Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

A co do imion to dla chłopca na pewno Wojtek a dla dziewczynki jeszcze nie mamy, zastanawiamy sie nad Magdą albo Martą ale to się pewnie jeszcze zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, czyli rozumiem, że ostatnią miesiączkę miałaś 10 stycznia? :) Czyli powinnaś rodzić też 17 października wg reguły Naegelego - plus 7 dni, minus 3 miesiące, plus 1 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa dokładnie tak ;) ale zobaczymy jaka data wyjdzie na usg. A tak wogóle to w którym tygodniu lekarz określa date porodu z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Najdokładniejsza data wychodzi na pierwszym obowiązkowym usg, czyli 10-13 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana już mama
Dziewczyny mam problem Spóźnia mi się okres juz tydzień Cykle zawsze 25 dniowe, przez 10 lat spoznil sie dwa raz- na stymulacji owulacji i jak zaszlam w pierwsza ciaze testy negatywne, beta dwa dni po spoznionym okresie ujemna kucie w podbrzuszu, czeste oddawanie moczu i bol nog tak czulam sie przy ciazy pierwszej myslicie ze to znow moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) jak minal dzien ? Ale mi dzis hormony szalaly :-) nagle w czasie obiadu zalalam sie lzami i nie moglam uspokoic :-) teraz sobie leze bo polazilam duzo w ciagu dnia i teraz mnie brzuch bolal troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdezorientowana juz mama' ja bym zrobila zapas testow i robila co dzien lub co dwa dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie było :) Dzisiaj miałam drugie badanie u gin i wszystko jest super! Fasolinek ma 2 cm :) wyszło że to 8 tydzien i 4 dzień :) widziałam bicie serduszka :) cudny widok! Do tej pory udało mi sie bez wymiotów i mam nadzieje że tak zostanie:):) Słodkich snów wam życzę!:) my idziemy spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taka mądra jesteś to wyjaśnij mi sytuację. Przy pierwszej ciąży 5 testów nie wyszło,beta 2 razy też nie a na ust już bijące serduszko było. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne laski tu są to prawda ..haha wyjdzcie na rynek stancie na rogu i opowiadajcie ze zygalyscie lub was zbiera obcym osobom:) ciekawe jak zareaguja ??? :) nie ogarniam jak można o tak osobistych sprawach pisać do obcych? Ciekawe czy wasi mężowie/partnerzy wiedza o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać twój poziom po ortografii, gratuluję. W ogóle po co odpowiadać na durne prowokacje dziewczyny... Szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwaaaaaa
dziewczyny, jak chcecie utrzymać to forum to nie reagujcie na chamskie wpisy osób, które są chyba sfrustrowane i zakompleksione, że anonimowo obrażają innych. Wdając się w dyskusje zniszczycie sobie topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny nie odpisujmy na te posty pelne jadu bo i po co?? Jak sie dziecia nudzi to niech sobie swoj post zaloza:-)) A jak sie cieszylam ze objawow nie mam, to znowu moj kibielek stal mi sie bliskim przedmiotem:-)) jeszcze tylko zapachy mi nie przeszkadzaja. Wczoraj dostalam zwolnienie lekarskie bo po 9 godzinach na nogach to strasznie sie czulam i brzuch bolal:-( A Wy dziewczyny jak samo poczucie?? A jeszcze jedno u Was tez taka ladna pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) zyczliwaaa zaczne od tego ze popieram twoj powyzszy wpis ;) a tak w ogole bylam dzis u lekarza no I .... hmmm... zmierzyla mi lekarka cisnienie I bylo za wysokie ale chyba przez to ze szlam dosyc szybko I pod gorke za 1 razem mialam 147 na 85 jak dobrze pamietam a za 2 132 na 72 jakos tak mowila ze lepiej I ze mi spada poza tym mowila ze moze sie stresuje lekko I dlatego... hmmm... myslalam nad kupnem cisnieniomierza ale zobacze jeszcze mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Trzymajcie sie kochane I nie przejmujcie sie wscipskimi docinkami ja nawet na nie uwagi nie zwracam bo nie ma sensu. Pozdrawia milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja juz po pracy, musiałam się położyć bo siły nie mam :( Ale udało mi się utrzymać jedzonko w sobie :) Wczoraj wlazlam na wagę i przez miesiąc utylam kilogram :( nie wiem jakim cudem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem październikowa mamą 2013 gratulacje dla przyszłych mam ;-) a okres ciąży pamiętam jakby to bylo wczoraj :-) piękne uczucie ;-) zdrowka dla Was i dla maluszkow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Coś ucichło u nas?Co słychać dziewczyny, jak spędzacie sobotę?Ja w pracy niestety.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) mamapazdziernikowa ja tez mialam sobote w pracy wlasnie niedawno wrocilam I sie ogarnelam. Ogolnie u mnie w porzadku tyle ze jestem spiaca dzis caly dzien :/ a tak poza to wszystko ok nawet musze sie pochwalic bo mnie nie mdlii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wolne ale wieczorem mieliśmy gości i cały dzień coś do roboty w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę się przytyłam co za analfabetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was podziwiam jak dajecie radę pracować, ja nie mam szans, wymiotuję od rana do popołudnia, i słabo mi się aż robi, piję dużo by się nie odwodnić i w łóżku leżę, nie mam szans, pierwszą ciąże w I trymestrze przeszłam lżej.Ale wszystko dla mej Gwiazdeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mozna dolaczyc? Jestem szczesliwa przyszla mama, z moich wyliczen po 5 tygodniu jestem :),wiec termin na koniec pazdziernika :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do ginekologa i powiedzial zebym po 7 tygodniu wpadla,wiec mysle ze za tydzien sie bede umawiac. A Wy juz po 1 wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiamysia22
dziś bylam na drugiej wizycie i tj 5 tydz i 3 dni widziałam bijące serduszko :))) termin mam na 17 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiamysia22 cieszę się razem z Tobą. Ja byłam w 7tyg. chyba wiele z nasz już po wizytach,ale jak widzisz ciągle witamy nowe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem po dwóch wizytach a kolejna 21 marca :) Witam nową mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szybko zaliczylyscie pierwsze wizyty :). I jak wrazenia? To bedzie moje pierwsze dziecko,wiec jestem cala w skowronkach ♥♥♥juz sie nie moge doczekac az zobacze bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×