Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość
paulettta narobiłaś smaka :) no właśnie słoneczko wyszło i od razu lepiej -posprzątane, pranie wstawione, zupka pomidorowa się gotuje szkoda tylko że mąż dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się zalogować:) paulettta narobiłaś smaka usmiech.gif no właśnie słoneczko wyszło i od razu lepiej -posprzątane, pranie wstawione, zupka pomidorowa się gotuje szkoda tylko że mąż dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaa
hej mamusie i dzidziusie ja jutro wizyta u poloznej dzisaj w pracy byłam i zmeczona jestem . co u was jak sie czujecie ? jak brzuszki widocznee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynkaaa wizyta u położnej? Tak mi się od razu nasunęło-z tego co wyczytałam to będąc w ciąży od 21 tygodnia ciąży mamy prawo do cotygodniowej wizyty położnej srodowiskowej, celem porozmawiania,otrzymania rad i wskazówek związanych z ciążą,porodem,pologiem czy karmieniem. Korzystacie z tego przywileju (pytanie do mam posiadających już dzieci), lub czy macie zamiar skorzystać (pyt.do wszystkich)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Ja nawet nie wiedzialam o takiej mozliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
No... I zaczelam 15 tc... kurcze dziewczyny doradzcie bo 19 czerwca wyjezdzam na wakacje jaki kostium na brzuszek bedzie najlepszy? ; ( zeby jakos wygladac a nie jak walen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dużo kobiet nawet o tym nie wie, jak chcecie poszerzyć wiedzę odnośnie naszych praw i nie tylko to polecam dwa portale: siostraania.pl i rodzicpoludzku.pl. Są tam też ciekawe artykuły m.in.o popularnym (a niekoniecznym) w Polsce nacinaniu krocza,naszym prawie do odmowy tego jak wiele innych. To co sądzicie o tych położnych? To mój pierwszy poród więc się zastanawiam nad skorzystaniem, chociaż do tego przyczynią się moje składki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia wrzuć w Google stroje dla ciężarnych. Wg mnie fajnie prezentuje się tankini, tj.figi i koszulka kąpielowa. A gdzie się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Hej dziewczyny jak samopoczucia. Ja caly weekend na uczelni i w koncu moja grupa skapnela sie ze jestem w ciazy ( ja nic nie mowilam).a jutro na 10 usg no moze sie dowiem kogo tam nosze w koncu jutro wchodze w 20 tydzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
LegallyBlond wybieramy sie do Wloch bo moj maz jest Wlochem.. I tak sie martwie troszke bo to jeszcze ponad mies I bede miala wiekszy brzuszek.. igladalam w inter necie I nie wiem czy wlasnie jedniczesciowy czy jak.. jeszcze nie kupuje piczekam na moje kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dziś leniwy dzień- brzuch mnie pobolewa, a raczej kłuje, wiec leże. Mam nadzieje, ze we wtorek nie przedluży mi zwolnienia, bardzo mi brakuje pracy... ale z drugiej strony, jeśli cos tam jest nie tak to nie ma nad czym się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaa
ja mieszkam w uk i moja cala ciaze połozna prowadzi . pozdrawiam ja jutro 17 tydz zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :-D Ja dziś zgrzeszylam .... Kfc i Kinder czekolada :-D mmmm Nie które już 17-18tydzien a my 14 dopiero :-( ale wiem ze moje kochanie jest ze mną a to najważniejsze :-) Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka ja też 14 a wlaściwie 13+4. Lekarz kazał liczyć skonczone tygodnie, więc 13 dopiero... A według USG 12 z plusem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Witajcie! Nam dzień jakoś zleciał - z początku też jakoś tak śpiąco, ale później było już ok. Ja jutro zaczynam 16 tydzień a we wtorek mam wizytę u lekarza. My w długi weekend wybieramy się rodzinnie na spływ kajakowy a pogodę zapowiadają pod psem. Zobaczymy:-) Co do składek, podatków i zwolnień. Co komu do tego? Jesteś w ciąży uprzywilejowana i tyle! Masz prawo to korzystasz. Kogo to? Kiedyś było inaczej.... Kiedyś to ludzie na drzewach mieszkali:-) A jeszcze jak pomyślę ile państwo mi kradnie z pensji, bo dostaję prawie 1000 zł mniej niż na kwitku to mnie krew zalewa. Na co? Na socjale, na paczki, na dopłaty..... Wrrr. A jak człowiek normalnie pracuje to mu się nic nie należy. Masakra. Gościu do tych się przyczep, a nie do nas. Przepraszam Was Drogie Mamy, ale takie głodne kawałki mnie zwyczajnie wkurzają. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami wybieracie poslow i macie jak wybraliscie.. a zus sprawdza teraz wiekszosc zwolnien w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
No i co znajdzie? Kobietę na zwolnieniu? A będzie karać ją czy lekarza, bo już nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tej władzy nie wybieralam :-P Ale tak naprawdę gościu co tak Ci żal d**e ściska,jak będzie kontrolować to nie Ciebie więc o co chodzi? Nie jesteś lekarzem prowadzącym poszczególne kobiety ze zwolnień więc nie Tobie oceniać ich zasadność. Bać kontroli mogą się tę panie które mają lewe zwolnienia,Ale te które mają faktyczne wskazania śpią spokojnie <3 Ja dziewczynki jutro zaczynam 14 tydzień. Czas leci :) Od maja zaczynam kompletowac wyprawkę-zacznę od elektroniki-laktator i termometr dla niemowlaka kilkusekundowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaMam83
Tak czytam I czytam I uwierzyc nie moge, ze znalazl sie jakis GOSCIU- CWaNIAK I piep...y za przeproszeniem na tym forum takie brednie! Tylko ludzi denerwujesz tymi bzdurami...a skoro uwazasz ze masz racje I tak bola cie osoby na l4 to napisz cos o sobie... pracujesz chociaz? Czy zyjesz na zasilku:-) a moze jestes jak za dawnych czasow kobietka ktora gotuje obiadki a maz na Ciebie zarabia? Czy stara panna?:-) daj sie poznac a nie tylko oceniasz... Ja jestem w 14tc I do zwolnienia namawiala mnie moja gin. I co? Jakas gorsza jestem? Swoje lata juz uczciwie wypracowalam zeby teraz cîeszyc sie ciaza...co w naszym kraju tez proste nie jest bo musimy sie zmagac z wieloma problemami. Wiec jak masz tak duzo do powiedzenia innym zaloz nowy temat I tam strugaj bohatera:-) pozdrawiam WSZYSTKIE msmusie na L4 I reszte oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Dobranoc Kochane! Ja uciekam, bo oczy mi się już kleją. Jutro do pracy, ale od czwartku znowu wolne:-) Do jutra. Dziś się rozpisałam jak nigdy. Nadrabiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rozmawiajcie nawet w idiotą, co gada te wszystkie bzdury. Ja jestem na zwolnieniu lekarskim bo tak mi się podoba i tyle w temacie. Nie zamierzam się nikomu tłumaczyć, ciąża to wyjątkowy stan i nie mam zamiaru spędzać dni w biurze z kichającymi, zakatarzonymi koleżankami, które mają dzieciaki wiecznie chore jak nie na ospę to na szkarlatynę i inne cholerstwo. Chcę się cieszyć ciążą siedząc w domu, chodząc na spacery na basen, do parku. Kiedyś było inaczej, ale kiedyś kobiet nie zwalniano jak powróciły z macierzyńskiego. Mogły w spokoju rodzić dzieciątka. A my kobiety niestety jesteśmy traktowane przez pracodawców jako potencjalne oszustki, które tylko czyhają na owulację, żeby zajść w ciążę. Moja siostra pracowała do dnia porodu, wody jej odeszły w pracy. Po powrocie z macierzyńskiego szpic w doopę i ani słowa podziękowania. 90 % kobiet zostało tak potraktowanych. Polityka prorodzinna???? Nie istnieje w Polsce. Więc gościu, idź sapać gdzie indziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciwko zwolnieniom gdy sa konieczne, ale gdy sa brane z cwaniactwa i jest to wyludzanie kasy z zusu czyli rowniez mojej. Przez takich ludzi nie ma kasy na emerytury. Jestesmy najbardziej chorowitym spoleczenstwem w Europie. Cos o mnie? Mam przepracowane wiele lat, zwolnienie lekarskie bralam raz gdy lezalam w szpitalu. Jestem w ciazy w 20 tygodniu i tez lekarz chcial dac mi l4, ale nie wzielam bo dla mnie to cwaniactwo. Ps. U mnie w pracy tez byly takie cwaniary i skonczylo sie zatrudnianie mlodych kobiet. Brawo mamuski. Robcie tam dalej i wasze corki nigdy pracy nie dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhhhh... mialam nadzieje ze ta dyskusja juz sie zakończyła no ale trudno, anonim widocznie sie nudzi ;-) zycze pieknego, slonecznego, spokojnego dnia wszystkim mamusiom i ich dzidziusiom ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę że wczoraj miałyście rozrywkę z gościem do późnego wieczora :)) Mnie dzisiaj trochę pobolewa brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Ja na nogach czekam na męża,bo zaraz jedziemy po nowe autko, w końcu trzeba zacząć jeździć czymś większym,rodzinnym, z miejscem na wózek ;). Trzymajcie kciuki bo ja bede wracać drogę powrotną drugim autem,a jako dla niedzielnego kierowcy jest to wyzwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally trzymam kciuki ;) Ja jeszcze chwile się położyłam i jem śniadanko :) pogoda taka sobie :( a mnie duszno i siedzę przy pootwieranych oknach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki osobiście też bym miała stresa. Ostatnio ciężko serce mi bije nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×