Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość PannaMałaMi
Ewa- to świetnie, że już załatwione! :-) My już trzy dni po terminie. Dzisiejszy zapis KTG w porządku. Niestety rozwarcia brak, skurczy również brak. Jeśli nic się nie będzie działo to w czwartek kolejne KTG. To już będzie 6 dni po terminie... a mnie już strasznie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z października
dzisiaj mam termin i nic, ale widze ze u was tez czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
A ja juz po cięciu cesarskim 8.października urodził się mój synek 4215 10 pkt ;) juz mamy kilka spacerów za sobą . wszystkiego dobrego przyszłym mama:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2o
witam . Widzę ,że też są tu Mamusie które nie mogą sie doczekać swojego maleństwa . Ja mam termin na czwartek , ale póki co to nic sie nie zapowiada na poród. W dodatku wzieło mnie przeziębienie i marze by urodzić juz po wyzdrowieniu . Nie wyobrazam sobie rodzić podczas gdy leci mi katar z nosa hehe i boli gardło . Życze wszystkim mamą szczęsliwego i szybkiego rozwiazania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjajebesamenieuki
Kurwa nieuki zapamietajcie, ze komu? czemu? mamom, a nie mamą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2o
Jak cie to razi . To nie czytaj . Prosta sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, ja chciałabym się bardzo z Wami podzielić moim porodem. Urodziłam bliźniaki i do tego - naturalnie. Opisałam swój poród na portalu dla mam i bardzo chciałabym, jeśli oczywiście chcecie, abyście przeczytały. Jest to dla mnie ważne, bo moje córeczki są dla mnie najważniejsze na świecie :) Serdecznie zapraszam: http://dumnamama.pl/dziekuje-bogu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z października
melduję że urodziłam 16.10. przez cc. Uczę się małego, na razie daje popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMałaMi
Hej! I tak dzień przed kolejnym zaplanowanym KTG, 15.10.2014r., urodziła się moja córeczka Róża :-) Od samego rana coś mnie pobolewało, wiec z ciekawości późnym popołudniem wsiadłam w tramwaj, żeby dostać się do szpitala i by tam pewnie usłyszeć, że to jeszcze nie teraz. A tu zaskoczenie, rodzimy! I tak przez jakieś osiem godzin na zmianę skakałam na piłce, gorące prysznice, ale okazało się, że maleńka źle wstawiła główkę w kanał rodny i konieczne będzie cesarskie cięcie, żeby się nie udusiła :-( Ale o 23:45 była już ze mną. Teraz uczymy się siebie nawzajem, nie bez zbędnego panikowania, ale damy radę. Mam nadzieję, że u Was też wszystko w porządku. Dobrze już być mamą :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
A moja córcia przyszła na świat 14.10. o godz.22.20. Rano odszedł mi czop śluzowy podbarwiony krwią. Pojechałam do szpitala i okazało się ze mam rozwarcie na 4cm. Zrobili mi ktg i polozyli na salę. do 16 godz. lezalam bez zadnych objawów az nagle zaczely sie lekkie skurcze ale co 10-7 min. o godz.20.30 znowu zrobili mi ktg ale nic nie wykazało. Znowu więc polozyla sie do lozka ale juz zaczęło mnie łapac konkretnie.Polozna sprawdzila rozwarcie a tu nagle 8,momentalnie 9 i 10cm rozwarcia. O 22 polozyli mnie na porodówke a o 22.20 moja ukochana Julcia była juz ze mną. generalnie ból był niesamowity ale poszlo bardzo szybko i sprawnie. mala wazyła 3680 i miala 59 cm, dostała 10pkt. Jest przesłodka i grzeczna ale mamy problem z karmieniem.nie mam duzo pokarmu i mała leci z wagi. wczoraj z sercem na ramieniu zaczelam ja dokarmiac mm. Małami gratuluje córeczki. Doczekałysmy sie w koncu i my! Duzo zdrówka Wam zycze i pozdrawiam wszystkie mamy równiez te jeszcze oczekujące na swoje maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Mamusie jak tam Wasze maleństwa i jak Wy dajcie sobie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis ostatni dzien pazdziernika. Kto jeszcze w dwupaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie, mój synuś w niedziele skończy 6 tyg (urodził się przed terminem 3 tyg), czekaliśmy na niego 7 lat, jest wspaniały, jestem przeszczęśliwą mamusią, śpi wspaniale jest taki kochany. Ktoś kiedyś powiedział: szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko, pamiętajcie zero stresu i dużo uśmiechu a Wasze maluszki będą wtedy spokojne i będą czuły się bezpiecznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
ja znów mam problem z karmieniem piersią, muszę dokarmiać małą mm bo nie przybiera na wadze i ciągle głodna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny!Jak wasze maluchy? mają kolki? moja skonczyła 3 tyg. i chyba wlasnie sie zaczynaja bo jakas niespokojna wieczorami. coraz wiecej ja dokarmiam butlą, moze dlatego. Zaczelam ją tez dopajac woda. Kupy rzadkie ale meczy sie przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze 9kg do zrzucenia,a waga stoi w miejscu a u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Moja malutka od urodzenia na karmieniu mieszanym i wydaje mi się, że kolki ma. od wczoraj podaje espumisan i mam nadzieję, że jej ulży, bo nie mogę patrzec jak płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zostalo 5kg do zrzucenia. 5 tyg od porodu. Zrzucilam juz 17kg. ja jestem spokojna szczesliwa mamusia ale moj maluch ciagle placze... to kolki to ulewanie i tak na przemian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
czy waszym malenstwom też drżą nóżki? i czy prostują je tak ze ciezko zalozyc spioszki? moja tak ma i zaczynam sie martwic czy to normalne u miesiecznego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Ewa u mnie też tak jest. Jak się uprze to śpiochów nie moge założyć :-) A z tym drżeniem to też ok, mięśnie jeszcze słabe i każdy ruch to wielki trening :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MFor dzieki za odpowiedz. mam nadzieje ze nasze dzieci to nie wyjatki. jak bede u ortopedy to przy okazji tez zapytam. pozdrawiam wszystkich,napiszcie co u was i waszych maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
wpis wyzej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
mój Synus dzisiaj 8 tygodni i 6 kg, przybiera fajnie i tylko na piersi, kolek nie ma, miał tylko ze 2 x łapczywie jadł i połykał powietrze (przerwy pomiędzy karmieniem od 2-6 h wiec postanowiłam przystawiac go do piersi częściej i uspokoiło się. Położna była i powiedziała, że by miec pełnowartościowy pokarm trzeba jesc dużo i dobrze i im większe menu tym lepszy pokarm ja od 4 tyg jadam już wszystko (prócz wzdymających produktów,słonych i pikantnych, bez surowej cebuli i czosnku) i tak jem , jem i jem wielkie ilości jedzenia i dużo mięsa. Było ciężko zorganizowac się pielęgnacja , karmienie małego i jeszcze przygototwanie sobie jedzenie ale trzeba jesc i pic inaczej nie będzie mleka. Pijam też herbatki dla karmiących 2 dziennie. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Powiem Wam , że ja też teraz mam wilczy apetyt ;-) Mleka ma bardzo dużo, ale od początku mleczko bylo i jest ok. Ale z tym głodem to jest przegięcie ;-) Normalnie jem i jem. My dzisiej 6 tyg kończymy a Mała waży prawie 5500 g. Rośnie jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie podziewaja wszystkie pazdziernikowki? Topik jakby umiera... Przenioslyscie sie gdzies indziej czy jestescie tak zajete maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Czesc dziewczyny. :) u nas w poniedzialek skonczylismy 10tyg, mala wazy 4160g. ;) i ja juz ja odczuwam na rekach. ;) I smieje sie, ze jest klocek. :P ile wasze pociechy przybieraja mniej wiecej na tydzien? My jestesmy na nutramigenie + nutricon by mleko zagescic, bo mala duzo ulewa, czekamy tez na badania w kierunku refluksu. Czyli historia powtarza sie tak samo jak u starszej corki. ;) My meczylismy sie strasznie z kolkami, probowalismy espumisan, potem bobotic forte dawany jak na ulotce, nastepnie dawany jak niemiecki sab simplex, czopki viburcol, katartek windi, zmienialismy mleko z enfamil ar, na enfamil zwykly, potem na bebilon pepti, nastepnie na enfamil 0-Lac az w koncu na nutramigen, po ktorym tez bol brzuszka nie ustapil ale ulewanie bylo mniejsze niz po tamtych innych mleczkach, chodz tez niestety duze. W koncu na kolki kupilismy Infacol, i po nim swietnie odchodza gazy malej, ale bol brzuszka byl nadal, i tak o to tym sposobem i probowaniem wszystkiego co w aptece doprosilam sie, by przepisali debridad na recepte - bol brzuszka minal jak reka odjol. Dajemy go od 1,5 tygodnia, a mala z kolkami meczyla sie od skonczenia 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś ma 8 tygodni i 6 kg, przybiera około 50 gram na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Moja kruszynka jutro zaczyna 8 tydzień, a dziś na szczepieniu waga wskazała 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z października
Moj maluch ma dzisiaj 6 tyg, 2 tyg temu poloznaa go wazyla i wazyl 5650, a teraz to chyba z 7 wazy :/ urodzil sie 4400. Nie chce ssac piersi wiec mu sciagam pokarm, jednorazowo nawet 200 ml. Je moje mleko a jak nie mam to mm albo mieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×