Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ja badania robilam w Lux medzie, bo maz ma tam wykupiony pakiet rodzinny z dofinansowaniem z jego pracy wiec nie placilam nic za badania. wizyty u ginekologa tez tam mam, ale gdy pojawily sie u mnie plamienia to poszlam do mojego zaufanego lekarza , na nfz ale i tak sie skonczylo ze wyladowalam u niego w prywatnym gabinecie, bo w nfz nie mial dobrego aparatu usg. poki co biore luteine i czuje ze bardzo mi ona pomaga, nie odczuwam ostrych boli brzucha jak mialam na poczatku i wogole nie mam juz plamien. wiec jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
to super;) ja już czekam żeby dzidzie zobaczyć teraz już ma rączki,nóżki taka słodzinka;) Takatam dziewcyzna ja bym nie wytrzymała 2 czy 3 tygodni w niepewności, choćbym miała miasto z 30km to bym na bete chociaz jeden raz pojechała ale jak masz tyle cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was ciepło...ale zazdroszczę! Tutaj 9 stopni i wiatrzysko :/ Marzniemy nawet w mieszkaniu. W nocy było - 6 przy gruncie :( Ciąża mija mi teraz ok. Pierogi to jest to - ciągle za mną chodzą. Ruskie, z pieczarkami...dzisiaj właśnie te drugie robiłam. Mmmmniam! 10 tydzień i u mnie też brzuch widać.Tak, jakbym miała wzdęcie ciągle. Może dlatego, że miałam zawsze taki płaski brzuch. Ale w ubrania jeszcze wchodzę. Wagę mam swoją, póki co sprzed ciąży. Na początku piersi puchną, bolą okropnie - też tak miałam. Gościu - na ciążę brzuch bardzo boli jak na zwykły okres. Można te bóle pomylić. Jeśli coś przeciwbólowego bierzesz to tylko nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe brałam nic przeciwbólowego da się wytrzymać, zreszta jak wrociłam do domu to przeszło. Od fajek o tyle o ile , zapaliłam z nawyku , do kawy, ale do tej pory paliłam paczkę, dwie dziennie, teraz od soboty wypaliłam 3 papierosy i nie czuję chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Laurka już kiedyś pisałam co o becie myślę :-). Teraz wychodzę z założenia, że ona nie wpłynie na mój stan, więc się nie śpieszę :-). Ale nie mówię becie NIE :-). Ja mam tak, że jak mnie jakaś myśl dopadnie, to muszę teraz, już, natychmiast! Czekam właśnie aż ten moment nadejdzie :-). Test też od niechcenia kupiłam i zrobiłam. Akurat szłam wczoraj do apteki po coś innego i kupiłam go przy okazji :-). Gość myślę, że masz dużą szansę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto teraz pierwszy do testowania?? Brzoskwinko, a Ty kiedy betę robisz? :P To chyba już czas, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki i obeznane w temacie ciąży - poradźcie - czym brzuchol smarować? Znacie coś sprawdzonego? I gdzie najlepiej kupować ubrania? Zaraz zostanie nam pidżama i skarpetki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja kupuje sukienki odcinane pod biustem większy rozmiar i jest ok;) a brzuszek smaruje oliwką z Ziaji tylko podobno najprostsze sposoby są najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie balsam na rozstepy Palmers, podobno bardzo skuteczny, najlepiej stosowac zanim brzuszek zacznie rosnac. ladnie pachnie i nie jest tak tlusty jak niektore kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchow jeszcze nie kupuje, ale podejrzewam ze zwykle legginsy i jakies luzne tuniki beda najwygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja za 2 tygodnie testuje ale boje się strasznie jakoś , jak tylko nie mam wolną chwilę to o tym myślę. Obiecałam sobie żeby podejść na luzie ale jednak się myśli o tym czy sie udało... Obserwować na razie nic nawet nie bede bo za wcześnie. Na rozstępy polecam oliwkę babydream, tylko trzeba wcześniej zacząć smarować. Ja chyba nie będe robiła testu 19 tylko jeśli nie przyjdzie to 20 maja zrobię, Zawsze mam takie straszne uczucie jak widzę 1 kreskę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Papi - dopiero 3 cykl starań!! Ja też mało się starałam. Widocznie niektórzy tak mają, że z zaskoczenia musi przyjść :) Może i Ciebie zaskoczy tym razem coś pozytywnego :) Teraz relaks, sporcik lekki, spacerki i dużo pozytywnych myśli. Kobitki - znajdźcie sobie jakieś zajęcie. To naprawdę pomaga oderwać się od wszystkiego. Nie można dać się zwariować i zajechać i siebie i faceta ;) Bo co potem będziecie opowiadać dziecku, że była wzmożona produkcja czy że z miłości? To drugie zdecydowanie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę na allegro co polecacie. Kurcze, palmers odpada, bo mam jeden super balsam o zapachu kakao (uwielbiałam przed ciążą)...teraz mnie tak trzęsie na wymioty po nim..będzie trzeba z listą pójść do sklepu i na węch brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka najlepsza. Jeszcze możecie się zaopatrzyć w maść na opuchnięte nogi :p ale to pod koniec dopiero. Tylko nie pamięram jakiej firmy urzywałam. W rosmanie dla mam w ciąży znajdziecie ;) a co do ubrań to miałam jedne dżinsy ciążowe ale nie warto ich kupować tak szczerze. Bluzki takie jak przed ciążą tylko po, nie nadawały się już do noszenia bo się porozciągnęły :p no i tuniki i leginsy to racja. Ja chodziłam w ciąży zimą więc ciężka sprawa... nie macie się co jeszcze napalać na ubrania bo brzuchy wielkie to bedziecie miały dopiero kolo 5, 6miesiąca a to już będzie koniec lata. W pierwszej ciąży brzuszek późno wychodzi. Taka tam dziewczyna może już myśleć o większych ubraniach bo jest w drugiej ciąży i jej może wyskoczyć szybciej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to ja jestem przerażona, u mnie 3 miesiąc i ja już mam pączka. Każdy mi mówi, że widać :/ No to będę bambaryła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no to ładnie.;) Szykuje się duży bobas. A evilinka ile ważysz pewnie chudzielec z ciebie i dlatego już widać. Ja ważyłam 60kg przed ciążą a oponka zrobiła się dopiero koło 3- 4 mies. ale ubrań nie musiałam zmieniać. Tyle tylko że zamiana dżinsów na leginsy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Hej dziewczyny:) Ja też bym już chciała dwie kreseczki. Ale pojawiła się @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Hej dziewczyny:) też bym chciała dwie kreseczki ale..... pojawiła się @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
dzięki za wsparcie. Ja też trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny powiedzcie mi jak to jest ze śluzem po seksie?? czy jest możliwe coś takiego że nie wiem jak to powiedzieć... seks polepsza produkcje śluzu?? Że przed jest taki mieszany trochę płodnego trochę niepłodnego a po stosunku pokazuje się tylko płodny? i jeszcze jedno jak wygląda śluz wtedy gdy kobieta jest podniecona?? bo jakoś nigdy nie sprawdzałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z podniecenia jest przezroczysty taki :) No ja to taka średnia jestem. Ważę ok. 55 kg. Chuda od pasa w górę, ale mam spore nogi :/ Takie baleronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeroczysty ale rozciągliwy taki jak płodny?? Przy 55 kg grube nogi?? weź dziewczyno :p chyba w kostkach :D hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja troche czytalam o badaniu sluzu bo mialam z tym problem i czytalam ze 12h po seksie nie warto badac sluzu bo w srodku zalega jeszcze nasienie i ono jest wlasnie konsystencji sluzu plodnego i to moze byc zmylne ja waze 53kg przy wzroscie 165 i obawiam sie ze szybko wyskoczy mi pileczka na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka dzięki za info. Ale wy chudziny jesteście... moja najniższa waga to 59kg prze dość krótki czas :p tak to przy 63- 65najlepiej sie czuje. ;) więc jeszcze 4kilo za dużo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mialyscie moze kiedys taki mega ciagnacy bol w podbrzuszu? Normalnie mam wrazenie jakby mialo mi sie tam rozerwac, od kilku dni boli, najpierw myslalam ze to przed.owulacja ale owu mialam w sobote a bol coraz silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Szukam pocieszenia i słów otuchy... od 8 miesiecy staramy sie z męzem o bobaska i nic... Na poczatku staran wogole sie niestresowałam nie miałam myśli MUSZE ZAJSC TERAZ i przyszlo wielkie rozczarowanie... 1 kreska miesiac pozniej to samo itd... nie wiem juz co robic, zawsze kochalismy sie w srodku cyklu gdzie prawdopodobienstwo jest najwieksze i nic Robilam nawet testy owulacyjne i nic jestem 2 dni przed okresem ale czuje ze go dostane bo podbrzusze mnie przedwczoraj bolalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×