Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

rybcia nie miałam więc nie pomogę :( ryba spokojnie. mogę ci polecić stronę ovufriend.pl możesz tam sobie wszystkie objawy zapisywać i program pomaga ci w ustaleniu owulacji... :) Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam rok temu i ogolnie wyniki miałam super powiedział ze tylko dzieci robic ;) potem w czerwcu był nasz ślub i od wrzesnia sie staramy :) na poczatku nawet nie myslelismy- kochajmy sie dzis bo to ten dzień No a teraz jak tylko przxychodzi czas do okresu to wariuje normalnie ja juz chce te dwie kreseczki... teraz za tydzień jedziemy na urlop do polski takze odwiedze ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to dzieki dziewczyny jestescie kochane :) pierwszy raz jestem na takim forum i bylam prawie pewna ze nikt nie odpisze a tu niespodzianka :)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis test ale wyszedl negatywny... z drugiej strony powinnam dostac @ za dwa dni takze ciagle mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak pojedziecie do PL to się uda. :) odpoczniecie od tego ciągłego myślenia o ciąży i się uda, zobaczysz... Zapraszam do tabelki nowe dziewczyny. data na końcu to data kolejnego okresu ;) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014 rybcia niedługo wskakujesz do staraczek :D nie korci cię żeby w czerwcu zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam ja sie wpisac do tej tabelki? ( z gory sory jak to glupie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chyba juz wiem.. CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was kciuki dziewuszki:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz zostaje ci się dużo udzielać i aktualizować tabelkę ;) jeszcze raz witamy ;) dobra spadam spać bo mi brzuch zaraz pęknie... dobrej nocy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia - takie bóle miewam czasem kolo owulacji. Nie wiem czy przed czy po ponieważ nigdy testów owu nie robiłam. U mnie to taki bol ze kichnąć nie mogę. Jakby jajniki miały peknąć. Mówiłam lekarce ale jakoś to zbyła. Nie plamisz przy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka nie plamie, a ma to jakies hmm powiazanie? Martucha zeby bylo ciekawie to kochalismy sie w przeddzien owulacji i dzien po (owu wyliczona z kalendarzyka) wiec taka cicha nadzieje mam ze moze sie uda jednak a jesli chodzi o legalne starania to caly czas korci, co chwile doly lapie jak sie dowiaduje ze znajome w ciaze zachodza :p ale z drugiej strony szkoda stracic etat :) Fajnie tak miec urodziny z rodzenstwem :) zaoszczedzisz na imprezach :) Ryba koniecznie skonsultuj sie z ginekologiem jak bedziesz w Pl, moze Ci cos przepisze :) trzymam kciuki :) Dobra czas wysiadac z autobusu i do pracy :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witam nowe koleżanki. Martucha śluz z podniecenia jest taki rozciągliwy, jak płodny przynajmniej u mnie, więc jak się obserwuję, muszę to robić nie w momęcie podniecenia, bo inaczej można się pomylić i taki też śluz zostaje mi jeszcze po seksie jakiś czas. Rybcia, to pewnie będzie u Ciebie jak u takiej tam dziewczyny, że w najmniej spodziewanym momęcie, jak kochaliście się w przed dzień owu i dzień po, to szanse są duże. U mnie 16 dzień cyklu, szyjka się podniosła i otworzyła, ale śluzu nie ma więcej, czasem pojawi się, ale taki wodnisty, więc czekam jak się sytuacja rozwinie. Brzoskwinka, to tym razem muuuuuusi być dobrze skoro progesteron jest taki ładny. A od ilu jest norma? Matko dziewczyny, jak ten czas leci, Ewilinka i Laurka mają już 10 tydzień, zaraz będą wyprawki szykować i pisać o płci i imionach dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Momi :) to by byla taka planowana wpadka, na wszelki wypadek zrobie jak najszybciej badania do pracy :) Wlasnie ciezarki nasze, jakie imiona planujecie? Moze byl juz ten temaat ale tyle tu tego jest ze nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
Cześć Dziewczyny.Od jakiegoś czasu wypatruję z niecierpliwością 2 kresek.Teraz mam do Was pytanie.Cykl mam regularny co 28 dni.Jednak w tamtym miesiącu @ przyszla w 24 dc.Wedlug moich obliczeń kolejna powinna być dziś.Objawów kompletnie żadnych,choć zawsze był ból piersi,podbrzusza ,przeogromny ból głowy.Na dodatek,choć wiem,że przy ewentualnej ciązy to zdecydowanie za wcześnie,od jakiegoś czasu kilkanaście razy dziennie musze korzystać z toalety,delikatne zawroty głowy,uderzenia gorąca.Któraś z Was była w podobnej sytuacji ?Mam nadzieję ze znajdzie się któraś która a nóż napisze to co akurat bym chciała uslyszeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja miałam uderzenia gorąca. Wszyscy mówili ze zimno a ja się zgotowałam. Bóle głowy miałam. Zawroty miałam raz tylko. Bagatelizowałam to bo czułam bóle jak na @. A temperaturę masz wyższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czerwone szpilki najlepiej zrob test jutro rano np.;) z tymi @ to róznie bywa ja jedna miałam co 28 dni a potem co 30,33,35 robiła sobie co chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone szpilki ja mam uderzenia gorąca i podobne objawy po clo .po luteinie miałam przez jakiś czas straszne zawroty głowy ale jakoś przeszły.bierzesz coś ? nie chce cię straszyc ale jeszcze jakiś czas przed ślubem miałam podobne objawy i miałam wtedy boleriozę.nie miałaś jakiegoś kleszcza ? ja mieszkam koło lasu więc jestem ciągle na nie narażaona,ale od czasu choroby już nie chodzę do lasu,a kiedys jak poszłam jagód na zbierać miałam 11 na raz ! i nie miałam nigdy tzw rumienia który jest 1 objawem boleriozy a jednak załapałam to g***o. momi norma wg mojego laboratorium dla fazy lutealnej to 4,20-16,30 więc mam spory zapas :) evilinka nie wiem kiedy iśc na bete :) niby termin mam na piątek.w niedzięlę mam komunię na śląsku 600 km ode mnie i od sb do pn mnie chyba nie bedzie.i z jednej str sobie myslę że zrobię jak wrócę jesli @ sie nie pojawi ale z drugiej str myślę że może lepiej było by zrobic w piątek i jeśli by coś już wyszło miec wynik przy sobie tak na wszelki wypadek,bo jakby coś sie działo to moja lekarka mi nic nie zrobi przez tel.no nie wiem sama .co mi radzicie dziewczyny ?:) ryba może warto powtórzyc za jakiś czas wyniki,płodnośc to nie jest rzecz stała i przez rok czasu wszystko mogło sie diametralnie zmienić.życzę ci szybkiego zaciążenia :) dziewczyny weźcie mi powiedzcie co ja mam robić cały dzień ? :) poćwiczyłabym sobie ale nie moge przeciez;/ a wiecie jak mnie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
brzoskwinka ja bym zrobiła w piątek. wolałabym wiedzieć przed tak długa podróżą, poza tym uważaj na siebie w samochodzie w tym sensie ze usiądź wygodnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwoneSzpilki5
Temperatury właśnie nie mierzyłam,bo dziś wstałam przekonana ,że @ bedzie tak jak zawsze była,bo zawsze w nocy przychodziła.A tu nic.Zrobię jutro test rano.I mam nadzięję ,że zdarze,a @ mnie nie ubiegnie :) z drugiej strony przytulanki były dwa dni pod rzad,a na trzeci dzień była owulacja,bez zabezpieczenia oczywiście.Wiem,że nie mogę sie nakrecac ,ale jejju jakby to było juz.TO bedzie chyba najdluzszy dzien i najdluzsza noc jak do tej pory .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone szpilki oby były dwie krechy :) laurka tak chyba zrobię :* dzięki :* mam nadzieję że droga chociaż bedzie jakaś dobra bo jak się trafi dziura na dziurze to nie wiem jak ja dojade :) wgl dziewczyny troche sie boję tej podróży.tak się to musiało złożyć w jednym terminie wszystko.ale jakoś to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja się boje takich podróży długich bo już 2 koleżanki jechały na urlopy kilkanaście godzin i potem miały krwiaki może przypadek może nie ale nikt tego nie wie skoro wcześniej nie miały, a kilka dni po wycieczce już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. U mnie dzisiaj 28dc. Myślałam że temp dzisiaj podskoczy, więc przytulanki były :) a ona tak spokooojnie tylko idzie w górę. Pogoda dzisiaj okropna, deszcz pada. A już tak ciepło było... Momi dzięki bardzo :) :* Brzoskwinka ja też bym chyba zrobiła przed wyjazdem. Bedziesz wiedziała na czy stoisz. CzerwoneSzpilki trzymamy kciuki z całych sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka nie strasz mnie .ja tez się boję ale co mogę zrobic.widzę ich raz na kilka lat.a już wcześniej potwierdzilismy i obiecalismy małej że przyjedziemy.nie miałam pojęcia że mi akurat wtedy wypadnie termin @ .oj bedzie dobrze.wezmę sobie poduszke ,zrelaksuję się,pośpię sobie w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie strasze coś ty. tylko jednej lekarz powiedział ze to przez kilkugodzinna siedzaca pozycje mogło się coś wydarzyć wiec rozłóż siedzenie poduszeczka kocyk i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede męza prosić żebyśmy przerwy robili :) wyjde rozprostuje nogi .szczerze mówiąc to mi się za bardzo nie chce jechać nawet.7-8 h w samochodzie ;/musze w jakieś ksiązki się zaopatrzec chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
U mnie 17 dzień cyklu więc jeszcze muszę poczekać trochę na coś konkretnego. Brzoskwinka mnie też kusi żeby ćwiczyć,mam na uczelni akurat trochę luzów więc więcej czasu a pogoda piękna. Ale chyba nie będe ryzykować choć ciągnie mnie do biegania. Ale gdy doczekam się 2 kreseczek i będzie wszystko dobrze to będę sie ruszała jakoś bo nie usiedzę bez ruchu. Też mam komunię ale ja lubie takie rodzinne spotkania;) Dziewczyny ja mam pytanie. Jeśli kochaliśmy się raz i po godzinie czy 2 znowu to czy tamto nasienie było jakoś uszkodzone przez to nowe, choć i tak drugi stosunek nic by nie zadziałał po tak krótkim odstępie ale tak sobie teraz pomyślałam że może coś z tamtym plemnikami się zrobiło choć wydaje mi się że wszystko we mnie wleciało i nic nie wypływało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ktoś poruszył temat plamien miałam ten problem pojawiały sie około w 14 dniu cyklu byłam z tym u genikologa i powiedział ze to absolutnie normalne to poprostu silna owulacja takze nie ma sie co martwic powinnam dzis dostać @ale ciagle nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela długo starała sie o dziecko i ginekol powiedział jej ze od 6 dnia okresu ma się kochać co drugi dzień nie jest niby dobrze kochać sie bardzo czesto ( mam na mysli 2-3 razy dziennie) nawet w czasie owulacji bo plemniki śa produkowane 90 dni! wiedxzieliscie o tym? i jesli kochasz sie zbyt czesto to jajka faceta nie sa w stanie wyprodukowac dobrej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×