Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magyarr

szukam osób z których będę mogła normalnie popisać i pogadać v2

Polecane posty

Powrocilam :) Najmadrzejsza- a dlaczego masz nie dac rady? ;) ps-ciekawa stopka :p Nicia-no wiem ze 200 kg to nie ma sie z czego cieszyc****ewnie ma kobita glos jak krzyczy,ale jakos to zabawnie wypadlo w polaczeniu z owczarkiem :D Madziarek- to gdzie sie szwedasz ,ze z komory piszesz? ;) czy moe trenujesz szybkie pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Witam Nie można było wymyśleć innego tytułu tematu tylko małpować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie średnio się wyspałam... za dużo myśli łaziło mi po głowie. A powiem wam najzabawniejszą z nich - musieliśmy przełożyć datę ślubu o tydzień dla świętego spokoju, ponieważ.... mój mądry tata zrobił aferę, że nikt normalny nie wychodzi za mąż 13 bo to pechowy dzień! tabumtssss brawa dla taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Najmądrzejsza Na Forume---co za egzaltacja tym nickiem chłe,chle ,chłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandynawskie sny - dzięki za pochwałę stopki. Nawet zapomniałam, że ją mam. Woźny - nie czepiaj się nicku, założony był w dawnych czasach, teraz nieco spokorniałam :) magyar - a tobie podobno nie trzeba dużo snu więc skąd te "chociaż ty" ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag- a to masz nieprecyzyjne paluszki ? ;) Najmadrzejsza- cos jest w tym 13ym ze nikt go nie lubi, a slub to drazliwa sprawa dla kazdego.... Wozny- ze tak zauwaze nosisz numer 2 wiec tak jakby tez jestes kolejna wersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą datą nie byłoby tak źle, gdybym nie była osobą, która jak się jej powie, że ma czegoś nie robić to zrobi to z całą pewnością... Ale tutaj na szczęście poszłam po rozum do głowy i stwierdziłam, że dla świętego spokoju opuszczę. Ten jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest sie w czyms na tyle dobrym by nie moc byc lepszym :) no dzis troszke za krotko spalem, nawet jak na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Użytkownik: Najmądrzejsza Na Forume ( ilość tematów: 15, ilość postów: 451 )----byłaś niemową ,ze pościków brak??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Złośliwie to zrobiłem mam nerw na tego gościa z tego podobnego temateła:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wegierek-czyli siegasz po mistrzostwo treningiem :) Najmadrzejsza- tez czesto bywam przekorna- straszna cecha ;) Wozny-451 postow oznacza niemowe? bo mam mniej a sprawnie jezorem klawiaturowym miele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Najmądrzejsza po reorganizacj cafe masę urwało postów co nie którym.To ile wtedy miałaś tak w przybliżeniu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wożny z Akropolu2
Skandynawskie sny--teraz sie nie liczy kto ile ma.kiedyś było ważne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, już jestem na moim stanowisku standardowym :P Bo ja wiem czy mistrzostwo... przydać się... może :D :D Nie, nikogo nie podrywałem :) Po prostu zaczytałem się troszkę i boom :D ale to niebezpieczne bo się senny robie podczas jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tego, wracając do pytania o nóż. Można nosić przy sobie nóż jeżeli jego ostrze nie przekracza (chyba) 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, testament mam spisany to tam wiesz :P widziałem już wszystko, mogę umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×