Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość martucha020290
Pesteczka miałaś dzieci wymęczyć a nie siebie :p a ja dzisiaj znalazlam też fajne miejsce. Termy Uniejów. Okolice Łodzi ;) pojechalabyn chociaz na parę dni. Perła witamy i zapraszamy do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka miałaś dzieci wymęczyć a nie siebie :p a ja dzisiaj znalazlam też fajne miejsce. Termy Uniejów. Okolice Łodzi ;) pojechalabyn chociaz na parę dni. Perła witamy i zapraszamy do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha termy uniejów są bardzo fajne polecam. Podobnie aquapark w Łodzi. Obok term masz też zoo , z jedynymi w Polsce małymi białymi lwiątkami. Martucha ja to jestem nieprzytomna i kwadratowa ze zmęczenia ledwo siedzę,a jeszcze 3 dni. Coś miałam jeszce napisać ale oczywiscie zapomniałam bo nic nie jarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret112
Witaj perła, dziewczyny starały się różny okres czasu, od paru miesięcy w górę. Głowa do góry :) Lekarka mi powiedziała, że mam się rok starać jeśli nadal nie będę w ciąży wtedy będą bardziej szczegółowe badania...łatwo powiedzieć rok, póki co jestem cierpliwa:) A ile dokładnie starasz się o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka________26 lat______16 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______14 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______11 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_______________29.06.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła456
dopiero zaczęliśmy starania, 1 cykl. ale byłam taka pełna nadziei, niby wiedziałam że za pierwszym razem to nie bardzo, ale jakoś tak dziś jak dostałam okres to mi się tak smutno zrobiło. dzięki za ten wykres :) widzę że ty już 7 cykl jak sobie radzisz, ja się boję że jak będziemy się za długo starać że nie dam sobie rady ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy cykl jest związany z nadzieją, ale trzeba również brać pod uwagę, że akurat teraz niestety może się nie udać. Właśnie najbardziej smutny jest moment jak przyjdzie @ taka jest wtedy stagnacja, czarne myśli przychodzą do głowy, trochę mi się wtedy płakac chce ale jak tylko @ się skończy jestem już bardzo pozytywnie nastawiona na kolejne starania i nawet się cieszę na nie:) evelinka chyba polecała odciąć się od tego ciągłego myślenia o ciąży, najlepiej jest zająć czymś głowę i myśli, sport czy hobby. :) jej się tak udało :):) Dopisz się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka masz może jakiś sprawdzony przepis (i co najważniejsze prosty-dla początkujących ;)) na ciasto z truskawkami i bezą? Takiego smaka mi zrobiłaś pisząc o roladzie...mniamm. Chciałabym coś zrobić na niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Margaret najprostsza beza to bialka jajek ubite na sztywno . Dodajesz do tego cukier wg uznania zależnie jak lubisz słodkie, ubijasz na sztywno. Na końcu mieszasz z 2 łyżkami mąki ziemniaczanej , 1 łyżką octu i laską wanili. Pieczenie to ja już na oku. Ja biorę blachę taka prostokątną, wykłądam papierem pergaminowym i piekę okolo 40 minut na 150 stopni , i potem godzinę suszę. Do srodka to co lubisz, pokrojone owoce dowolne ja robiłąm z truskawkami , z winogronami , z kiwi. I bita śmietana - ja biorę około 400 ml kremówki 36% dobrej , i dwa śmietan fix-y i ubijam na sztywno, Zwijanie rolady to już jak tam się uda, albo nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
hej margaret :D coś cię dawno chyba nie było, albo mi umknęły twoje wpisy ;) Ja bym tego kopca kreta zjadła. Jak ogarniemy chatę to się za niego wezmę :P Mniaami... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
A Wy znowu o jedzeniu. I kto tu jest w ciąży i ma zachciewajk ;) Leżę już i z komórki nie mogę się jakoś logować. Weekend macie to akurat na starania i kuchenne, i prokreacyjne ;) Oby wszystkie nasze dzieciątka urodziły się zdrowe! To najważniejsze. Czy tylko ja mam dość zielonego ekranu w tv? Ten Mundial mnie wykończy. Jak będzie syn to chyba oszaleję z taką dawką testosteronu i piłki nożnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
A Wy znowu o jedzeniu. I kto tu jest w ciąży i ma zachciewajk ;) Leżę już i z komórki nie mogę się jakoś logować. Weekend macie to akurat na starania i kuchenne, i prokreacyjne ;) Oby wszystkie nasze dzieciątka urodziły się zdrowe! To najważniejsze. Czy tylko ja mam dość zielonego ekranu w tv? Ten Mundial mnie wykończy. Jak będzie syn to chyba oszaleję z taką dawką testosteronu i piłki nożnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martucha udanego urlopu;) Perła witaj pewnie ze mozesz dołaczyc;) mi sie udało po 3 miesiacach staran. Evelinka ja tez chodze wczesniej spac zeby tych meczy nie oglądac;P:P moja kruszynka znó sie wczoraj ruszała i dzis rano troche dłuzej juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______16 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______14 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______11 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_______________29.06.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Laurka dzięki. :* mam nadzieję że bedzie też owocny w staraniach ;) już 17 tydzień?? ale ten czas leci. Evilinka ja tam wczoraj sama oglądałam z chęcią francja vs szwajcaria :p ale gdyby się Kacper nie odezwał zeby włączyć, bo już leci, to oglądałbym pewnie coś innego :p A logujesz sie pod spodem, pod tym okienkiem co piszesz jest twój pseudonim i twoje hasło wpisujjjesz wysylasz i cie loguje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
hello :) Witam Cię perła :) Gratuluje nowej ciężarnej :) :) :) mam nadzieje ze odczarowalas to forum i więcej teraz się posypie tych dwóch kreseczek :) evilinka ja tez mam dość już tego mundialu, u mnie żeby było ciekawiej jak nie ma meczu na ekranie to mój M w fife sobie gra wiec non stop slysze tylko tych komentatorow, wrrrrrr martucha szerokiej drogi :) i tak samo jak tajska może obie wyluzujecie swoje jajniki i za miesiąc przekażecie nam fajna nowine :D :D ale fajnie by było :) Momi mam nadzieje ze wy zaczeliscie starania :D kurcze może mi nie uwierzycie, sama zastanawiałam się czy to możliwe ale wczoraj poczułam dziwne bulgotki w brzuchu, ale nie z głodu, takie inne były, ciekawe co to moglo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia najprawdopodobniejjelita bo dzidzius to jeszcze mautki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret112
Dziękuję pesteczka, nigdy nie robiłam rolady, to wyższy stopień wtajemniczenia :D Jeśli chodzi o mundial to mi nie przeszkadza nawet chętnie popatrzę sobie ale bardziej na wysportowanych mężczyzn...:):) Mój mąż nie jest za mundialem i jak widzi że oglądam mecz śmieje się że świat poprzewracał się już do góry nogami :) martucha dziś wyruszasz w drogę do pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilink
Hej. Laurka - ja też coraz częściej czuję. Zwłaszcza jak coś zjem smacznego - głodomorek chyba we mnie siedzi ;) Rybcia - u mnie to samo. Wieczorem jak mąż ma wolne to pyka też w FIFE jak ja sobie ćwiczę. Takie wieczory sportowe mamy we dwoje ;) Ja tam na innych mężczyzn się nie patrzę mam swojego piłkarza w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurdę dostałam kolejnego okresu ale mi się popieprzyło ja zgłupieje :( Miałam cykl 21 dnia teraz już 14 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
pestka może masz owulacje, czasami jest wtedy krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Kurcze wcięlo mój post :p margaret tak jedziemy do PL. Właśnie w drodze ;) pesteczka no co ty?? nie za fajnie. Może to przez to ostatnie... mam nadzieje że sie wyreguluje. A ja kurde mam nadzieje że dzisiaj to juz ostatni dzien @ bo znowu tydzien sie wlecze. Zauważylam ze jak byla 4 max 5 dni to cykle krótkie a jak byla taka 7-8 dniowa to długie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka super. Pesteczka a to mega krwawienie? czy tylko kilka kropel? oj ja sie dzis przeforsowałam cały dzien na nogach bolą pachwiny musze polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tylko kilka kropel było,a teraz taka śluzowata wydzielina przez cały dzien, ale nie krew, nie wiem co to jest , czy to okres czy takie nie wiadomo co , Dopiero weszłam do domu padam , a towarzystwo zazyczylo sobie gorącej szarlotki z lodami i bitą śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
dziwne to wszystko mialam dostac okres 29 czerwca a dostalam 21 dzisiaj tzn tak to wyglada na okres bo dostalam plamienia i troche brzuch boli ale to dziwne ze tak wczesnie, biore luteine wiec moze to przez to...moze ktos sie wypowie...bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Karola - nie mam pojęcia co się dzieje. Jak brałam luteinę to nie miałam, dopiero po odstawieniu w ciągu 3 dni przychodziła :/ Pestka - to plamienia okołoowulacyjne. Też to zawsze mam. Martucha - szerokiej i bezpiecznej drogi. Uważajcie, bo pełno wariatów. Dzisiaj byłam na zdjęciach i padnięta jestem. Laurka - te lekkie bóle to chyba normalka. Dzisiaj tez mnie coś pobolewało kilka razy. Moja koleżanka na tym etapie jechała na nospie non stop - tak bolała ją rozciągająca się macica :/ Mam nakiś przyspieszony i mocny puls ale ciśnienie w normie, ale ten puls to mnie aż tak "rzuca". Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______14 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______11 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_______________29.06.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dzięki evelinka pierwszy raz mam takie objawy, chyba już na starosć całkiem mi się przewraca w organizmie albo to skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie plamienia mogą być też przy polipie. Też tego nie cierpię - szczególnie przy staraniach człowiek się denerwuje. Ja omijałam seks w takie dni bo jak? Ale może poprzestawiało się coś po ostatnim. :/ Może wróci do normy. Lecę do wyra bo padam już na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×