Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Olej debila. I tyle. Współczuć to trzeba jemu, że ma taki zryty łeb :P Układaj sobie swoje życie i tyle. Może trzeba poprawić Ci jakoś humor :) Ty to sobie możesz trzasnąć leszka z cytrynką z lodówki, mmm :P Sama bym się skusiła. A masz tam kogoś bliskiego obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Olać to ja mogę jak odzyskam swojego laptopa i dysk z danymi, dlatego na razie nie mogę olać , bo na razie to mi przywiózł stacjonarny i drukarkę zrobioną. Nie mam nikogo w Trójmieście jestem sama . Wróciłam tutaj,żeby mój aktualny miał bliżej , bo ma do mnie jakieś 4 godziny . Ale on też jak zwykle nie ma czasu bo sezon jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zryty łeb to ma bo jakbył na weekend poprzednio to jakby dwie rózne osoby zachowywał się jak dżentelmen sprzed wojny jak ja to mówię. DO tego wygadany , kulturalny inteligentny. Nic z tych rzeczy co się obecnie spotyka, jak ja to mówię Też jestem zodiakalnym bliźniakiem ale nie wiedziałam,że można mieć tak dwie twarze różne. Doktor Jake i Mister Hyde to przy nim dobranocka dla dzieci lekka. To co wyszło jaką pokazał drugą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pesteczka mieszkasz w Trójmieście?? uwielbiam Sopot tam naprawdę odpoczywam, cudowne miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka tak w Gdańsku od 8 lat , Sopotu nie lubię dla mnie snobistyczny i na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja uwielbiam staram się co roku chociaż na kilka di tam wyskoczyć, uwielbiam molo,spacerowac po Monciaku i oczywiście sopockie plaze;) i galerie w Gdańsku:) za River Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka ja tez mam pryszcze , szcegolnie na brodzie, do tego ramiona i plecy echh nie wyglada to fajnie. nigdy wczesniej nie narzekalam na pryszcze. co do wlosow moje sa rowniez szare i matowe. nie mogly mi sie od tak zniszczyc skoro nie farbuje ani nie poddaje ich mechanicznym i termicznym uszkodzeniom. wczesniej pisalam o tych moich przypadlosciach to ktoras z was napisala zeby sie tym nie sugerowac wiec przestalam wiazac takie rzeczy z plcia. jak zrobilam zabobonowa wrozbe z obraczka i nitka to wyszla dziewczynka, ale to takie 50/50 Tajska to fakt, trzeba miec w tym zawodzie zdolnosci manulane, troche cierpliwosci i poczucie estetyki. ale po czesci mozna sie tego nauczyc. moj brzuch narazie jest taki zaokraglony od biustu w dol. czy rozlany to chyba jest za maly aby to ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaurkachmurka
zaokrąglony od biustu w dół mój tez ale rozlewa się na boki:) co do zabobonow można ale nie trzeba w nie wierzyc ale kilka razy się u moich znajomych czy w rodzinie sprawdziły wiec zobaczymy;) może już za 2 tygodnie się dowiem kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja latem to nawet się nie zbliżam do plaży tłum ludzi dla mnie to koszmar. Jak mi się uda to wyskakuje na weekend od Świnoujścia w wakacje . Prawdziwe morze, czysta plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kurcze jakbym mieskzała tak blisko morza to bym co weekend na plazy lezała i wieczorne spacery po plazy i moli cudo) mój mąz marze zebysmy się przrpowadzili do Sopotu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka tak ci się zdaje ja też miałam takie ambitne plany jak się przeprowadziłam a teraz mnie to wcale nie interesuje. DO morza mam godzinę autobusem nawet mi sie nie chce. Ostatni raz byłam na plaży w kwietniu, bywam jak ktoś przyjedzie , takto wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię Sopotu - męczące miasto. Za dużo ludzi, faktycznie sporo snobów:/. Wolę plażę piaszczystą, trochę przestrzeni. Świnoujście kocham. Byłam tam kilka razy za dzieciaka. Teraz mieszkam w Ełku i powiem Wam, że nie ciągnie mnie mocno nigdzie. U mnie tez jest pięknie :) Mamy deptak wzdłuż jeziora, plaże, jeziora, choć może nie takie czyste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja jestem prawie co roku w Swinoujściu chociaż na weekend obowiązkowo. Moi rodzice się tam poznali heheh :P I zresztą jeżdzą tam co roku z wnukami. nadal, więc zawsze ich nawiedzam w sierpniowy długi weekend na chwile . Po drodze zahaczam o przyjaciela w Szczecinie , od razu odwalam spotkania towarzyskie :P Chociaż dojazd z Gdańśka jest mega męczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Evilinka Konstancja ciekawe imie..na pewno takie inne...mi sie masa roznych imion podoba, ale mysle tez czesto o tym, zeby imie pasowalo do roznych etapow zycia, czyli do malucha, nastolatka i do osoby doroslej...u mojego znajomego ma byc Kornelia:) tez mi sie podoba:) a na Konstancje jak mozna mowic? tez Kostka? mam tez taka kolezanke Ksenie:) myslalam, ze Ksenia to jakis skrot od jakiegos imienia, a okazuje sie, ze takie imie funkcjonuje w pelnej wersji. Pesteczka mysle, ze twoja nerwica nie jest bez przyczyna. mam jakies przeczucie, ze musialas mocno przejechac sie na czyms albo na kims w zyciu i stad ta nerwica, ograniczone zaufanie i do tego nerwowka w pracy pelna para. tylko pomysl o tym, czy takie zdenerwowanie jest w ogole potrzebne w zyciu. masz juz nadcisnienie? jezeli nie, to uwazaj na to, bo moj tata ma (tez taki nerwowy jak ty) i grozi mu wylew. przez to, ze ma nadcisnienie to padlo mu na sluch i nie doslyszy ( w ogole w aparatach sluchowych powinien chodzic, a nie chodzi:/). do tego nadcisnienie na dnie oka...od nerwicy do nadcisnienia bardzo blisko. wiem, ze nie powinnam ci matkowac itp, ale po prostu wiem jakie to jest w zyciu meczace, bo moj tata choruje na nadcisnienie od kiedy mial 20 lat z hakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka jak mieszkasz w Gdansku to moze orientujesz sie co do tanich kwater?? bo z mama ostatnio patrzylam ceny pokojow to jest jakas masakra...bez wyzywienia jest to najczesciej kwota kolo 80zl, gdzie w Zakopanem ja za swoja kwatere place 35zl/osobe za pokoj. oczywiscie bez wyzywienia, bo po co nam to, jak od rana do wieczora chodzi sie po gorach...fajnie jakby bylo blisko morza. albo moze znasz jakas strone z tanimi kwaterami?jak jestes na miejscu, to moze orientujesz gdzie, co i jak. albo w Swinoujsciu?? ja ze swoim M od lat jezdzimy w jedno miejsce i podoba nam sie lokalizacja kwatery, bo blisko do dworca i do Biedronki :D goalka ale jak idzie sie na studia, to wiadomo, ze czlowiek nie ma pojecia o pewnych rzeczach i dopiero nabywa wprawy i jakiejs teorii, a tak naprawde w pracy czlowiek uczy sie wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam na silownie....jezuuuu w taka pogode zeby jeszcze czlowiek z pelna swiadomoscia dodatkowo pocil sie :D do pozniej!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska zależy ile osób, my zawsze wynajmujemy w Świnoujściu mieszkania, ale na ten sezon to już nic nie ma full obłożenie. MIeszkanie to masz spokój nikt Ci nie wylicza, nie kontroluje. Zwłaszcza że u Nas zawsze są zmienne składy. Ktoś dojeżdza , ktoś wyjeżdza, i potem ci powiedzą ze o pół osoby za dużo. W Zakopanym mam Ciocię, ma chyba z 5 pensjonatów, albo nie wiem ile bo już się gubię. :P Znaczy taka rodzina od strony prababci , bo ja w kawałku góralką jestem :P Przejrzyj oferty na trójmiasto pl, znajdziesz pokoje w Brzeźnie, Żabiance czy Jelitkowie od 35 zł za dobę, a mieszkania za 100-150 zł ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-wynajem-dla-turystow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny :) jak mija dzień :) ja mam własnie przerwę w spaniu :) :* powiem wam że moja ciocia miała taki brzuch jak to wy okresliłyście rozlewający,że niby na dziewczynkę a miała chłopca :) laurka te muśnięcia to dzidziuś :) mówię Ci :) słyszałam już to od wielu osób :) że na poczatku to były takie delikatne musnięcia,więc lada chwila bedziesz czuła jak dzidziuś Ci fika w brzusiu :* evilinka turbo wyzwanie to już jakiś czas temu wyszło :) mam na kompie i ćwiczyłam kilka razy :) nic specjalnego jak dla mnie,dużo cwiczeń jest z innych częsci a nowych jest bardzo niewiele ;/ osobiście wolę total fitness albo huragan tomka choińskiego.tzn wolałam jak ćwiczyłam :) martucha ty nie myśl o @ :) może akurat nie przyjdzie :) evilinkę na początku bardzo brzuch bolał,mnie też bolał,brałam 3 razy dziennie po 2 nospy,i nie pisałam wam tego ale jak mnie bolał tak brzuch to naprawde myślałam że dostanę krawienia i bedzie po mojej ciąży,a jednak wszystko jest ok,i teraz brzuch juz mnie naprawde rzadko boli,więc może ci się tylko wydaje że przyjdzie @ :) Pesteczka odważna jesteś :) jak martucha napisała silna babka z ciebie . tajska dalej nie ma @ ?:) kiedy testujesz ? tajska na siłownie lecisz ?:) łoo matko :) nie lepiej w domciu poćwiczyć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska przejechałam to mało powiedziane , a teraz to wszystko wróciło przez ten miesiac i te wydarzenia cofnęłam się wstecz o 7 lat ,do rzeczy które chciałam głęboko zapomnieć,. Zaczynam znów od zera, dzięki jednemu głupiemu weekendowi. Jak by nie mój facet aktualny to chyba już bym nie wstała, jeszcze wstaje dla niego, ale on też ostatnio odp*****la za dużo numerów, może raczej nie numerów, ale olewania, z braku czasu, tylko że on tego nie rozumie, on ma na to jedno odpowiedź co mam rzuucić pracę k****, dla niego jest normalką nieodzywać się tydzień bo on pracuje i nie ma siły. Nosz k***a nie ja leżę i pachnę , a mimo to zawsze mam siłę zeby do 2-3 w nocy siedzieć i z nim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, poszukaj sobie jakichś medytacji. Mi naprawdę swego czasu pomogły. Miałam problemy z deprechą i nerwami, nie spałam po nocach. I polecam kota :) Kotkę sobie do domu przygarnij. Serio. Często ktoś chce oddać nauczoną już kotkę, bo sam znalazł i już nie może sam wziąć. Moim zdaniem kot przy staraniach i ciąży też nie przeszkadza. U mnie po znajomych i w rodzinie sami kociarze :) I dzieciaki uwielbiają kotki. Męczyć niestety też :P Brzoskwinka - dla mnie total fitness jakoś mało dawał :P Ja to killera uwielbiam. Turbo mnie też masakruje. Ale jak to mąż mój wczoraj się przyznał (bo próbował ze mną), jak nie napinasz brzucha i nie oddychasz tak jak każą i się nie starasz to da się przeżyć te ćwiczenia :P Ja to dawałam sobie wycisk, bo lubiłam to uczucie potem. Spocona, czerwona, pod chłodny prysznic...ech, brakuje mi tego wiecie? Na basen mi się chce. Boję się tylko infekcji :/ Kupię sobie chyba te tampony Ellen - lekarz mi o nich wspomniał. To tampony z probiotykiem. Jeszcze trochę i w nic się nie wcisnę za sprawą cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja zamiast kotów wolę króliki , miałam cztery lata oswojony w lozku spał , z jedego talerza jadł, na spacery na smyczy chodził :p normalnie cudo . Ale teraz jakoś nie było czasu nowego wziąsć , a teraz w tym rozgradiaszu też nie za dobrze,w szedzie kartony z towarem, nastawiane, nie za bezpiecznie ani dla niego ani dla towaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj podoba mi się jeszcze imię Tobiasz, ale może za bardzo egzotyczne u nas :) To hebrajskie imię. A Konstancja to w zdrobnieniu Kosia, Kośka :) Ze mną uczyli się Gniewko i Ziemowit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja znałam Mieszka i Rolanda, zresztą Rolanda sporo osób zna jak ktoś z Warszawy, taki lekko psychiczny koleś, w telewizji się też lansował :P ogólnie koleś odałoewaty. Jak ja kończyłam liceum, to on akurat rok chodził , wszyscy mieli z neigo polew, niedosć ze imię z******te to jeszcze psychiczny był do kompletu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kot z kartonami to miałby niezły raj :) Brzoskwinka - co do bóli brzucha to teraz mam czasem słabe jakieś takie chwilowe. Ale moja koleżanka to miała niezłe bóle. Rosnąca macica tak ją bolała, że brała aż 6 nosp w ciągu doby - tyle ile można max. Ona to taka chudzinka drobna. Może dlatego. Ja miałam bardzo płaski brzuch i mnie straszyła że będę umierać z bólu. Kto wie, może jeszcze mnie to czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka hehe no widzisz jaki świat jest mały :D tylko ja byłam 3 klasy wyżej niż on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurna zrobłam bałagan konkursowy i nie chce mi się dalej sprzątać :P Idę sobie obiad zrobić :P Ech te roztrzepane blżniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego! Pewnie miałaś urodziny niedawno, albo jeszcze przed Tobą:) No to życzę Ci spokojności, miłości i zdrowotności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×