Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość karnataka
Nie wiem czy 2h to nie za szybko, słabo sie na tym znam. Ja znowu przyjęłam codzienną "taktykę". Wiem, że zbyt często też niedobrze bo mało plemniczków w nasieniu, ale staramy się na konkretne pozycje (bliskie szyjce) ;) żeby nawet te mniejsze ilości miały bliżej :D Martwi mnie tylko, że już 18dc a ja nie mam żadnego bólu piersi, jak to zwykle po owu bywa. Nie jest mozliwe żeby sie przesunęła, co najwyżej martwie się że pęcherzyk mógł nie peknąć :( Czy każdej z Was tak bardzo dłuzy się druga faza cyklu? :P Bo ja mam wrażenie że trwa całą wieczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karnataka, dla mnie cykl trwa cala wiecznosc a szczegolnie 3 dni przed okresem... masakra a jakie sa najlepsze pozycje na pieska tak? ja to mam taki problem ze zaraz wszystko i tak wylatuje tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole cycki mnie przed okresem nigdy nie bola ale chyba dlatego bo mam maciupenkie::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
na pieska najlepiej wtedy jeśli chodzi o mnie to nic nie wylatuje ,oczywiście w dni płodne ale też misjonarska jest dobra. Biorę sobie poduszkę pod tyłek i nic nie cieknie że tak powiem... Mnie to okropnie już bolą piersi nie mogę wytrzymać już no i ma jeszcze rwania dziwne w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się dłuży najpierw czekanie na owu (zwłaszcza że nie mogę małpy złapać), a póżniej czas do okresu, czyli cały cykl :P Ja wiem kiedy owulka była dopiero jak @ przyjdzie :P zobaczymy w tym cyklu czy ją ustrzelę ;) a jeszcze mam takie pytanie do was... Czujecie coś po seksie?? Tzn jakieś burczenie, ból, tak jakby wam coś w środku płynęło?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliscie kiedys problem z pecherzem przez to ze kochacie sie bez zabezpieczenia(tzn. zapalenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martucha nigdy nic takiego nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja to bez zabezpieczenia kocham sie 3 lata.. i zawsze myślałam że coś nie tak jest bo nie wpadaliśmy. ale co masz na myśli burczało?? wątpię że mam fasolkę bo za szybko by to było jakoś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez małpy ustrzelic nie moge chyba bo 8 miesiecy i nic od tego cyklu zaczne mierzyc temperature TAM sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Chcę dołączyć do tabeli. Mam 29lat. to w sumie starania o drugie dziecko ale jestem tak samo nakręcona jak z pierwszym z którym jak odpuściłam to zobaczyłam dwie kreski. niby nie mam musu ale ja chce mieć druga dzidzie :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a jak sie starałaś o pierwze dziecko to za którym razem?? i miałaś jakieś objawy przed testowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć, odpiszę pobieżnie, za co przepraszam, ale muszę zaraz śmigać. Ryba88 powtórz badania, Brzoskwinka ma rację, że przez rok się mogło wszystko zmienić. A nasienie mąż badał? Może też powinnaś chodzić na monitoring cyklu? Rybcia1987 może ty w ciąży jesteś??? Szkoda, że to odkładasz, może nie uda się za pierwszym razem, ale z drugiej strony rozumiem, że nie chcesz zostać na lodzie, jeśli o pracę chodzi. Życzę, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. CerwoneSzpilki5 pozostaje ci zrobić test jutro z porannego moczu. Trzymam kciuki. Brzoskwinko lepiej zrób betę przed wyjazdem, bo musisz wiedzieć co i jak. Martucha też tak słyszałam, że w drugiej ciąży brzuch wcześniej jest widoczny. W pierwszej to naprawdę długo nie miałam brzucha. Zobaczymy jak teraz. Dziewczyny ja jeszcze nie kupuję ubrań ciążowych i nie wiem, czy będę :-). W pierwszej ciąży miałam dwie pary spodni typowo ciążowych i naprawdę byłam zadowolona, było mi wygodnie w nich :-D. A bluzki i swetry, bo zimę w ciąży zaliczyłam, to kupowałam normalne. Byłam u lekarz dziś. Oczywiście nie planowałam tego, o 7:30 coś mnie tchnęło i zadzwoniłam, żeby umówić się. Lekarz na NFZ, a ja dopiero pierwszy raz w życiu do niego poszłam. I JAKIEŻ BYŁO MOJE ZDZIWIENIE!! Byłam pewna, że teraz nie będzie nic jeszcze mógł wyczuć w zwykłym badaniu, a on powiedział, że macica jest rozpulchniona i że to prędzej 7 tydzień lub dalej!!! Ale powiedział, że może być tak, że hormony już pełną parą pracują i dlatego tak jest. Jutro rano zrobię betę - dał mi skierowanie. Byłam w ogóle w tej przychodni pierwszy raz. W zeszłym roku się przeprowadziliśmy i jeszcze się nie rozeznałam co, gdzie i jak. Z dzieckiem chodzę do innej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie wpisuj po mnie:) witamy:) ( wytnij tabele i wpisz sie na koncu po mnie) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka skopiuj tabelke i dopisz się ;) papi no włsnie nie wiem jak to opisać... takie uczucie jakby ci w dole brzucha coś bulgotało . jakby wlać do brzucha wodę i wstrząsnąć... :P albo jakby ... no nie wiem z przelewaniem wody mi się to kojarzy. ryba a co do pęcherza to kiedyś tak. teraz już żadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Papi to podejrzane, że 3 lata i nie wpadliście. Już kiedyś pisałam, że kuzynka, koleżanka (i siostra też) miały problemy z prolaktyną. Przez to nie mogły zajść. Ale ty się przecież badałaś. A nasienie męża? Papi trzymam kciuki, żebyś się nie stresowała. Czarnulka witamy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki martucha! pocieszyłaś mnie myslałam ze to tylko ja taka dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
karnataka może brak bólu piersi to DOBRY ZNAK? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje pojde teraz do ginekolog ...... mam nadziemje ze ze mna wszystko ok.... a moze to tez przez to ze mialam 3 razy zapalenie pecherza w ciagu tych 8 miesiecy starań.... za kazdym razem u lekarza mowilam ze staramy sie o dziecko i dawal mi wtedy odpowiednie antybiotyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kochamy się bez zabezpieczenia już ponad 3 lata i też żadnej wpadki. Oczywiście mówię o stosunku przerywanym a nie do końca. jakbyśmy kochali się tyle czasu i nic by nie wychodziło to bym dawno już wam płakała że jestem jakaś wybrakowana albo coś... Jak to już kiedyś gdzieś pisałam taką "antykoncepcję" trzeba używać z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
dziewczyny pomóżcie mi, ból jajników jest przed czy po owulacji. bo mnie jajniki bolą kilka dni już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym włśnie problem że boleć mogą przed i po owulacji... żeby wiedzieć kiedy ona wystąpiła mniej wiecej ( bo dokładnie rzczej nie wyznaczysz) trzeba jeszcze mierzyc temp sprawdzać śluz albo szyjkę , ewentualnie robić testy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdaje ze w trakcie owulacji.... ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
do papi11. 6 cykli się staraliśmy i zrobiłam test po dwóch dniach jak się spóźniał @. nie miałam żadnych objawów poza brakiem @, były dwie kreski i teraz mam 8 miesięczna dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
ryba88 no to sie wpisuj po mnieusmiech.gif witamyusmiech.gif ( wytnij tabele i wpisz sie na koncu po mnie) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u was?? MalinkA, gosczula, mamabeata... znowu trzeba tabelkę odświerzyć?? Taka tam dziewczyna smigaj do ciężarówek :P tajska a co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
no my też przerywany ale i tak sie czasem zastanawiałam jak to jest że nie którym przerywany wystarczy żeby wpaść a my 3 lata i bez niczego...ja czasami to mam krwawienie około owulacyjne ale w tym cyklu nie miałam trochę mnie pociągnęło po brzuchu i tyle jajników też nie czułam .... ale mnie jeśli bolą to przed owulacją a potem mam to krwawienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
my też przerywany i nie wpadliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężusiem też sie nie zabezpieczaliśmy :) jeszcze z rok czasu przed slubem i teraz już po ślubie dwa,i u nas nie było stosunku przerywanego,zawsze mąż kończył w środku i nie wpadliśmy. czarnulka jajniki mogą boleć kilka dni przed owu,w trakcie,kilka dni po owu,moga boleć od owu do samej @ ,i czasami niekoniecznie to jest ból związany z samą owulacją,jajniki produkują hormony przez cały cykl więc mają prawo boleć :) papi ja tez mam coś takiego że w dni płodne mi nic nie wypływa,wtedy szyjka jest otwarta dobrze i nie wylatuje ze mnie to nasienie jakoś :) i też praktykujemy z poduszką pozycję często :) co do częstego sexu,ja się za bardzo nie znam na tym ale moja lekarka mi nie kazała kilka razy dziennie,bo przez codzienne kochanie czasami juz to nasienie może byż słabsze bo i facet po pracy zmęczony i wgl,a co dopiero kilka razy dziennie.pamiętam że na początku starań nam się tak zdarzyło że w płodne kochaliśmy się wieczorem i rano po przebudzeniu,ale wtedy to mój mąż totalnie był wyczerpany po tych dniach płodnych :) dobrze jest przed dniami płodnymi kilka dni się wstrzymać to nasienie bedzie troszkę lepsze :) ja dzisiaj posadziłam sobie kwiatki w doniczkach i poustawiam je na takich pieńkach pomalowanych :) byłam w bibliotece i wypożyczyłam sobie kilka ksiązek żeby czytać jak mi się bedzie nudzić :) właśnie załadowałam sobie luteinke pod język i czekam aż sie rozpuści .trochę mnie brzuch zaczyna boleć.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×