Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Kamipazdziernik
Kala911 super pochwał sie jaki model najlepiej wielkiej link :))) Uwielbiam ogladac wozki ja tez juz kupiłam wozek stokke bezowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
dziewczyny ja mam 14 tydz i wydaje mi sie ze czuje ruchy czy sobie wkrecam,to 2 ciaza wiec wiem ze wczesniej sie wyczuwa i napewno to nie sa jelita.co do wozka to kolor o taki:http://www.ebay.co.uk/itm/Yellow-Bugaboo-Cameleon-Fabric-Hood-seat-cover-and-apron-def-worth-a-look-/191143801440?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item2c810ef260 a wozek o taki:http://www.mumsnet.com/reviews/pushchairs/travel-systems/9441-bugaboo-cameleon.nie moge znalezc takiego wozka w tym kolorze bo malo spotykany jest.mam juz wszystko ocieplacz ,folie ,fotelik i baze do samochodu i naprawde fajniusi i gondola jest naprawe duza jak porownalam do poprezdniego wozka cori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
Kamipazdziernik, kupowalas nowy czy uzywany?ja uzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a ktory kupilas stokke,ten straszy czy nowszy model?mi osobiscie chyba sie te starsze podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu woda się zatrzymuje w organizmie swoją drogą bo z czego by cycki tak urosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu od.miesiączki tak zgadzam się ze 17 ale ja nie liczę od @ tylko z 1 usg. Jak poszłam do lekarza w styczniu to z @ był niby 6 tydzień a na usg nic nie było. Wiec nie trzymam się terminu z @. Co do wózków to.mi się stokke nie podoba :( i u mnie by się nie sprawdził :( ale to moja skromna opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaa
Hej jaa dzis zaczynam 16 tydz . Mam pytanie czy wy macie tez takie uczucie klucia kolo pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka ja mam tak dość często, szczególnie wieczorami, kiedy brzucho mi wysadza. To właśnie takie kłucie w okolicy jajników, częściej z prawej strony. Kłuje mnie też koło pępka, ale to raczej dolegliwości trawienne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kłuje raczej na wysokości spojenia łonowego :( ale nad jajnikami mnie ciągnie ;) gadacie do swoich dzieci w brzuchu ?? ja jak z córką w ciąży byłam to non stop.... teraz jakoś mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a ja jestem juz teraz pewna,ze czuje ruchy dzidka,narazie wyczuwalne tylko dla mnie ale.jak po swietach???pozwolilyscie sobie roszke pojesc?ja dziei chorobi apatytu nie mialam i to pierwsze swieta od kiedy pamietam nie czuje sie przejedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a nie boisz się, że wiosną wszystkie muszki Wasze będą przy żółtym wózku? :) Ja jutro mam równe 15 tyg ruchów jeszcze nie czuję. Na święta znajoma mnie nastraszyła, że powinnam już dawno czuć ruchy i panikę zasiała myślę, że nie miała racji i mam jeszcze czas! tym bardziej, że na usg się bardzo ruszało. Proszę może liczmy wszystkie razem jednakowo np. od ostatniej @? bo się gubię jak różnie piszecie ale to moje odczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
kwiatuszku ale i motylko nasze beda:) to,ze nie czujesz ruchow to calkiem normalne i sie nie stersuj,jakbys poczula to to raczej by bylo dziwne w pierwszej ciazy wiec czekaj sobie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
ale robie literowki,chyba spac powinnam isc,a ja siedze i sie zastanawiam czy isc jutro do pracy czy posiedziec jeszcze ze 2-3dni i sie doleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niebawem już za chwile będę widzieć moją dzidzie :))) Idę się szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Witam po Świętach. Leo trzymam kciuki!! :) Ja mam 165 cm, ważę 49-51 kg. W poprzedniej ciąży przytyłam chyba 9 kg, dzidzia zdrowa, ważyła 3,7 kg ;) I też mi zaczęło przybywać dopiero od połowy ciąży, więc się nie martwię. :) Może by mi się przydało więcej przybrać, bo przy karmieniu schudłam do 46 i wyglądałam okropnie. ;) No ale mam taki metabolizm już. A karmienie to naprawdę sporo "wyciąga". Wydawało mi się, że całe dnie jem i jem, a waga leciała w dół. Także mamy nie przejmujcie się kilogramami, ważne jest zdrowie bobasów. :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Taki żółty wózek ładny ale mogą się owady zlatywać naprawdę:) Co do wózka to te przednia kółka trochę małe, w śniegu i błocie mogą ciężko jechać, czy nie? Nie wiem nie sprawdzałam na żywo ale wiem na pewno, że ja kupie sobie z dużymi kółkami z przodu też. Ja ważyłam tak 56-58 (wahała mi się ta waga) a teraz ważę 60, mam 160, czyli przytyłam z 3 kilo. Pamiętam w poprzedniej ciąży tylam równo co miesiąc 1 kg a na sam koniec przytyłam z 3 dodatkowo tak, że łącznie przytyłam z 13 kg. Po pół roku już byłam chuda, nie ważyłam się ale mam zdjęcia w stroju to zupełnie normalnie wyglądałam. Tyle, że skórę jeszcze miałam na brzuchu rozciągniętą. Mój brzuch normalnie już ciążowo odstaje, wieczorami bardziej, rano mniej ale już wyciągnęlam spodnie ciążowe, pozyczyłam od kuzynki bluzki ciażowe i od razu lepiej się poczułam, nie taka obciśnięta. Ja jeszcze nie czuję ruchów dziecka a juz czekam z niecierpliwością! Co do tygodni to jesli się mamy trzymać jednego sposobu to proponuję trzymać się tego który jest bardziej prawdopodobny bo np u mnie to by było bez sensu trzymać się terminu z miesiączki bo wiem na pewno, że jest nieprawdopodobny zupełnie i byłby zupełnie nie miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janla12
Czytajcie może posty dokładnie, te które są od początku, w kółko wałkowane to samo, wystarczy czytać ze zrozumieniem. O tych *****ch już było parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
mama kolor zolty jest na zime bo to polarek a na lato pewnie sobie zmienie kolor budki a co do kolek ja mieszkam w Anglii a tu sniegu nie mamy :) a nawet jak w polsce bede jest przekladana raczka takze jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a i tez jestem za tym zeby trzymac sie terminu z usg ja uz w ogole z OM nie biore pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - wiem, nie martwie się tym bardziej, że ja mam 15 tydzień licząc od ostatniej @ więc u Ciebie jest 2 tygodnie do przodu. Wg usg ciąża jest kilka dni starsza ale ponoć margines błędu na tym etapie może być jeszcze do 8 dni. Będę sobie cierpliwie czekać :) Powiem Wam dziewczyny, że siedzenie w domu mnie zwyczajnie męczy... W nocy nie mogę zasnąć męczę się do późna 2-3 , a potem rano śpie jak kamień i jak mnie nikt nie szturchnie to budzę się sama 12-13. TRAGEDIA !!! Ja to akurat miałam pecha bo zwolnili mnie 4 dni przed tym jak dowiedziałam się o ciąży ale to już inna sprawa. A kto mnie teraz przyjmie do pracy? Tym bardziej, że dźwigać już nie mogę. ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Leoteo trzymam mocno kciuki za wizytę,daj znać po :) Ja ostatnio oglądałam wózki w smyku ale jakoś żaden mnie nie zachwycił,teraz tylko czekam żeby w końcu poznać płeć i moc zacząć kompletowac rzeczy :) MamaPiotrusiaMałego,zazdroszczę metabolizmu i bardzo sama chciałabym należeć do grupy kobiet dla których karmienie to dieta odchudzająca ;). Moja bratowa za to przy karmieniu przytyla kolejne kg bo jak mówi było jej ciągle zimno no i znalazła sobie na to sposób-jedzenie :/ Ale co ma być to będzie :). Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally Blonde-ja oczywiście po porodzie się martwiłam, że nie chudnę i tak naprawdę schudła w sumie jak już przestałam karmić a ostatnio rozmawiałam z kuzynką która właśnie jest 3 miesiace po porodzie i ciagle ma 4 kg nadwagi i się martwi ale mowi, że wyczytała własnie, że w trakcie karmienia ciągle jeszcze parę kilo zostaje bo organizm ciągle jest nastawiony na kumulowanie i utrzymanie pewnego zapasu i to chyba tak jest więc może ta Twoja koleżanka też jak odstawi dziecko to schudnie. Ja się martwię, że teraz jestem starsza i będzie inna przemiana ale cóż...co ma byc to będzie, będę się martwić po porodzie. Ja też się martwię jeszcze tym, że skóra na brzuchu taka rozciągnięta zostaje. LeoTeo -czekamy na info. Kwiatek-ja mam tak samo, dlatego pracuję. A Ty mieszkasz w Polsce? Jeśli tak to ja bym na Twoim miejscu zatrudniła się choćby w Biedronce nie mówiąc, że jesteś w ciąży i od razu poszła na zwolnienie...przynajmniej byś miała jakiś macierzyński. Kala- a to jak niema śniegu no to super, bo my to w Polsce akurat możemy śniegi mieć niedługo po porodzie. Ja to wogole na wsi mieszkam więc musze mieć wózek terenowy:P Janla nie wiem o co Ci chodzi bo się gwiazdki zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
mama ile masz lat ?bo ja tez wlasnie sie boje ze juz starsza i ciezej bedzie zrzucic,po corce pol roku po porodzie wazylam 48kg bez zadnego odchudzania i sory tez nic mi nie zostalo teraz sie jednak boje ze moze byc inaczej,no i teraz mam nadzieje karmic piersia to moze i troszke pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie teoretycznie waga cały czas pokazuje tyle samo, ale naprawdę mam wielki brzuch, aż za duży wyglądam gdzieś na 6 miesiąc.. w żadne spodnie oprócz leginnsów się nie mieszczę. Czuję, że znacznie przytyłam więc nie wiem jak to się ma do wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaPiotrusia - to nie takie proste. Jest milion różnych przepisów. Nie ma nigdzie zabronionego zatrudniania ciężarnych i teoretycznie nie trzeba mówić o ciąży. Ale... musiałabym przepracować w takiej np. biedronce min. miesiąc bym mogła iść na L4 i żeby nie mogli mnie zwolnić. A tam jednak nie da się nie dźwigać. Z chęcią bym poszła do jakiegoś marketu własnie ze względu na macierzyńskie ale nie wiem jak to rozegrać. Jak bym poszła od razu na L4 to ZUS ma prawo nawet mi uznać umowe za nie ważną bo zawartą tylko w celu zdobycia świadczeń, niestety czepiają się strasznie i nawet znam taki przypadek!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Piotrusia ja.tez na.wsi ;) wiec dziwnie bym ze stokke wyglądała chociaż chodniki mam wszędzie ;) ale.ja Lubie do lasu na spacer :) Kwiatek niestety prawo pięknie traktuje ciężarne :( mnie jak z córką macierzyński kończyła to mnie zwolnili :( i tez nic nie mogłam zrobić :( Byłam dzis u położnej potwierdziłam wizytę w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja też teraz kombinuje jakby tu z pracą... ale przecież w każdym odzieżowym umowa zlecenie a w markecie oczywiście umowa na miesiąc co miesiąc przez pośrednika... ja pracowałam kilka miesięcy w firmie i umowa co miesiąc na miesiąc... i na koniec miesiąca mi zwyczajnie nie przedłużyli , mogłam się w dupcie pocałować i po macierzyńskim... kurcze szkoda. LeoTeo jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×