Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ale śliczne te kołyski :D taka tam dziewczyna już nie boli. Gdyby nie te ciepłe okłady to bym zdychała do jutro i w domu bym nic nie zrobiła :P albo i bym nie zdychała.. Jakiś słaby ten okres znowu. Wszystko mi się poprzestawiało :D ale się cieszę bo okres krótki to i cykl krótki. "Tabletki" od męża pomogły widocznie :P teraz wiem co robić jak mi się zaczną cykle wydłużać. hehehe... :P A może to taka reakcja obronna mojego organizmu, że jak się nie staramy to cykl długi i więcej dni niepłodnych a jak się staramy to się skraca i szybciej się trafi ;) ja obstawiam że evilinka będzie miała synka. Laurka i taka tam dziewczyna nie wiem co może tam u was mieszkać, u brzoskwinki też chłopak, a goalka na bank dziewczynka :D ja wam tu zaraz wywróżę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka młoda to starsza córka mojej siostry zajmowałam się nią od 3 dnia życia do czwartego roku na co dzień bo moja siostra była wygodna, a potem wyjechałam do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - miałaś nam powróżyć co będzie. Martucha - ja mam nadzieję maleńką, taką iskiereczkę, na córeńkę :( My nie chcemy więcej dzieci. Nie damy rady niestety. Bardzo długo tez przez to zwlekaliśmy. Mało pracy, małe mieszkanko. Mieszkamy na 38m2 i raczej się to nie zmieni. A o córeczce marzyłam. Córki tez są inne jako dorosłe. Chłopak w swoją stronę pójdzie i o rodzicach tak nie pamięta jak córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż wiem, że synka też będę równie mocno kochać. No...synka to podobno matki kochają bardziej :P Przyjaciółka do mnie mówi: "chciej synka bo to takie mamusi, a córki to do taty uciekają" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
heheh to ciekawe co będzie. taka tam dziewcyzna ja mam krostki. moja koleznaka ma syna idealna ciaza teraz w drugiej ciąży całkowicie innej niż ta pierwsza i co ? tez syn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka różnie to bywa... chłopaki dłużej zostają jednak z rodzicami. Dziewczyny zakładają swoje rodziny idą do męża, a syn zazwyczaj przyprowadza dziewczynę do domu i później się żeni niż córka :) więc ci chłopcy wcale nie są tacy trudni i niegrzeczni :D ja bałabym się bardziej córkę mieć bo to wieczny strach żeby jej żaden kretyn krzywdy nie zrobił żeby jej z dzieckiem nie zostawił itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka wiem wiem. Ja to bym chciała najchętniej bliźniaki od razu parkę i nie ma problemu z decydowaniem się ile mieć . U mnie na osiedle wogóle dużo małych dzieci i sporo właśnie bliźniaków i trojaczki też widziałam, muszę się zapatrzyć czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Hej laski,mam troche zaleglosci ale pozniej nadrobie. Wlasnie wrocilam od ginekolog. Ruszylo sie na 5 min. Alr od poczatku. Usg -nie ok,niby sluzowka ok pecherzyk rosnie, wiec owulacja chyba terminowo,sluzu z mikroskopem szukac :-/ odstawilam wiesiolek bo musialam zobaczyc czy wogole jest sens go brac. Jak wudac jest sens. Ale jest problem bp chyba znowu mam stan zapalny,znowu zbiera mi sie plyn. A jedyne co ruszylo to duphaston. Dopiero jak powiedzialam e skrocil mi sie cykl do 24 dni to zaczela liczyc i faktycznie. Eureka!:/ tylko szkida ze nie sluchala mnie pare miesiecy temu jak jej to sugerowalam. Dostalam recepte i muslalam -nareszcie sie ruszylo. Na sekudne bo zaraz uslyszalam ze robimy 2 miesiace przerwy i mam sie pojawic we wrzesniu. Leki dostalam na dwa mies. Wiec mnie wkurzyla. Jak mozna przy staraniach robic przerwy? A moj stan zapalny? Sam sie nie wyleczy...dzwonie do innego i sie umawiam. Kobieta moze mila ale strasznie wolna w dzialaniach a ja nie moge dluzej czekac :-/ owulacja w weekend wiec zaczynamy staranka na nowo. O i to tak u mnie. Ktora z was bierze duphaston? Ona kazala mi brac po 1 tabl dziennie ale intuicja mi mowi zeby zwiekszyc do 2. Nie powinnam zaskodzic :-P ale wole sie was poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnataka - a jaka dawka jest w tym duphastonie? Bo ja brałam luteinę 50 też po jednej na uregulowanie. U mnie był problem przy złuszczaniu się ścianek, pojawiał się polip i przez to też nie mogłam się starać. Po 2 miesiącach pomogło na mój problem w takiej dawce. Na co to bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - ja bałam się bliźniaków :P Mój tata ma brata i po nim 2 bliźniaczki jeszcze babcia urodziła ;) Także była szansa u mnie spora na dwujajowe. Bliźniaki dwujajowe są przy owulacji mnogiej :) Koleżanka miała 2 dni różnicy między córką a synkiem. No i przy tych lekach co Tajska bierze jak się owulacja zacznie to już leci. Koleżanka ma po 3 owulacje w cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka oj tam jedno się wychowa to i drugie :P tylko trochę wiecej pampersów , ciuchy mogą nosić wspólne na początku nie bede zwracac uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
nie będą *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ktoś pytał o betę,mi juz 9 dni po owu wychodziła. co to jest ten bob ?:) evilinka zazdroszcze Ci :) mi sie tak chce poćwiczyc :) ale nie mogę narazie ;/ wczoraj chciałam sobie chociaż na rowerku pojeździć chwilkę ale męzuś mi nie pozwolił :) okno mi mąż pomagał myć ,mama firankę zaczepiła i zasłonki i już po kłopocie :) tajska jak chcesz łóżeczko z baldachimem mieć to musisz dopillnować żeby ten materiał był śliski i nie przepuszczał kurzu do środka łóżeczka tylko zatrzymywał się na tym materiale i bedzie ok :) ja też z baldachimem bede chyba miała bo tak strasznie mi sie to podoba :) taka tam dziewczyna ja mam krosty :) na twarzy,na dekolcie ,na plecach,jak stare przygasają to nowe wyłażą :) martucha wróżysz mi chłopaka ?:) mąż by chyba szalał ze szczęścia :* chce mieć trójkę dzieci :) więc może byc i chłopak :) jak bedzie dziewczynka to też dobrze :) naprawde mi to bez różnicy czy chłopak czy dziewczynka :) mam nadzieję że po ciązy mój organizm się doprowadzi do porządku i z kolejnymi dziećmi bedzie łatwiej :) karnatka ja biorę luteinę,i brałam 2 razy dziennie,ale to zależy jaką masz dawkę,bo jeśli masz 100 mg to jedna tabletka ci wystarczy,a czemu nie dała ci luteiny,luteina jest tańsza i chyba lepsza,bo luteina to naturalny progesteron a duphaston sztuczny. ale co lekarz to inna opinia :) trzymam kciuki żeby się udało szybko :) evilinka to ta koleżanka musi strasznie duże dawki brac tego clo :) ja przy podwójnej miałam tylko jedną owu. :) a wiecie co ja zaraz bede jadła ?:) pierogi z jagodami :*** mmm :) kurde musze jechac na zakupy i robic jutro jakieś sałatki na boże ciało :) jadłyście królewską ?:) pycha :) i taką z zairnami słonecznika :) o matko ale mi ślinka cieknie :) i ciasto z truskawkami :) mmmm :* jejku tylko samo się nie zrobi :) trzeba się bedzie wybrac do ogrodu truskawek nazbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka - a jaka to królewska? Ze słonecznikiem znam 2 - z ryżem i kukurydzą i taką z selerem naciowym, jabłkiem i jogurtem greckim - pycha :P Ja lubię strasznie warzywa. Każdy się dziwi a ja potrafię naprawdę jeść je kilogramami :P Brzoskwinko bób to strączkowe warzywo. Takie wielkie ziarna ma jak fasola. Gotowany jest dobry. Bardzo zdrowy - ma żelazo i dużo witamin. Ja teraz staram się nie łykać sztucznych tylko czytam co ile ma jak jem :) W ogóle to dobry czas na ciążę - nie uważacie? Może jak ktoś puchnie to niekoniecznie. Ale ile dobroci sezonowych teraz w sklepach. Truskawki, boby, kalarepki, młode ziemniaki, sałaty, rzodkiewki...to wszytko można mieć niedrogo albo z własnej działki. I Bąbelek na tym korzysta bardzo. Dzisiaj tata przywiózł mi kwas foliowy w postaci sałaty i rzodkiewki z działeczki :D Także obiadek mam dzisiaj super - młode kartofelki z własnym koperkiem, mmm Dajcie jakiś przepis na pyszny chłodnik - może być z botwinką, bo mam takie cudo na działce. Co do krost - ja bez podkładu nie wychodzę :/ Zawsze miałam naczynkową cerę i nieciekawie to wygląda. Teraz są dni fajne. Ale np dzisiaj masakra - mężowi wstydziłam się pokazać. I do tego jakieś pryszcze mi wychodzą a te co się "uspokajają" zostawiają plamy :/ Podkład mam ten sam co zwykle, z filtrem 20, więc chroni przed słońcem. A lekarz kazał nic nie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka ja ma tak samo z tym ze nie czasem tylko codziennie nowe niespodzianki na twarzy rekach i plecach każdego dnia. ja właśnie strasznie zatrzymuje wode masakra jakby mnie ktoś "przekul" mto sama woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja ziarna słonecznika daje do grackiej sałatki tylko ona jest oczywiście z toną fety, - sałata, pomidorki koktajlowe i pomidory suszone , prażone ziarna słonecznika , feta i pierś z kurczaka obsmażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Chyba zgłodniałam i pójdę gotować też młode ziemniaki jeszcze nie jadłam w tym sezonie , mimo,że jestem w połowie sprzątania kuchni. Kurdę nie mogę się w ogóle ostatnio zorganizować na sprzątanie, kiedys cała chałupę obleciałam w godzinę, a teraz rozkładam sobie na tydzień . Trzeba chyba zadzwonić do mamy czy nie wpadnie na weekend , ona ma mobilizacje fest :P możę by okna pomyła i firanki poprała bo same chodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
evilinka królewska to taka z szynka,ananasem,kukurydzą,selerem takim w słoiku ,por, i coś tam jeszcze chyba jest,no i oczywiście majonez:) najlepiej smakuje jak jest tak grubiej skrojona :) ja ze słonecznikiem robię taką prostą ser zółty ( radamer) ,szynka,kukurydza,ananas,i uprażone ziarna słonecznika :) i majonez :) dobrze też smakuje w niej szczypior i seler taki ze słoiczka :) a druga mam jakąś ze słonecznikiem i z brokułami ale jeszcze nie robiłam jej :) nie wiem co to ten bob :) ale nabrałam smaka na fasolkę szparagową duszoną z bułką i masełkiem :) mmm :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Podoba mi się ten przepis na królewską tylko seler musze z tego wykopsać . Jedynę warzywo którego nie tknę nawet za milion dolarów. Mam wrażenie jakbym jadła kostkę mydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię królewską, ale bez szynki. Jestem głodna przez czytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Wedzona pierś z kurczaka do tego dobra, ja robię podobną tylko właśnie z piersią kurczaka, ananas, papryka, kukurydza, kiedyś dodawałam jeszcze ryż ale mi za ciężko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbowałam nigdy samego selera ale w sałatce smakuje okey :) ale wiadomo każdemu smakuje co innego :) ale ten ze słoiczka to chyba jakis marynowany jest ,takiego surowego to i ja bym nie dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie w domu się robi samą surówkę z selera,taki starty z czyms tam ,moja mama to uwielbia , ja to omijam na kilomet raz w życiu spróbowałam przewz pomyłkę i nigdy więcej. Nie wiem czy marynowany smakuje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa :) to moja babcia też robi taką surówkę,seler z marchewką i jest obrzydliwa :D ten ze słoika całkiem inaczej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja to uwielbiam! I surowy, i naciowy, i w słoiku. Seler ma ujemne kalorie - wiedziałyście o tym? ;) Tzn, że organizm potrzebuje więcej energii aby go spalić niż on sam w sobie ma :D Ale fakt, naciowy to takie jakby mydło :P Ja to lubię większość rzeczy. Oprócz barszczu niezabielonego, węgorza i kotletów mielonych/ mielonego mięsa - bo mi się odbija. A tak to ja żarłok jestem :P Ja dzisiaj zafundowałam swojej Kruszynce pierś uduszoną z przyprawami z odrobiną masełka ziołowego i suszoną żurawiną. Piekłam w woreczku do pieczenia -socyste :D Do tego młode, koperek i sałata z rzodkiewką i ogórkiem. Tata u nas był to mówi "a co to taki obiad królewski?" :P Na co dzień nie chce mi się tak gotować, chociaż lubię. Chodzi za mną chłodnik, ale nie umiem :/ Ze słonecznikiem to rukola smaczna :) A! Pestka - wypróbowałaś ten kwasek cytrynowy w zmywarce? Ja właśnie czajnik będę odkamieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie, puściłam zmywanie z solą do zmywarki , a potem kupiłam taki odkamieniacz w butelce, i zmywarka jak nowa. Musiała się za kamienic jak nie mieszkałam rok a ja też nie pomyślałam w kwietniu jak wróciłam że taki kamień się może koszmarny nazbierać . Widać woda jest tu kijowa , albo jak zaczęli te dwa bloki obok stawiać i przyłączać to może coś ruszyli i poszedł kamień. Bo wcześniej nigdy się tak nie robiło. Na szczęście jest dobrze bo bym się załamałam myć ręcznie gary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurdę bezę muszę zaś znów piec, moje małe potwory przyjeżdżają na weekend, i sobie zażyczyły ciocinej bezy, a już myślałam że uda mi się wymiksować od gotowania i wystarczy pójście na pizzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my tu mamy tez ciężką wodę. Kamień jest na bateriach, na kabinie, na całym zlewie...muszę lać silne środki na kamień i myć z 2 razy w tygodniu, ale ja to taka perfekcyjna pani domu :P Najlepszy jest w środek butelce z Lidla - tani i nie trzeba już szorować. Kup sobie bo zakamienisz sobie łazienkę. Widziałam jakie łazienki mają ludzie jak nie dbają o to :/ Dzisiaj widziałam drecha z wózkiem :P Trochę śmiesznie wyglądał, nie obrażając nikogo, hehehe. Ledwo szedł taki opalony i napakowany w dresiku, mial z 1,9m. Ale co jak co - wózek miał cudowny! Biały, podobny do tego co chcę. Oj, do mężczyzn każdy wózek pasuje jak idzie ze swoim Bąbelkiem :) Mój mąż mówi, że mógłby być nawet różowy - i tak będzie dumny szedł przez osiedle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×