Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość MamaPaździernikowa
Prowadzimy działalność mężem i mąż zasugerował odpoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksoplazmoza nie tylko przenoszona jest przez koty, a najczesciej choruje sie po przez zarazenie surowym miesem,surowymi jajkami, warzywami majaymi kontakt z ziemia, surowymi rybami itp, ogolnie jest to choroba odzwiwrzeca. A od kota mozna zarazic sie w ten sposobo, ze wezmie sie golymi rekoma kupe kota, a pozniej zje kanapke. Nie ma innej drogi zarazenia sie od kota jak przez kupe i o***t kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki .. na początek witam nowe przyszłe mamusie :) no i byłam dziś u lekarza .. no i dalej nic nie wiem :( no wiec ,,, pokazałam skaczącą bete i lekarz stwierdził że chyba nic z tej ciązy nie będzie :( już mnie nie badał tylko na usg od razu wziął , ledwo włożył i mówi oooooooo ale one urosły od ostatniej wizyty ( tydzien temu) no i mówi tak na bank jeśli ciąża żyje to będą bliżniaki :) oba pęcherzyki mają zarodki tylko ... serduszka nie biją :( powiedział że gdyby nie urosły to wysłał by mnie na zabieg już dziś , a tak to on odpowiedzialności na siebie nie weżmie bo jeśli urosły to może żyją:). powiedziałam że czuje sie masakrycznie ciągłe zawroty głowy osłabienie mdłości totalny brak apetytu itp. to mi powiedział że to normalne , nosi pani bliżniaki i wszystkie objawy ma pani podwójnie nasilone , niech sobie pani wyobrazi jak żle sie czuje kobieta z jednym dzieckiem to pani ma to samo tylko podwójnie :( kazał mi witaminy brać ale nie te na 1 trymestr tylko te od 2 trymestru bo potrzebuje dla 2 małych fasolek :) dziewczynki jak one cudnie wyglądały :) dwa pęcherzyki i zarodek w prawym na górze a w lewym na dole :) za tydzien mam przyjść jeśli nadal nic nie będzie widać to ... skierowanie na zabieg :( ech płakać mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina, ja bym się nie zalamywala. Dobrze ze dzieciaczki rosną :) nadal trzymam kciuki za Waszą trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Bebetina bądź dobrej myśli gdyby było beznadziejnie dostalabys skierowanie do szpitala odrazu .ja tak miałam 2.10 19.00 wizyta /3.10 7.30 zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Poza tym każda ciąża rozwija się inaczej w różnym tempie .sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina musi być dobrze, nie dopuszczaj złej poci do siebie, serduszka biją, muszą bić, za tydzień je usłyszysz..... mocno Cię przytulam i wspieram myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda , Madralinka i Brukselka dziękuje za dobre słowo , nawet nie wiecie jak dużo dają gdy nadzieja w Tobie powoli zanika mąż chodzi smutny i nie wie jak z Tobą gadać a Ty chcesz rozmawiać a nie masz z kim to wtedy te słowa dają strasznie dużo... Wogóle to mąz i rodzinka mnie wkurzają te skaczące nastroje dobijaja mnie, normalnie dziewczyny brzydko to powiem ale hormony mi na łep walą:) spać nie moge z łóżka ciężko sie zwlec i iść do pracy w domu mąż jw. a moja córcia płacze że dzidziusie nie wiadomo czy będą więc nie dość że sama ze sobą mam jazdy to jeszcze moją Gwiazdeczke musze pocieszać... ech.. patrze sobie teraz.... na ,, fotke " ( usg) moich fasolek i tak sobie myśle że jeśli ich serduszka biją tyle że są teraz maleńkie to od tej fotki zaczne ich album ze zdięciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczęta..Mam pytanie... Może tutaj doczekam się odpowiedzi i porady;) Otóż 8 dzień spóżnia mi się okres.. (do tej pory miałam regularne 28dniowe cykle), mam powody żeby myśleć,że zaszłam w ciążę,bo kochamy się z narzeczonym bez żadnych zabezpieczeń.. wykonałam już 2 testy i wyniki były negatywne;/ Może zrobiłam je za wcześnie???? mam lekko obolałe piersi i czuję lekki ból w dole brzucha..poza tym nic. Czy test powinnam zrobić pożniej,czy może udać się na test krwi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani wyzej. albo powtorz test za kilka dni albo idz na bete. ale 8 dni po @ juz powinien byc pozytyw. u mnie byl 5 dni przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ powinna być 16-18 . 01 a test sikany pozytywny wyszedł dopiero 31.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Bebetina ja tez tak mam ze źle spie bo się stresuje czy będzie dobrze czy nie i budze się po 100 x w nocy odkąd dowiedziam się ze jestem w ciąży i przekrecam się jak betoniarka z brzucha na plecy na lewo na prawo...potem rano mam problem z wstaniem a pracuj***ardzo dużo, często do 21.00 i w soboty.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123456789
ja byłam we wtorek na usg .. ale lekarz nic nie wiedział :( podejrzewa ciążę pozamaciczną ... dziś beta i w piątek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczynki :) mam termin na 26 października , a WY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Bebetina - nie podłamuj się, serduszek nie słychać bo może za wcześnie? Ja jak byłam u mojego gina to widział pęcherzyk, ale bez zarodka, więc mam nadzieję zobaczyć zarodeczek za 2 tygodnie, uważam że nie powinnaś się denerwować, a lekarz jakiś głupi jest że Cię straszy zabiegiem jak nie ma pewności, może pójdź do innego lekarza? Bardzo mocno Cię ściskam i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Ja dzisiejszy poranek spędziłam po raz pierwszy wymiotując jak kot (do tej pory tylko mdłości), no i pojechałam zrobić badanko na toxo - wyniki w piątek :) Dziewczynki - podsumowując to nie stresujcie się tyle (wiem że łatwo powiedzieć), ale trzeba być dobrych myśli, razem będziemy rodzić w październiku i nie ma innej opcji! Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
Legally Blonde - jeśli wymiotujesz na pewno zaciążyłaś :) ja też mam torsje i nie wiedziałam czemu - rok starałam sie o dzidzie i zaszłam w momencie gdy sie poddałam.... trzymam za CIEBIE kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy, ale to że zaciążyłam to wiem ;), test i usg nie kłamią ;), tylko póki co zarodka jeszcze nie było widać tylko pęcherzyk. Ja też trzymam kciuki za siebie i resztę dziewczyn żeby wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Gosc1-9 może jeszcze za wcześnie żeby cos widzieć, który to tydzień wg twoich obliczeń?nie ma sensu iść wczesniej jak 8 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Bebetina czuje,że będzie dobrze:)będziesz robiła bete przez ten tydzieñ?gość może miałaś późno owulkę u mnie np.tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Bebetina, mocno trzymam kciuki!! Wierzę, że będzie dobrze. :) U mnie póki co z objawów na plan pierwszy wysuwa się mega zmęczenie i niechciej. ;) (spacer z córką wydaje mi się heroicznym wyczynem:P) A tak to nawet w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Blankaaa u mnie to samo,spać,spać i jeszcze raz spać:)a teraz jeszcze remont u mnie więc pracy mnóstwo...a u Was jak z libido?u mnie spadło do zera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
U nas na szczęście remont był przed narodzinami córki. ;) U mnie baaardzo wysokie, czyli tak jak zawsze. I sex mi się śni w kółko. :P Pamiętam, że pod koniec ciąży trochę przystopowaliśmy, żeby porodu nie wywołać za wcześnie. ;P (btw, właśnie "po" zaczęłam rodzić :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LegallyBlonde moja ostatnia@ była 22 . 12 . powinnam być w 10 tyg ale u mnie nic datowo sie nie zgadza bo najprawdopodobniej zaszłam w ciąze w ostatnich dniach cyklu ale nawet jeśli wtedy to byłby 6 tydzien a wtedy powinno być wszystko większe niż jest . Dlatego lekarz mówi że najprawdopodobniej to obumarła ciąża .MamaPaździernikowa więcej bety nie robie!!!!!!!!! co ma być to będzie beta w tamtym tyg raz spadała potem urosła a potem znów spadek .Gość 123456789 idż do innego lekarza , mój poprzedni tez nic nigdy nie widział tylko kase brał sprzet miał do d... i tylko ludzi denerwował jak zmieniłam lekarza ten od razu widział dwa zarodki podczas gdy tamten nawet jednego nie widział.. patałach .. Madralinka ja też duzo pracuje i w soboty też niestety do tego ja na nogach z rękami w górze ... jak to fryzjerka :( przychodze do domu to padam :( do tego brzuszek mi urósł i w nic sie nie mieszcze ale to podobno normalne że przy bliźniakach szybko rośnie .. wszystko zniose tylko niech żyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam dzisiaj na spacerku i się mega zmęczyłam i tylko bym spała. Czy wy też macie takie twarde brzuchy jakby zapchane jelita czy coś??? Trochę niekomfortowo się czuję i mam wrażenie że te jelita mi przygniotą dzidzię Pammy- terminy mamy podobne ja 17 październik ale lekarz mówi że najprawdopodobniej termin będzie tydzień później czyli 24 październik bo zarodek jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamapazdziernikowa u mnie libido w zasadzie bez zmian,przynajmniej na razie. Proteiny co do twardego brzucha to na pewno jest lekko twardsze niż wcześniej,ale bez jakiejś tragedii. Uciekam spać,miłej nocy dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Ja dziś nie mam siły pracowałam 9 h w ogóle mam tak jakby mi tchu brakowało;) marzę o snie dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów spać nie moge :( a zmęczona jestem strasznie :( Madralinka ... normalnie Tobie to chyba trzeba klapsa na tyłek przyrżnąć :) tyle pracować?????? jak Twój maluszek ma sie dobrze czuć jak mama ledwo żyje? chyba nagadać Ci trzeba troszke ... wiesz ja też pracuje i pewnie będę ile sie da ale , ale nie można doprowadzać do wycieńczenia organizmu w nocy nie możesz spać , dolegliwości ciążowe dokuczają i jeszcze tyle w pracy ... wstydź sie :) no ale My kobiety twarde jeseśmy :) sciskam Was mocno dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Dziewczyny cwiczycie w ciąży??? W moim mieście jest wiele ofert joga aerobik dla dziewczyn w ciąży ale wszyscy radzą od 2 trymestru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralinka - ja ćwiczyłam ostatnio z filmikiem z internetu i chyba taką formę ćwiczeń wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×