Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
Papi wioadmo dużo dni jeszcze,choć życze ci tego bardzo to w niedziele też ostatecznej odpowiedzi możesz jeszcze nie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piersi sie zmieniaja ale dopiero pod koniec ciaży , ja w 8 - 9 miesiacu dopiero miałam żyły o których piszecie i duże brodawki ;) a co do skurczów to cały czas sie czułam jak na okres :) ja naprawdę polecam testy z krwi nawet lekarze radza robic betę nie kupowac te plastiki ale widze ze bez echa wam to przechodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kiwoszka masz racje w 100% , tylko cholerka ja myslamlam ze ta bete tylko na czczo można a rano przed praca TO NIE mam jak jechać jej zrobić, a wczoraj wyczytałam ze cały dzień można nawet po jedzeniu, prawda? ja czekam nadal na @ jak się nie pojawi do końca tygodnia to będę się zastanawiać co dalej, choć dziś brzuch boli zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna o kazdej porze dnia i nocy gdyz jest to hormon wystepujacy tylko w ciąży i albo jest albo go nie ma :) beta kosztuje okolo 30 zł ale daje pewność !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Co do zmian w piersiach u mnie zaczęły się w 6 tyg Powiększone o około 1 rozmiar i z widocznymi zyłkami i bolące po zewnętrznych bokach U mnie sytuacja przedstawia się tak : dziś nad ranem zauważyłam lekki ślad krwi na bieliźnie (może to zagnieżdżanie a może coś innego - od owu mija coś około 6 -7 dni) Cały czas mam lekką temperaturę chyba się przeziębiłam :-/ Do tego od dziś znowu bóle podbrzusza i więcej śluzu Cały czas mam odczucie wilgotności Testować będę między poniedziałkiem a środą w przyszłym tyg Nie wiem kiedy kupie test Z ważnych wydarzeń musze się pochwalić że moja Ewunia od 2 dni sama umie usiąść z leżenia na pleckach Hura :-) i teraz zamiast spać jej głównym zajęciem w łóżeczku jest od teraz siedzenie :-P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych roznych bolesci to ja miałam wrazenie ze dostane okres lada chwila takie mialam skurcze normalnie piersi bolesne wlasnie wtedy gdy dowiedzialam sie ze to jednak ciąża , niespodziewalam sie i w pierwszych jej tygodniach bylam nawet na ostrej diecie i dużo cwiczyłam bo mielismy jechac na wesele i chcialam fajnie wygladac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ewuni moja juz z dwa miesiące temu się nauczyła:) nie zeby sie chwalila nie odbierz tego tak , moja juz nawet sama wstaje i spaceruje trzymajac sie czegos kanapy np;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka Twoja Hania to expres :-D moja Ewunia to mały leniuszek :-P jak na razie wystarcza jej pełzanko i ani myśli o raczkowaniu czy chodzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wlasnie ja tak mam dzisiaj , czuje się jakbym już miała okres mokro ale go niema, co chwile biegam do łazienki, wiec albo dziś będzie albo pewnie koło piątku pójde na tą bete, u mnie kosztuje 24 zł wlasnie sprawdzałam ,a akiedy jest wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robilam bete rano to po poludnu mialam wynik u mnie byla opcja wynikow przez internet wiec w domu sobie sprawdzałam:) No Hania za 2 miesiace ma roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
witam :) wynik bety jest tego samego dnia. a dziewczyny co do tych piersi i sutków, to naprawę wszystko zmienia się pod koniec ciąży? bo słuchajcie,wstałam dziś rano i wydaje mi się bardzo, że moje sutki są jakieś takie duże :) niewiem czy mam jakieś zwidy, czy coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja wam powiem też jedną ważna rzecz którą opewnie wsyztskie wiemy że człowiek jak chce to potrafi sobie dużo wmówic i dużo więcej widzieć;) Kiwiorka a jak ten wynik wygląda tylko liczby? czy jest jakiś opis do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak dopiero w kocowce piersi sie takie zrobily wynik wyglada tak sa wartosci i tygodnie ciąży im odpowiadajace , ja miałam wynik 261,5 i to odpowiadało 4-5 tygodniowi ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
tak wiem :) co miesiąc mam jakieś objawy ciąży :D :D :D heheh. tym razem jestem prawie pewna, że się nie udało ale dziś te moje cycki mnie zadziwiły :D ale pewnie mi się wydaje, masz rację :) czas pokaże, co ma być to będzie..w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
aha ok bardzo ci dziękuje za odpowiedź;* nie robiłam nigdy więc nawet nie wiedziałam jak to wygląda. no więc czekam na tą @ i zobaczymy czy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
u mnie mój mąż zauważył zmianę w brodawkach i żyłki na piersiach więc tego sobie nie wmówiłam :) organizm człowieka jest bardzo dziwny.chciałabym już mu powiedzieć że będzie tatą no ale cóż muszę czekać jeszcze parę dni. ale myślę że u każdej kobiety jest inaczej przecież, np ze zmianą piersi u innych się zmieniają wcześniej a u innych później czy też bóle brzucha lub inne . niektóre wiedzą od razu po zaobserwowaniu zmian a inne dopiero po spóźnieniu @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
Hmm. To może z moimi też coś się dzieje ;) taaaak, sobie wmawiam a jutro dostane okres ;) jak zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh papi i inne za 2 3 dni c***y dostaniecie i bedzie płacz tylko po co to wszystko nie rozumiem? szukanie objawów na siłę? piersi nei zmieniają się kilka dni po zapłodnieniu,to oczywiste,potrzeba na to czasu by hormony zaczęły działać więc przestań zyłek na nich szukać bo one są tam zawsze! jak będziesz naprawdę w ciązy to dopiero wtedy dostzrerzesz różnicę i będziesz iwdziałą o czym ci mówimy ja ci życze jak najlepiej ale jesteś troche denerwująca ,nie masz doświdczenia i nie pozwalasz sobie nic wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja rozumiem i wiem że to może się wydawać głupie , zdaję sobie sprawę że to, jak piszę że mi się coś zmieniło po tak krótkim czasie jest śmieszne ale to mąż mi to zasugerował pierwszy, żył nie miałam bo ja zawsze obserwuje swoje ciało tak samo mąż już tyle się ich na oglądał(chodzi o piersi)ze chyba wie jak wyglądają:) oczywiście ja nie szaleje z radości że już jestem w ciąży bo to czy tamto mi się powiększyło. zdaję sobie sprawę że bardziej prawdopodobne może być to że w niedzielę będę miała okres. nie zaprzeczam. i nie bede płakać bo to jest dopiero 1 cykl,1 starania i masz rację nie mam doświadczenia nie mogę sie na niczym oprzeć bo nigdy w ciąży nie byłam, nie wiem jak będzie reagowało moje ciało stąd też pisze o zmianach jakie mam.być może to na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak: wiedziałam, że mogę być w ciąży (sex bez zadnych zabezpieczen). Ale nie robiłam testów co kilka dni. Hmm "olałam" sprawę. Zadnych objawów. Oprócz braku miesiaczki. Umowilam wizyte u mojego gin, bo okres sie spoznial. Potwierdzil ciążę. Byłam w 6 tygodniu :) Teraz jestem w 8 miesiacu :) Jak do tej pory zadnych objawow ciązowych - procz braku miesiaczki i wiekszego brzucha :P zadnych zachcianek zywieniowych, mdlosci, napadów histerii, zmian nastrojow. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi nie przejmuj się takimi komentarzami Ty znasz swoje ciało i po twoich wypowiedziach widać że nie jesteś głupią siksą tylko normalną kobietą pragnącą mieć dziecko MASZ ŚWIĘTE PRAWO ROZMAWIAC Z NAMI O SWOICH OBJAWACH I PODEJRZENIACH CZY TO CIĄŻA CZY NIE jeśli komus to przeszkadza to po jaką cholerę marnuje czas czytając i wypowiadając się w temacie Ps ja testuje po tobie pon albo śr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tak mnie dziś boli brzuch że chyba takiego bólu przed @ nigdy nie miałam , jak na razie @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
Ale się rozpisałyście :) mi zostało tyle jeszcze czekani na tę cholerną @. Dopiero 3-4 lutego ma być. Przeglądam internet, i znalazłam kalendarzyk miesiączkowy, wyszło, że 20 miałam owulacje i że jeszcze dzisiaj mam dni płodne. W ciągu tych dni kochaliśmy się jakieś 3 razy, rozmawiałam z mamą i ona też się nie może doczekać testu, męczy mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
chciałabym zrobić betę ale niestety,nie mam możliwośc****oczekam do niedzieli. co ma być to nie ucieknie:) laurka coś ci sie spóźnia ten okres. Co o tym myślisz? masz jakieś odczucia? nie wiem czy może to będzie powiązane ale mi dopiero okres unormował się rok temu od kiedy pamiętam miałam z nim problemy. A to go nie było z 2 miesiące jak był to czasami 1 dzień. dopiero tak jak pisałam unormował mi sie ok. roku mam jak w zegarku ale czy myślicie że może mieć to wpływ na zapłodnienie. wiem lekarzami nie jesteście a szkoda bo by sie tu przydała jakaś pani ginekolog:) ale właśnie lekarze nic nie mówili mi na ten temat dawali tylko luteine na wywołanie. Mam też straszne bóle przy @ 2 dni wyjęte z życia. Biegunka wymioty omdlenia i wycie z bólu. Wydałam mase kasy na leki które przepisywały mi ginekolodzy a wystarczyła 1 wizyta u babci która powiedziała żebym piła rumianek kilka dni przed @ i jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
właśnie zawsze miałam 28 dni równiuteńko od kilku lat już, wiec jestem zdziwona ale czekam. brzuch boli jak na @ tylko 10 razy mocniej, zobaczymy test wczoraj negatywny wiec na nic nie licze jak nie będzie @ do końca tygodnia to się zaczne zastanawiać i najwyżej na bete pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
wydaje mi sie że będzie to najlepsze rozwiązanie. a bolał cie wcześniej brzuch na @?. Bo ja nigdy nie miałam przedwczesnych bólów,tylko jak już dostałam to po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
zawsze miałam tak że w dniu @ zakuło mnie w brzuchu może max 5 min i tyle wiedziałam wtedy ze @ będzie, a dziś od rana już taki ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×