic nie było :) sorki dziewczynki że tak tylko na chwilkę wpadłam ale muszę uciekac do gości :) jutro jade progesteron zbadac :) miłego dnia i miłego wieczoru wam życzę :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
kobiety mają to do siebie że prawie zawsze myślą że coś z nimi nie tak:) Ja mam np tak że leje się ze mnie gdy np jestem podniecona i mam dni płodne wtedy tego śluzu mam dużo i spływa mi czasem po udach ale jeśli bym nic nie robiła to nawet bym nie wiedziała że on jest.. Więc nie martw się będzie dobrze.a który to cykl starań ? czy dopiero zaczynasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska_zupka miałam bardzo podobnie w tym cyklu. Najpierw załapałam zapalenie pęcherza, niestety to choróbsko uczepiło się mnie i tak 2 razy do roku choruje na to. Dla mnie jest to okropne uczucie, płakać mi się chce ale nie boli mnie aż tak, zebym się zwijała. Do cewki żeńskiej bakterie dość łatwo się dostają i szybko mnożą. Staram się mieć zawsze przy sobie furalginum (na receptę lek niestety), pić dużo wody najlepiej z dużą ilością cytryny, jeść jogurty, należy wtedy zakwasić organizm. I w tym cyklu zaraz po zapaleniu pęcherza wzięło mnie przeziębienie, ból gardła, katar. Po preziębieniu stres w pracy i tak oto mój cykl się poprzestawiał. @ miałam dostać ponad tydzień temu w piątek a dostałam dopiero wczoraj czyli 8 dni po terminie...:( Jutro idę do lekarza ciekawe co mi powie i jakie badania zleci... Mam nadzieję, że coś się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie cieszę się że @ już jest bo wczesniej bedziemy mogli z mężem się starać. Poniżej uaktualnam o siebie tabelkę już trochę zapomnianąi zakurzoną :) Ten cykl miałam 37 dniowy, termin testowania wyznaczyłam sobie wg statej długości cyklu (29) - nie wiem czy to poprawnie??? Termin wypadnie mi na 1 czerwca...bardzo chciałabym otrzymać wspaniałą nowinę na Dzień dziecka :):):) takie moje marzenie :) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______9tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______9tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014 Nie wiedziałam jak wpisać cykle starań czy po poronieniu liczy się jako 1 od nowa czy jak ale napisałam 3 nie licząc tego kiedy zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam to drugi mc. Jak się staram w pierwszym nie wyszło dlatego zaczęłam ten cały śluz obserwować i doszłam do wniosku że u mnie nie ma żadnego płodnego ani nie płodnego dlatego zaczęłam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tajska i Margaret współczuję dolegliwości. Tajska musisz się zbadać jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×