Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magyarr

szukam osób z których będę mogła normalnie popisać i pogadać v2

Polecane posty

Swoją drogą nie mam pojęcia dlaczego ten dział :D Ja się tylko podczepiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniuunia
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magyar - mój pracowity a Twój ? Wczoraj dostałam bloka na amen. A tak na mraginesie : Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie: Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy. I jak to się ma do naszych rozmów i tych blokad, które dostajemy jakbyśmy byli przestępcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczko, nie mam ZIELONEGO pojęcia :D To jest kafeteria, tego nie ogarniesz... A wracając do dzionka... no cóż... wróciłem z uczelni o 13 i odrazu w kimono :D I przekimałem 3 godzinki- jak nowonarodzony :) sprawdź, czy z tamtąd, gdzie brałaś dane o mnie jeszcze wiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiem gdzie taki wylewny byłem :) Dzia za ostrzeżenie. Gorzej, że wiesz gdzie mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sama spędziłam sporo czasu usuwając pewne informacje o sobie, które zostawiłam w necie na przestrzeni lat korzystania z sieci. Nie ma co zostawiać za sobą zbyt długiego ogona, choćby dla samego spokoju ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, mi nic nie grozi. Kobiet się nie boję, a jakby jakis typ sie pokusil o przyjscie to raz, że czeka piesio- owczarek niemiecki po służbie, czyli tresowany, a dwa, że nosze zawsze przy sobie nóż dla bezpieczeństwa, a w domu mam szable także lajcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meh, to szkoda... Ale wiesz, nidy nie wiadomo kto tam się do Ciebie zakradnie :D W końcu zanim tamta się obróci to troszkę minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wzmocnij jakoś :D Jeszcze Ci się na głowę zawali i z kim pisać będziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie mój największy życiowy koszmar jaki ziścić się może, że mi się zwali na łeb 😭 Co do tego drugiego, to nie bój nic , nie ma ludzi niezastąpionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, na kom jestem :) a to zalezy, raz ja raz rodzenstwo :P Witaj Skandi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×