Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
Martucha największy wybior to chyba na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
rybcia to mamy ten sam termin tak ?:) fajnie :) razem na porodówce bedziemy . martucha jak tam ?:) czujesz że ktoś mieszka w twoim brzuszku ? laurka i evilinka u mnie z sexem bardzo dobrze :) już mnie nic nie boli po i wgl nic sie nie dzieje :) a w piątek to miałam taka ochote że raz męza po obiedzie dorwałam a drugi raz wieczorem . laurka co 3 godziny jesz ?:) ale ci fajnie :) mój żołądek nawet 2 godzin nie wytrzymuje ;/ momi a co u ciebie bo niedoczytałam w tym chaosie :) goalka udanego urolpu :) wypocznij sobie :*** sorki że nie pisałam w weekend ale trochę sobie z męzem pospaliśmy i wgl ten mój żołądek mi dokucza trochę,chyba bede musiała sobie kupić jakieś pastylki,lekarka mi kilka wymieniła na wizycie ale zapamiętałam tylko reni czy jakos tak. a tak wgl cięzarówki to mam maluśki problemik z k*pą :) śliwki i jabłka nie pomagaja :) taka tam dziewczyna co u córki ? o co chodzi z tym nowym forum ? chcecie się gdzies przenieśc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no największy, ale też niebezpiecznie tam kupować bo w razie jak się coś popsuje to wysyłaj im na własny koszt takiego kolosa... Nam się przednie koła połamały tzn ta rama na nieodśnieżonych chodnikach i musiał nam szwagier spawać bo w czym bym dziecko woziła? na szczęście ładnie zrobił że nic nie widać. Wstawił do środka jakąś twardszą rurkę, wzmocnił i jeszcze trochę posłuży... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek fajny :) ostatnio tez na allegro oglądałam jak mi sie nudziło :) nawet takie 4 w 1 były :) mi sie takie troche retro tez podobają :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka nie mam pojęcia... Dzisiaj mąż nawet nic nie poradził na przyspieszenie okresu więc nie wiem :P w tamtym miesiącu pomógł a teraz nic :P Zobaczymy co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka fajny wybrałaś ale diabelnie ciężki ponad 17 kg w wersji z gondolą . Te skórzane poszycia to gdzie bo tak nie sprecyzowali jak budka to zimą ok, ale latem się robi piekarnik w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha czyli coś w tym jest :) jak mi spadła beta tez próbowaliśmy tak wywołać bo czasami to skutkowało ,ale jednak miał powody nie przychodzić :) trzymam kciuki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pestko widzisz jakie te wózki sam ciężkie a czasami trzeba targać taki wózek na któreś piętro ponieważ windy nie ma :( Trzeba więc mieć siły a przede wszystkim zdrowe kości tzn. Mleko-wapń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha no mama mi pozaczepia firanki :) nie bój się :) a okno umyć to chyba nic takiego .wszystkiego na nią nie mogę zrzucić ;/ juz mi dywany dzisiaj pierze wszystkie.bede uważac :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
I do tego te bóle kręgosłupa mnie niepokoją twoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja męża do okien zagoniłam... ale to byłam już w 7 mies, a znowu moja chrzestna przed każdym porodem ją na mycie okien brało i nie zdążała ich do końca umyć i ją karetka na porodówkę zabierała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ja to nie wiem czy mój mąż umiałby umyc okno :) ale jakby musiał to może by umył :) narazie jeszcze brzuszka nie ma i dobrze się czuje to jakoś powoli umyję :) potem jak mi już brzuch wyskoczy to niech oni się martwią o okna. wiesz jak to jest latem na wsi,much i wszelkich robalów peło i te okna wiecznie obsrane,ostatnio jak myłam na początku maja to już po kilku dniach zasrane całe były :D a w czwartek świeto,goście się zjadą a tu takie okna brudne beda :) no troche je trzeba ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mój mąż to uwielbia myc okna mi nie pozwala tknąć;P Evelinka ja szukam lekkiego wózka mój wazy 9kg ze wszystkim , jednak sa momenty ze trzeba gdzies wozek przenieść czy schody i wtedy z ciężkim +dzidziuś to bym się zlamala chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem brzoskwinka wiem... Kurcze nas już któryś rok z kolei nie ma na Boże Ciało w domu... :( A tak pięknie wtedy jest... Laurka a jaki wybrałaś wózek? Pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha to jeszcze możecie się namyślic na podróż do PL :) uciekam dziewczyny :) trzeba sie jeszcze zdrzemnąć przed sprzataniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie kąpiele słoneczne wspomagające produkcję witaminy D Nawet jeśli masz tendencje do przebarwień, powinnaś regularnie wygrzewać się na słońcu. Jeśli zadbasz o odpowiednią ochronę przed słońcem, to mały spacer na słońcu dobrze Ci zrobi. Jednak regularne używanie kosmetyków ochronnych ma także swoje wady, gdyż przez to utrudniona jest produkcja witaminy D. Witamina ta wspomaga wchłanianie wapnia, który ma pozytywny wpływ na stabilność kości i poprawia samopoczucie. Przy stosowaniu kremu możesz zatem czasem zrezygnować z nakładania kosmetyków na mniej wrażliwe partie ciała (przedramiona, dłonie, łydki i stopy), aby umożliwić Twojemu organizmowi naładowanie rezerw witaminy D. 30 minut dziennie na słońcu na pewno dobrze Ci zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka - nie myj okien! Moja mama w 11 tygodniu dostała krwawienia właśnie bo się uparła że sobie umyje i firanki powiesi...lepiej nie. Mój mąż też pierwszy raz, ale zrobił to i był z siebie dumny :) Każdy mi mówił - rób wszystko tylko nie okna! Co do wózka - ciężki fakt, ale już obczaiłam co i jak. Mamy ogromny bagażnik w samochodzie i mieszkamy na parterze. Mam nadzieję na biały kolor :) Chcę kupić 2 w 1 bo fotelik dla Maleństwa do 1 roku życia mam od kuzynki, więc 3 w 1 nie potrzebuję. Zimą rodzę, więc tylko gondola... A w ogóle może mi się pozmieniać przecież :P Dzisiaj porobiłam sobie porządki w szafie - 2/3 poszły out do pudeł :P Ale to nic, luźniej w szafie. Brzoskwinka - też mnie przyblokowało, niestety najadłam się trochę czekolady w piątek i mam za swoje :/ Wczoraj jeszcze wafelka z czekoladą chapsnęłam i dzisiaj koniec. Blokada - podaję swój koktajl. Piłam raz i pomógł, dzisiaj znowu zrobię. Mój przepis: - kilka suszonych śliwek (takich miękkich, albo namoczonych we wrzątki na chwilkę aby zmiękły) - jogurt naturalny (niesłodzony najlepiej) - kilka truskaweczek dla smaku :) Miksujesz to w blenderze mocno. Ja nie słodzę bo śliwki są słodkie. To bardzo zdrowy koktajl, smaczny i skuteczny jak masz blokadę toaletową. Biegnę teraz po śliwki i kilka rzeczy do mojej zupki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Martucha....może pociągniesz za sobą kolejne brzuchy :) Tak było wcześniej - posypały się ciąże po mnie, co widać w tabelce :D Ja też nie wierzyłam i miałam już doła, że mi ciało odmawia ;) A potem dziewczyny po mnie zaczęły zachodzić i mamy kilka tygodni różnicy tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka posłuchaj Evelinki, ja tez mówiłam ostatnio ze zmienie firnaki to wszyscy krzyczeli ze nie wolno ze po co narazac dzidziusia,.zostaw to komus innemu,. wiadomo 9 razy się nic nie stanie a za 10 nie wiadomo po co kusic los Evelinka a z jakiego materialu jest ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Laurka podobny mój ojciec wczzoraj kupil... Dziewczyny nie pociagne za soba ciężarówek. Okres przyszedł... :( ale boli. Ale plus z tego taki że mi się cykle skróciły. Ten miał 36 dni... i badań sobie nie porobie... CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______16 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______14 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______8 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat_________6 tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______6 tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290_____24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 kniaas_________23 lat________2 cykl starań________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja wole takie lekkie nowoczesne. Marrtucha współczuje , na pewno jakies badania porobisz i monitring polecam co 2 dni w czasie owulacji i działania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Jak pisalyscie o wozkach, to mi sie przypomnialo, ze ja czesto od znajomych slyszalam, ze wazne zeby wozek byl lekki i podobno najlepsze sa wozki te 4-kolowe, a nie 3-kolowe (chodzi o prowadzenie wozka, bo 4-kolowy jest wygodniejszy na zakretach). Podobno lepszy wozek 2w1, bo fotelik mozna dokupic jakis lepszy niz ten, ktory jest w tych kompletach 3w1. Slyszalam tez, ze nie ma sensu inwestowac w gondole nie wiadomo ile, bo z gondoli dziecko wyrasta bardzo szybko i lepiej zainwestowac w lepszy wozek spacerowy, bo on sluzy na dluzej. Tak jak dziecko w gondoli wozi sie przykladowo do 8 miesiaca, to spacerowka starcza na dluzej np do 4r.z. Takie opinie slyszalam od znajomych. Gdybym miala kupowac wozek, to pewnie pod uwage wzielabym przede wszystkim wage i fakt, zeby latwo skladal i rozkladal sie. Ale czasami chodzi mi po glowie, czy warto w ogole kupowac nowy wozek (tzn glownie gondola) skoro dziecko w chwile i wyrasta, a te uzywane czesto sa praktycznie, jak nowe. No i cena glownie tez jest nizsza, bo wynosi przewaznie 50% ceny wyjsciowej. A zamiast tego skusic sie na porzadny fotelik, spacerowke i ewentualnie nosidelko turystyczne, bo my lubimy po gorach chodzic... Ale dziecka jeszcze nie mam, wiec gdybanie i chetnie z Waszych rad skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha masz okres, to bedziesz miala glowe do kolejnych staran, a nie ze ciagle bedziesz myslala, kiedy okres przyjdzie albo, czy to jednak nie jest ciaza...Tak to masz @, skonczy Ci sie i dalej bedziesz dzialac. Z jednej strony balabym sie kupowac przez allegro wozek, bo tak jak Marta pisze, to jak cos sie dzieje, to wez wysylaj to, baw sie w spakowanie tego itp...A do sklepu niby mozna isc, kupic od razu i w razie gdybym wozek zepsul sie, to podjezdza sie do sklepu i tyle. Tylko nie wiem ile wozki kosztuja w sklepie, bo zawsze patrze na te na allegro. Wiem tez, ze czasami te ceny z allegro sa takie same, jak w sklepie, wiec trzeba uwazac. Ale ogolnie jestem za kupowaniem jakichs ciuszkow dla dzieci z allegro, czy jakies akcesoria:) Az mnie wzielo na przegladanie allegro...:) Wiadomo co patrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska tylko jak my rodzimy w grudniu to gondolka się przyda i dziecku w niej wygodniej, teraz dzieci długo w niej nie jezdza 4 miesiące i już zmienia się na spacerówkę bo dziecko więcej widzi,ale myskle ze do marca pojezdze gondolka potem spacerowke. kupimy 2 w 1 i adaptery a nosidełko maxi cosi bo jest potrzebne do samochodu czy na szybjko wpiąć do wozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×