Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Ostatnio mi też wycięli numer że napisali że paczka się odebrała w drugim mieście sama, nikt tam nie mieszka , mieszkanie stoi puste, no paczka się Pani odebrała pod tym adresem , chyba duch babci ją odebrał :P kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście..nie miałam jak odpisać bo co weszłam to nadrabiałam a miałam dziś sporo rzeczy na głowie. Też mam swoją działalność i wiem co to za "bajka" ;). W dodatku w małym mieście..ale pracować muszę do końca. Z resztą jak się pracuje głównie w domu przed kompem to łatwiej. Czasem są tak ciężkie dni w tej ciąży ze dziękuję bogu za taką robotę ;) Laurko - wrzuciłam tabelkę z 12 tygodniem ale ktoś z Was skopiował starą i znów wyskoczył 11 :/ Fakt, już 13 tydzień. Piszę teraz z tel więc nie skopiuję. Wszyscy mi mówili ze po 12 skończą się mdłości..a tymczasem jest gorzej. W nocy mam gehennę :/. Staram się zjeść coś lekkiego na kolację ale nie działa. Próbuję jeść różne rzeczy i po wszystkim to samo. Czuję że zaczną się wymioty lada dzień a raczej noc. I będzie to samo co z siostrą Momi. Umieram dzisiaj znowu i spać się nie da a muszę wstać po 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a Wy z mężem macie jak się starać przy synku? ;) Zawsze zastanawiało mnie jak to jest "po" dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ale masz przeboje. My z mężem też często zamawiamy paczki. Już nas wszyscy znają;) Ale takich przypalów nie było. Znam natomiast stres jak otwierasz paczkę a tam "dupa". Drukarnia nam kiedyś materiał taki okropny przesłała ze reklamacje trzeba było składać. A materiał też za chyba 6 czy 8 tysięcy. Podrapane porwane, masakra. W takich chwilach można zejść na zawał ;) Jeden kurier to wali do męża na "ty" a jak raz ja odebrałam to tekściki puszczał ;) raz to prawie na obiad się wprosił tak mu pachniało. Ale czasem gdyby nie kurierzy, zwłaszcza zimą to człowiek innego człowieka w ciągu dnia by nie widział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka jak "po" dziecku? jakoś dajemy radę albo jak śpi albo pod prysznicem itp... ;) musimy sie bardzo nagimnastykować żeby nas nie przłapał bo jego jest wszędzie pełno. No ale seks z odrobiną adrenaliny jest najlepszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______5 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& lt; AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Evelinka zmieniłam dla ciebie tablke;) ja jutro wkraczam w 13 tc;) jak twój brzusio? ja teraz tylko sukienki uwielbiam i na tą pogode idealne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczybna a nie masz konkretnej daty porodu? może urodzisz jeszcze w grudniu i dzieciaczki będą z jednego rocznika;) a blisko mieszakcie z siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Taka tam dziewczyna, moja siostra ostatnią miesiączkę miała 6 kwietnia, to gdzieś 6-7 tydzień będzie i już się nie może doczekać serduszka. Będzie miała podobny termin do niektórych z Was. A co tam u niebawem testujących? Czarnulka, Werona, Margaret i inne dziewczyny, których nie wymieniłam, a się tu udzielały i ucichły, piszcie co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ale Ty masz przeboje z tymi kurierami :) taka tam dziewczyny właśnie ?czemu nie masz konkretnej daty :) lekarz Ci jeszcze nie wyznaczył tak ?:) jak chcesz to moge Ci tak orientacyjnie powiedzieć jak podasz mi date ostatniej @.mam w domu taka ksiązkę o ciaży i tam jest taka tabela do wyznaczania terminu porodu,ginka mi wczoraj z bardzo podobnej wyliczała i tej mojej tabelki tez mi wychodzi 19.01 :) momi jak się czujesz ?:) własnie kto teraz testuje ?:) jak tam cięzaróweczki?:) jakieś nowe objawy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
od rana w pracy;) pogoda cudna jutro mam zamiar jechać do rodzinki i się poopalać trochę spacerując itd. już się nie mogę doczekać. kruszynka rosnie w brzuszku;) właśnie mamy głoda na 2 śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) co do objawów to mnie ciągle brzuch pobolewa, wczoraj sie zdenerwowalam i moze dlatego :( wczoraj skurcze a dzisiaj ciagniecie czuje dziwne powiedzcie mi czy opalac sie nie mozna juz od momentu zajscia w ciaze czy jakos dopiero pozniej? kurcze, w lipcu jade nad morze i chcialabym liznac troche slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, po zabiegu coraz lepiej, czasami mnie brzuch boli, ale to może oznaka zbliżającej się. Biorę teraz luteinę dwie tabletki dziennie i trochę mnie czasami mdli, ale tragedji nie ma. Właśnie Brzoskwinka, Ty mi może odpowiesz na moje zmartwienie, co do luteiny i owulacji, bo wiem, że Ty przed ciążą też brałaś. Ja mam brać od 16 do 25 dnia cyklu, ale żadnego monitoringu nie mam i boję się, że zablokuję jajeczkowanie. Wiem, że kiedyś o tym pisałyście, ale nie wiem, na której stronie to było. Martwię się dlatego, że zwykle miałam długie cykle i nie raz czułam objawy jajeczkowania, ale nie w np 15 dniu cyklu. Czy to się ma teraz jakoś przesunąć? Pytałam lekarkę, to powiedziała, że to nie przeszkodzi, ale chcę też zasięgnąć Waszej opinii, osób, które brały luteinę. Taka tam dziewczyna, tak starać mogę się dalej od następnego cyklu, który mam liczyć od krwawienia będącego po odstawieniu luteiny. Ewilinka, apropo Twojego złego samopoczucia, to próbowałaś może tych witamin, o których pisała rybcia? Jak się będziesz bardzo męczyć, będziesz bardzo słaba itp, to koniecznie do lekarza, żebyś w anemię nie wpadła, tak piszę, bo teraz te upały to łatwiej się odwodnić i wypłukać ważne pierwiastki z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, możliwe, że to z nerwów, moja siostra jakiś czas temu też tak się bardzo zdenerwowała i mówiła, że ją brzuch boli, to potem jeszcze denerwowała się, że poroni. Nie martw się kochana, odpoczywaj w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ten prenetal na prawde jest rewelacyjny :) w ogole nie mam nudnosci teraz :) gdyby nie ten brzuch to nawet nie czulabym ze jestem w ciazy :) a Wy tez tak maccie ze wcale nie czujecie sie tak magicznie jak to wszyscy mowia? kurcze, jak kolezanki mowily ze sa w ciazy to na prawde ja sama czulam sie magicznie ze bedzie dzidzius a teraz jakos tak normalnie :( momi bede mocno trzymac kciuki zeby Ci sie udalo od nastepnego cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi ja to wgl miałam bezowulacyjne cykle więc kilka cykli minęło zanim mi owulacja wróciła ,ale moja lekarka mówi że luteina nie zablokuje owulacji tylko ją jeszcze wpomoże :)nic się nie stanie jak dzień czy dwa przed owu weźmiesz luteine:)ile trwa trwa twój cykl? dobrze że juz się okey czujesz :) twoja siostra ma dopiero 6-7 tydzień ?:) ja mam 6 a miesiącze ostatnią miałam 14 kwietnia:) rybcia można się opalać tylko o kremie nie zapomnij z dobrym filtrem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia z umiarem jak wszytsko, nie lezec plackiem i oslaniac brzuch. i będzie ok;) ja jutro mama zamiasr właśnie posiedzieć i pospacerować żeby trochę się opalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, dzięki, zobaczymy jak będzie. Cieszę się, że te witaminy Ci pomagają. Tak Brzoskwinka, też tak właśnie myślałam, że u mojej siostry to będzie 6-7 tydzień, a już tak szybko ją te mdłości męczą bo od piątku zeszłego. Moje cykle to z ostatniego pół roku najkrótszy miał 37 dni, a najdłóższy 47, więc widzisz Brzoskwinko, w cały świat są. Dzięki kochana, pocieszyłaś mnie co do tej luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi mysle ze Twoja lekarka wie co robi :) i kazała CI tak brac zeby Ci się przedewszystkim ten cykl skrócił do około 30 dni :) więc owu automatycznie wcześniej bedziesz miała :) żebys nie przegapiła tylko :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, nie martw się. Mnie też bolało, czasem wieczorem tak, że się bałąm że stracę zaraz ciążę i okres przyjdzie. Bierz nospę. w 6 tygodniu wróciłam do ćwiczeń i robię to regularnie. Na youtubie jest sporo tego. Męczy mnie tylko przy tym zgaga i refluks, ale wytrzymuję bo nie chcę się zapuścić. W te witaminy chyba już nie wierzę, bo nic mi nie pomaga, jest coraz gorzej. Dzisiaj całą noc mnie mdliło aż wstałam o 6 i zjadłam banana bo myślałam, że to może też z głodu tak się męczyłam całą noc :/ Nie wiem o co chodz...Ciąża to nie magiczny czas. Ja w życiu tak źle się nie czułam :( Już teraz mam mdłości 24h/dobę :( i czasem się odechciewa, mówię Wam. Depresja mnie już dopada... Momi - to mi lekarz mówił, że luteina może blokować czasem owulację. Ale co lekarz to inne zdanie. Z drugiej strony skoro luteina Ci wyreguluje cykle do ok 28 dnia, a na pewno tak będzie, to owulacja Ci się przesunie do ok 11-14 dnia. Więc spokojnie :) A ile jej bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego evilinka sprobuj ten prenetal, co Ci szkodzi? to sa witaminy wiec nie szkodzii a moze sobie ulge przyniesiesz cholero jedna :) a mnie porabalo, dzisiaj jedziemy rodzicom moim powiedziec i musialam rano zrobic jeszcze raz test zeby miec pewnosc :P :P :P :P i zawsze marzylam o dwoch wyraznych kreskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, babo jedna, czyś Ty oszalała? Hehehe. No to teraz chyba pewność już masz, zostaw sobie test na pamiątkę test, moja siostra sobie zostawiła. Ewilinka, biorę 2 tabletki dziennie, jedną rano, drugą wieczorem. No widzicie, co kobieta, to inaczej ciążę przechodzi, Laurka chyba ma dużo energii. Brzoskwinka, oby było tak jak mówisz, właśnie apropo tego blokowania, to też czytałam, że dlatego tak może być, bo za szybko progesteron się podniesie, alepotem też czytałam, że do owulacji też progesteron jest potrzebny i dlatego niektórzy mają torbiele, bo pęcherzyk nie pęka bo jest za niski progesteron. I macie racje, pewnie owulacja się automatycznie przesunie, ale to chyba w jeszcze następnym cyklu, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia ja mam 2 testy w domu schowane z pięknymi 2 kreseczkami na pamiątke;) czasem je oglądam i się ciesze nadal jak w dniu w którym się dowiedziałam. Evelinka współczuje , odpukać to mdłości ani raz nie miałam i mam nadzieje ze mieć nie będę. i dla mnie ciąza jest magiczna;) owszem coś czasem zaboli,zakuje ale ogólnie to największe szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wpadłam się tylko przywitać bo taka piękna pogoda że zaraz wychodzimy na dwór korzystać dopóki deszcz nie pada. Mam kryzys. Tęskni mi się już za Polską. :( Zawsze tak mam z miesiąc po przyjeździe do Holandii ale teraz nawet mąż ma lekkie załamanie więc nie wiem czy się nie zbierzemy i nie wrócimy. Przeraża mnie tylko życie za marne grosze, bo wtedy to już na pewno się na drugie dziecko nie zdecyduję... :( Nie wiem może nam przejdzie ale dzisiaj to mam takiego doła że szok. Może słońce poprawi mi nastrój. Miłego i beznudnościowego dnia ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Maryucha niema tak tragicznie naprawdę,pomalutku wszystko na pewno cos macie kasy odłożone, tutaj szukacie pracy cos się uda. mam kolezanke siedza 5 lat z agranica i nic kasy tyle ze wesele sobie zapłacili i dalej zadnych perspektyw a chcą wrócic , a widzisz na swoim przykładzie widze ze się da wystarczy chcieć isc do pracy zacząć od tej najniższej krajowej a doczekasz się tego co chcesz tylko spokojnie i nic na siłe. i tez mamy mieskzanie 2 samochody, wyjazdy weekendowe i zle nie zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ale cos w tmym jest takie przekonanie mam koleznake z Angli tez by chcieli wrocic ale mówia do czego do takiej biedy tutaj i zyc za marne grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
wróciłam od lekarza ale nawet nie mam głowy zeby cokolwiek napisac od 7 rano szarpie sie z dpd , bo paczka wg nich zostala doreczona do mnie, weszłam do domu tylko po dokumenty i jadę na policję zgłaszać sprawę, kurier w ogóle nie odbiera telefonów oni nie wiedzą co jest paczka odebrana i koniec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś mam mało czasu. Evilinka nie mam zielonego pojęcia co pomaga na mdłośc****ewnie już mnóstwo metod z internetu przetestowałaś. Mi nic nie dolega. Nie mam mdłości, nic mnie nie boli, tylko piersi przy dotyku - to się nie zmieniło. I powiem wam, że mam ogromny brzuch jak zjem i się napiję. W pierwszej ciąży miałam płaski!! Teraz przyznam się bez bicia, że przez zimę mały brzuszek mi się pojawił. Mi idzie wszystko najpierw w brzuch i boczki. Ręce i nogi jak patyki mam, a ten brzuch wygląda okropnie jak się najem. Rano też nie jest super płaski, ale o niebo lepszy. Chciałabym już być w 5 miesiącu, żebym nie musiała się czaić z tym brzuchem teraz. Mam 172 cm (albo 173 zawsze inaczej wychodzi) i ważę teraz 57 kg. Lekarz mnie uprzedził, że może mi się później skracać szyjka, tak jak w pierwszej ciąży, bo to jest genetycznie uwarunkowane. Więc szpital i masa leków przede mną. Biorę to pod uwagę. Lekarz mi wyznaczył wstępnie na 19 stycznia termin porodu. Ale powiedział, że zobaczymy co usg wykaże. Czy jakieś duże rozbieżności. Więc jeszcze nie wpisuję :-). I tak nie urodzę w wyznaczonym dniu :-). Nie wiem czy wolałabym żeby się dziecko urodziło w grudniu - byłoby najmłodsze ze swojego rocznika. W przedszkolu w grupie trzylatków byłaby może duża różnica w poziomie rozwoju. Ale oby się urodziło zdrowe, a reszta się ułoży. Podobno jak się ma starsze rodzeństwo to dziecko młodsze szybciej się rozwija, bo naśladuje to starsze. I widzę to wśród dzieci znajomych :-). Ja jeszcze nie wiem, czy mojemu dziecku serce bije, więc staram się nie myśleć o odległych sprawach :-). Moja siostra mieszka jakieś 50 km ode mnie. Jesteśmy z łódzkiego. Momi twoja siostra jest w tym tygodniu co ja. Brzoskwinko nie wiem jak mój lekarz to ustalił, że nam wychodzi jeden termin porodu. Miał takie kółko, co się metodą kogoś tam ustala termin porodu wg OM. Też kiedyś miałam to kółko w domu, ale nie mogę go znaleźć. Ja miałam ostatni okres 9 kwietnia. To i tak jest między naszymi OM tylko 5 dni różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka żeby ta średnia krajowa wystarczyła. a tu kredyty, rachunki, życie, zawsze jakiś wydatek wypadnie... Nie mam pojęcia. trzeba tu jeszcze trochę posiedzieć, pospłacać wszystko i dopiero wracać z czystym rachunkiem. Odłożonego to my nie mamy nic. tyle żeby za mieszkanie zapłacić i na jakieś zakupy. To się tak wydaje, że tutaj się 4 razy więcej zarabia, ale jak się jest całą rodziną, to i się 4 razy tyle co w PL wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mam chwilę czasu, o 14 tej odbieram około wyniki, i mam skierowanie już do szpitala naszykowane, na laparoskopę. Cudny dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna tez jestem z lodzkiego:) Musze przestudiowac Wasze wpisy i w koncu cos napisac bo teraz nie mialam czasu. Naszla mnie ochota na chodzenie z kijkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×