Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość anula_8907
Lekarz powiedział wczoraj, że szyjka ma 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Lekarz mi wczoraj powiedział, że szyjka ma 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Duzo odpoczywaj. :) ja od poczatku ciazy mialam szyjke na 2,5cm, w 16 tyg sie skrocila na 2cm, a dopiero w 29tyg na 1,5cm, po czym zalozyli mi pessar. Pessar zdjeli mi w poniedzialek, szyjka byla taka jak przed zalozeniem, a wczoraj miala juz naciagany centymetr, leze w szpitalu i czekam na porod, lecz mimo skurczy jeszcze go nie widac. Jak dobrze pamietam to masz wizyty co 2 tyg tak? To co moge powiedziec po obserwacji siebie, to szyjka skracala sie w momencie kiedy twardnial mi brzuch np. Na 2 godziny i puszczal, ale to twardnienie brzucha sie pojawialo czesto, jak stwardnial mi na 6 godzin to poszlam do lekarza i faktycznie okazalo sie, ze sie skrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Tak, tak mam wizyty co 2 tygodnie, następną mam na 17.09. Wczoraj położna mówiła mi, że mam dosyć twardy brzuszek i wysokie tętno pomimo tego, że się niczym nie denerwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Anula a jakie miałaś tetno? ja tez mam z tym problem, ciagle ok 115-120....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Wydaje mi się, że coś koło 130, ale wiem, że malutkiej tętno było koło 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Ciśnienie było 128/82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Moja Mała tez ma zawsze ok 150 a ja wlasnie ok 120, lekarz powiedział ze to tachykardia i mam skierowanie na echo serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Mi powiedział, że do szczupłych kobiet nigdy nie należałam, więc może to podwyższone tętno z tego wynikać, bo ciśnienie mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
W dodatku byłam na wizycie z grypą żołądkową i wyglądałam jak z krzyża zajęta- od rana smecta, no-spa i dieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
jak z krzyża zdjęta *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gosc Anja - znalazlam Cie:-) forum nam usunela kafe ale jest juz nowe i prawie wszystkie jestesmy:-) listopadowe mamusie 2014...daj nam znac co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Hej dziewczyny, mnie już boli wszystko prócz głowy , lewa noga i lewa ręka czasem puchnie, prawy pośladek rwa, bruch pobolewa jak na okres, plecy, krzyże, szyja spac nie moge. Mój mały zasypia zwijając się w kulkę jest wtedy taki ciężki , brzuch mam napięty (taka kulka do przodu wystaje) i ani na boku sie położyc ani na wznak drzemię prawie na siedząco , dopiero nad ranem jak mały śpi lekko wtedy jest rozluźniony nie zwija się mogę pospac. Wczoraj wyszłam do sklepu zziajana, ssapana , okulała i mówię do męża wiesz już czuję , że koniec już blisko, ja ledwo przędę. I dopiero teraz zrozumiałam dlaczego kobiety odliczają o już niedługo oby już bo ta końcówka jest bardzo ciężka, a jak to jest jak u Was? jak samopoczucie ?już spakowane jesteście? Łykam nospe i magnez muszę dotrwac do wizyty 16.09 mój gin na urlopie by nic się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na kiedy masz termin? ja odliczam.. 25 dni zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Też się tak czuję jak Ty ba_sza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie termin za 30 dni , za 10 dni wizyta i lekarz odstawia mi luteine i coś czuję, że nie dociągnę do października, modle się tylko by dotrwac do tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Mi tez do wlasciwego terminu porodu zostalo 25 dni. Ja juz jestem 2,5 tygodnia w szpitalu. I tu odziwo odeszla mi rwa kulszowa Bogu dzieki. Za to mam straszne ciagania w pachwinach. Najbardziej dobija mnie moja akcja porodowa.... Juz mam skurcze co 3 minuty przez 3 godziny i sie samoistnie wyciszaja. Rozwarcie od wczoraj na 3 cm. Tak mi sie marzy zeby juz sie urodzila. A ona sie bawi w ciuciu babke ze mna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaarli21
Hej nie bylo mnie kilka dni bo wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem rozejscia spojenia lonowego. Bo bardzo mnie bolalo jak dlugo chodzilam ale po odpoczynku wstawalam i lekarz wystawil mi skierowanie. Tam mnie zbadali i wyszlo ze jest rozejscie na 8mm a norma jest do 10mm i jak dla nich moge rodzic naturalnie jednak musze isc na konsultacje do ortopedy zeby on wydal za swiadczenie ze wedlug niego tez moge :) no wiec potrzymali mnie 3 dni :) pierwszego dnia byl caly oddzial zajety a ostatniom noc spalam sama bo zostaly 4 osoby na oddziale a kolezanka ktora miala miec wywolywany porod nagle zaczela rodzic hehe o 19 zlapaly ja skurcze o 20:30 po scianach w pokoju mi chodzila a ze to moj pierwszy porod a ona ponoc byla badana i zero rozwarcia to bylam przerazona jak to ja musi bolec przy tam jednym cm a co dopiero pozniej. I o 21 wzieli ja naporodowke a o 21;20 pielegniarka mi powiedziala ze juz urodzila :) przebili jej pecherz i nagle 10cm :) ja to do terminu jeszcze troche ale napatrzylamsie na sliczne dzieciaczki ktory po cesarce jechaly korytarzem gdzie byly pokoje i zachcialo mi sie rodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
U mnie to jeszcze trochę czasu do porodu, bo powinien być po 20.10 ale wszystko możliwe z tą skracającą się szyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Dziewczynki jak u Was z wagą? ja kilogram na tydzień dostałam przez ostatnie 2 tygodnie , nagle poczułam się taka ociężała, że ledwo się kulam w sumie mam juz 70 czyli 13 kg do przodu , ciekawe jaką wagę ma mój dzidziuś (17 dni temu miał 2 kg) u mnie nagle 2 kg więcej od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Ja mam z waga 13 kilo a mala wedlug usg wazy juz 3100 wczoraj mialam to.sie dopytalam chociaz w szpktalu mi robili w srode io tez wyszlo 3100 no ale skala bledu jest duza. Ciekawe jaka sie uroidzi. Mam nadzieje ze w granicach 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
U mnie też 13 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Dziewczyny chcialam sie wam pochwalic, ze wczoraj (08.09.2014r) o godzinie 21.10 na swiat przyszla moja corcia, w 36tc + 5 dni. Wazy 2650g, 51cm i dostala 10 punktow w skali Apgar :-) Porod silami natury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Gratulacje, dzielna mamusia :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarli21
Gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
olusw21 moje gratulacje :* :) superowo my jeszcze czekamy na swoje maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
olusw gratuluje :-) zazdroszcze Ci ze juz masz swoja kruszynkę, niech sie zdrowo chowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla pierwszej pazdziernikowej mamusi.ja mam termin na 12.10. Wiec jezcze troche. Olwus napisz cos wiecej jak znajdziesz chwile. Dziewczyny a jak u was przygotowania do porodu, spakowane juz i jak wyprawki. Ja juz chyba mam wszystko.codziennie patrze sobie na moje piekne biale lozeczko i nie moge sie doczekac dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
gościu, ja mam termin na 7-15 pazdziernik ale mam miec cesarke wiec wstepnie jestem umowiona na 3 pazdziernika, zobaczymy jak to wyjdzie w realu. Wyprawke juz mam, spakowana jestem do szpitala. Brak mi tylko łózeczka (tez bede miała białe) i rozka, ktory mam zamiar dzis zamowic :-) w sobote mam wizyte wiec okaze sie czy moja Ksiezniczka wybiera sie juz na swiat czy jednak jeszcze nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×