Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_Basia
Ja tak miałam przy 2 dziecku, miesiąc wcześniej byłam w ciąży i niestety poroniłam kreski na teście po@ wychodziły mi słabe(puste jajo) a w następnym cyklu zaszłam od razu ciąża ciężka do utrzymania ale dałam radę. Teraz sama nie wiem, z jednej strony nie chce 3dziecka bo nie mam na razie możliwości( umowa o dzieło) z drugiej zawsze chciałam mieć trójkę. Mam mętlik i jak bardzo się boję tak czuję że jak w ciąży nie będę to się zawiodę. Boje się czy sama sobie czegoś nie wkręcam czy w ogóle była taka moźliwość aby w tą ciąże zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ona stopniowo opala sie w solarium. z tego co wiem to najpierw wchodzi na 6/7 min i tak z 2 razy. pozniej podwyzsza sobie stopniowo. przykladowo 2x 7min, pozniej z 2x 9/10 min itd. dopiero przy ilus wejsciach podwyzsza sobie np na 15min. mama mi mowila, ze lepiej wchodzic czesto, a krocej i pozniej zawyzac ten czas, bo opaleniza dluzej sie trzyma i rzekomo skora nie bedzie schodzila. ale tak, jak mowilam..moja mama, jak opala sie w solarium, to na sloncu juz nie lapie ja w ogole. moze dlatego, ze ma taka cere. nawet jak w solarium opala sie, to zaraz ma piegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
gość_Basia Ja bym chciala 2 ale jedno upragnione by mi juz wystarczylo. Po poronieniu latwiej mialas zeby zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc_Basia mozliwosc zawsze moze byc jakas. pytanie, czy np maz po tej akcji nie wprowadzil c***alcow do pochwy? mogl w ten sposob przeniesc glebiej nasienie...tak w ciemno to nie przewidzi sie. a z ciaza to nie przejmuj sie...jaky czlowiek chcial czekac za kazdym razem na odpowiednia chwile na zajscie w ciaze, to blby raczej kolo 40, jak nie po. chociaz kolo 40 mozna tez miec nieustabilizowane zycie i problem z praca. masa ludzi tak ma i jakos musi zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Nie miałam żadnych problemów a mój giń stwierdził że jeśli nie było łyżeczkowania to nie ma przeciwskazań. Mało tego kochaliśmy sie 5 dni przed owulacją ( potwierdzone usg, lekarz sprawdzał mi cykl 2 dni przed stosunkiem)i myślałam że nic z tego nie będzie a tu taka niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Tajska Niestety tak, palce też poszły w ruch zaraz po nie zdążyłam zaprotestować. W ogóle mój mąż niestety podobnie zrobił mi w poprzednim cyklu tylko zaraz po tym zarzyłam tabletkę 72h. Po fakcie zapytałam się go czy on aby na pewno nie chce 3 dziecka bo jakoś mi to podejrzanie jego zachowanie wygląda to się tylko uśmiechnął gdzie wcześniej był bardziej anty niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
gość_Basia Ja wlasnie mialam lyzeczkowanie ale lekarz powiedzial ze jak unormuje hormony to bede mogla sie starac , w srode bylam u mojej endo-gin to powiedziala, ze ona nie widzi przeciwskazan i moglam sie juz starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniaas moze tak jak tajska mowi poczekaj do tego 1.06 jak dasz rade. Bedziesz miala wieksza pewnosc. Jak zrobisz jutro to tez nie bedziesz wierzyla. Gosc_Basia szansa zawsze jest. Niestety musisz czekac do testowania zeby miec pewnosc. Bedzie dobrze. Na dziecko nigdy nie ma idealnej cheili. Zawsze jest jakies ale... ;) tajska ja chidzilam tylko na 7-8min tak z 2albo 3 razy. Ale i tak nie dalabym rady opalic sie na brązowo. Piegus tez jestem :p niektórych lapie slonce w pare min a niektórzy nie maja takiego szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
martucha020290 Ja nie wytrzymam do 1 jeszcze z 5 testow pewnie zrobie . Pamietam jak przy pierwszej ciazy zrobilam 1 to tego samego kupilam 3 inne czy to na pewno prawda i ogolnie ich chyba zrobilam z 8 az do gina poszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Super i od razu zaszalałaś!!! Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Tym bardziej że wiem i rozumiem co czujesz. Najgorsza jest obawa która nie daje się nacieszyć całą sytuacją. Dziewczyny na pewno macie rację, tylko jak to przeżyć nerwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Basia
Odezwę się do was póżniej bo teraz muszę jechać dalej autem( jestem przedstawicielem) GPSa już odbiłam teraz jadę do szkoły syna bo ma występ na dzień matki. Do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
gość_Basia Ja z mojego doswiadczenia odczulam ze nerwy jest ciaza czy nie jest bardziej przyjemna niz czy uda sie utrzymac czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha nie kazdy niestety ma predyspozycje do opalania. ja jak sie opalam, to wezmie na na jeden dzien na czerwono, a zaraz potem brazowieje. moj M od razu opala sie na czerwono i skore ogolnie ma biala, jak kreda, ale np twarz, kark, czy rece ma brazowe, bo te czesci ciala sa caly czas odkryte i skora przyzwyczaila sie do slonca. laurkachmurka pisala, ze mnostwo ludzi chodzi najpierw do solarium i pozniej szybciej lapie ich slonce...no ja u siebie nie pamietam, czy mnie szybciej, czy wolniej lapalo, ale wiem na pewno, ze na sloncu opalenizna inaczej wygladala. dlatego mysle, ze najlepiej pojechac nad morze, bo tam czlowiek w mig opali sie:) moze ktoras ma dostep do jeziora albo ma w poblizu rzeke, a moze pole? kiedys u rodziny na wsi w polu opalalam sie, to taka brazowa bylam:) martucha albo wziac czarna folie i na niej opalac sie:P moze poszukaj jakichs kremow/balsamow, ktore przyspieszaja opalenizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba muszę spróbować... ;) Dziewczyny uaktualniać dane w tabeli bo będzie trzeba nowe porządki robić. te z nowych dziewczyn które chcą się do nas przyłączyć też zapraszamy do tabelki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja niestety nadal nie mam internetu, bo po tej burzy tydzien temu okazalo sie ze spalila sie cala skrzynka i nie wiadomo kiedy to naprawia. Dzieki temu jestem 20 stron do tylu, a to co przeczylam na szybko w pracy, raz dwa mi umknelo. Jak tylko internet wroci to na pewno nadrobie zaleglosci i odpowiem kazdej z was. Co do objawow to chyba mialyscie racje, ze sobie wmawiam te objawy ciazy, bo teraz wszystkie objawy okresu przychodza jak w zegarku. Wyskoczyly pryszcze jak zawsze, bola piersi i mam wzdety brzuch. Martwi mnie tylko troche szyjka macicy, ktora jest bolesna jak sie ja dotknie ale pewnie to jakas mala infekcja. Postaram sie to zweryfikowac u lekarza jak sie w koncu umowie na wizyte. Wczoraj (26 dc) zrobilam tez test ciazowy tak o, oczywiscie wyszedl negatywny. Moze to i za wczesnie ale moj M i tak sie zasmucil. Ciazy i jej oznak jednak juz nie czuje, jestem pewna ze ok czwartku- soboty powinna przyjsc @. Co do tego wszystkiego to wydawalo mi sie, ze na luzaka do tego podchodze ale chyba jednak podswiadomosc robi co innego. No nic. Zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werona bedzie dobrze. Jak nie w tym cyklu to w następnym. Wiem że rozczarowanie jest okropne ale przeciez kiedys musi się udać ;) wracaj do nas jak najszybciej i opowiadaj co u ciebie ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno nie pisalam bo bylam zalatana pracą, niby dzisiaj powinnam dostać okres ale ta data to jest tak na oko bo ostatnio dostalam okres po 36 dniach wiec dzisiaj jest 31 ale biore luteine od 20 maja i nic heh wesoło, jak tak dalej pójdzie to nawet nie będę mogła sobie obliczyć kiedy mam dni płodne, także jak narazie nic nie wiadomo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któaś napisała że opala się na czerwono :) powiem wam że ja mam taką karnacje właśnie że jak się opalam na czerwono i potem czerowne schodzi,a skóra jest dalej blada albo lekko muśnięta.ale zaczełam używac do opalania kremów dla dzieci z filtrem 30 lub 50 i skóra nie robi się czerwona tylko brązowieje:) chyba że przesadze :) w tamtym roku byłam cały dzień na łące i tylko przed wyjściem sie posmarowałam,to aż mnie lekko poparzyło na ramionach,na dekoldzie i na plecach . tajska uda się wkońcu zobaczysz :) wiesz co zanim zaczełam chodzić do mojej ginki,chodziłam do takiego faceta,on podejrzewał u mnie PCO ( nie wiem czy tak się pisze ) ,ale ostatecznie stwierdził że nie mam,i wiesz co ostatnio jak robiłam porządek w badaniach i oglądałam wydruki usg,to przez kilka cykli w jajnikach miałam tylko po kilka pęcherzyków i były tak malutkie,takie kropeczki,i w opisie usg było na dole napisane jajniki drobnotorbielowate,lub wielotorbielowate,dopiero potem po luteinie sytuacja się trochę zmieniła i te pęcherzyki były ciut większe...więc tak się teraz zastanawiam czy ja nie miałam właśnie jednak tego PCO czy jakoś tak,bo jak wpisze to w google to włąsnie to mi wyskakuje.i teraz to by mi się wszystko w całośc układało...potem jak już zaczełam do mojej ginki chodzić to owulacja mi wróciła tylko marna była,ale była.wiec może ty tez z luteiną powinnaś zadziałać ? mi dopiero po jakichś 6 cyklach z luteiną wróciła owulacja.a Ty chyba nie bierzesz luteiny co ? kurde może Ci teraz namieszałam tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
witajcie jestem w 5 tygodniu ciąży,5 czerwca mam1 wizytę u ginekologa. Mam pewien problem ,otóż będąc na basenie przez chwilę nie mogłam oddychać a potem strasznie napiłam się wody że aż mi było nie dobrze, (nie umiem dobrze pływać).Boję sie że to mogło wpłynąć na ciążę i mogę poronić.. Czy takie coś ma wpływ czy może przesadzam. To moje pierwsze dziecko i nie wiem czasami jak reagować na pewne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Werrrona, rozumiem o czym piszesz. Ja w zeszłym cyklu tak miałam, że myślałam, że podchodzę do ciąży spokojnie, na lózie, a jak zrobiłam betę i wyszła negatywna, to ryczałam i mojemu mężowi też smutno było. Masz rację, podświadomość robi swoje. Karola, czy bierzesz luteinę na uregulowanie cyklu? Jak tak, to tak jak ja. Mówisz, że masz 31 dzień cyklu, a luteinę już odstawiłaś? To może okres niebawem przyjdzie, a jak nie, to może ciąża? Ty sprawdzasz sobie owulację jakoś? Ja luteinę do czwartku biorę i już czuję zbliżający się okres i oby ta luteina dała skutek, bo dzisiaj rozmawiałam z lekarką i powiedziała, że jak przez 3 miesiące luteina nie pomoże, to będzie trzeba cykl regulować antykoncepcją, a przecież tego nie chcę. Mam nadzieję, że w tym czasię zajdę w ciążę. Nie wiem w jaki sposób antykoncepcja ma pomóc przecież owulacja się blokuje, nie rozumiem tego. Nie zgodzę się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi tak dał mi na uregulowanie mam brać do 30tego maja, nie mam żadnych objawów po 36 dniu zobaczę i zrobię test jak nie przyjdzie @, pomyliło mi się dzisiaj jest 32 dzień cyklu, poczekam do piątku ale jak narazie widzę symptomy nadchodzącego okresu, musze się bardziej postarać następnym podejściem:-) a z tą luteiną już biorę 6 dzień i nic, nie rozumiem jak ten okres przychodzi hehe, raz po jednym dniu braniu a teraz w trzy światy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ale skoro gin dał Ci na uregulowanie to czemu nie bierzesz jej od 15 lub 16 dc przez 10 dni ?:) momi no antykoncepcja wycisza jajniki i potem po odstawieniu one zaczynają pracować ze zdwojoną siłą,dlatego czasami lekarze tak właśnie regulują cykle .to też może pomóc,ale myśle że lepiej tą luteinę brać cały czas,a czemu akurat dała Ci tylko 3 cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, powiedziała, że chce żebym pobrała 3-4 miesiące, potem odstawiła na 3 miesiące i jak problem będzie dalej, to chce włączyć dwuskładnikową antykoncepcję, więc mam pół roku, żeby zaciążyć, ale wolałabym się jeszcze przebadać, może np mam wysoką prolaktynę, to co mi antykoncepcja pomoże. Muszę wkońcu iść na te badania na własną rękę, już znalazłam w internecie, które hormony w których dniach cyklu robić, ale nie lubię być mądrzejsza od lekarza i głupio mi potem iść do niego z wynikami, bo może mi powiedzieć, żebym w takim razie leczyła się sama, skoro wiem lepiej od niego, co mi jest. Oj nie wiem, nie wiem co to będzie. Pozostaje mieć nadzieję, że luteina pomoże i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranigma
zadna nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi no ja się na tym nie znam za bardzo,ale według mnie powinnaś ja troche dłużej pobrać,bo przeciez organizm tez potrzebuje czasu czasami,i wgl czemu ona kazała Ci ją odstawić ? to dziwne...bo jak ją bedziesz brała tylko 3-4 cykle i potem odstawisz to ona zdaży Ci te cykle uregulować ?nie wiem.może i tak.tylko mówie co mysle,ale może źle mysle :) a ty chodzisz na nfz? bo jakbyś sobie zrobiła te badania i np umówiła się prywatnie do jakiegoś innego lekarza i on by spojrzał na badania i może byś coś więcej wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teranigma mysle ze nic sie nie stalo. ale dla pewnosci spytaj lekarza przy najblizszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teranigma. Ciezkie pytanie i chyba zadna z nas nie zna odpowiedzi na nie. Ja przynajmniej w takiej sytuacji nie bylam wiec nie pomogę... Na luteinie tez sie nie znam wiec wam nie pomoge, ale wtrącę swoje cztery grosze... wstałam. :/ Po 3h drzemce. Teraz żałuję że odrazu poszłam siusiu i nie wziełam testu :( nie wiem, wmawiam sobie? zgłupieje... jutro z rana robie test bo są dwie opcje. Skoro śpie w dzień to albo choroba albo ciaża. Tylko nie pasuje mi temperatura ale na to juz nie patrze bo juz sama nie wiem. Z jednej str zrobilabym ten test a z drugiej rozsądek mi mówi żebym sie nie nakręcała bo to nie może być dzidzia... eh! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teranigma. Ciezkie pytanie i chyba zadna z nas nie zna odpowiedzi na nie. Ja przynajmniej w takiej sytuacji nie bylam wiec nie pomogę... Na luteinie tez sie nie znam wiec wam nie pomoge, ale wtrącę swoje cztery grosze... wstałam. :/ Po 3h drzemce. Teraz żałuję że odrazu poszłam siusiu i nie wziełam testu :( nie wiem, wmawiam sobie? zgłupieje... jutro z rana robie test bo są dwie opcje. Skoro śpie w dzień to albo choroba albo ciaża. Tylko nie pasuje mi temperatura ale na to juz nie patrze bo juz sama nie wiem. Z jednej str zrobilabym ten test a z drugiej rozsądek mi mówi żebym sie nie nakręcała bo to nie może być dzidzia... eh! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×