Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość martucha020290
Albo jak chce z nami spac to mówię ze jak bedzie dzidzius to lepiej zeby u siebie spal bo male dzieci sie w nocy budza i bedzie go budzic i sie nie bedzie wysypial :p kurde wkurza mnie juz ten tel. Cos mi sie pierniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
zastanawiam sie nad nickiem Ja tez czesto nie wiem co pisac...W ciazy nie jestem to nie napisze, ze w brzuchu mi sie przewraca, czy mecza mnie mdlosci zreszta jak prawie kazda ciezarna. Mam tylko bole menstruacyjne jak co miesiac i nic wiecej ;D Takze nic fajnego, nic smiesznego... Marta dobrze, ze nie owijacie w bawelne tylko konkretnie, co i jak zeby zrozumial na swoj sposob. A w ogole Kacper chcialby rodzenstwo? Pytacie go czy chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sie strasznie cieszy i bardzo by chcial, bo często mówi że mu się nudzi bo nie ma się z kim bawic. :( To jest takie kochane dziecko.. nirkiedy opowiada ze tak sie przewija, a tak sie karmi. Wszystko wie że pudrem trzeba posypac, albo dac tak jeśc zeby sie dziecko nie zakrztusilo. ;) Niekiedy mnie zaskakuje bo poprostu cos podpatrzyl i pamieta. :P mam nadzieje ze jak na codzien niemowlak bedzie w domu to nie zrobi sie o niego zazdrosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem a co tam u ciebie? napisz cos o sobie. Ile sie staracie itd. Nie wiem juz czy o to pytalam czy pisalas bo ostatnio niezly burdel tu mamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
A ja wam powiem że mimo iż zrobiłam ten test dzisiaj i wyszedł negatywnie to czytając was mam jeszcze resztkę nadziei że może jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mu nie przejdzie...Chociaz roznie moze byc. Na poczatku moze byc fascynacja dzieckiem, a pozniej zazdrosc. Slyszalam, ze niekiedy te starsze dzieci biora przyklad z maluchow i nagle chca smoczka, nocnik, pampersa...Albo nawet przypomina im sie o cycu! :/ O zgrozo ;) Mnie z kazdym miesiacem przeraza mysl o ciazy, ze nie dam rady albo czy nie jestem za mloda. Wiem, ze starania moga troche potrwac, to nawet jakbym zaszla dopiero w wieku 25/26 lat, to wydaje mi sie jakos wczesnie...Mloda duchem czuje sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickem
Ja powiem szczerze że ja już sama nie wiem ile ja się staram czy 3 cykle czy 4 jak to liczyć ja mam bo w tym pierwszym cyklu starań to pisałam wcześniej o naszym teście owulacyjnym jak to mój mąż wyczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem Ja juz nie robie testow, bo oszalec mozna. Nawet tera, jak spoznial mi sie okres to tez nie robilam. Nie ma sensu robic tylu testow i biegac na bete. Lepiej poczekac gora 2 tyg i zrobic test, a jak negatywny to negatywny i nie kombinowac, ze nagle z negatywnego zrobi sie pozytywny. Pisze oczywiscie o przypadku, jak masz regularne cykle, bo jak sa bardzo dlugie, to owulacja mogla sie przesunac i do zaplodnienia mogloby dojsc pozniej, wiec test dopiero pozniej wyszedlby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet owulacyjnych nie robie...Pamietam jak moj gin mowil, zeby nie patrzec na te kalendarzyki w necie tylko dzialac samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem nadzieję zawsze warto miec, byle by sie nie nakręcic tak żeby sobie głowy nie poblokowac. Tajska na cofanie sie raczej jest juz za duży. Bardziej bym powiedziala ze zazdrość sie pojawi. Cofaja sie raczej dzieci takie które niedawno wyszły z pieluch albo odzwyczaily sie od butli. My mamy to juz dawno za soba. Szwagierka rodzila syna a córka miala 5lat. Dzisiaj prawie 7i nadal jest zazdrosna. Tylko że u nich bylo tak że mała była odtrącana troszkę. Albo wystlana do babci na weekend albo za wszystko karcona. Wiec ja mam nadzieje nie popelnic takiego błedu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Ja za pierwszym razem ten drogi dosyć clearblue kupiłam a potem się sugerowałam tymi kalendarzami internetowymi nawet znalazłam tego ginekologa południewski czy jakoś tak ( ten co często w TV jest ) . I co? I nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Mam prośbę czy mógłby ktoś z was wkleić waszą tabelkę? Chciałabym się dowiedzieć kto jest w ciąży? Kto się stara o dziecko? A kto już Jest mamą. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem Mam dla Ciebie metoda- uprawiaj seks co 2 dni i tyle...a ciaza w koncu przyjdzie...A te kalendarzyki internetowe...no prosze Cie...;) Nie wierz im:) Martucha racja. U mnie w rodzinie tez tak bylo. Tylko jeszcze jak doszla choroba mlodszej, to starsza stala sie niepotrzebna. U mlodszej ciagle badania, bo za mala (choc proporcjonalna) i za drobna...dopiero po ilus latach w CZMP doszli do wniosku, ze jest to jakis typ karlowatosci i brala hormony wzrostu i do tej pory starsza za mlodsza wszystko prawie robi. Mimo, ze mlodsza juz zdrowa i normalna, to starsza odepchnieta, a roznica miedzy nimi 2 lata i sa juz nastolatkami. Kacper bedzie wiekszy to bedzie mogl troszke Wam pomoc przy dziecku. Nie mowie, ze jakies odpowiedzialne rzeczy, ale np zabawy roznego typu, bo rodzice w wiekszosci sa od zajmowania dzieckiem a nie dzieci. Dzieciom pozwolmy bawic sie tylko ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Zastanawiam sie nad nickiem, nie mysl tak o ciazy bo zrobicie sie takimi maszynkami, ze seks tylko w dni plodne i koniec, jak mezczyzni czuja nacisk to wlasnie gorzej z tymi plemnikami I ja tez chetnie bym poczytala co u was oprocz starania i ciazy bo to normalne rozmowy jak z przyjaciolmi w realu, tylko nie ze 10 stron tylko problemy jednej osoby. I swoja droga o gotowaniu chetnie poslucham bo juz pomyslow brakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______16tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______14tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________21.01.2015& lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 kniaas_________23 lat________2 cykl starań________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______16tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______14tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______8 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________21.01.2015& amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 kniaas_________23 lat________2 cykl starań________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia tak na szybko cos do jedzenia?? Zapiekanka makaronowa:) Ja do niej dodaje pieczarki, papryke, kielbase pokrojona w kawaleczki, czasami tez pomidora, ale pomidor badzo sok puszcza. A co do makaronu to mi najbardziej odpowiada makaron swiderki. Ewentualnie sprawdzony Garnek chlopa/Chlopski garnek z Winiary. U mnie w domu to sie robi...Moze Risotto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska dokładnie tak. Jednak dwoje dzieci razem lepiej sie wychowuje niż jedynaka. Ważne tylko żeby nie robić różnicy pomiędzy dziećmi. Kacper też jest malutki. Ubrania mu kupuję jak na dwulatka a nie cztero ale jest proporcjonalny wszystko ma na swoim miejscu wiec sie nie przejmujemy niepotrebnie. Mąż był bardzo drobny więc pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Jejku ale was dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a znacie jakas dobra ksiazke do poczytania?? 50 twarzy Greya juz przeszlam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Idę już dziewczyny fajnie was poznać dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zgłodniałam :p No najszybciej to tak jak tajska pisze. Najczęściej jaaak mam lenia to taki obiad robie. Tylko pierwsza wersja bardziej uboga. Makaron pieczarki i kielbasa, do tego sos i obiad gotowy ;) a co dla niejadka?? tzn dla jedzacego tylko nalesniki i mleko z platkami... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja chcialabym miec 2/3 dzieci, ale boje sie raz o finanse, a dwa, ze wszystko jest pieknie do czasu, a po smierci rodzicow to dzieci nie musza juz kontaktu utrzymywac, bo zaczyna sie bitwa o majatek:/ Gdzie nie spojrze tam problem majatku po smierci rodzicow...Albo dzieci w dziecinstwie sa bardzo bliskie, a pozniej jakis rozlam sie robi:/ Czasami faworyzowanie jednego z dzieci odbija sie na stosunkach w rodzenstwie i jedno drugiego nienawidzi:/ Ale to chyba jest juz blad wychowawczy...Mi pasowaloby miec jedno dziecko a za 6/7 lat drugie, a trzecie kolo 40tki ;) Albo roznica wieku 6/7 lat pomiedzy trojka dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska garnek chlopa to nie moje klimaty smakowe, ja niestety francuski piesek jestem :p A risotto pomysle :) na razie jutro leniwe a pojutrze moze chili con carne :) mniaaam A rewelacyjna ksiazka w stylu greya to na kazde jego zadanie, tylko czesc 2 wydaje mi sie fajniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym chciala 3... a nawet 4 bym wychowala. Strach przed tym ze sie zle wychowa albo zabraknie na cos towarzyszy chyba kazdemu rodzicowi... nie uniknie sie tego. Kacpra rodzilam jak mialam 20lat. Drugie chcialabym miec do 30a trzecie przed 40 :p a jest też opcja ze zdażyć się mogą bliźniaki więc czwarte tez biorę pod uwagę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama kiedys na obiad wykombinowala tak: zrobic grubsze nalesniki bez cukru, a w srodku mieso mielone i sos meksykanski, kukurydza, fasola, cebula i ewentualnie jakies inne dodatki...moze papryczka ostra? Nalesniki na koniec polane ketchupem, czy majonezem..czy jakims sosem, jak kto woli. Oczywiscie do tego jakas surowka:) Albo kupic bagietki i do piekarnika na troche...usmazyc pieczarki, nalozyc na bagietki i ser zolty i do piekarnika. Taka szybka zapiekanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nalesniki to taki a la placek zbojnicki :) a bagietki z pieczarkami i serem to obowiazkowo w weekendy na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia ja pisalam akurat, co u mnie czasami robi sie. Ostatnio jadlam zupe marchewkowa...A naprawde dawno nie jadlam. Ale to co wczesniej pisalam to raz na x czasu zrobi sie...Mi czesto brakuje takich innych rzeczy do zjedzenia. Albo czesto mam ochote zjesc sobie jakas salatke, a wniej zeby jakies kawalki miesa byly...No ale skad!:/ Nie zrobi sie, bo wg mojego taty, to nie jest obiad. Obiad dla niego to najlepiej ziemniaki, miecho i mizeria...Ehh... Martucha wlasnie kasa to podstawowa rzecz. Jak masz mniejsza roznice wieku miedzy dziecmi to moze tak nie odczuje sie na poczatku, bo wozek masz, jakies niektore ubranka, ale pozniej jak oboje musza isc do szkoly i musisz zrobic dwie wyprawki?? Wtedy zaczynaja sie schody:/ Albo czasami zastanawiam sie, czy mi milosci macierzynskiej starczy dla kolejnego dziecka, czy umialabym kochac dwojke dzieci tak samo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na swieta to super tyle dzieci:) Ja mam taka znajoma, ktora ma jeszcze 6 rodzenstwa, czyli 7 w sumie dzieci i rodzice dwa razy zostali rodzicami jeszcze grubo po 40...Ale to jest bardzo religijna rodzina to moze dlatego. Jej rodzice maja te najmlodsze dzieci w wieku mniej wieej 4-7 lat, a starsze rodzenstwo liczy chyba 30:D Wiec te najmlodsze podchodze troche pod dzieci tych starszych...Rozne przypadki rodzinne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×