Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość ewa
moja mala we wtorek tez skonczyla 6tyg. dawno sie nie wazylismy tzn malej bo ja sie waze codziennie w oczekiwaniu ze bedzie mi ubywac, no i 1kg ubylo- ciesze sie jak glupia bo od miesiaca waga jak zakleta stala w miejscu. dziewczyny a jak wy sie czujecie po pologu? mnie jakby miesnie podbrzusza bolaly i kosci lonowe troche. wczoraj bylam u gin i niby wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Czy zaglądaja tu jeszcze dziewczyny ktore przeniosly sie na facebooka? Chętnie pogadalabym bardziej prywatnie z mamami dzieci z pazdziernika. Jak mogę dolaczyc do waszej grupy fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zagladaja tu jeszcze dziewczyny ktore sie przeniosly na facebooka? chętnie dolaczylabym do waszej grupy. dajcie cynk jak to zrobić. chetnie pogadalabym z mamami dzieci z pazdziernika ale bardziej prywatnie niz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nie moglam wyslac posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
straszna tu cisza! szkoda. A jak wy się czujecie po połogu? i ile razy wasze maluszki budzą się w nocy do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
ja po cesarce całkiem dobrze, od drugiej doby małym zajmuję się 24 godziny na dobe. Byłam na kontroli u gin w 7 tyg zrobił cytologie i kolposkopie ale nie robił USG a jak u Was robili Wam USG. Jestem zła bo nie wiem czy wszystko w środku ok. Mój synus 6600 gram i 10 tygodni. Kładę go po kąpaniu około 19 i śpi do 1-2 w nocy potem daję pierś i śpi do 6 rano. W dzień karmimy się co 2 godziny. Ja hormonalnie strasznie przeżyłam zmianę był to dla mnie ogromny szok, chciało mi się płakac, że już nie jestem w ciąży (ciężko mi to zrozmiec do dzisiaj) dopiero po około 2 miesiącach psychicznie poczułam się bardzo dobrze. Też do tego czasu nie mogłam przemóc się do współżycia,lekarz mówił bym zakupiła żel bo nie ma okresu to jest suchosc ale ja fuknełam na niego, że ja nie moge współzyc i nie chcę o tym słyszec. Ale już wszystko w porządku wróciło do normy na całe szczęście. Dziewczyny kiedy można spodziewac się okresu? z tych emocji zapomniałam się zapytac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Ja u lekarza byłam między 3 a 4 tygodniem po porodzie wypełnić dokumenty odnośnie becikowego to przy okazji lekarz zrobił mi usg brzucha i stwierdził, że wszystko dobrze się obkurcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
jak pytałam kiedy mam się znowu pojawić, to ginekolog stwierdził, że po pierwszej miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
odnośnie stosunków z mężem lekarz mówił, że powoli mogłam już wtedy zacząć, jednak miałam leki i ciężko było się przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
Mi gin zrobila usg dopochwowe ale nie zrobila cytologii.powiedziala ze dopiero jest sens robic po okresie. A z okresem jest roznie,moze pojawic sie w kazdej chwili, ale jak sie karmi piersia moze pojawic sie dopiero za pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
Dziewczyny a jak ubieracie swoje brzdace na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Dziewczyny, a co ubieracie pod rampersy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
Ja nie korzystam z rampersów. Jakos nie kupilam zadnego. ubieram malej body z krótkim rękawem, ana to bawełniany pajacyk,albo body z długim i śpiochy.Czasem też legginsy i bluzka z długim rekawem, a pod tym bodziak. Coś moje dziecię słabo śpi w dzień,caly czas chcialaby zeby ją nosić.Na szczęscie w nocy odpuszcza i ladnie spi. Ajak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Moja jeszcze jest w fazie budzenia się w nocy następująco: po kąpieli śpi ładnie 3-4 godziny, później budzi się co 1,5-2 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Mamuśki jak idzie zrzucanie kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie Mamusie Ja ubieram maluszka w body z długim, koszulka, skarpetki krótkie na to podkolanówki (tak chodzi po domu) jak idziemy na dwór to kombinezon i 2 czapli taką i chustkę pod szyje. U mnie 3 kg do przodu w pasie i nie mogę zrzucic jakoś nie umiem się przemóc do ćwiczenia brzuszkow. Mój synuś też malo śpi w dzień, gdy go nie usypiam w dzień nie śpi wcale (ale wtedy bardzo marudzi przed kąpaniem płacze aż się zanosi ze zmęczenia), więc na siłę do wózka powiozę po domu i zaśnie max 1 h, lub na dworze też nie dłużej niż jedną godzinę mi śpi, ale przbrałam taktykę: karmienie 1 h zabawy, 1 h spania potem karmienie i znów godzina zabawy godzina spania, Nie przymarudza potem wieczorem jest o wiele spokojniejszy, W nocy śpi od 19 do 4 rano i potem karminie już co 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
U mnie wczoraj zaczęła się miesiaczka, myślałam, że dłużej na nią poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Hejka dziewczyny. ;) moja cora ma 3 miesiace i wazy 4500kg. ;) ja zgubilam wszystko to co w ciazy mi przybylo, ale udalo mi sie przytyc 3kg ( w moim wypadku to na plusie) mam 6cm w biodrach wiecej po ciazy. Mala juz od miesiaca przesypia cale noce, jedynie kolo 4 cos tam marudzi przez sen to wstaje robie jej butle i przez sen zjada. Spi od 21 do 9 rano mniej wiecej. ;) i u mnie juz 3 okresy za mna. Niestety duzo bardziej boli brzuch przy nich i okres sie dluzy ok tygodnia a zawsze mialam 3-4 dni. Ja te rampersy (musialam sprawdzic co to w google, bo ja to nazywam pajac z krotkim rekawem;p) uzywalam w lato u starszej corki, dla mlodszej mam kilka ale nie uzywam, bo jakos nie widze tego pod ubrankiem. ;) pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z października
a czy wasz maluszki faktycznie przesypiaja te 15 godzin na dobe? bo mój nie :( maksymalne jednym ciągiem śpi 6 godzin. ma 8 tyg od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin jednym ciągiem to mój nigdy nie spał. Co 3-4 godziny budzi się bo chce jeść :) potem zabawa, czasem nie śpi prawie cały dzień, ma 10 tygodni. Waży ponad 7kg. Jakie rozmiary ubranek noszą Wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Moja przysypia jednym ciągiem maksymalnie 4-5 godzin, później budzi się jeść co 1,5-2. Jak na razie nosi ciuszki 56-62, z przewagą tych 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Oluś a co ile masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez juz po 1 okresie. A co do wagi zostaly mi do zrzucenia 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
No to ladnie zrzucacie z wagi dziewczyny. U mnie po porodzie spadlo 6kg zaraz potem jeszcze 3 i na tym koniec. Jeszcze 9 zostalo i nie zamierza spasc. Moja mala dzis konczy 2miechy. Spi prawie caly dzien z przerwami na jedzenie srednio co 3godz.a wieczorem sie ozywia i do 23 harcuje. Potem dostaje butle, cyca i zasyia. Spi do 4 rano. Dostaje cyca i juz budzi sie co 2 godz na cyca do godz.10. Potem butla,zabawa,spacer i pobudka co 3godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie Mamusie, Mój synuś skończył wczoraj 3 miesiące ma 7 kg i nosi rozmiar 72, ja jeszcze do przodu 3 kg (lekki brzuch i piersi) karmimy się wyłącznie piersią co 2 godziny w nocy śpi (zasypia około 19 i śpi do 6 ), Swięta już prawie jak z potrawami wigilijnymi co jesc by dziecku nie zaszkodziło nie wiem czy wolno jesc mak. Wesołych i zdrowych Świąt pierwsze święta z naszymi maluszkami :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim mamusiom i ich skarbeczkom :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Szczesliwego nowego roku. ;) :* i zdrowia dla szkrabow.:) Anula ja mam okres co 28dni ale jestem na tabletkach antykoncepcyjnych. Ba_sza no to masz w domu duzego chlopa. U nas 4 miesiace, 5kg i ubranka na 62, ale jeszcze 56 tez zakladamy niektore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was wszystkich - świeżych mamuś! Ja jestem mamą Hani, już półtorarocznej, kurczę jak to szybko zleciało. Tak niedawno też była niemowlęciem... Ależ to były magiczne chwile! Zajrzałam do Was, bo mam dla Was właśnie propozycję uchwycenia, zatrzymania na zawsze tych najpiękniejszych momentów,które właśnie przeżywacie. Kręcicie filmiki? Aparatem, telefonem, kamerą? Ja kręciłam ich mnóstwo, tylko że wiadomo jak to jest z maluchem - nie bardzo chce pozować i często te filmy były do kitu. Teraz miałam trochę czasu i nauczyłam się te filmy po amatorsku montować - wycinać co ciekawsze fragmenty i z wielu filmów robić jeden ciekawy, przedstawiający np. dzień z życia maluszka, dodatkowo go uatrakcyjniając muzyką, podpisami itp Uwielbiam to robić i sobie pomyślałam, że mogłabym montować takie filmy i dla innych rodziców. Może któraś z Was byłaby zainteresowana? Taki film mógłby także stanowić szczególny prezent na pierwszy dzień babci, dziadka :) Zachęcam gorąco. Nie chcę Wam zaśmiecać wątku, więc nie będę pisała nic więcej - jakby ktoś był zainteresowany to proszę o maila na: twoj.film@onet.pl. Pokażę wtedy przykładowe filmy mojej córeczki i może nawiążemy współpracę :) Pozdrawiam Was i przepraszam za spam - mam nadzieję że wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Witajcie mamusie, moja kruszynka ma 4700 i 3,5 miesiąca. a jak Wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie u mnie mały ma 4 miesiace i 7600 gram, ja okresu jeszcze nie miałam i dobrze :) mój synuś dzisiaj spał jednym ciągiem 15 godzin zaraz idziemy na bioderka. Ja schudłam do wagi po porodzie ale potem nabrałam strasznie duzo jem na produkcje mleka muszę i już i tak mi przybrało się 6 kg ale nie przejmuję sie tym muszę jesc by miec syte mleko i jak na razie to nam się udaje mały tylko na piersi jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×