Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magyarr

szukam osób z których będę mogła normalnie popisać i pogadać v2

Polecane posty

Jaki z broda....on gladki jak pupcia noworodka...chyba... Nie widziales wszystkiego, ludzie na pewno Cie zaskocza wiec jeszcze nie czas umierac. Ty teraz jestes "durny i chmurny", fajna sprawa, korzystaj z przywilejow wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nah, sam na siebie nałożyłem pewne ograniczenia, ot młody i głupi :) w każdym bądź razie nie chcę być jak większość moich rówieśników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla większości największym priorytetem to a) zaliczać co chodzi i ma tętno b) na każdej imprezie schlać się w trupa c) i najlepiej jeszcze sobie maryśkę jarać bo teraz to takie modne i w ogóle... d) yolo, swag... trzeba to tłumaczyć? :| A to który to ten Josh? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezu, akurat podczas sesyji? :D swag to odpowiednik naszego spanu... czy coś w tym rodzaju, taki rodzaj "hipsterstwa" yolo to znaczy tyle co żyjesz tylko raz ( i przez to ćpaj, chlaj etc etc...) (nie martw się, też tego nie ogarniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem, ale już wstydu nie chciałem robić :P To jak mi podasz za miesiąc swój wiek, to ja C****każę dwie moje ukochane bestie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, szkoda że jedna bestia to pies, a druga ma prawie 50 lat i mechaniczne serducho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wegierek- jezdzisz weteranem szos? :) i wiesz...glowa do gory, gdzies ta ludzka bestyjka do pokochania na Ciebie czeka :) NNF- "parna noc, zwykly blok, skandynawskie sny w poscieli z Ikei"-takie luzne skojarzenie ;) no i zyje w SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to moje rodzeństwo podsumowało- jedyna nadzieja we mnie. Obydwoje po rozwodzie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej szkoda tylko dzieci, bo tamtych osób niet. Cooo? Mi daleko? Brzmi jak wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie nie spotkałaś na swojej drodze bardziej przekornej i upartej osoby niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×