Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość paulettta
Ja wiekszosc kupilam uniwetsalne, ale tez i takie dla chlopca bo tak mialo byc i odrzucalam te typowe rozowe slicznosci a tu co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marzę o córce i o możliwości kupowania tych slicznych dziewczecych ciuszkow :) Dobranoc dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Hej! Ja już po połówkowym, maleństwo zdrowiutkie, wszystko w jak najlepszym porządku. :) Płci nie dało się ustalić na 100%, bo małe skrzyżowało nóżki, ale gin powiedziała, że prawdopodobnie dziewczynka. :) Czyli druga córcia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) trochę się zaskoczyłam że pani doktor znalazła siusiaka. Cały czas czuję że to dziewuszka. Za tydzień mój doktorek sprawdzi jeszcze raz. Jestem już na facebuku ale tu też będę wpadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Laseczki! Ja idę we wtorek i to będzie 17tc i zastanawiam się czy płeć się da ustalić... Chociaż z mężem stwierdziliśmy, że wolimy niespodziankę do samego końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mam które poznały płeć i widziały dzidzie. Fajnie ze coraz więcej Dziewczynek może i na mnie padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My prądu nie mieliśmy i internet tylko w komórce był wczoraj więc dostępu nie miałam. Bylismy wczoraj u lekarza i raczej będzie dziewczynka chociaż powiedział, że na 100% jeszcze nie powie, w każdym razie nie pewno na razie nie widać, żeby to było chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Gratulacje wszystkim mamom, ktore znaja juz plec. My dopiero w srode sie dowiemy (mam nadzieje). Ojej dziewczyny ja jeszcze wymiotuje:( kurcze moze już tak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam mówić, że mi tez jest jakoś nie dobrze znowu. Znaczy ja nie wymiotuję ale po jedzeniu jest mi zawsze trochę niedobrze... a już było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
No wlasnie ja tak samo po jedzeniu I zaraz zwracam.. I taki dziwny smak w ustach caly czas a koncze juz 17 tc w pierwszej ciazy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) dawno nie zaglądałam i widzę, że coraz więcej kobietek ma ochotę przyjść na świat ;) więc jednak girl power ! a mój mały dzisiaj ani razu się nie ruszył chociaż ostatnio czułam go już wyraźnie. Pojechałam do szpitala i na szczęście okazało się, że to zwykły leniwiec jest, bo serduszko bije i nieznacznie się porusza - pewnie śpi ;) ale fajnie było go wreszcie zobaczyć od 5 maja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Cześć Dziewczyny! Długo się nie odzywałam, jakoś tak wyszło, ale z czytaniem jestem na bieżąco:-) Mnie też znowu jest niedobrze:-( Mdłości wróciły szczególnie rano. Do 14 nic nie jem, bo zaraz wyląduję w WC:-( A jak już coś przekąszę to mam wrażenie, że mój żołądek tego nie pomieści, ciężko mi, ból żołądka i kończy się wymiotami. A już myślałam, że najgorsze za mną. Ja płci jeszcze nie znam. Dowiem się pewnie na połówkowym. Jak dotąd 3 kg do przodu i brzuch wystaje:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecię dziś tak szaleje ze szok :o aż boli czasami. Ja nie wymiotuje ale za to mega zgaga mnie 2dzień męczy :( a z usg muszę do piątku wytrzymać :( ale za to będzie długo bo to polowkowe :) Polecacie coś.na.zgage oprócz migdałów? bo ich nie mam akurat w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś niepotrzebnie pesymistycznie moj wpis zabrzmiał :P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) a co do wymiotów to zdaążyłam sie pochwalic u wisialam nad wc :p ale to chyba od tej zgagi :( za literowki przepraszam ale pisze na lezaco i jem jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi migdały nie pomagają, próbowałam już bananów, mleka, jabłka... chyba jabłko najlepsze ale na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zgagę pomagała mi w pierwszej ciąży cola i mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu dzięki :) spróbuję mleka, bo jabłko mi ni nie daje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zgagę w czasie ciąży można zażywać Rennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie chcę leków brać... Coś mi chyba siedziało na żołądku bo jak zwymiotowalam to przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1111
to ciekawe, bo cola i mleko to właśnie zgagę wywołują. poza tym cola w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaaa
Dziewczyny, powiedzcie mi ile z Was korzysta z tych maili? Mogłabym do któregoś dołączyć? W ogóle trochę smutno, że tak się podzieliłyśmy... 2 maile, fb, tutaj... Szkoda. Zastanawiam się wobec tego czy jest sens tu jeszcze pisać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa. Mail.był.na.poprzedniej.stronie.chyba.podawany. Tak pije czasami cole w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blankaaa. Mail.był.na.poprzedniej.stronie.chyba.podawany. Tak pije czasami cole w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej! Ja slyszalam ze na zgage sok z grejfruta. Mi dokucza niskie cisnienie :-( Cole czasem w malych ilosciach tez lykne :-) Jestem na etapie z checia zjem wszystko :-) wychodzac z domu biore cos do jedzenia a I tak potem dokupuje hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam ;) Klaudynkaaaaa druga wizyta w uk wyglada tak ze idziesz na skan I sprawdza wszystko u dzidzi mozg, raczki, serduszko itp przynajmniej ja tak mialam I tyle jeszcze wielkosc dzidzi czy dobrze rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio właśnie spadek apetytu mam. Przynajmniej kilka dni. I znowu mi.jedzenie śmierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa za sokiem z grejpfruta nie Przepadam ale jak ma mi pomóc to spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rennie ma w swoim składzie tylko węglan wapnia i węglan magnezu, więc nic niewskazanego w czasie ciąży :) nawet ma taki zapisek w ulotce we wskazaniach: Leczenie objawowe dolegliwości związanych z nadkwaśnością soku żołądkowego, takich jak: zgaga, niestrawność, wzdęcia, nudności, uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu, również występujących w okresie ciąży. także bez obaw można stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×