Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Karola myślę, że na każdego przychodzi pora :-). Jest sporo dziewczyn około 30, jak na przykład ja - 27 :-). Znam przypadki, że kobiety żałowały, że wcześniej nie zostały mamami. Ja pamiętam jak zostałam mamą, czułam, że mogę góry przenosić, miałam naprawdę mnóstwo energii, cierpliwości, zawsze miałam siłę wstawać w nocy, nigdy nie narzekałam, nic mnie nie bolało. Teraz czuję, że będzie trochę ciężej, mam chyba mniej sił :-). Widzę sama po sobie. Kiedyś chodziłam spać o północy i później. Teraz między 22-23, w porywach do północy, ale to jak jakiś film oglądam, choć i tak zdarza mi się przysnąć w trakcie. Jest to świadoma decyzja o macierzyństwie w wieku 30 lat i później, i bardzo dojrzała. Podoba mi się takie podejście. Ale ja chciałam mieć drugie dziecko jeszcze przed 30 urodzinami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
no tak racja.. a ja chce do 34 roku miec drugie więc ciekawie:-) zawsze to jakieś rozwiązanie jedno za drugim mieć i już heh:-)a może bliźniaki będą moja babcia miała bliźniaki- mojego tatę, a mój mąż jego babcia to bliźniaczka i w rodzinie dużo bliźniaków , powiem szczerze, że mogły by być bliźniaki za jednym zamachem :-) a to by było hehe, trzeba poczekać do @ a co do siły to racja ja już po sobie widzę że po 21 to muszę się położyć. Pracuje z maluszkami więc widzę że powoli baterie mi się wyczerpują i muszę często ładować w weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od wczoraj straszny nastrój. Jestem zła czy zdenerwowana, sama do końca nie wiem. U mnie często nastrój idzie w parze z pogodą. A leje od wczoraj. Nie można wyjść, nie mamy co robić, skończyły mi się pomysły na zabawę, czuję się jakbym była uwięziona w czterech ścianach. To chyba jednak złość. A jak wasze nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
u nas to samo...leje od wczoraj..wzięłam się za sprzątanie domu..jak tak dalej będzie to w ciuchach generalne porządki zrobię bo co innego:-) jeszcze mi do końca nie przeszedł katar, osłabiona jestem, biorę jeszcze leki ale ta pogoda faktycznie przytłacza i to na dodatek weekend. ale pozytywne wieści słyszałam że jutro ma nie padać a ile w tym prawdy to się okaże:-) a w jakim wieku masz dziecko może coś doradzę odnośnie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Chwile mnie nie bylo i znowu 2/3 strony musialam przeczytac:) Brzoskwinko jestes dowodem na to jak kobiety organizm jest skomplikowana maszyna..Moze bedzie to glupie co napisze ale mze zaszlas w druga ciaze chwile po tamtej?? Czasem slyszy sie o kolejnym pecherzyku ktory pojawia sie...Ale oczywiscie strzelam;) Bardzo dziwne ze beta Ci rosnie...az sama jestem ciekawa co Ci jest! A nie myslalas isc prywatnie do jakiegos gin w trybie natychmiastowym ze cos dzieje sie z Twoim organizmem? Wczoraj slyszalam od kuzynki mojego chlopaka przerozne opowiesci zwiazane z ginekologami ze wnioskuje jedno: jak jeden prowadzacy nie pomaga lub wlasnie ma ograniczone mozliwosci to dla swojego sumienia skonsultowac swoj przypadek jeszcze z innym gin. Kuzynka mojego M opowiadala ze jej kolezanka miala takiego gin ze nadzerke pomylil z zaawansowanym rakiem i chcial jej wszystko usunac tj macice, jajniki...OpPoszla do innego gin i powiedzial ze owszem byly jakies zmiany na szyjce ale jeszcze do uratowania a za to miala wielka nadzerke i przypominala z wygladu raka...Skonczylo sie tak ze przeszla operacje i narzady rodne nienaruszone. I do tego gin co chodzila i mowil ze rak to prywatnie chodzila. Dlatego trzeba uwazac i konsultowac swoje zdrowie z innymi lekarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
A ja w pon znowu mam sadny dzien bo monitoring:) Ciekawe czy to clo cos dalo..A co ciekawego co po nim zauwazylam!! Jak skonczyl mi sie okres to oczywiscie wzielismy sie do roboty i mam tyle sluzu jak nigdy...Doslownie w pewnym momencie mojego M nie czulam bo mialam fontanne w srodku:) Ale mam tez problem...chyba mam jakas infekcje bo jak siedze czy chodze to czasami czuje klucie i pieczenie w srodku. Musze o tym gin powiedziec. W ogole myslalam czy nie zalogowac sie i zrobic sobie stopke od kiedy staramy sie, od kiedy biore clo itp...to byloby dobre bo mialabym wglad co do czego i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas pogoda przepiękna. Chcecie to wam trochę wyśle ;) Taka tam dziewczyna my dzisiaj robiliśmy domowy budyń. Wiem ze to nie zabawa ale moje dziecko kocha słodkości i mieszanie w garnkach :P Pierwszy raz robiłam taki powiedzmy "swojski" :P zazwyczaj kupny z torebki i powiem wam że nigdy w życiu już nie kupie w sklepie. taki domowy o niebo lepszy ;) Tajska fajny pomysł z tą stopką... podkradnę ci pomysł jeśli można ;p fajnie by było jakby każda z nas sobie wpisała ile już się stara kiedy testuje itp informacje. Miałybyśmy wszystko na bieżąco i nie musiałybyśmy się dopytywać za każdym razem ;) Poza tym u mnie spokój. sucho i nic się nie dzieje. dopiero 6 dc. zobaczymy jak będzie tym razem. Aż się boję tego cyklu bo nie wiem czego się mam spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____6 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola moja córka ma 4 lata. Bardzo dużo się razem bawimy, ale ona po 5 minut wszystko robi, a potem się jej już odechciewa, więc mi się pomysły kończą :-). Ja poćwiczyłam trochę i mi napięcie przeszło. Chwilowo. Jak przestanie lać, to oczywiście pójdziemy na dwór po kałużach w kaloszach pochodzić ;-). Dziś też już mnóstwo rzeczy robiłyśmy, między innymi czytanie (uwielbia), rzucanie piłki, pisanie na tablicy i tak dalej (nie chce mi się tego wszystkiego wypisywać ;-)), nawet poćwiczyła ze mną. Lubi wycinać, ale rysować nie lubi. Tajska zaloguj się :-). Oby w poniedziałek było wszystko ok. Ale to jeszcze będziemy c***ewnie życzyć ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska to kłucie to może być po clo.clo silnie stymuluje jajniki i nie tylko do pracy,mnie w pierwszym cyklu strasznie bolały i kuły jajniki,oczy,głowa i miałam takie objawy jak przy menopauzie,dopiero w nast cyklu trochę osłabły. ja też troche rozmyślałam nad tym co jest grane,i próbowałam sobie to jakoś tłumaczyć,że może miałam jeszcze drugą owu czy coś,może przez tą podróż się coś poprzestawiało,ale tak jak liczyłam to od poniedziałku ten przyrost już by się zgadzał,tylko co z tym wynikiem z tamtego piątku?może tamten był jakiś zły,no ale przeciez nie biore żadnych leków które mogłyby go zafałszować,nospe wziełam przed badaniem i wody się troche napiłam,a no i cukierka zjadłam bo miałam pusty żołądek i źle się czułam...nie wiem.wczoraj oczywiście przestraszona przez dziewczyny dzwonię do lekarki czy nie można wcześniej i mówię że się naczytałam o ciąży pozamacicznej przy takich spadakch,i ona mnie uspokoiła i powiedziała że nic nie jest przesądzone że to ciąża pozamaciczna,może to byc normalna ciąża tylko źle się rozwija,a moze się okazać że wszystko bedzie ok i mam się nie denerwować na zapas,tym bardziej że nic mnie nie boli narazie i nic sie nie dzieje.w poniedziałek ide na powtórkę bety i z wynikiem do pracowni.a tak wgl to w nocy nie mogłam zasnąc bo było mi niedobrze,wiec może to dobry znak.do tego nowego gina tez dzwoniłam żeby sie umówić prywatnie ale on najwczesniej może mnie przyjąć w środe przy dobrych wiatrach bo we wtorek dopiero do miasta wróci.a o tym bólu brzucha co pisałam to taki delikatny ból brzucha i nie taki okresowy,troszkę inny,czasami mi się wydaje wgl że ten ból jakoś jest związany ze wdęciami,bo od jakiegoś tygodnia mam wzdęcia,i najbardziej męczą mnie wieczorem i wtedy mnie lekko boli brzuch. tajska bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się ułoży..ja sie tylko zastanawiam nad tą luteiną jak to będzie czy faktycznie okres mi wcześniej przyjdzie, ważne żeby było wszystko regularnie a nie żeby się trzeba było zastanawiać kiedy mogę produkować a kiedy nie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna- zabawa w chowanego jest fajna:-), ostatnio w szatni schował mi się do szafki chłopczyk i go szukałam a ten cwaniak tam siedział i się śmiał:-D niecałe 3 latka, dodatkowo lubią bawić się w magiczny worek- wkładasz różne rzeczy a one uwielbiają zgadywać przez dotyk co tam jest:-) myślę,że taniec dzieci uwielbiają, pupa im wtedy fajnie chodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko pozostaje ci zrobić betę, ale bez względu na wyniki poszłabym do tego innego lekarza. Czasem warto zasięgnąć opinii innego lekarz. Np. co uważa o tych betach. Nie liczyłabym na błąd w laboratorium, ale brała to pod uwagę. Chciałabym, aby wszystko było dobrze. A powiedz, który tydzień ci wychodził i przy jakim wyniku bety? Przy tej niskiej z poniedziałku zgadzał ci się tydzień ciąży z wynikiem? A ten trzeci wynik w porównaniu do tego z poniedziałku był dobry? Tzn. odpowiedni przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia będziesz najprawdopodobniej przyszłą mamą:-) ponów test za jakieś 2 dni żeby się upewnić ale to sugeruje ciąże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia chyba czas pomału gratulować ja pierwszy test też taki delikatny miałam, na drugi dzien kreska była mocneijsza i poszłam na bete. moze sie wybierzesz w poniedziałek?a nawet jak sie udało nie musisz narazie mówic w pracy więc umowe dostaniesz a na zwolnienie też nie musisz iść jak będziesz sie dobrze czuła więc nie będą mówić ze kłamałaś czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna jesli patrzac na poniedziałkowa i wczorajsza bete to przyrost chyba jest ok,jesli co 48 h powinna przyrastać o min 66% .a co do tygodnia to nie wiem bo na wynikach nie mam podanych takich norm.pójde do tego drugiego lekarza.a przez weekend jak się bedzie coś działo (odpukać ) to izba przyjec. rybcia gratulacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia gratulacje, ja mialam identyczna kreske a na drugi dzien juz wyrazniejsza! super!!!! z czy Ty nie bylas przyszla staraczka?:))))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktywniam tabelke bo u mnie juz 10tc Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______10tc______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____6 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia powtórz jutro test jak masz mozliwość zrób bete i za około 3 tygodnie umów sie do lekarza oglądnąć swoją kruszynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bylam przyszla staraczka, w szoku jestem, nie wiem czy sie cieszyc czy nie, boje sie zebym nie poronila znowu, kurcze jeszcze na wesele jade wlasnie i az odechcialo mi sie, zastanawiam sie czy dobrze zrobilam, bo za duzo nalalam na test moczu i wylal mi sie na ten pasek co sa kreski, jak myslicie, moglo to miec wplyw na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tego niewiemy. zrób jutro kolejny test będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co tu się dzieje kochane, Rybcia, co prawda Twojego testu nie zobaczę, ale z tego, co tu piszecie, to jest powód do radości. Właśnie, apropo umowy o pracę, to nie martw się, nie pamiętam co pisałaś o tym kiedy mają Ci przedłużyć i nie pamiętam też do którego tygodnia ciąży jest obowiązek poinformowania pracodawcy o ciąży, ale napewno nie masz się czym martwić, nawet jak teraz zaszłaś, to nic Ci nie grozi. Z tego wynika, że im mniej człowiek się stara, tym łatwiej zajść. Ja też zastanawiam się nad zaprzestaniem mierzenia temperatury, bo nic z tego nie rozumiem np wczoraj miałam 36,3, a dzisiaj już 36,6, więc skoro owulacji nie było, to skąd taki przeskok? Nie wiem, może zostanę tylko przy śluzie? Apropo tego mojego polipa, to lekarka coś mówiła, że ma około 1 cm, ale dokładnie nie pamiętam, w każdym razie nie mówiła nic o tym, żeby dać mi luteinę na złuszczenie tego, tylko, że ją wypisze po zabiegu na uregulowanie cykli. Karola, apropo wieku, tomoim zdaniem nie ma się czym martwić, z tego, co się orjentuję, to płodność spada po 35 roku życia, a apropo sił i cierpliwości, to moim zdaniem, to, że masz 30 lat, a nie 28, to nie ma znaczenia. Co innego, gdybyś była przed 40, ale to nie jest tak, że kończysz 30 lat i pyk, nagle czujesz się bardziej zmęczona życiem. Najważniejsze, żeby czuć się psychicznie gotowym na dziecko, a wtedy siła i cierpliwość też się znajdą, jak jesteś zdrowa, nie masz nadciśnienia itp, to spokojnie napewno będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 lat i zaszłam szybko. Inne kobiety mają 20 i mają problem. Nie ma reguły. Znam kobiete która kilkanaście lat nie mogła zajść. Poddali się z mężem i uznali ze wrócą do mysli o dziecku i adopcji. Wpadli wtedy raz za razem. Miała wtedy 38 lat :) trzeba namiętnie się kochać i czerpać z seksu czystą przyjemność i to działa ;) Następną wizytę mam 2 czerwca. A płeć to jak pytałam dopiero po 20 tygodniu :/ Marzę u coreczce. Choć z drugiej strony chce aby ten maleńki człowieczek był po prostu zdrowy. Ja dopiero teraz zaczynam czuć ciążę..tzn fakt że nie jestem sama. Chodzi to to za mną nawet na kibelek ;) Popija wody płodowego i sika mi do brzucha. Kurcze jakie to wszystko dziwne :P Bąki i wzdecia, opuchlizny i cała kobiecość idzie w las, hehehe. Brzoskwinko - wzdecia miałam gigantyczne. Nie dało się oddychać. I to takie powietrze niekoniecznie na gazy ;) po prostu mega rewolucja w macicy! A u mnie słońce i 24stopnie! Cała Polska zimna a na Mazurach było pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ojej a czmeu tak późno mi lekarz powiedział ze 14/15 tc juz powinno byc wiaodmo na 99% jak dzidzius sie dobrze ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×