Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość malaczarna98
no właśnie tak to jest :) no ale nic, trzeba być dobrej myśli, mam nadzieję, że wkrótce nam się uda :) gdyby teraz nam się udało to byśmy chyba w październiku rodziły prawda? Ja zawsze chciałam urodzić w maju :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a ja w lutym:P:P:P:P no wychodzi tak na 1,2,3 paxdziernik wiec i na wrzesien sie mozna załapac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
dla mnie maj byłby idealny :) więc musiałabym zajść......we wrześniu chyba :P :P żeby to szło tak oo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maż się smiał że gdyby urodziło nam się dziecko we wrześniu to miałby łatwo bo wszystkie ważniejsze rocznice i urodziny miałby w jednym miesiącu i moze by nie zapominał - we wrześniu moje urodziny, we wrześniu rocznica ślubu i we wrześniu urodziny dziecka :D Wszystko w jednym pakiecie by miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
hehehe a to faktycznie fajny układ dla faceta :) oni nie mają zupełnie pamięci do dat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a mi już obojętne chce zbey dzidzius był zdrowy, teaz wiemz e nie da sie wsyztskiego zaplanowac. chce tylko tak zebysmy w swieta mogli jechac z dzidziusiem na rodzinny obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
no tak, ja też oczywiście nie wybrzydzam :) a ile jesteście po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dokładnie;) ja juz marze o tych spacerach .oj bede godzinami spacerowac, teraz jak mi sie uda dzieciaki od brata albo siostry dopasc to spacerujemy i spacerujemy ehhe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
hmm.. :) laurka zrób test sobie jutro :) jak będziesz w ciąży to powinien już wyjść na sto procent. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
za namową już po teście i negatywny z minimalistycznym cieniem drugiej co dla mnie nic nie oznacza. czekam weekend i pojde na bete jesli @ nie przyjdzie.piersi nadal bolące i mega nabrzmiałe. mleczny śluz i bóle jajników ehhe i bądź tu człowieku mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
może za wcześnie na test, może owu Ci się przesunęła i temu test jeszcze nie wychodzi? masz rację, zrób betę, będziesz miała sto procent pewności.. ciekawe co mi jutro wyjdzie... :) mozę styczeń jest jakiś "rozregulowany" i temu nam się @ tak przestawił :P ktoś tam wcześniej dostał, my później.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1245
laurkachmurka wg.mnie to ty jestes w ciazy.Blada kreska tez oznacza ciaze szczegolnie jesli test robilas w dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1245
Ja mam dzis 28 dzien cyklu i mialam zamiar testowac ale sie wstrzymam bo czasem mam @ w 30 dniu.W ostatniej ciazy robilam test w 25 dniu i mialam blada kreske i dopiero po tygodniu byla ciemniejsza.Teraz tez sie skusilam i zrobilam w 25 dniu ale nic nie wyszlo wiec pomyslalam ze poczekam cierpliwie.Caly dzien wczoraj mnie bolal brzuch ,bylam pewna ze @ nadchodzi ale nie przyszla,dzis mierzylam temp.i jest 37 .Ja bede testowac jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie przyszła dzisiaj @ :( Ale nie będę się nakręcać. Powodzenia innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
No więc zabrałam sie intensywnie za,sprzątanie, zaczął mnie bolec brzuch i okres nadszedł :/ a więc u mnie też nic w tym cyklu :) ale również życzę powodzenia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
heheeh u mnie też @ prxzyszła, dziwna bo mega skąpa ale coś tam jest. i powiem wam ze nawet sie ciesze bo bałam sie ze ani ciąży ani @ i znó starania by sie opóźniły,a tak jak sie skonczy to zaczynamy od nowa;) dziewczyny mam nadzieje ze dalej bedziemy tu codziennie pisac mimo ze w styczniu sie nie udało, mimo to czekamy na koljne tetsujące moze jednak jeszcze oprócz asiał ktoś jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Widze ze duzo z was testowalo Mam nadzieje ze luty bedzie szczesliwszy i zobaczycie upragnione dwie kreseczki Ja testowac bede albo we wtorek albo w srode i juz postanowilismy ze jesli sie nie uda to staranka odkladamy na lepszy moment Musze zajac sie teraz szkoleniem ktore niestety stoi na przeszkodzie ciazy Bardzo trgo załune ale tak musi byc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja też mam nadzieje ze luty będzie lepszy. w sumie jak w tamtym roku rozmawialismy o zaczęciu staran to cały czas od lutego miało być więc miejmy nadzieje ze tak będzie. fajny program dzis na TTV był włas nie o zachodzeniu w ciąze płodności itd. i Pani doktor mówiła zeby sie kochac co drugi dzien przez około dwa tygodnie w połowie cyklu wtedy jezeli wszytsko ze zdrowiem jest ok powinno sie udac na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa a nie mówiłam,że żadna z was nakręconych w ciazy nie jest?i że to zwykle objawy przed okresem? ale wy nie,krzyczałyście na mnie,że wy wiecie,że czujecie po co się tak nakręcać?żeby potem miec doła? cierpliwości trochę i więcej pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Gosciu a kto tu ma doła.... nie udało się to trudno są kolejne miesiące i cykle jeszcze, wiec z łaski swojej się już tu nie wypowiadaj.. Pozatym nie powinno cie obchodzić czy się nakręcamy czy nie i co myślimy a twoje zdanie akurat dla mnie nie ma znaczenia i dla reszty zapewne tez wiec żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Kochane! @ nie przyszła :) poczekam jeszcze z 3-4 dni i jak dalej nie będzie to będę testować :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne sfrustrowane staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jak tobie coś nie pasuje na tym forum to nie czytaj i tyle. Nie twoja sprawa, poza tym nikt tu nie jest sfrustrowany. Chyba nie wiesz co to słowo znaczy- poczytaj najpierw w słowniku, a później używaj tak trudnych wyrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
moge być srustrowana hehe gościu ale tobie nic do tego napraede, jeśli temat ci nie odpowiada to na niego nie wchodź i po sprawie. ale ludzie sobie szukają problemów, zajmują sie zyciem innym a swoich "śmieci" nie widzą.... ehh cóż za mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny @ mam dostać 29 albo 30 ( środa - czwartek) Czy jeśli zrobie go jutro to pokaże ewentualną ciąże czy lepiej poczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×