Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość maaarli21
Hej dziewczyny ja mam remis na dziś i nic się nie dzieje wiec jutro do szpitala idę . Mam nadzieje ze zaczną szybko wypływać i nie spędzę tam tygodnia lub więcej . Jak Na razie nic się nie zapowiada. Tylko baaardzo słabo wyczuwam rury. Tak jakby już nie miała miejsca ale ruchy są więc się nie przejmuje. A w intel na kto wyszły mi skurcze dochodzące do 100% które odczuwalammjako twardnienie brzucha i takie zimne poty. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Dalej walczę z przeziębieniem i czuje się okropnie :( a Wy jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Anula biedulko Ty, wracaj szybko do zdrowia! u mnie ok, w sobote mam wizyte i mam nadzieje ze na przyszly tydzien ustali ze mna juz cc bo chcialabym miec juz to za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemama
Ja mam termin na 1 października i skierowanie do szpitala mam już też na pierwszego.Boli mnie brzuch i żołądek od wczoraj.:( ciekawe kiedy urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
bedemamą, daj znac koniecznie jak juz bedziesz miala dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Przeziębienie minęło, został jeszcze kaszel. A Wy dziewczyny jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie właśnie chyba zaczyna brać jakieś przeziębienie i koszmarnie bolą mnie kości łonowe. Jutro kończę 38 tydzień,we wtorek idę do lekarza i po wizycie mogłabym już rodzić. Już nie mogę się doczekać. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula a co stosowałaś na to przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja dzis bylam na wizycie, za 1,5 tyg cc. Ogolnie wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Ja stosowałam Prenalen dla kobiet w ciąży i matek karmiących do ssania na gardło i drugi Prenalen na katar, bo takie miałam już w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
A ginekolog kazał mi kupić Prenalen w syropie, jakoż że miałam tamte nie kupiłam syropu. Do tego dużo herbaty malinowej i soków owocowych, no i " miód z mleczy" od teściowej do każdej herbatki i pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie dziewczyny u mnie dzidziuś ze mną od 21.09(przyszedł na świat 3 tyg przed terminem) 3270 gram i 55 cm . Zaczęły sączyc mi się wody na leżąco jak wstałam nie było nic ale pojechałam to sprawdzic no i po badaniu rozwarcie na 2 palce i po powrocie do domu zaczęły się skurcze co 6 minut potem co 3 min i wróciliśmy do szpitala parę godzin spędzonych na porodówce ; ktg, werflony i inne cerygiele i o 23-02 (po meczu) mieliśmy cc . Jesteśmy już w domku synuś nazywa sie Ignacy je i śpi w ogóle nie chce się budzic w nocy do jedzenia ale położna kazała budzic , rozebrac przebrac, masowac stópki by się zbudził i zjadł więc nastawiam zegarek i budzę :) trzymam kciuki teraz za Was- powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJustyna
Ja mam 1 października termin według ostatniej miesiączki a według usg to różnie było 27 wrzesień,5 lub 6 październik:( chcę już urodzić bo Mąż tydzień wziął wolnego i jest przy mnie.Wczoraj byłam w szpitalu z lekkimi skurczami jak na miesiączkę,boli spojenie łonowe gdy wstaję,niski brzuch,częste oddawanie moczu,19 września miałam u ginekologa 2 cm rozwarcia a wczoraj pojechałam do szpitala bo położna nie odbierała więc pojechaliśmy i fałszywy alarm:( zrobili ktg dziecko zdrowe duże ruchy płodu i 1 cm rozwarcia :( a 2 tygodnie temu było 2 cm.Dziwne to:( To moje pierwsze dziecko i planowane,wymarzona córcia,będzie miała na imię Julia Julcia:) Pozdrawiam!:) wszystkie przyszłe i teraz mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJustyna
Mam skierowanie jeszcze na 1 października i jak wczoraj byłam w szpitalu na ktg to kazali przyjechać w środę na następne ktg.A myślałam że zostanę w szpitalu już aż do urodzenia córci a tu zawiodłam się:( moja ginekolog powiedziała ze daje skierowanie do porodu na środę i juz tam zostaję.A w szpitalu powiedzieli że mam tylko na ktg przyjechać:( chciałabym już zostać i urodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJustyna
Czop sluzowy jeszcze nie odpadł:( chyba no że nie zauważyłam:( wody nie odeszły jeszcze. Skurcze mam lekkie nieregularne:( Mam niski brzuch i już mi ciężko,gdy wstaje lub się obracam na drugi bok to też boli spojenie lonowe,ale gdy pochodzę trochę to przestaję.Siku co chwilę,jeszcze słyszę jakieś dźwięki z brzucha jakieś drapanie łamanie kostek dziwne:( i dużo się rusza córcia a szczególnie w nocy gdy się położe już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJustyna
Wczoraj seks z mężem bo słyszałam że pomaga na przyspieszenie porodu ale.nic nie dało, dziś znów spróbujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży fajnie było pomimo porannych wymiotów do 3 mes, pomimo rwy kulszowej w 8 mies i ogólnego leżenia wszelkich zakazów było wspaniale , szkoda, że natura zabrała mi dodatkowe 3 tyg chodzenia w ciąży . Cieszcie się dziewczyny każdym dniem nigdy nie wiadomo czy jeszcze kiedyś będziemy w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Ja na dzisiaj mam wizytę u mojego gin, zobaczymy co powie, wkońcu to 37 tydzień już się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Wszyscy w domu ciągle mi mówią, że skoro 2 tygodnie temu moja szyjka miała już tylko 7 mm to mam się nie zdziwić jak dziś lekarz mi powie, że rozwarcie już mam :| Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba_sza gratuluje!!!!!! u mnie konczy sie 38 tydzien. Za tydzien jestem umowiona cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałabym dzisiaj stawic sie na planowaną cc gdyby nic nie ruszyszło wcześniej więc pewnie miałabym jutro , życzę powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ba_sza a jak ogolnie po cc? bo ja sie bardzo boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Dzisiaj miałam ostatnią wizytę u mojego lekarza prowadzącego. Kawałek drogi do niego mam, a stwierdził, że w każdej chwili mogę urodzić i lepiej żebym nie zaczęła w drodze do niego, bo mój szpital jest w innym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Szyjka całkowicie złagodzona i główka na nią napiera, więc w każdej chwili mogę zacząć rodzić. Malutka wg usg ma 2,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Ba_sza gratulacje!! :) Anula czyli teraz Ty w kolejnisci. :) trzymam kciuki zeby bylo szybko. :) moja corcia juz 3 tygodnie skonczyla, od tygodnia nie karmie jej piersia. :( a tak nam pieknie szlo. :( lekarz kazal ja odstawic ze wzgledu na mnie. :( mala zaczela sporo mojego mleka ulewac, cos jej w nim przeszkadzalo, kazali odstawic nabial, ale nadal poprawy nie bylo i w koncu lekarz powiedzial zebym ja odstawila calkiem, bo sie jeszcze anoreksji nabawie (jestem chudsza niz przez zajsciem w ciaze ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
hej dziewczyny! zapewne denerwujecie się przed czekającym Was porodem, prawda? też to przeżywałam rok temu, ale dzisiaj jestem mamą już prawie rocznego mojego szczęścia największego na świecie :) jeśli chciałybyście przeczytać jak to było podczas mojego porodu i jak go przeżyła, zapraszam tutaj: http://dumnamama.pl/porod-opisuje-z-usmiechem-na-twarzy/ spisałam moje wspomnienia, aby pozytywne podejście do porodu siać na cały świat! :) pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
U mnie 10 dni po cc i czuję się b. dobrze, od 2 doby w szpitalu doby mam małego przy sobie i sama sobie wszystko przy nim robie :) nie jest źle o bólu zapomniałam jak tylko go zobaczyłam. Trzeba byc dobrej myśli. Miałam skurcze co 6 potem co 3 minuty trwało to z 8 h ale dało się przeżyc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
oj ba_sza jak ja Ci zadrszczę!!! ja dopiero w przyszłym tygodniu :/ strasznie sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Dziewczyny, ja już chyba wariuję. Od wtorku wieczora czułam takie twardnienie brzuszka i ból w podbrzuszu, ale myślałam, że to z nerwów skoro lekarz powiedział, że mogę już w każdej chwili urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Niestety wczoraj cały dzień miałam te napięcia brzucha i ciągnięcia w podbrzuszu. Cały dzień na no-spie, trochę pomogła wieczorna kąpiel, bo przespałam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×